Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

ТЕМА: Форумівка

Форумівка 25/09/2009 13:31 #12299

На іншому українському мисливському сайті організовують спільне для форумчан полювання. Може б і на цьому форумі щось такого замутити? Як шановна громада вважає?
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3795
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Ві:Форумівка 25/09/2009 13:37 #12303

давно пора
лиш я незможу
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
загрузка...

Ві:Форумівка 25/09/2009 14:00 #12305

Да це не погана ідея,я тількі за!!!

Ві:Форумівка 25/09/2009 14:06 #12306

І я за .

Олег, а ти цікаву назву придумав - форумівка, думаю собі, що за нова горілка появилася
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392
Останнє редагування: 25/09/2009 14:23 від WAWA.

Ві:Форумівка 25/09/2009 14:36 #12311

Ідея супер. Як кажуть іспанці "давно пора"
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1680

Ві:Форумівка 25/09/2009 15:07 #12319

Десь рік тому один сайт мисливський (чи може то вони самі?)організовував полювання для форумчан на кабана. Була стаття в журналі "Охотник". Я вже давно згадував про цю статтю , але не можу знайти того журнала. Думав , от якби нам зібратись. Можна було б коли відкриється полювання на пушного. Не обов"язково збиратися на кабана. Знайшли б наші львівські колеги якусь недорогу базу , де можна було б переночувати , нехай навіть в спартанських умовах , ми б волиняки зібрались , погрузились в буса з собаками , та й приїхали б. Я думаю , лиса можна знайти завжди і скрізь. Послухали б гончаків , ввечері зібрались на базі , "повечеряли за знайомство" , і наранок додому. Чи щось на зразок цього.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4595

Ві:Форумівка 25/09/2009 15:09 #12320

Можна було б і у нас на Волині. Але я тут не знаю , де є якісь бази...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Форумівка 25/09/2009 15:11 #12322

Адміністрація сайту повинна взяти "прапор у руки" і вийти на зустріч масам.
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Форумівка 25/09/2009 15:13 #12323

Звісно, гарна ідея. Ми собі планували, але знаєте як завжди виходить? хтось не може, в когось діти , в когось жінки , а в когось чоловіки навіть не знаю як то зробити Ми планували на закінчення конкурсу на кінець сезону зробити порталівські збори
  • Olena Kos
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 213

Ві:Форумівка 25/09/2009 15:16 #12324

То можна організувати збір на охоті і потім в кінці сезону теж зібратись...

Ві:Форумівка 25/09/2009 15:24 #12328

КоЛьКа Волинь писав(ла):
То можна організувати збір на охоті і потім в кінці сезону теж зібратись...

От ти гарячий ... Звичайно , ні жінки , ні дітей ... Збирався б по 2 рази в місяць . Правильно Оленка каже... Тут хоча б раз зібратися ... Та й не забувай , що я колись казав ... Хто його зна , може на другий раз і не захочемо збиратися.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Форумівка 25/09/2009 15:28 #12329

На волині було б цікаво пополювати. Там кажудь дика багато... Головна проблема в організації, це домовитись з якимось мисливським господарством. Все інше не так складно (листування, квота, внески і т.п.) Я б взявся, але у мене пагони за малі, щоб знайти якесь нормальне мисливське господарство. На зайчика також можна, але кабан цікавіше...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Ві:Форумівка 25/09/2009 15:42 #12332

На кабана важке полювання. Треба багато їздити по угіддях, багато ходити і т.п. Серед нас є Діани, тому з огляду на них треба вибрати полювання по перу. Знайти угіддя з качкою(гускою) і купити кілька фазанів у Валі. Все буде на одному місці. Можна зробити гарний табір з ватрою і піснями до ранку. До речі, хтось грає на гітарі?
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Форумівка 25/09/2009 15:46 #12333

БОГУН писав(ла):
На кабана важке полювання. Треба багато їздити по угіддях, багато ходити і т.п. Серед нас є Діани, тому з огляду на них треба вибрати полювання по перу. Знайти угіддя з качкою(гускою) і купити кілька фазанів у Валі. Все буде на одному місці. Можна зробити гарний табір з ватрою і піснями до ранку. До речі, хтось грає на гітарі?

Я можу взяти баян Я не люблю полювати на пернату. А на зайця і лиска або щось грубше з задоволенням. Я піду в нагінку з баяном, буду грати і і гнати
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392
Останнє редагування: 25/09/2009 15:49 від WAWA.

Ві:Форумівка 25/09/2009 15:47 #12334

По телебаченню бачив як францужанки полюють на кабана. Щось мені здається що вони більше вбили кабанів ніж я бачив...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Ві:Форумівка 25/09/2009 15:50 #12335

ОлегП писав(ла):
По телебаченню бачив як францужанки полюють на кабана. Щось мені здається що вони більше вбили кабанів ніж я бачив...

Так і кабанів там відповідна кількість(на ідеї комуняків не повелись) На номери розвозять машинами і збирають теж. В лісах дороги кращі ніж у нас в районах.
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Форумівка 25/09/2009 15:53 #12336

БОГУН писав(ла):
Так і кабанів там відповідна кількість(на ідеї комуняків не повелись) На номери розвозять машинами і збирають теж. В лісах дороги кращі ніж у нас в районах.[/quote]

Нєа... Кабанів кобіти самі тягали і навіть розбирали... Зрештою можна і на фазана, якщо хтось є з Закарпаття... Відгукніться...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Ві:Форумівка 25/09/2009 15:53 #12337

WAWA писав(ла):
БОГУН писав(ла):

Я можу взяти баян Я не люблю полювати на пернату. А на зайця і лиска або щось грубше з задоволенням. Я піду в нагінку з баяном, буду грати і і гнати

Класно Я забув про НАШИХ собак. По перу відміняється полюємо на "копито" і слухаємо Тризора з баяном
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Форумівка 25/09/2009 15:57 #12338

ОлегП писав(ла):
БОГУН писав(ла):
Так і кабанів там відповідна кількість(на ідеї комуняків не повелись) На номери розвозять машинами і збирають теж. В лісах дороги кращі ніж у нас в районах.

Нєа... Кабанів кобіти самі тягали і навіть розбирали... Зрештою можна і на фазана, якщо хтось є з Закарпаття... Відгукніться...[/quote]

А чому з Закарпаття? У Валі купимо кілька. Навіть конкурс зробимо "хто більше зіб"є підкинутих догори фазанів" Вольєрні погано літають, після "підкидання", можна буде продовжити полювання з лягавою.
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Форумівка 25/09/2009 15:59 #12339

А якщо кабани не тікатимуть, а навпаки прийдуть музику послухати... На дереві грати буде напевно незручно...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.73 секунд

Останні оголошення