Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
<--

ТЕМА: Питання по тематиці дописів

Re: Питання по тематиці дописів 14/06/2012 15:41 #79463

До мне було питання, я дав відповідь... Я ж не читаю переписку в ПП
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868
За пост подякували: hanter39

Re: НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ , або РОЗМОВА біля багаття 03/07/2012 23:43 #80751

Так замітив, в темах, до яких має доступ і19, через кожні 10-15 постів його пост, типу хлопці то тре писати там, а це сям. А це флуд , а то пуста балаканина. і19, ти часом не ревізором працюєш в реальному житі ?
Отоб і19 в політику пустити, тоді б певну був порядок!
п.с. в серйоз не сприймати, жарт.
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!

Re: НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ , або РОЗМОВА біля багаття 04/07/2012 01:49 #80758

І не тільки в темах, до яких маю доступ, а і в інших, ти це добре знаєш . Не розумію, що тобі конкретно не подобається . Я поглиблено вивчаю структуру форуму, і в силу різних обставин, бачу її трошки інше , як ти. Багато мені не подобається, тому і пишу, щоб менше було розгрібати. А працюю я і ревізором, в тому, числі ... І ще багато ким, але не буду продовжувати, бо це складно досить для сприйняття , в силу різних обставин . І що таке "" флуд """ , пане Хантер 39, я добре знаю, на відміну від тебе. Робити мені, як модератору, такі зауваження , якось недоречно, що багато про що говорить, в тому числі і про культуру, і про поверхневе знання правил форуму. І Цей твій пост потрібно було писати в форумі """ Про портал """ Там є і побажання ... і все решта. Зранку хтось з модераторів перенесе ... Дякую. Сприймати серйозно .
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 04/07/2012 07:25 від Slavamaz. Причина: Прибран цитата, яка при перенесенні постів виявилась зайвою

Re: Питання по тематиці дописів 04/07/2012 18:45 #80800

І19, та я ж спеціально написав "Жарт". І ніяких зауважнь до тебе як до модератора немаю. Не кипятись.
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!
Останнє редагування: 04/07/2012 18:49 від Slavamaz. Причина: зміна заголовка посту

Re: Питання по тематиці дописів 05/07/2012 00:30 #80828

Хантер 39, я , як модератор, і як користувач, напишу тобі чесно, без наїздів, і всього решта. Я розумію жарти , і розумію речі , які деколи, але не завжди , під жартами приховуються. Повір мені, коли почачиш стільки по житті , як я , в тебе через певний проміжок часу виникне великий подив з того, що ти писав ... Чи тут, чи на будь-яких інших форумах ...
Маленький приклад з мого мисливського початкового життя ... Я, коли почав полювати, одного разу зустрівся на дамбі з одним стендовиком , вже трошки старшого віку. В нього в руках була рушничка МЦ -6 . А в мене була пєрсювка доброго коньячку. Льоту майже не було, і ми розговорилися. Його слова , і про стендову стрільбу, і про полювання, і про життя , я памятаю до сьогоднішнього дня ... Я особисто не являюся якимось там ворогом для тебе, чи того ж Бекаса, чи всіх молодших ... Добре дуже розумію, що при (десь там) жорстокому підході до справи, немає жодних проблем для мене особисто, різними методами зробити, чи то показати когось із користувачів не те, що непотрібними, а щось в тому роді. Продовжувати можу ну дуже довго, але візьміть собі до уваги ... Тут ворогів не має ... Є люди, які хочуть щось розказати, при можливості показати ... Але це все має і повинно відбуватися в нормальній товариській доброзичливій атмосфері . Ти сам сам мав можливість переконатися, аналізуючи нашу переписку в ПП. Так що давайте перед тим, як щось писати, освіжитися в холодній водичці, душі, річці, озері ...
Я особисто собі не можу уявити, як після якигось-там конфліктів тут, на форумі, можна приймати участь у форумівках, зустрічах , і подібних заходах ...
Оскільки в мене на даний момент просто гарний романтичний настрій, прошу взяти до уваги вище написане , що 39-му, що Бекасу ... Не знаю, коли в мене наступний раз буде такий настрій і така смачна люлька ... І ще просив би трошечки слідкувати за орфографією. Бо помилок більш, як багато ..,

З повагою ... і користуач, і модератор """ і19 """ Надіюсь на розуміння ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: hanter39

Re: Благородний олень 09/10/2015 09:38 #117667

Дарма забрали реальний звіт із оленячої теми, хто його тепер знайде в "Полюванні на Буковині"?
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 958
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"

Re: Благородний олень 09/10/2015 09:43 #117668

... а я думаю, що правильно.
Звіти є звіти, а тема "Тварини" це трохи інше.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2924
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/
За пост подякували: Slavamaz

Re: Благородний олень 09/10/2015 09:55 #117669

urban написав:
Дарма забрали реальний звіт із оленячої теми, хто його тепер знайде в "Полюванні на Буковині"?

Ну Ви ж знайшли?
А взагалі то, якщо пробігтися по темам розділу "Тварини", то можна помітити, що тут бажано обговорювати питання, пов"язані з повадками, біологією і життєдіяльністю того чи іншого виду тварин. А от звіти з полювань - традиційно викладаєм у розділі "Звіти".
Ну і наостанок - з проханням перенести ці пости у окрему тему розділу "Звіти", звернувся до мене сам автор посту - Ведмедик. (що в принципі, я підтримую)
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6214
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77
Останнє редагування: 09/10/2015 09:57 від Slavamaz.
За пост подякували: LСергій

Re: Благородний олень 09/10/2015 10:03 #117671

Славку, я розумію що структура форуму вимагає відповідної сегрегації тем і повідомлень, однак зауважив що для мене, як читача, краще мати все в одній торбі, як цікавить олень, то зручно мати і звіти і якісь особливості полювання, а то по тих локально-регіональних звітах все перемішано: перепілки з кабанами, олені з зайцями. У нас не таки активний форум,до деяких тем пишуть щось раз на рік. Таке моє враження, претензій, звісно не маю жодних

P.S. Подумав ще раз у чому проблема... Я починаю читати форум завжди з кнопки "Останні теми", дістаю список тем із новими повідомленнями і в цьому списку серед інших тем бачу "Полювання на Буковині", перша думка: "Знову якісь качки" і дивлюся далі... А якщо є тема "Благородний олень" чи "благородний кабан" , тоді кажу: "Ооооо" і відкриваю тему Тому мені здається, що створюючи тему у розділі "Звіти", добре було б на початку писати "Заєць", а тоді подавати локалізацію: Буковина, Львівщина і т. п.
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 958
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"
Останнє редагування: 09/10/2015 10:14 від urban.

Re: Благородний олень 09/10/2015 10:54 #117672

Я теж розумію певних дописувачів.. Чесно.. Але тут важко вгодити всім..
Якщо ми будемо створювати окремі теми Заєць Буковина, Заєць Закарпаття, Качка Львівщина, Фазан Закарпаття, Заєць Чернігів і т.д., то теж дурня вийде... Чи не так?
Тому давайте все таки притримуватися тематики розділів..
А як Ви справедливо зауважили, Форум не настільки активний, щоб не відкрити якусь свіжопідняту тему і не подивитись про що там написано. Цікаво - відписуєм, коментуєм, на цікаво - проходимо повз... Я наприклад завжди проглядаю ВСІ свіжі дописи. Так, це зокрема частина моєї тутешньої "роботи", але на інших Форумах де а не є модератором, роблю так само...

однак зауважив що для мене, як читача, краще мати все в одній торбі, як цікавить олень, то зручно мати і звіти і якісь особливості полювання

Це поки в темі не більше 10 сторінок.. Я попрошу знайти дані про виставки чи випробування за участі УКГ в темі Український карпатський гончак, де Вам прийдеться перечитати не одну сотню сторінок. Цікаво, на скільки у пересічного читача вистачить часу та нервів?!.

Пости по темі дописів, будуть перенесені у розділ "Обговорення роботи порталу"...
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6214
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77
Останнє редагування: 09/10/2015 12:11 від Slavamaz.

Re: Благородний олень 09/10/2015 11:21 #117673

Шановні панове однодумці!
Перенести тему про моє полювання в розділ "Звіти" Ярослава попросив сам. Моя помилка в тому, що одразу не додивився і розмістив свою інформацію не там.
А в розділі "Тварини" чітко написано: опис тварин, їх життя, повадки, проблеми... Аж ніяк не мої враження, відчуття і походеньки

За помилку ще раз прошу вибачення і в адмінів і в товариства.
  • Ведмедик
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 83
In the beginning, think of what may be the end
Останнє редагування: 09/10/2015 11:21 від Ведмедик.
За пост подякували: LСергій, Slavamaz
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
Час створення сторінки: 0.70 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення