Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
<--

ТЕМА: Форумне полювання лиса на Волині- 2017

Re: Форумне полювання лиса на Волині- 2017 07/02/2017 20:21 #123923

Саня Волинь написав:
А на рахунок Волинської форумівки 2018 ,я думаю вона буде і можливо в моїх угіддях,звичайно якщо ви всі приїдите.

Оп-па!!! Нічого собі поворот! Саня, чесно кажучи, коли я побачив як ти змерз, то подумав, що більше не захочеш на форумівку. А ти дивись як заговорив, коли вдома відігрівся. Це приємно чути. Якщо за рік не передумаєш, можемо обговорити це питання.

Пи.Си. У самого ноги перестали боліти і теж он як заговорив. А ще в неділю ввечері , коли повз до ліжка, клявся-божився, що то була остання форумівка...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615
Останнє редагування: 07/02/2017 20:23 від Хімік.

Re: Форумне полювання лиса на Волині- 2017 07/02/2017 20:30 #123924

ivans написав:
Миколо, та ті дівки просто не знали, що то ти організатор. Інакше вони б на нього не нарікали. Вони певне думали, що то хтось з львівських організовував.

Та ні, друже, добре вони знали хто організатор. Так прямим текстом і сказали:"Їздите тут уже п"ятий рік і толку з вас ніякого. Повипускаєте своїх собак і бігаєте тут за ними. Хреновий організатор у вас!" Так що, хлопці, як хочете, а наступного року, якщо будемо ще там ночувати, я кухню замовляти сам не піду. Беріть з дому чупа-чупси, скотч, щоб міцніше прив"язати - і вперед кухню замовляти разом зі мною!
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Форумне полювання лиса на Волині- 2017 07/02/2017 22:00 #123925

Ще невеликий звіт... Особливо знімати не було часу, та й мало що бачив, тому звітувати особливо нема чим.
Отже, поз"їжджалися, повечеряли і т.д. Вранці побудка з допомогою стволів , 17 км слизької дороги, "паперові справи" - і вперед в поля...

В першому загоні мені нарешті за стільки років усміхнулось мисливське щастя - на мене вийшла лисичка. Не дивлячись на те, що я був загонщиком. Причому - КЛАСИЧНО, з-під гончаків!А було це так... Почувши, що в мою сторону наближається гін, завмираю... Переді мною замерзлий ставок, далі очерет. Чую, по очереті гін направляється повз мене вправо. Але відчуваю, що туди звір не піде, бо звідти доносяться голоси. Значить поверне в мою сторону. Точно! Чую, розвертається в мою сторону. Голоси собак ближче... Ближче... Ось уже просто переді мною чую хруст очерету. Приготувався... Серце гупає у вухах як перед першим сексом... Аж ось вона! З очерету вискакує "вогник"... Зупиняється на краю ставка, метрах в 20-ти від мене. Бах!...Бах!... Ага, не з моїм щастям. "Вогник" зникає в очереті. Одразу вистакують по сліду собаки. Зколюються, виправляють скол і гін віддаляється від мене вліво. Але невдовзі звідти чути два постріли. Матюкаючись на чому стоїть світ, пробираюсь з очерету на "чисте". Загінка закінчилась. В результаті першої загінки взято дві лисиці, дві, зі слів, втікло. І ще одну Кольці вигнала з нори, яка була неподалік,його вельшиха Стелла. Але Колька не помітив запасного віднорка і тому лисок благополучно "скрился в нєізвєсном направлєнії". Отже, одну лисичку добув місцевий мисливець, а одну - наш Тарас(СЛОН).
В другому загоні я вже нічого не бачив. Тарас(Урбан) бачив двох лисів, хлопці бачили козлика. Ну й в кожному загоні були зайці. Андрій(АБЕР)добув лисичку.

Закінчився другий загон...

Вітя(ГРОМ) і Максборода... Собаки порізали лапи ще в першому загоні...

Втомлені і, по-моєму, щасливі Миросько і Бецик...

Іван ІЖ-27,стоячи посеред дороги, своїм виглядом заставляв місцевих, які їхали в машинах, різко звертати вліво на обочину і з жахом в очах оглядатися...

Колись в інеті була популярна гра "Знайди на фото кота". Пропоную "хантінгюкрейнівський" варіант цієї гри...

Ось він, наглий котяра! "Стоїть" на номері...

В третьому загоні не було нічого. Вроді, єгер казав, що бачили лисицю.

Далі було рукостискання, дякування, з деким прощання. Ну, а "самиє стойкіє", продовжили "полювання" в місцевому генделику. Там же пройшло і нагородження символічними "подяками" КОРОЛЯ ПОЛЮВАННЯ і КОРОЛЯ ПРОМАХІВ. За звання "Короля полювання" боролися двоє братів (СЛОН і АБЕР), які добули по одному лису. Але оскільки у Тараса(СЛОН) це був перший лис в житті, то вирішили це звання присудити йому. А "почесне" звання "КОРОЛЬ ПРОМАХІВ" я, користуючись службовим становищем, вирішив присвоїти собі.

Були, звичайно, і в інших мисливців промахи, але ТАК гарно промазати зміг тільки я.
Фото і відео подальшої цієї частини форумівки з етичних міркувань, викладати не буду... Ну, хіба щасливого Кольку з морозивом у вигляді "цицьок".

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 07/02/2017 22:04 від Хімік.

Re: Форумне полювання лиса на Волині- 2017 07/02/2017 22:08 #123926

А що то за фігня? Я думав Максборода неправильно повикладав фото. А в мене, виходить, також. Коли набираєш текст і вкладаєш фото як завжди, а в результаті пост має ось такий негарний вигляд...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Форумне полювання лиса на Волині- 2017 08/02/2017 08:08 #123927

Виправив.
  • admin
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 704
За пост подякували: Хімік

Re: Форумне полювання лиса на Волині- 2017 08/02/2017 10:05 #123928

Кольку пора женити, хай працює продуктивно, а ні якесь морозиво лизати
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2948
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Форумне полювання лиса на Волині- 2017 08/02/2017 10:09 #123929

А мо не тре? Тільки уявіть яких "продуктів" він може "напрацювати"...
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 3154
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 08/02/2017 10:09 від LСергій.

Re: Форумне полювання лиса на Волині- 2017 09/03/2017 22:29 #124076

Сергію обов'язково потрібно . Ти тільки уяви скільки він може перепортити
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3