Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ?

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 19:14 #17079

А по кабану в очереті.Ку-а навіть дерева немає щоб вилізти.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1823
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 19:20 #17081

West писав(ла):
А по кабану в очереті.Ку-а навіть дерева немає щоб вилізти.

Ну.... з кабаном в очереті це найвищий пілотаж Якщо в очереті кабан, то краще туди не лізти.... Любого собаку дожене, а з людиною буде "гратися" як з лялькою...
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1680

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 19:22 #17082

Ну вже любиш себе похвалити.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1823
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 19:25 #17083

про норного в мене особливі дитячі спогади. Колись мав фоксика....
Про норних:
Яка різниця між фоксом і ягдом ?
не допусти щоб хобі переросло в діагноз

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 19:28 #17084

Почав писати свій пост з порадами , як тільки прозвучало запитання... Але прийшлось на деякий час відійти від компа , по роботі. Коли повернувся , і закінчив пост , то побачив , що за цей час тут уже купа порад. І з цього приводу згадав анекдот...

-"Знаєте , чого не можна займатися сексом на багатолюдній площі?"
- "Ні."
- "Бо заї...ть порадами."
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4612

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 20:00 #17088

ESOX писав(ла):
Про норних:

Для мене - перш за все естетична. Ну дуже вже мені подобається цей хитрий погляд з-під брів. І бородата мордаха... Такий собі , небритий мужичок. Нарядніший фокс(вельш) набагато за ягда. Врівноваженіший... Не так часто "падає клямка"... Хоча , знову ж таки , все залежить від батьків , їх психіки. Звичайно , є і ягди дуже слухняні. Але , тобі , як новачку , я б не радив ягда робити своєю першою собакою. Дуже вже вони злобні...Є великий ризик через незнання спортити собаку , і собі (та й оточуючим) нерви. Раджу тобі це тому , що сам починаючий норник , і не ризикнув би брати ягда , навіть , якби ця порода мені подобалась зовні.
Фото для порівняння...

Мені за ось це не подобаються ягди... У фоксів , вельшів нема такого погляду... А якщо і є , то його з-під брв не видно. Навіть кров на морді виглядає якось естетичніше.

А це так , фото між іншим ...

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Aleksis

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 20:04 #17089

БОГУН писав(ла):
Рома2323 писав(ла):
Ну не могу я Вас понять???????Ну как можно стрелять из под собаки которая не гонит Вышли Вы в поле,собака погнала.10 мин гона и бросила...Как можно застрелить из под такой собаки зайца???Ну непойму я

Стрілляється завдяки більшій кількості підйомів дичини. Підняв.... погонив.... звір не пройшов на постріл...собака його залишив.....вернувся до господаря....пішов в пошук підняв наступного....погнав ....звір пішов в сторону мисливця....пах....промазав.....собака через деякий час лишив звіра і вернувся до господаря....пошук....підйом...погнав...мисливець став на пересмику...... постріл..є...

Це полювання відрізняється від класичного полювання з гончаком, але воно не меньш результативне і господар має більший контроль над собакою...До того такого гончака можна використати на інших полюваннях(качки,кабани,підранок...)

При такому підході я б порекомендував континентала. Ці собачки взагалі нічого не пропускають під час "човника". І підранка завжди притягнуть до тебе. І працюють по всьому. Хіба що крім лиса при одиночному полюванні. Але в колективі для загінного полювання просто незамінна - новенький тракторець в загінці . І в нори не лізе. А адреналін під час стійки!!! І по кабану працюють не гірше лайок, а деякі драти іноді і краще. Правда травматизм від кабана у них також частіший.
Моя думка.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 20:24 #17094

Згоден! Бери драта , і буде тобі щастя , як каже Остап. Принаймні , на змаганнях по вольєрному кабану я бачив , як сука дратхара працювала... БІЛЬША половина лайок "нєрвно курила в сторонці". А один власник драта розказував , як його собачка стає в стойку над зайчиком... І лиса-підранка знайде, і додушить без проблем. За качку я взагалі мовчу - гарно поставленому драту тут нема рівних. І слухняні дуже . Невибагливі до утримання , нема проблем з шерстю , менше ріжуться в очереті. Те що треба мисливцю-початківцю. А там , дивись , пополюєш , і визначишся , що тобі далі робити.
Бо якщо будеш в селі тримати норника(неважливо , ягда , чи фокса) , то постійно матимеш проблеми з задушеною птицею , кролями , котами , і т.д.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 20:40 #17099

ну ви забили голову хлопцеві з своїми псами

есох ти маєш дівчину ? як ти її вібирав ?
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 21:00 #17103

WAWA писав(ла):
Рома2323 писав(ла):
Ну не могу я Вас понять???????Ну как можно стрелять из под собаки которая не гонит Вышли Вы в поле,собака погнала.10 мин гона и бросила...Как можно застрелить из под такой собаки зайца???Ну непойму я

Роман, а скажи як радує голос гончака, ну не знаю гончак це гончак і полювання супер

В минулу суботу взяв зайчика з підйому і прслухав гон без пострілу. Адреналін не на користь зайчика без гону!!!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 23:37 #17115

ESOX

Драт "жене" тихо і дуже коротко. Така собі "кобилка", яка скаче перед очима аж земля трясеться До лайки, по кабану, їм як до неба рачки. Або він рве поросят(до першого серйозного кабанчика і відвага йому швидко проходить), або боїться кабанів взагалі. Зайця, лиса з ними стрілляти можна, але можливості зменьшуються кардинально. В кущах і траві ніколи не знаєш чи він щось жене, чи просто так бігає. Заєць вискочить навіть оком не моргнеш. Гончак дасть голос і все ясно....
Гончак з коротким гоном це добра пропозиція Якщо боїшся без доків - купи собі словацького гончака(копов), це майже те саме що УГГ....
Будеш задоволений!
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 20/11/2009 23:49 #17116

Хімік писав(ла):
[quote]ESOX писав(ла):
Про норних:

Для мене - перш за все естетична. Ну дуже вже мені подобається цей хитрий погляд з-під брів. І бородата мордаха... Такий собі , небритий мужичок. Нарядніший фокс(вельш) набагато за ягда. Врівноваженіший... Не так часто "падає клямка"...

Ну Хімік майже вламав, будемо вже потрохи маленьких Басарчиків замовляти, там і з психікою все ок і господар молодець
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2823

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 21/11/2009 00:06 #17119

Особливо "естетично" виглядить фокс після мокрої ріллі....
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 21/11/2009 00:49 #17129

БОГУН писав(ла):

да и после норы .......
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2180
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 21/11/2009 00:54 #17131

а після кабана чи зубів лиса борсука
хімік памітаєш ту ссилку з боснійськіх ягів
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 21/11/2009 00:57 #17132

БОГУН писав(ла):

Після мокрої ріллі і мисливці виглядають "естетично"...
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2823

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 21/11/2009 01:08 #17135

БОГУН писав(ла):
ESOX

Драт "жене" тихо і дуже коротко. Така собі "кобилка", яка скаче перед очима аж земля трясеться До лайки, по кабану, їм як до неба рачки. Або він рве поросят(до першого серйозного кабанчика і відвага йому швидко проходить), або боїться кабанів взагалі. Зайця, лиса з ними стрілляти можна, але можливості зменьшуються кардинально. В кущах і траві ніколи не знаєш чи він щось жене, чи просто так бігає. Заєць вискочить навіть оком не моргнеш. Гончак дасть голос і все ясно....
Гончак з коротким гоном це добра пропозиція Якщо боїшся без доків - купи собі словацького гончака(копов), це майже те саме що УГГ....
Будеш задоволений!

На мою думку, драт уступає лайці хіба що в роботі по кабану, і то тільки по швидкості.
Відваги в драта не менше (не маю на увазі сучасних привозних безбрових, безбородих з короткою шерстю фільтральсових ублюдків, яких зараз всі так сильно культивують тільки тому, що вони привозні і, в результаті зас@@@али ними прекрасну робочу породу). На жаль, зараз мало залишилось дратів вітчизняного розведення.
Лайка також жене без голосу. А по зайчику досить часто приходилось стріляти і з-під стійки! А підранків в угідді на 99.5 % не залишалось.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 21/11/2009 02:57 #17150

Драт лайці уступає по кабану сильно. Та не в тому річ. Хлопчина хоче полювати на лиса, зайця і качку. Драт на качку гуд, на решту слабенько, але можна. Лайку ніхто навіть і не пропонує. Терєри - на любителя. І на качку слабенькі і на зайця нікудишні. Лис і то тільки в норі. Кращий буде гончак з коротким гоном - карпатці(УГГ,словацький гончак,угорський гончак і т.п.)

В цілому краще полювати з собакою. Підранки не залишаються і товариство на полюванні є...
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 21/11/2009 02:59 #17151

Myron писав(ла):
БОГУН писав(ла):

Після мокрої ріллі і мисливці виглядають "естетично"...

Трохи морозцю і ці бурульки на лапах тер"єрів просто красота...
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ЯКУ ПОРОДУ ВИБРАТИ? 22/11/2009 22:21 #17256

Подобаються мені такі хвилини

• WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392
За пост подякували: strilok
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.73 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

Популярні оголошення