Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013

Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 23/12/2013 23:42 #106529

Непомітно пролетів рік і на Волині вже знову іде підготовка до форумного полювання... Думаю , пора вже починати "ворушитися" і тут на форумі. На минулому тижні був в обласного голови УТМР , розмовляли на цю тему. Сказав , що проблем ніяких немає. Якщо маємо бажання , можемо знову проводити в тих самих угіддях. Єдине що треба запитати - чи захоче знову нас розмістити в себе адміністрація санаторію.
Але несподівано "вималювався" ще один варіант проведення форумівки. Це приватні угіддя на Рівненщині. Сьогодні їздили з Ігором Надюком "в розвідку" , поспілкувались з одним із власників. І , чесно кажучи , цей варіант нам видався цікавішім. По-перше , власники угідь самі є гончатниками , мають непоганих собак(РРГ , РГ , ЕГ), розуміються трохи на цьому. По-друге , є змога послухати гончаків не тільки в полі , а й в лісі. Більше того , до 26 січня(дата закриття сезону по пушному і копиту) , у випадку роботи собак по кабану і зайцю , можна стріляти окрім лиса і цих звірів. На зайця разова відстрілка 50 грн. , на кабана - згідно тарифу(від 2 000 грн. і вище). Тобто , шанс що собаки підуть світ за очі за тим чортом - зводиться до мінімуму. І заодно можемо "надолужити" пропущену цього року форумівку на кабана. Єдине , що кіз вже тоді не можна бити. По-третє , на відміну від УТМРівських угідь , цілий лютий можна полювати на лиса хоч кожен день. Тобто , при бажанні , можна приїхати в п"ятницю і полювати два дні. По-четверте , там є непогана база з опалюваними кімнатами , бесідкою , мангалами. Вартість проживання - 50 грн/чол./ніч. По-п"яте , що мене особисто ДУ-У-У-ЖЕ зацікавило - господарі цікавляться "карпатцями". Причому , цікавляться так , що вже мають двох 6-місячних щенят. Судячи з відео в телефоні , де вони гризуть клітку з поросятком - досить непоганих. Тому , я б дуже хотів зробити додаткове окреме полювання ВИКЛЮЧНО з КГ. Думаю , для наших "карпатолюбів" кращого шансу зібратися , випробувати і показати своїх собак не може бути. По-шосте , розташування місця полювання і бази є вигіднішим і зручнішим для доїзду з інших областей , ніж попереднє місце наших полювань. Дане МГ знаходиться: Рівненська обл. , Демидівський р-н , с. Набережне. Ночівля - с. Товпижин , ур. Грабівець.
По-сьоме
, база знаходиться на березі Хрінниківського водосховища , отже , є змога непогано "відвести душу" і на риболовлі.

Підсумовуючи , маємо на сьогодні два варіанти. Перший - цьогорічна форумівка проходить на Волині в січні-лютому(дати обговоримо окремо) , в знайомих угіддях і умовах проживання(я все-таки надіюсь , що нас приймуть в санаторії ). Другий - форумівка проходить на Рівненщині , де окрім вищеперерахованих плюсів є й свої мінуси. Перший і найголовніший це те , що одноразово на ночівлю можуть розмістити тільки 10 чол. У випадку , якщо спати як в казці про рукавичку(по двоє на ліжку, на надувних матрацах) - то максимум до 15 чол. Другий мінус це те , що оскільки угіддя приватні , з лисом ведеться постійна боротьба , то звичайно ж , кількість його невелика.

Список бажаючих на 25-26 січня:

1. Хімік
2. aber
3. burkales
4. urban
5. Aleksis
6. nadyk
7. Максборода
8. КоЛьКа Волинь
9. Ярий
10. becyk
11. Myron
12. ivans
13. roman11
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615
Останнє редагування: 21/01/2014 20:42 від LСергій.

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 23/12/2013 23:54 #106530

Що стосується наших шановних нечислених борзятників , а особливо нашої "білявки з тази"... І в першому і в другому варіантах є чудові умови для комплектного полювання. А саме острови посеред полів. Деякі власники грейхаундів на Рівненщині вже полювали. Тобто , ми можемо спробувати непогано пополювати і з гончими , і з хортами. Так що будемо раді бачити вас з вашими вихованцями.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 23/12/2013 23:56 від Хімік.

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 24/12/2013 00:21 #106531

І хоча ми з Ігорем попередньо домовились з господарем рівненських угідь про дату , але хочеться почути думку інших форумчан. Отже , перше форумне полювання планується провести 25-26 січня 2014р. Об"єкти полювання - лис , заєць , кабан. В разі , якщо наші шановні "карпатолюби" захочуть випробувати своїх КГ окрім лиса ще й по кабану - тоді на цю дату плануємо полювання виключно з КГ. Якщо ж тільки по лису - значить спочатку полюємо з "звичайними" гончаками , а полювання з КГ проведемо в любі вихідні лютого.
Окремо хочу зачепити ще одну тему. Як я вже писав колись тут на форумі - цьогорічна форумівка на Волині буде проходити в стилі NO ALKOHOL. Вірніше , з алкогольних напоїв буде присутнє тільки пиво. Ну , або ще закарпатське вино. Ніяких горілок , коньяків , віскі , бренді і т.п "горючих матеріалів" , після яких ми блюємо в умивальники і взагалі втрачаємо людську подобу. Дозволяється приїхати "веселими і злегка захмелілими". Приїзд на базу "готовими" , і запивання вже на базі випиту по дорозі горілку пивом і закарпатським вином вкупі я теж не зрозумію. Це є виключно моя ідея. З Колькою я взагалі не радився на цю тему , а Ігор вроді підтримує мене , хоча й посміхається хитро. Але я вважаю , що для такого мого рішення є ВАГОМІ причини. Надіюсь на розуміння(якщо ми дійсно хочемо щось міняти в образі українського мисливця) .
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 24/12/2013 00:28 від Хімік.
За пост подякували: ivans, Федько-халамидник, Shunt, aber

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 24/12/2013 07:20 #106532

я за! Можна спробувати і Рівнинщину, але Волинська земля мені ближче до серця. З рештою, як вирішить організатор так і буде.
Ідею побороти "зеленого змія" теж підтримую!
  • aber
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 364

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 24/12/2013 07:37 #106533

Ну звісно ж , вирішувати будемо ми. Але хочеться трохи "обсмоктати" цю тему , почути хто що думає. Бо наразі постає дилема - або на Волині , де є змога прийняти всіх бажаючих за один раз і де є багато лиса , але не таке яскраве і видовищне полювання. Або на Рівненщині , де немає змоги зібрати всіх бажаючих одночасно(якщо , звичайно , набереться більше десяти ), відносно мало лиса , але полювання на нього обіцяє бути яскравішим.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 24/12/2013 07:59 #106535

Знімаю капелюха перед твоєю відвагою, Миколо!
Я б напевно на ту базу вже до кінця життя носа не показав із сорому.
Робіть висновки, друзі, чи варто так підставляти своїх товаришів-організаторів.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6226
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 24/12/2013 08:42 #106536

Це ж серпом по одному місцю деяким любителям "активного відпочинку" ... Весь кайф їм перебив... Якщо форумівка буде твереза і матиму в ті дні можливість вирватись з роботи, то радо приєднаюсь. Приємно буде бачити ваші тверезі писки... А їхати на лиса тре туди, де його багато. "Лічно я так думаю..."
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4264
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: ivans, Дімич

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 24/12/2013 08:53 #106537

Все таки нашкодили на тій базі достатньо.
Виновникам "табу" на слідуючу форумівку, хай вчаться робити все в міру.
Слава,прошу врахувати якщо буде Закарпатя вибиратись я б теж був не проти вибратись, на кінець то, у ті краї. Хоча мені і імпонує пропозиція по рівенщині.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2939
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/
Останнє редагування: 24/12/2013 08:54 від Степанович.

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 24/12/2013 09:17 #106538

Полювання лиса на Волині - це вже не просто форумівка а ціла традиція! Тому вважаю її треба продовжувати і розвивати (це я про антиалкогольну кампанію )!
Рівенщина теж хороший варіант, але є обмеження по кількості учасників, тому вона може проводитись додатково, до або після Волинської форумівки (моя думка)!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3153
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 24/12/2013 14:19 від LСергій.
За пост подякували: Федько-халамидник

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 24/12/2013 14:27 #106540

ОлегП написав:
А їхати на лиса тре туди, де його багато.

Підтримую думку Олега.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1316

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 24/12/2013 18:05 #106543

Підтримую Олега на рахунок лисиці,Хіміка за тверезе полювання .
Тільки не відомо чи буде можливість взяти участь..
  • Дімич
  • Поза форумом
  • Ловчий
  • Постів: 56
ИЖ-58 М 12к

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 24/12/2013 18:50 #106545

LСергій написав:
Полювання лиса на Волині - це вже не просто форумівка а ціла традиція!

, маю лиш казкові спогади про Волинь

Підтримую Сергія повністю, за два полювання. Ніби полюєм на того самого лиса , але полювання будуть зовсім різні та кожне цікаве по своєму .Два полювання, дві дати, бо комусь як не вийде на одну дату то вже на другу точно зможе, як захоче. Мені особисто не сильно пасує 26, але як організатори запланують то так і буде. На якесь одне з двох точно вирвусь, а можливо і на два, заодно й Малу привезу , вона ж в мене волинянка.
На рахунок алкоголю, як писалось вище одною розумною людиною " я за любий кіпіш окрім голодовки" .
не допусти щоб хобі переросло в діагноз
Останнє редагування: 24/12/2013 18:53 від Федько-халамидник.

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 24/12/2013 18:58 #106546

Правильно , чим більше звіра , тим краще. Але відразу видно що ви хлопці не гончатники. Не переконую вас , все ви правильно кажете , але спробую розтлумачити. "Чим більше лиса , тим краще" - це стосується загонного полювання , полювання з хортами , або , накінець , при полюванні з гончаками в болоті. Там дійсно , дуже цікаве полювання відбувається якщо лиси вискакують з-за кожного корча. Але при полюванні з гончаками в лісі , коли багато гарних собак , то достатньо щоб вони підняли хоча б одного лиска. І тоді , якщо повезе і ніхто не підшумить звіра , можна послухати ТА-А-К-И-И-Й гон , що забудеш про все на світі. Повірте , якби я такого не чув , то не говорив би. Так що , будемо намагатися якось підстроїти , щоб і постріляти вволю , і гін послухати. До-речі , а чого "карпатолюби" мовчать? Хлопці , якщо вам не цікава моя ідея про яку я писав вище - дайте знати. Щоб ми знали як планувати далі.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 24/12/2013 19:01 #106548

Приватні угіддя на Рівненщині звуться "ДІАНА"?
Якщо так, то цей сезон полюємо там майже кожні вихідні, починаючи з відкриття по перу.
З лисом там проблем немає, тобто проблема є, є лис - є проблема Боротьба як було сказано ведеться, але набагато менше його від того не стає.
  • ІгорТ
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 17

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 24/12/2013 21:13 #106553

Так , це "Діана". Це МГ популярне і серед луцьких мисливців. Я не кажу , що там проблема з лисом. Просто мав на увазі , що його там може бути менше ніж в тих угіддях , що ми проводили форумівку минулого року. Там місцевий колектив мисливців в одному великому болоті за сезон добув біля 50 шт. Плюс ми ще після них десь біля 15-ти відстріляли. Оце я вважаю , що багато лиса.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 24/12/2013 21:18 #106555

Степанович написав:

Слава,прошу врахувати якщо буде Закарпатя вибиратись я б теж був не проти вибратись, на кінець то, у ті краї.

Степанович , ніяких "якщо буде Закарпатя вибиратись"... У них немає вибору. Це навіть не обговорюється.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Степанович

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 24/12/2013 21:37 #106557

Федько-халамидник написав:

Підтримую Сергія повністю, за два полювання. Ніби полюєм на того самого лиса , але полювання будуть зовсім різні та кожне цікаве по своєму .Два полювання, дві дати, бо комусь як не вийде на одну дату то вже на другу точно зможе, як захоче. Мені особисто не сильно пасує 26, але як організатори запланують то так і буде. На якесь одне з двох точно вирвусь, а можливо і на два, заодно й Малу привезу , вона ж в мене волинянка.

Дві дати буде по-любому. А при бажанні , то можна і більше дат зробити - було б бажання. Я , наприклад , в цьому році знову не брав відстрілки і не полював(бо не був вдома). Тому буду намагатися виїхати кожних вихідних. Собачку можеш брати - господарі окрім гончаків і лайок мають жорстку таксу(а може вже й декількох). Я , до-речі , познайомився з ними на змаганнях гончаків і норних. Навіть і не знав ще тоді , що в них є угіддя.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 24/12/2013 22:49 #106566

Миколо, то може виставити хоч одну конкретну дату полювання і список одразу, бо зараз як почнеться "український рамадан", народ розслабиться і до кінця зими не позбирається.
Як буде дата і список, то щось почне кристалізуватися. До речі, я теж за безалкогольну форумівку, бо якось воно не дуже добре, як в певному моменті одні хлопці вже "запряжені", а інші зовсім ні, не виходить тоді "єдиномислія"...
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 958
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 25/12/2013 11:11 #106573

Дійсно, як каже Хімік, 65 лисів з одного болота то дуже багато. Я досить непогано знаю єгерів з того мисливського господарства. Так от в них лиса дійсно менше. Полюють з собаками багато і головний єгер дуже серйозно ставиться до собак, в нього дійсно високопородні собаки, з якими він займається, їздить на змагання. Але зі своїми собаками вони стараються полювати самостійно, невеликими колективами.
Що стосується ночівлі, як було сказано, що є проблема з Рівненщиною в плані цього. То маю такий варіант. 4 км від Хріник є село Лисин, в мене там є хата. Я сам з Рівного, а це хата де жили батьки колись. Хата ціла, груба є) погрітись можна, ліжка переночувати є. Якщо не заперечуєте про такий варіант.
  • ІгорТ
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 17

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 25/12/2013 13:57 #106579

urban написав:
Миколо, то може виставити хоч одну конкретну дату полювання і список одразу, бо зараз як почнеться "український рамадан", народ розслабиться і до кінця зими не позбирається.
Як буде дата і список, то щось почне кристалізуватися. До речі, я теж за безалкогольну форумівку, бо якось воно не дуже добре, як в певному моменті одні хлопці вже "запряжені", а інші зовсім ні, не виходить тоді "єдиномислія"...

Тарас , перша конкретна дата вже є в одному з попередніх постів(важливу інфу спеціально виділяю синім кольором). Питання зараз тільки в виборі місця проведення полювання. Це ще під питанням. Спеціально вибрали кінець січня , враховуючи "український рамадан". Хоча минулого року перша форумівка відбулась 13 січня , навіть "рамадан" не завадив. А на рахунок списку згоден.

Отже , список учасників на форумне полювання , яке відбудеться 25-26 січня 2014 р.

1.Хімік
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.70 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення