Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
<--

ТЕМА: Случ

Ві:Случ 15/06/2010 12:18 #25940

Бобер Звичайний писав(ла):
quote]Бобер, щось ти перепутав.., то не я писав, що не люблю зимивої риболовлі, а СІРИЙ. А я якраз навпаки -люблю!вибачаюсь
Прийнято. Різну рибу ловив, на Случі в Сарнах теж був, - красота, згадую тільки приємними словами. Але сома, на жаль ні одного не зловив.
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..

Ві:Случ 15/06/2010 13:36 #25941

Не дивлячись не спеку, що стояла протягом тижня, вода у річці залишилась велика, звичайно не така як на початку повені, але рибалити сома не дозволяє. Да і сам сом зараз на нересті, піймати його в любому випадку тяжко. так як нереститься він на глибині, а після нересту декілька тижнів буде хворіти і нормальні екземпляри не клюватимуть.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.

Ві:Случ 15/06/2010 15:20 #25949

сірий писав(ла):
Не дивлячись не спеку, що стояла протягом тижня, вода у річці залишилась велика, звичайно не така як на початку повені, але рибалити сома не дозволяє. Да і сам сом зараз на нересті, піймати його в любому випадку тяжко. так як нереститься він на глибині, а після нересту декілька тижнів буде хворіти і нормальні екземпляри не клюватимуть.

Так і в нас в Стиру вода велика але чутно що рибаки таки сомів трошки половлюють. Ну і раз на раз не приходиться,я кажу щоб сома зловити треба на тій річці жити, тому і місцевим з цим трошки легше.Поставили откоси і кожен день їздять провіряють та живців міняють.Я раз з кумом залишив свої (минулого року) та гади половину зняли.

Ві:Случ 16/06/2010 02:08 #25978

Откоси - на рос. мові , перемети?
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..

Ві:Случ 05/07/2010 19:22 #26782

Вчора знову рибалив і можливо б не розповідав, як би не випадок. Отже узяв я стареньку рапіру, на інерційній катушці, поставив нову жилку 05, на поводок "моно нитку" 023, закріпив груз бубо 50гр і гачок на сома. Прийшовши до річки вирішив потренуватись закидати цей спінінг, бо давно ним не користувавсь. Закінув, полетіло туди куди потрібно, ну думаю, щоб повісив наживку, то не виймав би, а так доведеться. Почав викручувати, коли удар, рапіра зігнулась, другий, третій і усе - далі викрутив без гачка.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Случ 05/07/2010 20:18 #26786

І шо то було???
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:Случ 06/07/2010 13:24 #26822

Я думаю, шо щука, десь вдало зіграв гачок, от вона кинулась і перекусила, відірвати "моно нить" тяжко, да я і не дав би, пускав би на річку і томив.
От і розвіявся міф про "моно нить" - багато рибалок говорили - став її на поводок замість металевого тросику її ножем тяжко перерізати
Я ловив на неї соми до п"яти кг. щукі по півтора два кг. А щось більш путнє її ріже.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Случ 21/01/2011 14:00 #37590

Не знаю як по інших річках, чи браконьєрять "драчами" ???? Дуже варварський метод, по першому льоду на зимувальних ямах видирають сома, коропа. Можуть з однієї такої ями піднять до ста кг сомів і ще половину порвати і перевести. У нас деруть
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Случ 31/01/2011 12:00 #38535

024_2011-01-31.jpg

022_2011-01-31.jpg

023.jpg

Додам декілька зимових фото, улюбленої річки
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Случ 31/01/2011 13:51 #38546

А це суботні світлини моєї річки:
www.photoclub.com.ua/photo/462729/

photographers.com.ua/pictures/show/284055/
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3851
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Случ 31/01/2011 15:54 #38557

Гарні наши річки потрібно жити і кожен день радіти з того, що у таких красотах живем
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Случ 03/05/2011 23:05 #47255

Трішки про наболіле. Прийшовши до влади, новий мер міста звернув увагу на бракон"єрів, які ставлять сітки на річці і таку тенденцію, що коли дзвониш у риб нагляд, то вони зразу невловимі зникають. На сесії вирішили створити свій риб нагляд, за кошти міста. А головному районному запропонували написати заяву за власним бажанням,його заступник посів місце головного державного риб нагляду в районі і мав з новим колективом навести лад. Я навіть зрадів, нарешті можна буде нормально рибалити на вудку, але не тут то було. В межах міста вони дійсно зробили показуху, але за межами змін ніяких. Бракон"єри зранку телефонують і запитують у яку сторону рейд, а вечором дають долю. Хто винен ??? бракон"єри, алеж у місті вони не змогли подолати ситуацію, значить якщо захотіти то можна. Доречі за місто відповідає, новий риб нагляд за кошти міста. А за межами вони разом, з держ риб наглядом контролюють ситуацію. Де тільки є слово "держ" там зразу є корубція. Шкода.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 03/05/2011 23:07 від сірий.
За пост подякували: Slavko

Случ 03/05/2011 23:08 #47256

Шкода.
Але починали добре...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Re: Случ 03/04/2012 11:56 #73893

Дуже гарна природа... Коментарі зайві...
  • azia1
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 1

Re: Случ 03/04/2012 14:25 #73902

Дякую azia1, при нагоді зайди у тему презентація і розкажи пару слів про себе

Скоро розпочнеться рибацький сесон і моя улюблена ловля сома. На весні перед нерестом після зимової сплячки він активно годується і клюють гарні екземпляри будучи не річці, пофотографую і викладу місця де буду рибалити.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 03/04/2012 14:26 від сірий.

Re: Случ 03/04/2012 18:36 #73917

І трофеїї також не забудь зфотографувати
  • Юра 28
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1292
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Час створення сторінки: 0.51 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

Популярні оголошення