Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
<--

ТЕМА: Питання по тематиці дописів

Re: Питання по тематиці дописів 06/06/2012 11:41 #78744

с тем кому нравится джаз я знаком лично и сомневась что этот человек будет минусовать меня в тихаря, более того думаю что он бы помог буть у меня необходимость в его помощи. И большенство модераторов знаю лично и всех считаю отличными людьми и готов им помочь в любой ситуации. Чесно говорю, что бы узнать кому я как кость в горле что ту репутацию сбивает, я согласен сам ее в -100 загнать просто что бы знать кто этот человек. А кто своим поведением меня достает я открыто писать не буду. Кто хотел тот спросил, я чесно ответил обо всем что крутилось в голове
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347
Останнє редагування: 06/06/2012 11:43 від Hunter.ua.

Re: Питання по тематиці дописів 06/06/2012 13:22 #78754

Як це все схоже на нас же самих...Бо ми так звикли.. і нам наплювати на правила...У нас є своє бачення і воне правильне...Та що ви мене учите я таке десь уже бачив,а якщо і не бачив то скоро точно побачу...

Ось це наш менталітет...Ми не звикли за правилами...У мене в бригаді схожа ситуація...Вступили два чоловіка в мисливці,так по блату...Один придбав собі руського гончака інший естонського...До цього навіть незнали про такі породи...Починається десь розмова про собак ,починаю їм казати для якого полювання придатні ці породи...Та ти ,що...Вони мені рота не дають відкрити..
-Що ти розумієш,їх знайомі полюють із такими на кабана значить вони для кабана....
Починаю казати про літературу яку я прочитав..Та що їм та література...
Ось така схожа ситуація складується зараз на форумі...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759

Re: Питання по тематиці дописів 06/06/2012 13:23 #78755

ну ви даєте!!!!????? Я в ШОЦІ!!!!!
Заповідь БОЖА
Люби ближнього, як самого себе.
подумайте над цим ,якщо щось хочети писати далі
За пост подякували: hanter39

Re: Питання по тематиці дописів 06/06/2012 22:23 #78838

ээээ ребята успокойтесь хорош подымать репутацию, лучше сдайте того кто понижал, что бы чего доброго не попросить у него в чем то помощи
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Питання по тематиці дописів 06/06/2012 22:50 #78844

Ого, в обід було +14, зараз +43. Федь повертайся з читачів в дописувачі - бач як ми тебе всі поважаєм, а той хто понижав, той хай буде злий сам на себе, бо тролення не пройшло.
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!

Re: Питання по тематиці дописів 08/06/2012 01:31 #78990

uffff:sick: tu trubka ide .

a ya vybyrayu kudy poixaty na 3-4 dni
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Re: Естонський гончак 08/06/2012 21:05 #79061

Magnum , раджу прочитати дві теми з підфоруму "Мисливські собаки" ==== Як ви навчаєте свого песика,............. і друга ... Мисливські собаки ==== Натаска/притравка/нагонка ... Там 90% постів присвячується гончим ... Радив би і просив там розміщувати подібні питання , як вище ...
А Хантеру 39 не забувати про новостворену тему - "Ми придбали цуценя" ...
Це питання вже піднімалося, і знову тої самої ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: Естонський гончак 09/06/2012 21:27 #79138

Шановний І19 при всій повазі до Вас як модератора і надіюсь людини вихованої хочу нагадати ,що поради дають тоді коли їх просять !
Гадаю я маю право сам вирішувати де розміщати свої пости, а що до вищевказаних вами тем то вони обговорювалися так давно ,що навіть не входять до розділу "Останні теми " по восьму сторінку ,що аж ніяк не сприяє популяризації породи Естонський гончак серед учасників форуму.
Тому прошу Вас повернути "ПРАКТИКАНТА" на сайт тому що для нас як заводчиків породи його професійна компетентність глибокі знання і практичний досвід роботи з Естонцями стоять набагато вище за чиїсь амбіції.
  • magnum
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 212
За пост подякували: Бекас, igorhan

Re: Естонський гончак 09/06/2012 21:48 #79140

magnum написав:
Шановний І19 при всій повазі до Вас як модератора і надіюсь людини вихованої хочу нагадати ,що поради дають тоді коли їх просять !
Гадаю я маю право сам вирішувати де розміщати свої пости, а що до вищевказаних вами тем то вони обговорювалися так давно ,що навіть не входять до розділу "Останні теми " по восьму сторінку ,що аж ніяк не сприяє популяризації породи Естонський гончак серед учасників форуму.
Тому прошу Вас повернути "ПРАКТИКАНТА" на сайт тому що для нас як заводчиків породи його професійна компетентність глибокі знання і практичний досвід роботи з Естонцями стоять набагато вище за чиїсь амбіції.

Я теж приеднуюсь до слів магнума і щиро прошу повернути Практиканта.

Пункт 4.25 Правил форуму
=Slavamaz=
  • Бекас
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 224
Охота це не хобі це стиль життя.
Останнє редагування: 09/06/2012 22:40 від Slavamaz.

Re: Естонський гончак 09/06/2012 22:15 #79142

i19 написав:

А Хантеру 39 не забувати про новостворену тему - "Ми придбали цуценя" ...
Це питання вже піднімалося, і знову тої самої ... [/color]

Іване, невже раніше в цій темі ніколи не писалось про те як доглядають, виховують, годують, наганяють за своїми естончиками їх власники, неже вони ніколи не виставляли тут свої фото. Скажеш, що для цього встого є відповідні теми, але ми ж не обговорюємо ці всі моменти якоїсь іношої породи собак, ми обговорюємо естонців! Так можливо вам не цікаво це читати, але з багатьма форумчанами-естончаками я говорю по телефону, і ми не раз говорили, що саме з такого "пустого" взяли для себе щось нове!
Також прошу повернути Практиканта.
п.с. чуствую, що зараз знов піду в мінуси...
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!
Останнє редагування: 09/06/2012 22:17 від hanter39.

Re: Естонський гончак 10/06/2012 04:34 #79158

До уваги молодих і горячих !!!

По перше, до Практиканта і його бану я не маю жодного відношення, хоча підтримую рішення Адміна нашого форуму !!!...

Гадаю я маю право сам вирішувати де розміщати свої пости

НЕ МАЄШ ... Читай правила !!!!

Пораду я даю тоді (синім шрифтом) коли бачу, що порушення не аж таке грубе, в надії , що людина зрозуміє і не буде повторюватися ...

професійна компетентність глибокі знання і практичний досвід роботи з Естонцями стоять набагато вище за чиїсь амбіції.

Думай трошки головою, що пишеш, бо бачу, що емоцій через край !!!

Іване, невже раніше в цій темі ніколи не писалось про те як доглядають, виховують, годують, наганяють

Для різних по тематиці дописів існують різні теми, деякі, ДО РЕЧІ, створені спеціально для вас ...

За мінуси не хвилюйтеся, я особисто не хвалюся , коли комусь ставлю + , але коли і мінусую (хоча це рідко буває), то пишу про це ВІДКРИТО, або в темі, або в ПП ... І всі це чудово знають ...
Крім того , один з другим , маєте , від мене, як від модератора, ВЕЛИКЕ останнє китайське попередження ... Ще раз таке повториться, будете читати, довго, і нудно ...

У останніх ваших постах порушень правил ... не просто багато, а дуже багато ... не маю бажання зараз перераховувати по пунктах ...

Я не дозволю перетворювати цю тему, будь- які інші теми ... в смітник ... Надіюся, що уважно прочитаєте і проаналізуєте вище написане !!!!!!

На сьогодні достатньо . """ і19 """
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 10/06/2012 04:41 від i19.

Re: Естонський гончак 10/06/2012 16:36 #79190

Можливо, я щось пропустив,бо трохи з часом напряг. Але щось тут не так. Ніби і не сварився ніхто, і цікаво було. В кожного були якісь питання і відповіді на них. А тут вже і теми поділили, і банів надавали.
Стаємо по-маленьку схожими на uahunter
Щодо створення теми "Ми придбали цуценя..."... Особисто мені вона не зручна - питання по цуценятам гончака, а приходиться з "ЕГ" переходити на іншу. Трата часу, особливо з телефона... Тим більше, що дописи в цій темі для власників цуциків не гончих порід не завжди цікаві - специфіка вирощування гончака та цуценят інших порід трошки відрізняється.
Моя думка.
Ну а я поки що в читальний зал.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391
За пост подякували: hanter39, Бекас, igorhan

Re: Естонський гончак 10/06/2012 16:50 #79191

специфіка вирощування гончака та цуценят інших порід трошки відрізняється.

Чим саме?
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6214
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Естонський гончак 10/06/2012 17:02 #79192

Скоро в этой теме будет писать только один суровый модератов 19...Оно тебе надо???Нафинг ты лезеш в эту тему???Или Славик или Остап не могут навести тут порядок?
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с
За пост подякували: hanter39, Бекас, igorhan

Re: Естонський гончак 11/06/2012 00:46 #79213

Я вже писав, чого я лізу ... - (твоїми словами) в цю тему ... Переписувати два рази для тих, хто повністю не читає форум , або страдає забудькуватістю, не маю жодного бажання !!!
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Питання по тематиці дописів 11/06/2012 08:12 #79222

Ще раз спитаю стосовно "дописів" в темі про ЕГ. Бо щось я не пойму , що там тоді можна ЗАРАЗ писати. Про утримування і нагонку неможна, харчування і здоровя теж, фото вставляти виходить теж, бо є тема "Фото наших улюбленців" + ще куча тем, де можна писати про естонок, а в темі "ЕГ" зась!!! А що тоді там писати??? Раніше, якщо писалось про нагонку, утримання, харчування, здоровя, чи всталялось фото естонського гончака, то дозволялось. А тепер, непойму нічого
п.с.як на мене в вищезгаданих темах слід писати загальні основи. А спілкування естончаків, поради один одному, розповіді, слід всеж писати в темі "ЕГ"!
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!

Re: Естонський гончак 11/06/2012 08:13 #79223

hanter39 написав:

п.с. чуствую, що зараз знов піду в мінуси...
о, прогноз справдився !
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!

Питання по тематиці дописів 13/06/2012 19:59 #79402

Переніс дискусію у відповідну тему.
ostt.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.

Re: Питання по тематиці дописів 14/06/2012 02:10 #79430

Хантер... 39 -й ... НЕ знаю, хто тобі там мінус клацав, але точно не я ... Тепер попробую пояснити щодо дописів у темі ЕГ ... Я особисто хотів би бачити там якісь досягненяя, перемоги на виставках, нехай буде ... - перша добута лиска чи заяць ...
Але, при всій повазі, читати діалог трьох чоловік ... на тему ... """ чим бабця ранком погодувала песика, і як він після того покакав, і чи добре спав ... знову ...чи мав гарний настрій ... і де попісяв ... Писати можна довго ... але не маю бажання ... Просто читаємо теми про інші породи,Або ту саму тему , але до 150-ї сторінки ...

Надіюся , можливо, що ви мене зрозумієте ... """ і19 """ !!!
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 14/06/2012 02:10 від i19.
За пост подякували: Baron

Re: Питання по тематиці дописів 14/06/2012 11:45 #79450

Іван, стосовно дописів, мені раніше в ПП все пояснив нормально Славік, за що йому вдячний. Тепер ніяки непоняток немаю. Все ок!
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
Час створення сторінки: 0.79 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення