Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Проблемні питання форуму

Re: Проблемні питання форуму 31/05/2013 13:59 #100726

slavamaz написав:
Ті люди були цікаві не менше, ніж інші. А може навіть і більше, тому що говорили власне про зброю, полювання і трофеї, а не політику і релігію...

Якщо так то чому нічого ніхто про них не каже ,не питає...Я цих людей тут незастав і судити про них нічого неможу,але якщо би я знав їх і вони були мені цікаві ,яб про них на форумі весь час згадував,цитував їх ,давав сссилки на їх дописи,намагався їх повернути на форум...Нічого такого із інших форумчан я небачу звідси і зробив висновки....

О-ооо, так от де проблема.. бездіяльність виявляється.
Хочеш вгадаю в якій темі??
В карпатцях, так??

Тема карпатця зарас нічим невідрізняєть віт того часу коли я тільки прийшов на цей форум,тільки збільшилося дописів...Будь яку тему візьми і побачиш що вона нічим крім кількості повідомлень не відрізняється віт теми Карпатця..

Я нехочу зарас перестрілюватися хто винен...В кожного своя правда ,бо інакше миб говорили про оде і теж...Я також не хочу Василя виправдовувати ,він здатний і без мене це непогано робити...Хочу щоб усвідомили таку річ ,що тема Карпатця ,сателіт цього ресурсу,користувач Василь Єгер і багато користувачів які згадувалися вже тут є також сателітами цього форуму...Але ніхто стільки ненаписав повідомлень ,ніхто стільки нестворив тем ,ніхто незавантажив корисної інформації як Василь,принаймі покищо...Так нерозкидуйтеся тими хто дає життя сайту.. (вийшло як тост)

Ви спочатку дружньо тему загадили, а потім дружньо образились і показово перейшли на інший ресурс.

Розумієш Слава ,коли я казав про 50 користувачів які є сателітами цього ресурсу ,то я мав на увазі і карпатцелюбів також...Якщо ми є корисні цьому ресурсу ,якщо ми такбимовити живемо тут,то миб хотіли щоб із нами трохи і рахувалися...Щоб приймаючи якісь рішення зважали і нанаші думки,призначаючи модераторів питали і в нас ,а не я запитую в Адміна чому зняли з модераторства ВАВУ,а ост вмене питає хто я такий щоб передімною звітував Адмін...Яби дуже нехотів почувати тут себе ніким ,массою..Яж ніби вважав себе одним із корисних...Массовиком я можу бути будь де,але я нехочу бути для кількості,а я хочу бути тут,бо тут вже прожито певний час ...Причому миж непросимо нічого такого щоб приносило урон ресурсу,ми просто хочемо щоб зважали і на нашу думку...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 31/05/2013 14:13 #100728

Але ніхто стільки ненаписав повідомлень ,ніхто стільки нестворив тем ,ніхто незавантажив корисної інформації як Василь,принаймі покищо...Так нерозкидуйтеся тими хто дає життя сайту

Так а хто проти?
Хто каже що це не так?
Чого ви всі пишете в такому тоні, якби хтось говорив, що Василь чи карпатцелюби, чи будь-хто інший непотрібен?
Повторюсь вдруге.
БАН на форумі - це результат виконання/не виконання Правил.
Не більше не менше.
Видача БАНу чи попередження ні в якій мірі не применшує чиїсь заслуги.
І не треба це сприймати так як висловився Сірий.
Вже вкотре пробую це донести до користувачів, і вкотре не хочуть або не можуть цього порозуміти.

Стосовно модераторства, так тут є своя специфіка. Не знаю жодного ресурсу, на якому б модераторів призначали з погодженням користувачів.
І якщо тобі стане від цього легше, про припинення Василевих (ВаВи)повноважень я з Сергієм дізнався з сторінок порталу. Іншими словами, навіть нашої думки, людей які з ним працювали, ніхто не питав.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6227
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem
Тема заблокована.
За пост подякували: LСергій

Re: Проблемні питання форуму 31/05/2013 14:18 #100729

ншими словами, навіть нашої думки, людей які з ним працювали, ніхто не питав.

І я про це......

Я нехочу щоб в нас питалися,я хочу щоб зважали на нашші думки..
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.
За пост подякували: Гранітний

Re: Проблемні питання форуму 31/05/2013 14:25 #100730

Думаю, що це обговорювати не в нашій компетенції.
Справа особиста між Адміном і ВаВою і якщо їх такий варіант влаштував - це їхня справа.
Бо не вірю в то, що це все робилося без відома Василя.
Але повторюсь - не буду говорити про те, чого не знаю.

А відносно думок - це як дату форумівки обирати.
Найменше проблем і клопоту в організаторів тоді, коли під час створення теми вказується остаточна дата, до якої підстроюються потенційні учасники форумівки. Як тільки дату виносять на обговорення - починається бардак.
Отак би було й тут - перевірено!
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 31/05/2013 14:31 #100733

"slavamaz"
Бо не вірю в то, що це все робилося без відома Василя.

Він дізнався так само як і Ти,тільки по телефону...

А відносно думок - це як дату форумівки обирати.
!

Я кажу, нетреба питати ,треба зважати на думки,а вони (думки) весь час присутні при дискусіях їх видно...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 31/05/2013 14:32 від бригадирь.
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 31/05/2013 14:40 #100734

Повторюсь - обговорювати це питання, не нам з тобою. Що Адмін, що ВаВа дорослі хлопи.
Розберуться.
Так само маю надію, що і Єгерь, котрий теж дорослий хлоп, розбереться в собі, перечитає останню переписку (бо знаю що читає) і зробить, як писав ВаВа висновки, але на цей раз правильні.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 31/05/2013 14:41 #100735

амінь
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 31/05/2013 14:44 #100736

Надоїло мені замість звітів з полювань та обміну досвідом читати як хтось на когось образився... Іду погуляю по інших форумах...
П.С. На скільки правий Федір, коли говорив, що маємо ту владу, яку заслуговуємо...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4267
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Тема заблокована.
За пост подякували: Степанович

Re: Проблемні питання форуму 31/05/2013 14:51 #100738

Степанович написав:
Ще одне, я особисто, за те, щоб форум був зубастий в міру.
Бо та ідилія кухні чи домашнього затишку, яка була раніше, не завжди себе виправдовує, з точки зору його якості, інформативності і т.п.
Пар, інколи форумчанину, теж потрібно спускати, але він має тонко відчувати межу дозволеного. Модератор теж має цю межу відчувати і дати можливість до певної міри стравитись тим емоціям, які бувають, а в випадку перебору приструювати дебоширів.
Таке життя наше і така психіка людини і нічого з цим не поробиш.
Подякував за пост, але хочу зауважити, сказати свою думку, що інформативність форуму також залежить від бажання викласти свою думку, поділитися інформацією, та можливо навіть ступені довіри до співрозмовника і багато чого іншого, про що я не бажаю казати , вибачайте. Степанович не сприймай на рахунок себе за цитування просто ти в деякій мірі повторюєш моє бачення форуму.
Форум був затишним, небагатолюдним, точніше, група форумчан була компактною, мала в основному спільну думку на речі і ситуації. Все було тихо, всі розумілися між собою і розмовляли з повагою і без образ.
З часом форум "розкрутився" прийшло більше молодих і гарячих людей, як казав якось ОлегП(якщо не помиляюся) на одну з суперечок - "форум помолодів". І це вірно.
Я розумію,Степанович, що деколи потрібно вихлюпнути енергію, але вибачте ВСІ, в такій формі то я вважаю не припустимо. Можливо ви не погодитесь зі мною та коли відсутні всякі тормоза і форумчанин, якого ніхто й знати не знає, хто він і що і т.д., називає, (як у випадку зі мною), слова іншого художніми творами а поради досвідчених плітками, то як ще можна відноситися до такої людини? Може хто й доброзичливо та напевне більшості то б не сподобалося.
За модераторів то взагалі перегинаєте. Чому модераторам закидається те, що ніби вони не працюють а лише роблять видимість, Скажіть як може і повинен діяти модератор, реагуючи на порушення ? Правильно - По Правилах. Василь можливо й образився, я не знаю, він нічого не пояснив на форумі , але я не засуджую його, як і дій модераторів, бо всі ми різні люди, і головне щоб ними залишалися.
Та я не знаю( можливо не бачив, то підскажіть) випадку, щоб модератори писали зауваження , як пише Олег "тицяли червоними буквами під час приємної розмови", незаслужено. До речі ті червоні букви стимулюють також інших вчитися і притримуватися Правил. І якщо факт порушення є то чи не легше вибачитися, що ненароком, по привичці процитував чи інше, а не сприймати як образу і накопичувати на душі тягар. Та й взагалі якійсь подвійні стандарти на форумі проявляються - виходить я як ніби "старожил" повинен був прогинатися перед "молодим форумчанином", який не тільки мене відкрито обзивав, поставив під сумнів слова шанованих людей, та ще вийшло зі слів інших, що я й неправильно подав "борщ". І тут же виявляється, що при зауваженні модератора до "старшого і поважного форумчанина " виникають образи і роздратування , - таки є подвійні стандарти, бо при чому тут вік чи форумний стаж ? Сива борода не позбавляє обов"язку виконувати загальноприйняті правила і притримуватися їх..
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..
Тема заблокована.
За пост подякували: ostt

Re: Проблемні питання форуму 31/05/2013 15:03 #100740

Все так, Микола, але не може йти дискусія в якійсь темі виключно по темі, без жартів, якщо хочеш, творчих відхилень. Інакше вона перетворюється в суху статистику, яка мені особисто не цікава. Я занадто лінивий щоб зараз шукати по своїх дописах перервані такі творчі відхилення, але вони були. При цьому я не кричу на весь голос що мене образили чи чогось подібного. Я висловив приватно своє невдоволення модератору і пишу, на разі, менше...
А про "борщ", то я тобі скажу наступне. Є така людина як Костя Рябченко, який займається давно високоточною стрільбою, який на моїх очах попадав в бігучого кабана з оптики під вухо і який, до чого я веду, не стріляє барнаулом, але коли дізнався про розрив гільзи барнаула, лиш порекомендував його прихильникам при стрільбі використовувати окуляри. Відчуваєш різницю в подачі "борщу"?
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 31/05/2013 15:06 від ОлегП.
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 31/05/2013 15:35 #100741

Так я й не образився, я вже писав раніше, що мені до лампочки. Захочу буду продовжувати тут дописувати, не захочу не буду. Мені й на інших форумах приємного спілкування вистачає.
Образа то одне а непримиримість з словами і діями то інше. Так я не можу погодитися, що шанованих людей і їх поради так обзивають.
Які жарти? яка Суха статистика? Опонент сам нав"язав таку форму спілкування і ще й зауважив -"не дочекаєтесь".
А на рахунок твоїх слів то я тобі скажу, точніше повторю, - я не наполягав ні на чому, я сказав свою думку і думки інших. Я не казав викинути ті набої і стріляти виключно Нормою чи іншими бо вони дуже хороші. Та мені байдуже хто особисто чим стріляє, то особиста справа кожного, - його вибір і фінансові можливості
К.Рябченко відомий форумчанин. Але чомусь ти не сприйняв слова К.Рябченка як плітки, а прийняв їх до уваги. Як я казав я маю особистий досвід користування даними набоями, маю досвід друзів, маю поради інших теж не менше досвідчених стрілків. Можна прислухатися до порад інших, можна не слухати, але зневажати і обзивати інших людей то некрасиво(мяко кажучи.) Можливо тобі не так важливо до подібних слів, а мені неприємно, що людей яких я знаю і поважаю так принижують.
Ти правий тут в одному - я теж виходжу з дискусії - не бажаю спілкуватися на "гнилі" теми.
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..
Останнє редагування: 31/05/2013 15:42 від DOK.
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 31/05/2013 17:56 #100748

Капець ото прорвало громаду на відвертість. Вдихніть на повні груди і випустіть пару . Шановні ловчі у Вас зброя на руках , а Ви що малі дітлахи. Так не все так гладко , але я ще раз кажу один засланий козачок руйнує структуру , яка будувалась роками. Нам потрібно навпаки обєднатись навколо штучної проблеми , а ми починаєм смикати один одного і гризти один одного замість того , щоб видалити той паразит з нашого колективу. Ловчі котрі є очільниками обласних , районних осередків повинні сприяти розвитку нашої ловецької громади , а не вступати в полеміку і вестися на поводу особистих емоцій. Стосовно всевидячих і мудрих не сприймати на особистий рахунок Ви поза грою , Ви на контролі і не маєте абсолютно ні якого права висловлювати свої емоції(хіба при зустрічі тт на тт) Панове таким макаром вороги розвалили не один форум . Будьмо уважні і врівноважені!
271.jpg
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
Тема заблокована.
За пост подякували: Хімік, Myron, Slavamaz, kolya, Вадим 2, roman11, romanl3

Re: Проблемні питання форуму 31/05/2013 18:21 #100755

Aleksis написав:
Стосовно всевидячих і мудрих не сприймати на особистий рахунок Ви поза грою , Ви на контролі і не маєте абсолютно ні якого права висловлювати свої емоції...

Ну ось.... відібрали все чорнило і залишили тільки червоне!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3153
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 31/05/2013 18:29 #100760

А я Вам шановні давно казав , що Ви у нас Червоно книжечні.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 31/05/2013 21:58 #100785

slavamaz написав:
.....чому Остап давним давно нічого не пише?

Він вже про кіз достатньo понаписував.... ))))))))

В пісочниці так діти міряються .
Дорослішай, вже би здалося.
ostt.
  • aber
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 364
Останнє редагування: 02/06/2013 09:33 від ostt.
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 01/06/2013 06:01 #100792

НЕ цікава тема!
  • roman11
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 468
Тема заблокована.
За пост подякували: ostt

Re: Проблемні питання форуму 01/06/2013 10:24 #100795

Тому вона і називається проблемна. А кому хочеться стикатись з проблемами та розбирати брудну білизну?
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 02/06/2013 02:04 #100810

Попробую відписати пару слів , коректно і акуратно . Але зразу на всі питання , з різних тем ...

Насамперед до модератораторів ... Бо ж було питання - " який саме пост" ...
Та їх безліч, якщо на то пішло . Надіюся, памятаєте, коли полишив модераторство ... Коли форум був , як писалося, затишним і теплим по домашньому, тоді , по великому рахунку , модератори мінімально були потрібні . Тепер , коли самі бачите , як і що ....., ви просто повинні забути про то, що було колись , і бути модераторами З ВЕЛИКОЇ ЧЕРВОНОЇ БУКВИ . Перше завдання - це перший - ліпший конфлікт повинен рубатися на корню , інакше буде болота ще більше . Звичайно, треба скидувати мінімальну маржу для старожилів (себе ним не рахую), особливо, коли вони натякають на певні правила форумної культури тим, хто тільки появився ... Так, деколи це буває різко , але так краще доходить. На більшості нормальних форумів з людиною, яка не написала мінімально кілька слів про себе, принципово не спілкуються ... Модераторський склад окремо спілкується, і повинен бути, як один кулак. Перше - ліпше обговорення дій адміністрації = мінімум два тижні гуляти - читати . Коли виникає , не дай Боже , суперечка, навіть внутрішня , це вже біда !!!

Ідемо далі . Про камінь в чийсь там город. Та зрозуйте, пане ОлегП, що ви ніколи в житті не будете в магазині торгувати тим, що подобається мені, чи вам, чи степану, чи васі, чи петі ... А тим, що має попит ... а це власне і є хламом, але хламом, який приносить прибуток. Відповідь, надіюся, вичерпна.
Тепер до пана Степана. На мою думку, стрільба неякісними набоями нічого доброго, крім переборювання віддачі зброї, не приносить. Стріляти самокрутом на стенді, а на змаганнях " фірмою" - якось несерйозно. Різниці в швидкості не помічали ? (Тепер якщо і буду писати у Ваш адрес, то принципово на "ВИ") . Про стрільбу з нарізної зброї ..., тут навіть немає про що говорити . Аналітично зрозумів . Про номер телефону , і , одночасно, гектар, виглядає зверхньо. Я в житті бачив і чув дуже багато. По стендовій стрільбі в Україні в мене є один авторитет . І все . На рахунок контактів ... будь- ласка ...

• i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868
Останнє редагування: 02/06/2013 02:08 від i19.
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 02/06/2013 09:18 #100814

Ви, пане Іване, хочете затишного та доброзичливого форумі? Та Ви ж самі своєю гординею та хамством його і руйнуєте. Ви звинуватили мене в прихованій рекламі різного хламу:
i19 написав:
Крім того, прихована реклама різного хламу теж не робить великої честі . Мою думку більшість присутніх і так знає. І вона ніколи не зміниться.

В чому реклама? В тому що я спитав думку форумчан про рівень набоїв, якими не користувався? Чи набої RC у Вашому розумінні хлам? До Вашого відому, я можу за не великі гроші, при бажанні, прорекламуватись на цьому форумі скільки захочу. Модератори можуть підтвердити. Але я не скористався цією пропозицію бо на даний момент не маю можливості торгувати через інтернет. Не маю для цього ні людей, ні ресурсів. Я можу тільки по дешевшій ціні відпусти якийсь товар людям, яких вважаю своїми приятелями і все! З цього форуму я тільки кільком чоловікам продав щось, Славіку, Сергію і Мирону особисто та Миколі вислав ніж який він хотів. Який крутий бізнес… Певно мерседеса придбаю за виручені гроші. Ви не навели жодних доказів моєї прихованої реклами. Ви не навели доказів моєї торгівлі на форумі. Тому для мене Ви брехач, який «ніколи не зміниться».
i19 написав:
Попробую відписати пару слів , коректно і акуратно .
Ідемо далі . Про камінь в чийсь там город. Та зрозуйте, пане ОлегП, що ви ніколи в житті не будете в магазині торгувати тим, що подобається мені, чи вам, чи степану, чи васі, чи петі ... А тим, що має попит ... а це власне і є хламом, але хламом, який приносить прибуток. Відповідь, надіюся, вичерпна. .

Не хочу багато говорити про судження людини, яка жодного разу не була в моєму магазині, і при цьому голослівно привселюдно говорить що я торгую хламом. Лиш скажу, що за пів року я продав чотири Блайзера R8. Можливо для пана Івана, вельмишановного керівника Всеукраїнської громадської організації асоціація мисливців Украни (яка скромність), це також хлам…, хто зна…
І на остаток. Цей форум став гіршим саме через гординю і хамство окремих дописувачів, на що я вже звертав увагу. Говорити які всі погані і як строго їх потрібно карати, а при цьому самому хамити і ображати інших форумчан це те ж саме хамство та гординя і саме через таких "кадрів" не хочеться сюди заходити...
Звертаю увагу модераторів на не дружню, брехливу по суті інформацію на цьому ресурсі в мою адресу. Чи оббріхувати людей тут норма?
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 02/06/2013 09:19 від ОлегП.
Тема заблокована.

Проблемні питання форуму 02/06/2013 09:25 #100816

на цій ноті і закінчимо.
тему закриваю на 10 діб.
ця тема про проблемні питання форуму, а не місце для сварок і особистих розборок.
охолоньте.
Хто має бажання конструктивно спілкуватися - спілкується, хто не має бажання - в пісочницю.
ostt.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.
Останнє редагування: 02/06/2013 09:34 від ostt.
Тема заблокована.
За пост подякували: roman11
Час створення сторінки: 0.83 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення