Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
<--

ТЕМА: Питання по тематиці дописів

Питання по тематиці дописів 04/06/2012 02:15 #78528

Буду просити Адміна кнопку до цієї теми ... Тему , а вона гарна і правильна , просто засмітили і запаскудили ... Або беремося за розум, або .... три крапочки.
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Питання по тематиці дописів 04/06/2012 14:34 #78561

i19 написав:
Буду просити Адміна кнопку до цієї теми ... Тему , а вона гарна і правильна , просто засмітили і запаскудили ... Або беремося за розум, або .... три крапочки.

А в чём засрали тему то??? ЧТо не так??? i19 и вообще зачем Вам эта тема???
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с
Останнє редагування: 04/06/2012 15:44 від ostt. Причина: створив тему для такого роду питаннь

Питання по тематиці дописів 04/06/2012 15:47 #78567

і19, справді, в чому проблема? Це ж форум - йде жива розмова. Ми діломось хто куди ходив з естонцем, в кого що сталось з його вихованцем, виставляєм нові фото наших улюбленців, радимо і питаємось щось один в одного стосовно псів, висловлюєм свої думки...що не так?
До чого в темі "Буду просити Адміна кнопку до цієї теми ... Тему , а вона гарна і правильна , просто засмітили і запаскудили ... Або беремося за розум, або .... три крапочки."??? Це якраз на мою думку, не по темі, маєш щось нам порадити чи спитати чи ще щось , а так, то не пойму тебе...без обід
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!
Останнє редагування: 04/06/2012 15:50 від ostt.
За пост подякували: Praktikant

Re: Питання по тематиці дописів 04/06/2012 15:59 #78569

Модератор і19 має на увазі - НЕ перетворювати тему ЕГ в сторінку приватної переписки.
Форум не чат.
Потрібно дотримуватися тематики, не перетворювати тематичні пости в приватну переписку, ...
В Правилах даного форуму прописані вищенаведені пункти
П. 4.10, 4.22, 4.23, 4.24, 4.25, 4.30, 5.4, ...

Приємного і плідного спілкування на форумі.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.
Останнє редагування: 04/06/2012 17:02 від ostt.
За пост подякували: hanter39

Re: Питання по тематиці дописів 04/06/2012 18:20 #78583

Скоро вообще на каждое слово новая тема будет появляться. С такими темпами не то что отдельная тема замусорится, скоро весь сайт новыми темами замусорится.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
  • Постів: 570
Останнє редагування: 04/06/2012 18:21 від Praktikant.

Re: Питання по тематиці дописів 04/06/2012 18:22 #78584

Чисто не там де прибирають, а там де не смітять...
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6214
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Питання по тематиці дописів 04/06/2012 18:24 #78585

Якщо людина думає перед тим як писати - такого не буде.
Розумне спілкування - це не бездумне стукання по клавішам.
Різниця , думаю, відчутна.
Приємного спілкування.
ostt
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Re: Питання по тематиці дописів 04/06/2012 18:24 #78586

Слава ты имеешь в виду там где вообще ничего не пишут будет вообще чистота, Федя вон признаётся что уже сам себя перевёл в читальный зал.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
За пост подякували: vasyl eger

Re: Питання по тематиці дописів 04/06/2012 18:27 #78587

Наверное нужно ещё создать пару тем, для тех кто себя считает самыми умными, и для всего остального сброда.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
Останнє редагування: 04/06/2012 18:29 від Praktikant.

Re: Питання по тематиці дописів 04/06/2012 19:04 #78590

Даремно іронізуєш...
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Re: Питання по тематиці дописів 04/06/2012 19:16 #78591

А я и не иронизирую, оно так и есть, одни себя считают самыми умными, а другие переписываются, читают и им нравится, складывается впечатление что нужно разделить эти категории, что бы не мешали друг другу.
Ну а если ты Слава по поводу того что скоро весь сайт замусорится темами, то вот пример.
Індивідуальне полювання на самця козулі 2012
Полювання на самця косулі (індивідульне)
Всего то переставили местами слово индивидуальное, и добавили 2012, а потом ещё можно каждый месяц менять, июнь, июль, и строчить новые темы. Все остальные темы никто же по годам не разбивает.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
Останнє редагування: 04/06/2012 19:17 від Praktikant.

Re: Питання по тематиці дописів 04/06/2012 19:29 #78592

Проблема не в тому, що хтось себе вважає розумнішим за іншого, а в тому, що одні других не розуміють..
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Re: Питання по тематиці дописів 04/06/2012 19:32 #78593

Для прикладу , Praktikant:
1)ТЕМА: Індивідуальне полювання на самця козулі 2012 - розділ ЗВІТИ

2)ТЕМА: Полювання на самця косулі (індивідульне) - розділ ПОЛЮВАННЯ

Для того щоб іронізувати і позиціонувати себе як знавця чогось - потрібно елементарно розуміти те про що говориш на форумі...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Re: Питання по тематиці дописів 04/06/2012 19:51 #78596

slavamaz написав:
Проблема не в тому, що хтось себе вважає розумнішим за іншого, а в тому, що одні других не розуміють..

Там проблема появилась из за последних постов, мы сами по себе переписывались, и те кто переписывался всё прекрасно понимал, а потом бац, и те кто ничего не писал в теме начал ничего не понимать и учить других.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано

Re: Питання по тематиці дописів 04/06/2012 21:46 #78611

За толерантність, бо інакше можна далеко зайти.
І за розуміння, бо завжди можна все перекрутити і не порозумітись, нам цього не потрібно.
Всі стараються створювати комфортне, оптимальне, приємне і доступне для всіх.
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Питання по тематиці дописів 06/06/2012 00:07 #78716

• Vitallik
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 727
Коли Закон втрачає справедливість - Справедливість стає законом

Re: Питання по тематиці дописів 06/06/2012 01:42 #78722

Загальним модератором створена ця тема, за основу був взятий мій пост із теми " ЕГ "...
Тепер попробую тезово пояснити , так щоб всі , по-можливості, зрозуміли...

А в чём засрали тему то??? ЧТо не так??? i19 и вообще зачем Вам эта тема???

Зачем нам эта тема ???
Я, як людина різностороння, цікавлюся різними породами собак, крім того достатньо багато моїх друзів - мисливців тримають і успішно полюють з ЕГ. Вот зачем мне эта тема ...

і19, справді, в чому проблема? Це ж форум - йде жива розмова. Ми діломось хто куди ходив з естонцем, в кого що сталось з його вихованцем, виставляєм нові фото наших улюбленців, радимо і питаємось щось один в одного стосовно псів, висловлюєм свої думки...що не так?
До чого в темі "Буду просити Адміна кнопку до цієї теми ... Тему , а вона гарна і правильна , просто засмітили і запаскудили ... Або беремося за розум, або .... три крапочки."??? Це якраз на мою думку, не по темі, маєш щось нам порадити чи спитати чи ще щось , а так, то не пойму тебе...без обід

А чого на тебе ображатися ???? Немає змісту ... Так співпало в часі, що в багатьох користувачів зявилися цуцики ... Але ж не можна ліпити все разом ... Крім того спеціально для вас тему створили ... І були вже створені теми, просто треба клацнути форум "Мисливські собаки" ... і уважно пройтися по підпунктах ... І у відповідному місці дописувати ...

Скоро вообще на каждое слово новая тема будет появляться. С такими темпами не то что отдельная тема замусорится, скоро весь сайт новыми темами замусорится.

Не буде ... Я не дозволю , доки буду мати кнопку ... Я, напевне, на цьому форумі найбільший противник нових тем не по темі ... і не в тему ...

Федя вон признаётся что уже сам себя перевёл в читальный зал.

А ви запитайте у Феді причини .... можна в ПП, можна тут ..., чому він так робить ...

Наверное нужно ещё создать пару тем, для тех кто себя считает самыми умными, и для всего остального сброда.

Создавай, только по правилам форума ... Нет проблем ...

скоро весь сайт замусорится темами, то вот пример.

В привітанні новоприбувшим пишу останнім часом - прохання вивчати структуру форуму ....
Там проблема появилась из за последних постов, мы сами по себе переписывались,

Так форум не для переписки для самих по себе ... Просто при написанні постів потрібно мати наувазі, що форум читають багато користувачів, і ще більше гостей, а не тільки ви, сами по себе ...

а потом бац, и те кто ничего не писал в теме начал ничего не понимать и учить других.

Не дописувати в темі, не значить - нічого в ній не розуміти ... Навчити можу багато чого, але ... по - людськи , культурно .

На форумі є достатньо цікава для вас, хто сам по себе, можливість ... Це створення блогу ...

Тепер на завершення ... Чому я написав перший пост , і з чого все почалося ... Тому, що справді нецікаво читати спілкування двох- трьох чоловік у одній темі ... Тим більше, коли воно НІ ПРО ЩО !!! Активним членам теми просто-напросто пропоную прочитати і порівняти атмосферу спілкування у темах про того ж КГГ, про того ж Дратхаара, Курцхаара .... , зрешті ... При написанні думайте, як ваші пости читаються збоку, іншими гостями, чи користувачами ... Крім того, мушу висловити подяку модераторам за окремі пояснення і розуміння ...

Хто зрозумів , ДЯКУЮ за розуміння ... хто НІ ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868
За пост подякували: ostt

Re: Питання по тематиці дописів 06/06/2012 10:00 #78733

i19 написав:

Федя вон признаётся что уже сам себя перевёл в читальный зал.

А ви запитайте у Феді причини .... можна в ПП, можна тут ..., чому він так робить ...

если я в открытую напишу все что думаю, то придется меня забанить навечное
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Питання по тематиці дописів 06/06/2012 10:54 #78738

Ты Федя смотри, если это будет в их пользу то можешь смело писать,ничего не будет (видишь на простой вопрос показать лицензию что раздули) они тебя даже подхватят, ну а ели это будет что то в их сторону, то тогда пощады не жди,самое лёгкое наказание это заминуся, тебе это уже знакомо,(будут минусить и те кому больше нравится русская попса, и те кому джаз) лучше уже как писал i19 в личке. Ну а если там что то есть в мою сторону то можешь писать у меня на это иммунитет.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
Останнє редагування: 06/06/2012 11:01 від Praktikant.

Re: Питання по тематиці дописів 06/06/2012 11:26 #78741

Що значить "в их пользу" "в нашу пользу"?
Від коли то цей форум став ділитись на табори?
Від коли то модератори стали ворогами користувачів що не мають зайвих кнопок?

Ти говори, та не заговорюйся.
Не діли людей на розумних і дурних, своїх і чужих, російськомовних і україномовних і т.д.

Цей форум завжди вирізнявся культурною і спокійною манерою спілкування і я не дозволю декільком людям за декілька місяців часу, поламати все те добре, що робила купа людей впродовж років.

Не каламуть воду, поки просто прошу.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
За пост подякували: ostt
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
Час створення сторінки: 0.89 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення