Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 25/12/2013 14:20 #106580

ИгорТ написав:
Дійсно, як каже Хімік, 65 лисів з одного болота то дуже багато. Я досить непогано знаю єгерів з того мисливського господарства. Так от в них лиса дійсно менше. Полюють з собаками багато і головний єгер дуже серйозно ставиться до собак, в нього дійсно високопородні собаки, з якими він займається, їздить на змагання. Але зі своїми собаками вони стараються полювати самостійно, невеликими колективами.
Що стосується ночівлі, як було сказано, що є проблема з Рівненщиною в плані цього. То маю такий варіант. 4 км від Хріник є село Лисин, в мене там є хата. Я сам з Рівного, а це хата де жили батьки колись. Хата ціла, груба є) погрітись можна, ліжка переночувати є. Якщо не заперечуєте про такий варіант.

Стосовно собак , то один з господарів сказав , що свого РГ візьме. А якщо другий власник не поїде за кордон , то будуть ще 2 ЕГ. Хіба може передумають. Але це не проблема. Це полювання для нас , форумчан , і перш за все для форумчан-гончатників. Отже з нашої сторони мають бути собаки. Ігор Надюк планує бути з своїми двома ЕГ , Колька щось мовчить з своїми РРГ, Миросько мовчить , хмельничани мовчать. Окремо хочу дуже почути ВаВу , Бригадира , Скедрова , Сівенкова і інших "карпатолюбів".

Стосовно хати... Ідея , звичайно , цікава. Хоча я не думаю , що в хаті ти розмістиш теж більше 10-ти людей. А розділятися на два табори не хочеться. Отже , будемо бачити по кількості бажаючих на 25-26 число. Може буде невелика кількість учасників , то і проблема відпаде. По-любому , прораховується запасний варіант з санаторієм Павлівка. Але я думаю , що всеодно , треба зустрітися на рахунок хати. Справа в тому , що ми по-любому ще раз якогось дня поїдемо в "Діану" , щоб глянути умови проживання. От тоді було б добре , якби зустрітися з тобою десь , і поїхати заодно хату глянути. Відразу важко щось сказати , все треба побачити своїми очима.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4612
Останнє редагування: 25/12/2013 14:22 від Хімік.

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 25/12/2013 16:02 #106582

Прошу вписати в список.
Дякую.
  • aber
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 364

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 25/12/2013 16:20 #106585

Список буде оновлюватись модераторами в першому повідомленні цієї теми.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6021
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 25/12/2013 17:58 #106587

Хімік написав:
Миросько мовчить....

Не буде горівки , не буде і Мирона .....
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 2822

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 25/12/2013 18:49 #106592

Ех, добре вам,по доброму заздрю, а в мене якраз жнива почалися (корпоративи, новорічні зустрічі) І плюс на хутрового тільки 29 грудня відкриття і весь січень. Хотів би послухати в живу гончих, а то навіть немаю поняття як з ними полюють. Можливо доживу до того щастя , а то як кажуть " хочеться і колеться".
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Полювання без собаки , як весілля без музики.
  • Постів: 2183
ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 25/12/2013 19:01 #106593

Маю намір цьогоріч теж відвідати цей форумний захід.
Як будемо живі-здорові, зустрінемось з вами, рівенсько-волинські лиси
  • burkales
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 545
Природу рідну ми не лише успадкували від своїх предків, але й позичили у нащадків.

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 25/12/2013 19:09 #106594

Хотів би послухати в живу гончих, а то навіть немаю поняття як з ними полюють

Спробуй! Потім будеш як я - хапати першу ліпшу можливість
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
За пост подякували: Muhaylovuch

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 25/12/2013 19:51 #106599

Щось я не бачу , щоб ти хапався - в списку немає тебе... Ото кажу відразу - закарпатці , навіть і не думайте "шлангонути". Я нічого не хочу слухати! Не виходить в січні - значить маєте бути в лютому.

До Михайловича:В мене тільки закінчились , в тебе тільки почалися... Для тих в кого "жнива" чи ще якесь там "пожинання плодів" , буде ще одна форумівка в лютому. Тоді якраз буде "мертвий сезон" - от і зустрінемось. Теж нічого не хочу слухати.

До любителя горівки Мироська: Для тебе буде виключення - маєш право "навалитись в дрова". Навіть більше - я навіть за тобою сам приберу. І спати після всього цього маєш право скільки захочеш... Всі 40 хвилин. Але не забувай , що після ми з тобою йдем очерети по болотах ламати. Ми ж з тобою "почесні і незмінні загонщики".
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 25/12/2013 19:55 від Хімік.

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 25/12/2013 20:32 #106602

Щось я не бачу , щоб ти хапався - в списку немає тебе..

Тс-сссс, не спугні..
Вже й так жовту картку маю від "домашнього головнокомандуючого"
Он до Мирона знаєш як їхав?
Дзвінок від модераторів на роботу, після роботи ж/д вокзал, квиток і опівночі на поїзд .
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 25/12/2013 20:33 від Slavamaz.

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 25/12/2013 21:35 #106604

Зрозумів... Значить з тобою починаємо спілкуватись шифровками. Будемо говорити про копання бульби... То що , приїдете цього року на Волинь копати бульбу? Бо щоб ви знали , без вас вона копатися не буде... Якщо пропаде урожай - то по вашій вині.

До-речі , а що там було в Мирона?
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 25/12/2013 21:35 #106605

Чекав поки власники гончаків впишуться для участі у полюванні (щоб поперед батька в пекло не лізти), але вони чомусь не поспішають, тому прошу мене вписати до реєстру на 25-26 січня.
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 955
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"
За пост подякували: Хімік

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 25/12/2013 23:02 #106608

Хімік написав:
...До-речі , а що там було в Мирона?

Якщо коротко то: - Славко впевненно і наполеглево збирає матеріал для шуби дружині, щоб дати їй хабара, і потім вільно їздити на всілякі наші форумні посиденьки!
Як казав один наш форумчанин - "Так далеко не живу...", тому важко точно сказати , але якщо організатори не проти і все складеться добре - то планую бути!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3151
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 25/12/2013 23:11 #106610

Вітаю всіх. Цікаві нові угіддя, дуже би хотілося спробувати, але так далеко вперед не можу планувати стовідсотково.

По вище написаному - пару слів від любителя оковитої ...
То всьо штуки Василя . Він тепер , певно, різними езотеричними штуками займається, і на віддалі впливає на форум. От воно і проявляється. А якщо серйозно, то незнаю, що ж там такого відбулося на Волині минулого року (не було мене), але просто треба вживати в міру. Це тоді, коли і співати хочеться, і ранком пробудитися не важко.

Виходячи з того, пропоную не порушувати традицію на рахунок музичного супроводу зустрічей форумчан. Оскільки Вінні Пух завжди був тотожний з медовухою ... То нехай тепер буде ось - це ...

• i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 26/12/2013 13:53 #106625

Дууууже важка для сприйняття пісня - заставляє задуматись про життя-буття!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3151
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 26/12/2013 13:54 від LСергій.

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 26/12/2013 16:49 #106629

i19 написав:
Вітаю всіх. Цікаві нові угіддя, дуже би хотілося спробувати, але так далеко вперед не можу планувати стовідсотково.
По вище написаному - пару слів від любителя оковитої ...
То всьо штуки Василя . Він тепер , певно, різними езотеричними штуками займається, і на віддалі впливає на форум. От воно і проявляється. А якщо серйозно, то незнаю, що ж там такого відбулося на Волині минулого року (не було мене), але просто треба вживати в міру. Це тоді, коли і співати хочеться, і ранком пробудитися не важко

Не буду приховувати , що вплив Василя єгера на моє ставлення до алкоголю є. Після візиту до нього я по-іншому дивлюсь на все це. Але причина не в цьому. Ти , Іван , говориш як і мій швагро , коли почув , що я на рік як мінімум відмовляюсь від горілки. Він сказав:"Ну то чого ж так відразу відмовлятися... Можна ж потрохи , вміру , щоб не напиватися..." А я йому кажу:"Ану , скажи-но мені , до якої стопки ти такий розумний? До четвертої? Чи до п"ятої?" От приблизно так само і зараз відповім. Я , особисто , дуже люблю посидіти в гарній компанії , випити. Але як показує практика і особистий життєвий досвід , то часто буває дуже важко зупинитися. Якщо вже "клапан відкрився" , то всьо... До-речі , якраз і напиваюсь завжди якщо компанія гарна і приємна. В поганій компанії випиваю 2-3 стопки і все , не лізе... Так само і на минулій форумівці було. Не буду тут всього розказувати , якщо зустрінемось то розкажу. Тому і запропонував цього разу обійтися лише пивом і вином. Вважаю , що і від "енної" кількості випитого пива чи вина можна поспівати і повеселитися. Спробуємо... Якщо не сподобається , буде сумно і не весело - значить наступна форумівка буде знову з традиційним "горючим". Ну , або дійсно , з чимось новим...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 26/12/2013 16:53 від Хімік.
За пост подякували: urban, Shunt

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 26/12/2013 17:21 #106630

Минулого року пролетів , то може цього року пощастить пострахати рижиків на Волині. Прошу добавити до товариства. А доганятись при розмові будем чайом
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1817
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 26/12/2013 22:25 #106650

Славко, мене впиши в список.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 27/12/2013 00:00 #106666

І мене.
  • Максборода
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1028

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 27/12/2013 00:07 #106667

Мене тоже до того списку можна писати....

Re: Форумне полювання на Волині з гончаками - 2013 02/01/2014 00:02 #106796

Хлопці,є в нас ще ліцензія на кабана на Броді.Бажано щоб сніжок випав.Але тут також свята припадають і коли зреалізуємо? Може також 26 на дві групи розбитися і одні туди,інші сюди?
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1925
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.66 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

Популярні оголошення