Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Проблемні питання форуму

Re: Проблемні питання форуму 17/08/2013 12:45 #103225

Підтримую Олега. Потрібно вчити і вказувати на недоліки та порушення , та форми навчання та вказівок можуть бути різними. Мені здається , що вже зроблені висновки і бурхливі пристрасті заспокояться. І дійсно давайте докладати зусиль , щоб наш форум був одним із доброзичливих. Не можу не згдати знаменитий вислів кота Леопольда :"Давайте жити дружньо!"
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 19/08/2013 13:46 #103260

Які ми всі правильні, що прям...
А уявіть ситуацію: вечірня зорька, в одному місці полює з десяток мисливців. За вечір ви берете всього одного крижачка. Коли стає геть темно ви повертаєтесь до машини і от ваш помічник метнувся в очерет і несе вам качку, потім ще одну і ще...і у вас уже не одна качка в ягдашу, а шість!
Хто ви тоді, брак чи порядний мисливець який виховав собі ще і хорошого помічника на полюванні ?
Що тоді робити мисливцю, щоб не заплямувати своє чесне імя? Викинути одну качку в очерет,... чи було краще заборонити собаці іти в пошук чужих підранків коли назбиралась норма...
Тому не забуваймо що це життя і все буває!
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 19/08/2013 14:15 #103264

Ребята проблема не в том бане, проблема в разном отношении к разным людям. Сегодня в одном из свежих отчетов я нашел опять перестрел, говорю как есть специально нажал кнопку "жалоба модератору" написал что там именно перестрел, реакция небольшая была, но не нарушение правил охоты, а на нарушение правил форума. Чесно вам говорю обидно когда двуякое отношение к разным людям
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 19/08/2013 15:07 #103268

Я за той звіт навіть подякував, бо подумав зразу, що там норці, ну і різні там лиски, пастушкові, а качок норма і все там впорядку ...потім засумнівався, що це норці , але подяка вже була відправлена.Не міг навіть подумати, що після всього написаного знову порушення.
Не хочу більше прискіплятись (як тут багато вважає) чи уточнювати, що саме там є чи як воно попало до мисливця, але коли і після свіжих розборок виставляються незрозумілі без пояснень фото, то і не знаю, що вже і говорити ... виходить все, як горохом до стіни.
А модератори все таки "зря попрятали головы".
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 19/08/2013 18:35 #103274

Мужчины успокойтесь ,всё нормально !!!Хоть розворушил я Вас

Теперь по фото и самой охоте.Повторю,я не люблю охоту на уток,и охочусь разве только на открытие.Не люблю того, что плохо попадаю и потом ещё и искать нужно пол дня в болоте.Просто в этот раз мы с Юрой не смогли поехать на замглай вместе с нашим колективом.Поехали вечером ко мне на дачу.Никто не собарался набывать мешки утками и тд.Но блин,когда за утрёний лёт пара налётов и норма выполнена,ехать домой как-то не интересно.Тоже самое и в среду,ну налетела стайка, и норма готова,второй налёт и ещё одна норма.На следующей болотянке,собака подымает 3 крыжня и ловит ещё без выстрела.Ехать за сто лилометров и час поохотится,может кто и может так,я не могу.Стрелять куликов,лисух и тд я не стреляю,потому как просто переведу птицу.Щипать и готовить её дома никто не будет.Перестрел был,я не отрицаю,+ собака помогла с подранками.Но чеснтно говоря,такой реакциия я не ожидал.

ПИ.СИ.С модератором вопрос решили,так что не нападайте.Всех с открытием!!!
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с
Останнє редагування: 19/08/2013 18:36 від Рома2323.
Тема заблокована.
За пост подякували: Хімік

Re: Проблемні питання форуму 19/08/2013 20:20 #103277

Друже хантер39 , коли стало темно , то мисливець давно в таборі , або біля намету продовжує святкувати вдале відкриття. Бо закон говорить , що полювання припиняється годину після сутінок. Якщо бракує мяса то ти будеш соватись по болоту поки все не визбираєш. За ніч ні піранок ні бита качка нікуди не втече. Проте яке буде цікаве полюваня по добору підранка з ранку. В результаті і вівці цілі і вовки ситі. І не путай ситуацію з б......
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу
Останнє редагування: 19/08/2013 20:20 від Aleksis.
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 20/08/2013 06:34 #103284

в мене вже кіт почав приносити "підранки".... або не стріляйте, якщо не можете забрати! або забирайте все, що по вашій вині більше не житеме
  • собаколюб
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 20/08/2013 21:02 #103319

А це вже взагалі вершина браконьєрства на кота не має відповідних доків і допуску до полювання оце Ви втерли носа собаководам Та основна думка правильна не головне добути , а довести справу до кінця згідно традицій не стріляй доки не віднайшов попередньо збитий трофей. По простому не марнуй дичину , якщо не можещ її забрати.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу
Тема заблокована.
За пост подякували: roman11, Гранітний

Re: Проблемні питання форуму 20/08/2013 21:20 #103322

А что з собаколюбом???Что-то чёрным засветылась ?
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 30/01/2014 14:31 #107566

Якось дивно виходить,opachki висловив свою думку,комусь та думка несподобалася і гоп і він вже позагрою...Невже ви вважаєте ,що то так і повинно бути?????Перестаньте вважати цей ресурс своєю приватною власністю...Дали вам повноваження модератора ,то модеруйте , а не породжуйте конфлікт...І що значить ,-це форум мисливський і тут треба писати про полювання????А якщо користувач зареєструвався ,а він не мислевець,то що таким сюди зась??????????
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 30/01/2014 16:27 #107567

Ух як гаряче...
Спробую вгамувати емоції і відповісти спокійно..
Не пиши про те чого не знаєш..
Якщо Опачкі забанено - значить не просто так.
Натякну - використання клонів на цьому ресурсі заборонено. І не тільки на цьому, а практично на всіх мені відомих теж.
Відносно повноважень - це говорить модератор, який на свому сайті навіть зареєструватись окремим особам не дає?
Міша, перестаньтие нарешті вважати нас своїми ворогами...
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6214
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 30/01/2014 16:37 #107568

Я свідомо відмовився від спілкування не деякому форумі, бо дехто розуміє спілкування тільки з одного боку. А цей форум для мене взірець толерантності. Я прошу ВСІХ особисті взаємини вирішувати лише в приватних повідомленях. Чи некраще було б спілкуватися лише на рівні добра і злагоди, бо ГАМНА хватає
  • гефест
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 113
Тема заблокована.
За пост подякували: Myron, Степанович

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 09:06 #107574

Дякую Слава за натяк ,але те що під ніком "Опачкі" зареєстрований колишній користувач "Практикант" ,так то я зрозумів із пешого його повідомлення...Щодо клонів ,так клон то коли 2 ніка паралельно, а наскільки я знаю користувача "Практиканта"забанено ,НАВСІГДА....Людина має право виправити своїх помилок...Оскільки нік "Практикант" зкомпрементував себе ,то можна спробувати з нового аркуша,В ТОМУ числі і ніка...
Тепер щодо сайту де я є модератором...Інцидент із Романом,я з"ясовував особисто із адміністратором сайта...Адміністратор повідомив,-що наразі небачить в списку неактивованих користувачів ,користувача під таким ніком і що Роман може спробувати іще раз зареєструватися...Про що мною і було повідомлено Романа...Особисто я є модератором розділу і не приймаю участі в реєструванні користувачів..

Тепер щодо того ,чи "вважаю я вас своїми ворогами"...Ні Слава я невважаю користувачів і модераторів цього ресурсу своїми ворогами...І саме тому мені болить,коли те що є таким затишним і приємним багатьом ,починає сипатися...Колись було призначено модератором І19,почали виникати конфлікти і в нього було забрано кнопку модератора .Також було призначено LСергій на посаду модератора..Від коли Сергій став модератором він породив стільки конфліктів і стільки користувачів через нього вийшли із цього ресурсу,що то страшне...І саме погано те ,що Адмін і основний модератор небачать цього,а якщо і бачать ,так неусувають цю проблему для налагодження відносин між користувачами і ресурсом...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 09:22 #107575

Оскільки нік "Практикант" зкомпрементував себе, то можна спробувати з нового аркуша,В ТОМУ числі і ніка.

Міша, компроментує себе не нік а ЛЮДИНА.. Розумієш різницю?
Щодо нового аркуша - його було надано після першого БАНУ, не допомогло.
Надалі прошу утриматись від обговорення когось із користувачів.

Щодо клонів ,так клон то коли 2 ніка паралельно

Клон - це реєстрація двох і більше облікових записів одинм користувачем.

Колись було призначено модератором І19,почали виникати конфлікти і в нього було забрано кнопку

Поправочка - від кнопки Іван сам відмовився. До речі, не без участі користувачів цього ж Форуму.

Тепер щодо того ,чи "вважаю я вас своїми ворогами"...Ні Слава я невважаю користувачів і модераторів цього ресурсу своїми ворогами...

Тоді чому поводишся так, ніби вважаєш?
Конфлікти породжують не модератори. Повір, нам це абсолютно не потрібно.
Конфлікти починаються, коли хтось із модераторів вказує користувачу на його порушення Правил, чи на дотримання елементарного порядку (як наприклад писати пости в певних темах), а починається, щось типу - модератори заважають нам спілкуватись. От я особисто після такої фрази одного з карпатцелюбів перестав модерувати тему КГГ і що доброго з того вийшло? Ви всі гонорово пішли гримнувши дверима, після того як зчепилися з іншими гончатниками. Ще й модераторів у тому винними зробили. А я просто виконав ваше ж прохання - не ліз в тему і не заважав вам "творити історію" (за вашими ж висловлюваннями). То хто породив конфлікт? І таких прикладів можу навести море.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 31/01/2014 10:11 від Slavamaz.
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 09:27 #107576

І ще додам.
Роботу модератрів часто не видно.
Вона не завжди зводиться до написаного червоним тексту .
Є ще купа інших добрих справ, яких ЛСергій робить чи ненайбільше з нас.
Але це чомусь ЗАВЖДИ лишається поза увагою!!
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 31/01/2014 10:03 від Slavamaz.
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 10:13 #107579

Я некажу робить він якусь роботу чи ні,я кажу про породження конфлікту...Я небуду казати чи то карма така ,чи іще щось...

Я висловив своє бачення проблеми...Якщо ви мене почули то дуже добре...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 31/01/2014 10:14 від бригадирь.
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 10:23 #107580

Мені цікаво чи мене тут хтось почув??
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 31/01/2014 10:27 від Slavamaz.
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 10:23 #107581

А ви помітили як "ПАКТИКАНТ" гарно писав українською???А ви взяли і зіпсували...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 10:28 #107583

До речі, той злощасний пост, за який упереджено "наїхали" на Сергія видалив я.
І знову ж таки, видалив не просто так, а через те, що на нього вже була дана недвозначна відповідь одного з форумчан, яка б 100% призвела до конфлікту і видалено було обидва компрометуючі пости. Біда в тім, що ви завжди бачите лише вершину айсберга і подаєте це у світлі прихованих образ...

А ви взяли і зіпсували...

Ну ясно, хто як не МИ
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 31/01/2014 10:29 від Slavamaz.
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 10:36 #107585

Ой Міша , бачив би ти цю всю його "українську".
Тай агресія в тебе була одинакова, що на Сергієве модераторство , що на моє....
Цеж , які Сергій побудив конфлікти на цьому форумі ? Аж цікаво почути....
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 2851
Тема заблокована.
Час створення сторінки: 0.92 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення