Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013).

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 28/06/2013 00:03 #101645

Slavamaz написав:
Чи буде у когось з собою стіл по типу БР-овського?
Щоб можна було пристрілку зробити?

Візьму примітивний.
  • BAR
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 99
Waidmannsheil!
www.vepr.te.ua

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 28/06/2013 20:32 #101657

Якщо хтось потребує мій контактний номер чи когось із організаторів - пишіть в ПП.
Маєте часу до 4-ї ранку.
Далі мене вже в мережі не буде до закінчення міроприємства.
Хлопці вже на місці, тому напевно теж лічки не читатимуть.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6021
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 30/06/2013 21:02 #101672

Щойно доставили наше тіло до дому, і тепер можу написати пару слів про зустріч.
Скажу так: Хто залишився в дома - молодець, допоміг сім'ї, зберіг кошти і здоров'я. Хто поїхав на форумівку,- той втратив гроші, здоров'я, нерви і т.д..
Зустріч "не вдалась",пройщла без драки , плече болить, грошей нема, дали сертифікат на 1000грн. за випадкове попадання в "10" з 50 метрів, але потратити його можу тільки в Тернополі в магазині "Вепр"(проспект Степана Бандери,25), Такий же сертифікат за биття "посуди" дали минулорічному переможцю змагань- Колі, з Франківщини. Цього разу він перебив най більше тарілок.
Давали ще сертифікати на 600 і на 400грн., грамоти, медалі.
Навіть давали їсти, Бограч і Куліш але вони "не вдались", бо все було свіже і ні що не пригоріло, як відмітив пан Ярий , котрий показав клас в стрільбі з карабіна на 300метрів в бутилку (1літр).
Що дивно, багато було жінок, і дітей цього разу(Електрик з дочкою, Ель Сергій з жінкою і дочками(котрі всім пропонували свіже, холодне розливне пиво "1715")Бецик з жінкою і сином + кума з сином і т.д.. фото викладу пізніше.
  • Максборода
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1028
За пост подякували: i19, Хімік, kolya, Гранітний

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 30/06/2013 21:15 #101674

Ось декілька фото, думаю підписів не потребують:

стрільба на 200 метрів(серна)

стрільба на 100 мертрів (лис)

• Максборода
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 02/07/2013 10:58 від LСергій.

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 30/06/2013 21:36 #101675

Закарпатці щасливо дісталися додому!
Велика подяка організаторам..
Було як завжди "скучно і сумно"
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
За пост подякували: i19, LСергій

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 30/06/2013 22:09 #101676

• i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 30/06/2013 22:24 #101677

Як я говорив, ми всі не просто пияки, любителі оковитої ... Ми разом рухаємо вперед дуже потрібні речі. Наука стрільби має бути по папері, а не в угіддях !!!

По процедурі . Мені сумно не було. Було лиш в одному моментику,,,, тоді , коли бракло того куліша на другу роздачу для всіх. Бограч теж був добрий , бо хлопці хвалили.
Величезна . тобто найбільша подяка Сергію ... Знаю, як його боліла душа за організацію ... Всім стриянам теж вітання і подяка. Окремо тисну руку всім абсолютно, хто приїхав здалеку . Тобто Тернопільщина, Закарпаття ... Шкода,що не було нікого з рідної Волині ... ((( Окремо згадую всіх тих, хто телефонував , і вітав славне товариство .

І напевно, НАЙВАЖЛИВІША ПОДІЯ цих днів ... У нашого ОСТАПКА народилася донечка . З чим всі ми і його, і його жінку голосно вітали !!!
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868
За пост подякували: ostt, LСергій, Хімік

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 30/06/2013 23:56 #101678

Декілька фото
image_2013-07-01.jpg

image_2013-07-01-2.jpg

image_2013-07-01-3.jpg

image_2013-07-01-4.jpg
  • aber
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 364

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 01/07/2013 06:39 #101680

Радий, що зустрілись і Вам всім було дуже скучно
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2771
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 01/07/2013 08:09 #101682

Прошу у всіх вибачення, але змушений покинути товариство і не зможу в скорому часі додати фото та відео. Мушу їхати на черговий об'єкт, повернусь через 2-3 тижні , тоді і займусь звітною роботою. Ще декілька не оброблених фото:

• Максборода
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 01/07/2013 08:38 #101684

Дуже Гарно, Дружньо і Правильно
МОЛОДЧАГИ !
  • Олесь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1015
Лиш Той є гідним, при якому Світ стає кращим !

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 01/07/2013 08:49 #101686

Важко сьогодні повернутися до роботи.... я ще думками на нашій зустрічі...
Дякую активу нашого Клубу за досконало організовану форумівку , а всім - за іхню присутність і приємне спілкування!!!
Ввечері закину ще фото.
  • aber
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 364

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 01/07/2013 09:27 #101687

Вітаю усіх учасників із вдалою форумівкою!
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 955
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 01/07/2013 10:19 #101691

Ну здається все....!!!
Розвіз залишки позиченого обладнання, і тепер можна вважати захід під назвою "Міжсезоння 2013р. м.Стрий" завершеним, і можливо навіть ...вдалим

Хочу від себе особисто подякувати всім хто знайшов можливість та час і приєднався до нашого товариства - все робилося для вас, але і без вас нічого би не було!!! Нові знайомства, душевна компанія, цікаві історії за чаркою та кумедні випадки після....
Неймовірно смачнющі та неперевершені бограч від Слави та куліш від Івана - молодці!!!

Окрема подяка нашому форумчанину BAR, за те що він не тільки особисто приєднався до нашого заходу, але і виступив спонсором у спортивній частині нашої зустрічі!!!

Будемо надіятись що такі зустрічі стануть частішими та традиційними для всіх нас!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3151
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 01/07/2013 10:21 від LСергій.
За пост подякували: ostt, Хімік, Slavamaz, Степанович, becyk, roman11

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 01/07/2013 10:46 #101696

Щиро вітаю одноклубників з вдалою і потрібною форумівкою! Дуже шкодую що обставини непозволили бути разом з вами. МОЛОДЦІ!
  • roman11
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 463

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 01/07/2013 12:01 #101704

З переглянутих фото було дійсно цікаво,і класно !Шкода не брав участі в наступному постараюсь взяти .Організатори молодці !!
  • Дімич
  • Поза форумом
  • Ловчий
  • Постів: 56
ИЖ-58 М 12к

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 01/07/2013 12:54 #101706

LСергій написав:
Ну здається все....!!!
Розвіз залишки позиченого обладнання, і тепер можна вважати захід під назвою "Міжсезоння 2013р. м.Стрий" завершеним, і можливо навіть ...вдалим

Будемо надіятись що такі зустрічі стануть частішими та традиційними для всіх нас!!!

Захід пройшов! За це слід подякувати Господу Богу, за те що дав нам на три дня погоду та можливість провести захід, що пройшов такий захід без казусів та інших неприємностей. За 5 км. від нашого таборування у неділю вирувала буря, а ми цього майже не відчули. Окрема подяка BARу (Мисливський магазин "Вепр" м.Тернопіль, пр.Ст.Бандери,25, тел. +380 352 235793), який надав спонсорську допомогу у проведенні заходу. Слід подякувати і учасникам, які винайшли час та можливість прийняти участь, незважаючи на матеріальні затрати, відстань та ін. Чи вдалим був цей захід, то думаю, що це слід залишити на розсуд учасників, а то вийде як у анекдоті:
- Хвалять нас в селі, мамо!
- Хто, доню!
- Та Ви мене, а я Вас!
Окрім сказаного, та того що буде сказано, хотілось би почути скарги, зауваження, пропозиції (якщо такі є) для врахування при організації наступної зустрічі (можна в ПП). Як бачимо, що з кожним роком форумівка стає більш організованою та більш масштабнішою. Маю надію, що ці показники будуть постійно покращуватись.
  • becyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 974
За пост подякували: ostt, LСергій, Хімік

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 01/07/2013 14:17 #101713

becyk написав:
... хотілось би почути скарги, зауваження, пропозиції ...

Почну я.

Скарги: мало кулішу...
Зауваження: малий казан, тому було мало кулішу...
Пропозиції: придбати великий форумний (клубний) казан щоб було більше кулішу!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3151
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
За пост подякували: Хімік, hanter39

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 01/07/2013 15:01 #101716

Молодці! Життя вирує! Радий за учасників форумівки, що все вдалося.
  • Олег М
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 128

Re: Зустріч форумчан HuntingUkraine.com (міжсезоння 2013). 01/07/2013 17:17 #101722

Трохи відіспався, рушницю почистив, можна і пару слів написати.
Отож, погляд на зустріч із «моєї колокольні».
Цього разу із Закарпаття стартувало вже два екіпажі, оскільки в одну машину ми не поміщалися. З нами мав бути ще один учасник, проте через зайнятість на роботі в останній момент був змушений відмовитись від поїздки.
Шунт із Шуріком вирушили ще в п»ятницю, а ми – в суботу вранці. Прибули на місце якраз вчасно. Табір, що був розбитий звечора, вже гудів. Першим, що кинулось у очі, була велика військова палатка, яку організатори завбачливо замовили на випадок дощу, зважаючи на те, що погода обіцяла бути дуже нестабільною.

P1120436.JPG

Обійми з старими друзями і міцні рукостискання з новими знайомими. Зварили кави, накрили на стіл і як годиться, пару капель кокаколи за зустріч і знайомство.
А далі розпочалась офіційна частина міроприємства. Вступне слово Голови Клубу, інструктаж з техніки безпеки і жеребкування.

P1120465.JPG

P1120471.JPG

У перший день, тобто в суботу, змагались в стрільбі по тарілочках. Дисципліна – спрощений варіант круглого стенду. Стріляли з семи позицій. На кожній позиції приймали по дві одиночні мішені (угінну і зустрічну з крайніх позицій і бокові (ліву/праву) з середніх позицій). Всіх учасників було розділено на дві групи, щоб не було великого скупчення людей на стрілковому майданчику. Жеребкування вивело мене в другу групу. Під час стрільб першої серії попрацював оператором пускової машинки, маючи в цьому вже певний досвід .

P1120473.JPG
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 01/07/2013 17:17 від Slavamaz.
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.63 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

Популярні оголошення