Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Проблемні питання форуму

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 10:45 #107588

Міша, чому із двох моїх постів ти вихопив лише останнє речення і перекрутив знову в інше русло?
Чому не дав відповіді на цей абзац?
Тоді чому поводишся так, ніби вважаєш?
Конфлікти породжують не модератори. Повір, нам це абсолютно не потрібно.
Конфлікти починаються, коли хтось із модераторів вказує користувачу на його порушення Правил, чи на дотримання елементарного порядку (як наприклад писати пости в певних темах), а починається, щось типу - модератори заважають нам спілкуватись. От я особисто після такої фрази одного з карпатцелюбів перестав модерувати тему КГГ і що доброго з того вийшло? Ви всі гонорово пішли гримнувши дверима, після того як зчепилися з іншими гончатниками. Ще й модераторів у тому винними зробили. А я просто виконав ваше ж прохання - не ліз в тему і не заважав вам "творити історію" (за вашими ж висловлюваннями). То хто породив конфлікт? І таких прикладів можу навести море.

Хто породив конфлікт?
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6226
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 11:26 #107590

Якщо Ти про те ,що карпатцелюби пішли на інший сай ,то там було систематичне породження конфлікту...Це і скасовання модераторства ВАВИ,І бан Єгера,і нереагування на дописи інших користувачів,а тільки карпатцелюбів.і.т.д...Я розумію .що всі були на емоціях і тому сталося те що сталося,і також розумію те ,що так сталося ,що карпатцелюби то всі старожили на цьому ресурсі ,які в тому числі забеспечували "життя" і активність форуму,але це небуло взято до уваги...На всі звернення і запити до Адміна ,ми отримували відповідь від Оста,що хто ми такі щоб питати про таке у адміна...Ми вважаємо ,що ми всежтаки ,хоч щось всежтаки важимо ,тому і "грюкнули "дверима..
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 11:30 #107591

Запитаю ще раз - з чого все почалося?? (бан Єгеря, нереагування на дописи в темі КГГ і т.д.??)
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 11:41 #107592

Myron написав:
Ой Міша , бачив би ти цю всю його "українську".
Тай агресія в тебе була одинакова, що на Сергієве модераторство , що на моє....
Цеж , які Сергій побудив конфлікти на цьому форумі ? Аж цікаво почути....

Думаю ,що його українська ,не гірша за мою..І те ,що він почав нею спілкуватися,ажби навіть для того ,щоб ввести в оману ,щоб нездогадувалися хто є під тим ніком,але він робить певні кроки,принаймі він невистпає проти мови і наскільки мені відомо з патріотичним відчуттям в нього теж непогано...

Тай агресія в тебе була одинакова, що на Сергієве модераторство , що на моє....

Я бачу проблему ,висловлююся про неї...Хтось називає то агресією ,бо то стосується його,хтоь інакше...Хіба ,хтось із вас заперечить той факт ,що на форумі останній час існує проблема,що із ресурсу почався відтік користувачів???От ви сідали ,радилися ,думали ,аналізували чого то так???
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 11:52 #107593

Slavamaz написав:
Запитаю ще раз - з чого все почалося?? (бан Єгеря, нереагування на дописи в темі КГГ і т.д.??)

Із за масових "санкцій",до карпатцелюбів ..Якщо Ти чекає ,що я скажу ,що із за того ,що в темі писалося будь що, то думаю це не зовсім та причина...Поки були сварки в темі ,дискусія,(визнаю досить гарячі) ,то був і користувач,тільки ми пішли і їх "вітром здуло"...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 11:59 #107594

Які санкції ти маєш на увазі? Тим паче МАСОВІ?
Якщо писанина в одну тему на твою думку приваблює користувачів, чому у вас на форумі багато розділів і тем, а не одна? Чому фото окремо, відео окремо, звіти з полювань окремо, нагонки окремо, виставки окремо?? І чого навіть визнавши, можливо не вголос, що так краще, ви продовжуєте на цьому сайті знову робити так як раніше?
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 12:01 #107595

Myron написав:
Ой Міша , бачив би ти цю всю його "українську".

Дивись Мирон,це написано про Практиканта,...я недумаю .що кожен із нас може похвалитися тим ,що і він на ділі,не за компом.щось робить для покращення ситуації в країні...Тому треба подумати перш ніж ,щось казати..
.Так я про то же,Я против что его банят,при том он вроде ничего плохого не писал.Только своё мнение.При этом он был первым,когда захватывали нашу раду.Мы с ним не плохо дружим и вместе охотимся.

І зрозумійте ,що в мене і думаю і інших користувачів є більше бажання спілкуватися саме із такими користувачами (хоч і буває ,що їх заносить ,але всі ми недосконалі) ніж із іншими верстваминашого населеннЯ...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 12:06 #107596

Тому треба подумати перш ніж ,щось казати..

Міша, тебе не здивувало те, ща в цитаті Мирона слово "українська" взято в лапки?
І знову ти пишеш про те чого не знаєш...
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 12:19 #107597

Slavamaz написав:
Які санкції ти маєш на увазі? Тим паче МАСОВІ?
Якщо писанина в одну тему на твою думку приваблює користувачів, чому у вас на форумі багато розділів і тем, а не одна? Чому фото окремо, відео окремо, звіти з полювань окремо, нагонки окремо, виставки окремо?? І чого навіть визнавши, можливо не вголос, що так краще, ви продовжуєте на цьому сайті знову робити так як раніше?

Є Слава різниця між тим ресурсом де для Карпатця була виділена одна тема ,а відео треба було закидати в загальний розділ "Відео",і тим ,що Карпацю присв"ячено весь ресурс...Є логіка непокори в тому ,що в темі обговорення ,треба було закидати тільки посилання на те відео ,що закинуто в відповідному розділі???От декому мішало Васильові теми які він створював нові одноденки,ну перестав їх Василь створювати ,що ,щось покращилося?????
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 12:22 #107598

Slavamaz написав:
Тому треба подумати перш ніж ,щось казати..

Міша, тебе не здивувало те, ща в цитаті Мирона слово "українська" взято в лапки?
І знову ти пишеш про те чого не знаєш...

А це не тільки Мирона стосується...Я до того ,що в тому що Опачкі написав,таки був сенс...

Я незнаю,що відбувається в приватному переписуванні,але кожен повинен мати шанс на переосмислення і визнання...Не один раз ,а стільки разів ,скільки є спроб...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 31/01/2014 12:27 від бригадирь.
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 12:33 #107599

Які МАСОВІ санкції ти мав на увазі?

Справа не в ресурсі, а в поданні інформації.
Я ж просив, якщо карпатці нагонюються по-особливому, створіть тему виключно по нагонці карпатця. Якщо на вашу думку карпатець хворіє особливими хворобами - створіть тему по хворобам карпатців, але у спеціально виділеному для цього розділі. І повір, якби ви тоді не пробували довести абсурдне, так само як ти зараз пробуєш довести, то і проблем би не виникло. Ти виступив проти конфліктів, але ж сам же черговий і породив, просто не володіючи інформацією. Вже не вперше ти виступаєш в ролі народного месника, захисника ображених і пробуєш щось довести модераторам і висвітлюючи їх у світлі якихось покидьків, котрим так і кортить поконфліктувати і когось забанити чи вигнати. Вірю, що ти то робиш з добрих намірів, але практично у всіх випадках ти не знаєш самої суті. Ти захищаєш Практиканта і показуєш модераторам на те скільки людей пішло з цього форуму, але не задаєш собі питання скільки саме пішло власне через Практиканта. Чи не протирічиш ти сам собі?
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 12:52 #107600

Так ,погоджуюся ...Я вже невперше намагаюся донести свою позицію і в черговий раз її непідтримують ,можливо невмію доносити те що хочу сказати...

але не задаєш собі питання скільки саме пішло власне через Практиканта.

А скільки модераторів змінено ,для ненагнітання ситуації...???Думаю ,що через Практиканта нейшли люди ,а йшли через невміння модератора розрулити ситуацію....І невчасно прийнята санкція ,непокращить ,а погіршить ситуацію...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 13:09 #107601

Думаю ,що через Практиканта нейшли люди...

Ти лиш думаєш, а я знаю напевне.
..а йшли через невміння модератора розрулити ситуацію..

Ви (карпатцелюби)особисто просили не лізти модераторів у вашу тему.
Що не так?
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 13:36 #107602

Це і скасовання модераторства ВАВИ,І бан Єгера,і нереагування на дописи інших користувачів,а тільки карпатцелюбів.і.т.д...

Ви (карпатцелюби)особисто просили не лізти модераторів у вашу тему.
Що не так?

Ну поперше ,те ,що Ти трішки "неліз" в тему неозначає ,що модератори нелізли...З твоїх слів виходить ,що ми самі з собою посварилися...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 13:38 #107603

А ви з модераторами сварились?
Мені чомусь здавалось, що із власниками ЕГ.
І особливо завзято, з двома із них..
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 31/01/2014 13:41 від Slavamaz.
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 14:06 #107604

Це я написав ,тільки почалося було протистояння...

У Висоцького були такі слова "Уж лутше нам мирится со знакомым злом чем бегством к незнакомому стремитса"

Давайте повернемося до тих затишних часів і запитаємо в себе чому вони були затишні і що призвело до змін...Будь який форум буде існувати тільки в тому випадку якщо на нього будуть заходити користувачі...Важко спочатку ,але якщо на нього заходять цікаві дописувачі, діляться цікавою інформацією,створюють цікаві теми то той форум приречений на попит і велику активність форумчан...Що впринципі і відбулося із цим форумом...
Тепер про старожилів...Є просто старожили ,читачі ,а є старожили цікаві дописувачі через яких і виникає активність на ресурсі...Є багато сайтів не менш потрібних ніж цей ,але туди незаходять ті цікаві дописувачі і ті сайти неможуть набрати оберти і залишаються там де і почали..
Всі напочатку новачки.. В процесі дописів вони стають цікавими ,або не цікавими...У гончих собак є така здатність виявляти пустобрехів..Якщо в стаї є пусобрех то після декількох неправильних показаних напрямків ,стая нереагує на його голос хочби він як гарно неспівав...Так само і тут,нездару швиденько виявлять ...
Кожен цікавий дописувач старожил,а чи цікавий він можна навіть подивитися по статистиці форума скільки написав цей користувач повідомлень,скільки разів отримав подяку за написане,написавши неодну тисячу повідомлень і потративши багато часу на написання і дискусій тут ,то відчуває себе потрібним для ресурсу і таким що щось для нього зробив,хоча правила форуму цього і непередбачають бо за правилами всі рівні,а миж намагаємося дотримуватися правил...На форум заходять різні люди і пред"яви у всіх різні...
Все почалося із змін ,із поповнення рядів модераторського складу і із новими правилами,потім знову пересування модераторів і фішкою програми стає червоний допис і допис ЧИТАЙ ПРАВИЛА...Народ почав читати правила ,а виявляється що старожили весь цей час тут жили не поправилах..Не такими буквами писали ,нетаким текст виділяли,нетак жартували,нетак модерували..."НОВЕНЬКІ"користувачі і нетільки отримавши попередження від модератора починають тицяти пальцьом на старожилів,мовляв тіж також порушують...У модераторів з"являються пред"яви до тих цікавих дописувачів старожилів.останні в свою чергу починають згадувати скільки вони зробили для даного ресурсу і нетільки і що до недавна все всіх влаштовувало ,а тут уже не так як було, і що вони не в школі щоб їх виправляли червоним і перевіряли на помилки, і починають згадувати про ті інші ресурси яких є дуже багато.....

От скажіть мені будь ласка шановні форумчани,...Багатьом із вас ну дуже сильно заважали ієрогліфи Василя єгера...Зарас він тут не пише ,....Стало краще,попустило вам,незаважають вам його дописи?Зміна модератора ВАВИ,бо він начебто нетак модерує,призвела до покращення модераторства на ресурсі,вам стало краще?І питання до адміністрації ресурсу...Чи призвели ваші реформації до покращення,чи після змін збільшився попит на ресурс?

бригадирь
На форумі
Ловчий професіонал
Постів: 3469
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 14:21 #107605

Це пост з теми "Проблемних питань"..
До речі, написаний коли розгорілась чергова дискусія відносно БАНу Єгерю. Міша - перечитай уважно ще раз тих декілька сторінок і влови основну суть, що пишуть люди.

Відносно МАСОВИХ санкцій:
Скасування модераторства ВАВИ - особиста справа Адміна і Василя.
Відношення до карпатців вона не має.
БАН Єгеря - цілком справедлива реакція на порушення Правил (це дуже м"яко сказано), зважаючи на те, які ПП поотримували модератори і якими красочними його постами майорів форум. Зауваж, що за день до того всі його такі ж перли були видалені без будь-яких санкцій і на форумі було оголошено останнє попередження, яке стосувалось всіх учасників дискусії.
Згадай, як він забороняв Роману 23 і Практиканту заходити в ЙОГО тему. Чи не попахує тут тою "приватною власністю", про яку ти писав у свому вчорашньому пості??
Ну і власне нереагування на "дискусію" в темі КГГ. На це я вже відповідь свою дав. На ваше ж прохання я ту тему модерувати не буду. Принаймні до тих пір, поки ви не попросите про зворотнє.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 31/01/2014 14:22 від Slavamaz.
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 15:48 #107609

Я бачу це так. Ситуація, яка склалася - внаслідок модераторської демократії. Якщо виникають такі ось моменти, треба робити так, щоби навіть в думці не було писати щось подібне. Всі ж дорослі люди ... Не розумію, для чого ще й на форумі псувати собі нерви. В повсякденному житті цього і так аж забагато. Я свого часу це зрозумів для себе, і відмовився від кнопки.
А конфліктів немає , або майже немає. Є ті , хто протягом багатьох років ну ніяк не може читати жодної критики в свою сторону, і , відповідно виправлятися. Якщо і пішло кілька карпатців, то ж не пропали, а на якомусь іншому сайті спілкуються, наскільки я знаю. І це закономірно,все згідно законів фізики.
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 16:27 #107610

Уявляєш, Іванку, щоби тут було, якби хтось після першого ж посту Мішу забанив?
Але напевно твоя правда. Бо від цих постійних демогогій, вже гидко..
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Тема заблокована.

Re: !!!Побажання!!! 31/01/2014 17:20 #107611

Насправді ніхто нікуди не пішов , життя йде в перед і форум , постійно змінюється своїми учасниками, а суперечки завжди були і будуть.....
Мені також колись було шкода форумчанина Богуна, якого за участі іспанського друга "вижили" з форуму, а він був один з любителів КГ і одним з тих , що будував цей ресурс, так само чомусь повтікали від вас і п.Козак, новак , адже всі були за одну ідею.......... нічого пішли, натомість прийшли інші.
Тепер бачу вже всі друзі , кажуть час лікує рани
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 2851
Тема заблокована.
За пост подякували: Хащ1987
Час створення сторінки: 0.62 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення