Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ?

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 17:24 #17047

Ну идеальных собак нет.В поле конечно собаке сложнее гнать чем в лесу но.......Думаю что будет. А разницы думаю нет пахота или стерно.И в болотах же гоняют и нормально.как по мне то тяжеловато гонять в кукурузе...

Но есле норных нужно копать то гончих ловить тоже не сильно приятно.
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2180
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 17:24 #17048

Я б, якщо чесно, порадив взяти Естонця і Ягдтер"єра.
Подобаються мені ці породи.

Ну звичайно відстоював би і Карпатця, який з таким самим успіхом працює по лисиці і зайцю і по звірові, не ганяє годинами, і не так губиться. Але він безпашпортний і не зареєстрований
А братова сучка КГ навіть синичок гонить, так що по качці точно може працювати
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 17:28 #17049

Не хочю спорить но есле гончая долго не гоняет то какой от неё прок???как можно добыть зверя есле собака гони т 10 мин и бросает???

Не настаиваю на истинее но как я понимаю то наоборот все стремятса иметь вязких собак а не инных.ИМХО
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с
Останнє редагування: 20/11/2009 17:28 від Рома2323.

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 17:31 #17052

та одна річ гнати, а друга те, що у нас багато мисливців, будуть стріляти зайчиків чи лисичок з-під собаки, неодноразово вже таке спостерігав. Краще щоб собака працювала по пошуку та доборі.
не допусти щоб хобі переросло в діагноз

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 17:34 #17054

тогда точно не гончяка!!!!!!!

думайте о норнике.токо к норам не приучяйте...
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 17:38 #17055

Рома2323 писав(ла):
Не хочю спорить но есле гончая долго не гоняет то какой от неё прок???как можно добыть зверя есле собака гони т 10 мин и бросает???

Не настаиваю на истинее но как я понимаю то наоборот все стремятса иметь вязких собак а не инных.ИМХО

Минулої неділі хотів піти на зайчика, вийшов як дощ втарабанить. А Тризор попав на кози, і погнав, вернувся десь за годину, півтора, але вже додому, бо я втік від дощу. А мав я і РГ, ЕГ і рябця то їх можна було чекати під вечір або і не чекати А стріляти від таких собак можуть не те що на тому угідді в якому ти полюєш, а через район.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 17:45 #17056

з норних яку породу вибирати ?
як норні працюють на доборі ?
не допусти щоб хобі переросло в діагноз

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 17:53 #17057

Рома2323 писав(ла):

Всі це хто?

Для новачка собака з коротким гоном краща.

Якщо маєш бажання чекати годинами на собаку купи РГ, якщо ні і не боїшся мати собаку без документів то Український Гірський Гончак буде в сам раз. Поки РГ ганяє, хлопці з УГГ можуть "взяти" кілька зайців.....лисичку з камиша вигнати.....
Полювання з карпатцями відрізняється від класичного полювання на зайця з гончаком, але в наших умовах ці полювання приносять гарний результат і набагато меньше стресу.....
Карпатці середнього росту міцні собаки тому з осоки і качку піднімуть на постріл, деякі екземпляри апортують з води...А якщо маєш можливість інколи пополювати на кабана то карпатцю рівних мало.....

П.С. Легалізація УГГ на підході...
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1680

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 18:04 #17058

Согласен на все 100%.Но гончая это гончая.хотите стрелять только Вы то ходите с норной или легавой........
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 18:07 #17059

Ну не могу я Вас понять???????Ну как можно стрелять из под собаки которая не гонит Вышли Вы в поле,собака погнала.10 мин гона и бросила...Как можно застрелить из под такой собаки зайца???Ну непойму я
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 18:11 #17060

Рома2323 писав(ла):
Согласен на все 100%.Но гончая это гончая.хотите стрелять только Вы то ходите с норной или легавой........

Але тут проблема Роман напевно буде з голосом і сумніваюся, що довго будуть переслідувати.

Якщо гончак не влаштовує. Я б брав ягда, вони успішно в нори лізуть і кабасика обгавкують і апортують і качку вигженуть і зайця і лиска знайдуть
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 18:13 #17061

Рома2323 писав(ла):
Ну не могу я Вас понять???????Ну как можно стрелять из под собаки которая не гонит Вышли Вы в поле,собака погнала.10 мин гона и бросила...Как можно застрелить из под такой собаки зайца???Ну непойму я

Роман, а скажи як радує голос гончака, ну не знаю гончак це гончак і полювання супер
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 18:25 #17064

WAWA писав(ла):
Рома2323 писав(ла):

Роман, а скажи як радує голос гончака, ну не знаю гончак це гончак і полювання супер

Я ещё не полностью испытал радость от такой охоты.Хотя первый первый заслуженый трофей есть лиса.Та что именно из под гона.Но стрелял не я

мне НУ ОЧЕНЬ нравитса охота с гончими.Мне это подуше...
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 18:29 #17065

Вы понимаете, что эта охота очень интересна и енергично,но чтоб добывать трофеи на такой охоте нужно постаратса....
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 19:02 #17071

Рома2323 писав(ла):

Можна Рома, можна...

Стрілляється завдяки більшій кількості підйомів дичини. Підняв.... погонив.... звір не пройшов на постріл...собака його залишив.....вернувся до господаря....пішов в пошук підняв наступного....погнав ....звір пішов в сторону мисливця....пах....промазав.....собака через деякий час лишив звіра і вернувся до господаря....пошук....підйом...погнав...мисливець став на пересмику...... постріл..є...

Це полювання відрізняється від класичного полювання з гончаком, але воно не меньш результативне і господар має більший контроль над собакою...До того такого гончака можна використати на інших полюваннях(качки,кабани,підранок...)
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 19:04 #17072

БОГУН писав(ла):
Рома2323 писав(ла):

Можна Рома, можна...

Стрілляється завдяки більшій кількості підйомів дичини. Підняв.... погонив.... звір не пройшов на постріл...собака його залишив.....вернувся до господаря....пішов в пошук підняв наступного....погнав ....звір пішов в сторону мисливця....пах....промазав.....собака через деякий час лишив звіра і вернувся до господаря....пошук....підйом...погнав...мисливець став на пересмику...... постріл..є...

Це полювання відрізняється від класичного полювання з гончаком, але воно не меньш результативне і господар має більший контроль над собакою...До того такого гончака можна використати на інших полюваннях(качки,кабани,підранок...)

Це робота лайок.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1823
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 19:06 #17073

Лайка жене тихо...цим вона програє карпатцю..

Лайка намагається зловити зайця, а гончак жене - це різні речі...
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 20/11/2009 19:09 від БОГУН.

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 19:09 #17075

Та в тому і діло що мисливець не знає чи іде гін,по якій дичині працює собакевич і в яку сторону рухається звір.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1823
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 19:12 #17077

ESOX , я , як собачник-мисливець , у якого є вельш , спанієль , а тепер уже і гончак , скажу так... Любу собаку , любої мисливської породи , при умові , що вона походить від чистопородних , робочих батьків , можна навчити полювати на ті види дичини , що ти перерахував. Якщо захотіти . Тут ти повинен слухати своє серце , придивитись , яка порода тобі подобається. У нас он Остап успішно полює на качку з гончаком ... А мій вельш краще розшукує куропаток, ніж спанієль , який без доків , і походить від "диванних" собак невідомого походження. І так же само , можна невмілою дрессурою , або ще гірше , повною її відсутністю , спортити найчистопородніше щеня. Головне - захотіти займатися з собакою. Я б на твоєму місці , взяв би норника. Якщо маєш залізні нерви. Німецькі лягаві працюють універсально... Але якщо ти , коли чуєш гон гарних робочих гончаків , відчуваєш тремтіння , чуєш , як починає битися серце у тебе в вухах - бери гончака , і тренуй його додатково на качку .
Єдине , що я тобі пораджу - НЕ СПІШИ!!! ОБОВ"ЯЗКОВО ПОДИВИСЬ НА РОБОТУ БАТЬКІВ МАЙБУТНЬОГО СВОГО ПОМІЧНИКА!!! Не "ведись" тільки на купу дипломів. Удачі!
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4612

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 19:12 #17078

West писав(ла):
Та в тому і діло що мисливець не знає чи іде гін,по якій дичині працює собакевич і в яку сторону рухається звір.

Ну на зайчика і лисичку лайку ніхто товаришу не пропонує
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.71 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

Популярні оголошення