Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
<--

ТЕМА: Сіра куріпка ( Perdix perdix )

Re: Сіра куріпка ( Perdix perdix ) 28/03/2012 21:19 #73415

Думаю , запитання і відповіді про наявність іншої дичини , крім куріпки можна було б перенести в тему про полювання з лягавою(раз така вже є ). У нас на Волині я постійно зустрічаю вальдшнепа у себе "на родіні" - в Любомльському р-ні. Колись давно , коли мав спанієльку , піднімала осінню неодноразово в березняку. Зараз кожного року в травні зустрічаю вечорами "тянущих" птахів на одному і тому ж самому місці. Значить виводяться там. Дупеля колись на випробуваннях багато зустрічали в Рокинях біля Стиру. Але я так зрозумів , що наявність цієї пташки дуже сильно залежить від висоти трави , тобто , чи викошують луга. Бекаса позаминулого року було ду-у-у-же багато в Камінь-Каширському р-ні. Ех , як я тоді жалів , що не має поруч доброї лягавої. Місцеві слухали моє "скавчання" і прицмокування , і ніяк не могли зрозуміти. Вони крім коз , диків і зайців дичини не признають. Ну хіба ще качка. Мої естонець і вельш наробили такого шороху в болотцях , що птиця літала , як комарі. Але толку , якщо без лягавої бекаса немає шансів добути(хоча й з лягавою шансів не набагато більше ).
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4612
Останнє редагування: 28/03/2012 21:23 від Хімік.

Re: Сіра куріпка ( Perdix perdix ) 28/03/2012 21:55 #73418

сірий написав:
З куріпкою теж біда, вже рік ніхто її не бачив. Думаю весною вигоріла, а те що лишилось, мороз, лис та шуліка добрав.

Тої весни догорить напевно та що і була
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Полювання без собаки , як весілля без музики.
  • Постів: 2183
ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.

Re: Сіра куріпка ( Perdix perdix ) 29/03/2012 10:54 #73467

Те що весна рання і траву палять зараз,а не в квітні,куріпкі шоди не нанесе вона просто перелетить.Кладку вони починають робити набагато пізніше.А от першим окотам зайців швидше за все піпец.Те де я зустрічаю вже другий рік підряд багато зайців,це якрказ поле,де іде будівництво і трави не палять,хоча вже є місцеві собаки,а от слідів лиса не багато.
  • Андрюха_l
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 112

Re: Сіра куріпка ( Perdix perdix ) 14/04/2012 20:09 #74756

Виїхав вигуляти собаку, а за одно перевірити вже"свою"пару куріпок.Їх виявилось не пара,а тріо.Дора зробила 5 робіт і в мене нарешті вийшло зловити в об'єктив відлітаючу куріпку.

SDC10694_2012-04-14.JPG

SDC10703_2012-04-14.JPG

SDC10700_2012-04-14.JPG

SDC10712_2012-04-14.JPG

SDC10714_2012-04-14.JPG
  • Андрюха_l
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 112
Останнє редагування: 14/04/2012 20:17 від Андрюха_l.
За пост подякували: ostt, hanter39, Olekcandro

Re: Сіра куріпка ( Perdix perdix ) 13/08/2012 20:39 #83520

Форум заставив мене передивитись свої старі мисливські щоденники. Знайшов там інформацію про влаштування ремізи для куріпок.

Реміза для куріпок

Закладається реміза на відкритій місцевості, складається з таких плодоносних кущових порід як терен, ожина, глід, калина, горобина. Рослини висаджуються вперемішку з туєю, ялівцем, хмелем, диким виноградом, ялиною, сосною. В ремізі має бути трав’яна рослинність, необхідна для мощення гнізд птахами. На невеликих ділянках в ремізі висіваються різні кормові культури – кукурудза, гречка, соняшник, топінамбур. Ці рослини слугують і схованками для птахів. Цікавим є те, що в минулому в ремізах висаджувалась конопля, яка є юлюбленим кормом для куріпок (висівання та вирощування цієї культури в умовах сьогодення є кримінально караним діянням).
Важливими факторами є наявність води та віддаленість від доріг і населених пунктів.
Розмір ремізи від 0,25 до 0, 50 га.
В ремізі влаштовується вишка або курінь для сторожа.
  • Olekcandro
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 256
За пост подякували: Slavamaz, hanter39

Re: Сіра куріпка ( Perdix perdix ) 04/08/2015 14:01 #116814

На днях випало поспостерігати за виводком куріпок

Завжди завидую, який у них камуфляж
  • burkales
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 547
Природу рідну ми не лише успадкували від своїх предків, але й позичили у нащадків.
За пост подякували: Slavamaz, Tapac

Re: Сіра куріпка ( Perdix perdix ) 04/08/2015 14:46 #116816

Сьогодні теж бачив куропатку, правда сфотографувати не зміг тому що їхав в маршрутці, а вони собі ходили по щойно змолоченому полі
  • Tapac
  • Поза форумом
  • Ловчий
  • Постів: 71

Re: Сіра куріпка ( Perdix perdix ) 05/11/2015 10:44 #118054

Доброго дня, може хтось із Вас знає де можна придбаим дану птицю. Напишіть. Буду вдячний.
  • Victor2015
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • "Ни пуха, ни пера"
  • Постів: 101
З повагою Віктор.

Re: Сіра куріпка ( Perdix perdix ) 05/11/2015 11:06 #118056

Гугл помагає знайти що потрібно: agronovator.ua/ua/gds/gr_841/molodnyak-s...ropatki-id37286.html
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 956
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"

Re: Сіра куріпка ( Perdix perdix ) 05/11/2015 11:48 #118057

Дякую.
  • Victor2015
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • "Ни пуха, ни пера"
  • Постів: 101
З повагою Віктор.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Час створення сторінки: 0.55 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення