Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Такса -злосний песик.

Re: Такса -злосний песик. 28/06/2016 00:33 #121879

м.Київ, площа Івана Франка, сквер навпроти театру ім. Івана Франка.

Микола Яковченко - відомий український комедійний актор, який прославився своєю роллю папеньки Проні Прокопівни в легендарному фільмі "За двома зайцями". Серед інших кіно-робіт Миколи Яковченка: "Украдене щастя", "Максим Перепелиця", "Королева бензоколонки", "Вечори на хуторі поблизу Диканьки", "Вий".

Пам'ятник Яковченку встановлений у Києві на площі Івана Франка, навпроти театру ім. Івана Франка, в якому він служив з 1928 року. Пам'ятник виконано у досить незвичайній манері: актор сидить на лавці, а біля його ніг розташувався його улюблений пес - такса Фан-фан. Відкриття пам'ятника Миколі Яковченку відбулося в 2000 році, його приурочили до 100-річчя з дня народження актора.
 • becyk
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 974
За пост подякували: burkales

Re: Такса -злосний песик. 28/06/2016 08:34 #121884

becyk а по темі, тобто про таксу щось скажеш?
 • LСергій
 • Поза форумом
 • Moderator
 • Клуб "Ловецтво України"
 • Постів: 3154
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Такса -злосний песик. 28/06/2016 08:57 #121886

Хімік спитав де цей пам"ятник стоїть... просвітив народ... і тільки...
 • becyk
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 974

Re: Такса -злосний песик. 04/07/2016 20:20 #122038

У минуломісячному номері газети "Полювання та риболовля" була надрукована стаття про таксу.Хто не мав змоги прочитати у газеті друкую тут. Думаю, буде цікаво читати всім, як власникам цієї породи, так і іншим мисливцям. Доречі, статтю писав із відгуків саме власників цих собак.Ода таксі

Dackel, dachshund, jamnik, teckel, worshond, gravhund, bassotto, Taksas, jazavičar, mäyräkoira – так різні народи називають найвпізнаванішу собаку світу. Найменшу мисливську собаку, з короткими лапами і довгим тулубом, про них ще говорять: «велика собака, але добре упакована». Так, собака дійсно величава, оригінальна, розумна та кмітлива, володіє високим інтелектом, стійкою психікою, сильним і вольовим характером з вираженою індивідуальністю та особистістю які визначають особливості її характеру. Звісно всі здогадались, що мова йде про таксу – одну з найдавніших порід собак.
Існує така собі жартівлива думка, що батьківщиною такси є саме Єгипет, на що справді вказують прадавні (більше 2,5 тис. р. до н.е.) наскальні зображення коротконогих псів, подібних до такси, і що походять вони від крокодилів. Ні, ні, ні, не від вовка, як всі собаки, а саме від крокодила. Ті самі короткі ноги, перепончасті лапи, приземкувате тіло, довгий хвіст, видовжена мордочка з міцними зубами і такі ж виразні та добрі очі. Вже потім німці вклали значні кошти у пластичні операції, щоб з крокодила остаточно зробити собаку. Тому логічно, що формування і розвиток сучасного вигляду породи почалось в шістнадцятому столітті у Німеччині. Перші письмові спогади про таксу появились в книгах німецьких мисливців, написаних ще до 1700-х років. У 1881 році відбулися перші випробування такс в штучних норах по борсуку і лисиці, а у червні 1888 році був створений Німецький клуб любителів такс (DTK 1888e.V.)
Поділяють такси за розміром на стандартних, карликових та кролячих, які вже, в свою чергу, за типом шерсті, діляться на гладкошерстих, жорсткошерстих та довгошерстих. Таке собі асорті, три по три, тобто дев’ять різних видів такс. І не кожна порода може таким похвалитись.
Такса це перш за все мисливська собака. Дуже самостійна та кмітлива. Господар обов’язково повинен навести з нею контакт, адже вона хоче до себе поважного ставлення. За це собака сповна віддячить своєю любов’ю, відданістю та неперевершеними емоціями на полюванні.
Дослівний переклад «Dachshund» вказує, що основним заняттям такси є полювання на борсука, ну і звісно на інших норних тварин - лисицю та єнотовидну собаку. Анатомічна будова - малі розміри, криві ноги та витягнуте тіло робить її ідеальним підземним мисливцем. Вона як голка пролізе у кожну шпарку. Саме завдяки своїй конструкції такса економить у норі дуже багато сил, які вже витрачає на боротьбу із звіром. Ця собачка по норі не повзає, вона там літає, мов шалена фурія, і ганяє звіра. Справжня підземна гонча.
Такса ніколи не бере звіра грубою силою. ЇЇ сила це розум та інтелект. Ну і хитрість. В норі такса дійсно хитрує, то злобно обгавкує з різкими випадами, мов фехтуючи, то раптово виходить на поверхню, щоб дати звіру можливість переміститись чи вийти з тупика. Одночасно шукає інший вхід під землю, щоб добратись до нього з другої сторони, з тилу. І мисливцям це вигідно, може перехопити собачку і вполювати звіра на відході. Свою роботу такса оповіщає потужним гавкотом, що чути з під землі на поверхню. Це також зручно для мисливця, нема тих переживань, коли собака працює мовчки. Знайшовши звіра такса не одразу йде в пряму атаку, спочатку вивчає ситуацію, вишукуючи слабке місце майбутньої здобичі. Дуже часто, після облаювання, вибирає найкращий момент, хапає звіра за горло чи робить розмін, примушуючи його втікати на поверхню. Як показує практика, в тому числі на змаганнях і випробуваннях, де такси показують яскраву роботу не поступаючись тер’єрам, хватка «паща в пащу» із лисицею буває вкрай рідко. В більшості випадків це або «по місцю» або вигін. Ці собаки не знають страху, адже в грудях у них б’ється хоробре серце. Проте дружать з головою і найменше травмуються, що не мало важливо, адже не втрачається дорогоцінний час полювань на лікування в період «лисячих весіль».
Такса це та норна собака, яка працює виключно на господаря а не на себе. Саме завдяки своєму розуму та спритності вона швидко виганяє лисицю, а не душить її в норі. Успішний тандем: такса виставляє під постріл звіра, а мисливець його добуває. Задоволення отримують обоє. Це краще ніж чекати довгий час, поки собака витягне із під землі звіра на поверхню. А ризик, в даному випадку, великий, буває потягне в тупиковий віднорок, і дальше що, копати….?
Такса походить від гончих, проте нині, в європейському стандарті породи FCI їх виділено в самостійну, окрему від гончих, IV групу. Хоча у Великобританії продовжують зараховувати до гончаків.
Завдяки тому, що такса несе крові гончих собак, її часто використовують на полюванні саме як гончу. Як «пішу» гончу. Заєць, лисиця чи козуля тікає від такси повільно, малими колами, часто зупиняючись і вдивляючись, що то за мале чудо його переслідує. Та й біжить по невеликій території, не перебігаючи в угіддя інших користувачів. Мисливець має всі умови для влучного пострілу. Цікава і робота по більшому копитному звіру. Працюючи по оленю чи лосю, великий звір не втікає, невважаючи таксочку за небезпеку. Часто стоїть на місці та злобно форкає на собаку, приділяючи всю свою увагу тільки в’їдливій собаці, даючи мисливцю можливість близько підкрастись та влучним пострілом добути трофей.
Характер такси робить її ідеальним помічником для загінних полювань. В нагонці такса активно вишукує звіра, а вловивши свіжий слід з сильним голосом гонить його, сигналізуючи «номерам» бути пильними. А вже поклавши собаку біля себе, чи помістивши в наплічник, ви можете спокійно стояти на номері. Врівноваженість такси не видасть вас. Так само і деякі мисливці беруть з собою цих розумних собак в засідки, не боячись бути поміченими.
Пошук підранка по кров’яному сліду надзвичайно актуальне питання і затребувана робота в усіх видах полювання. Особливо в загінному. В дуже багатьох випадках є не зовсім влучний постріл. Стоїть мисливець на номері, раптово вибігає з кущів стадо козуль чи диків, постріл-другий, ніби попав, ніби не попав. Снігу нема, крові не видно. Значить не попав. А звір пройде ще кількасот метрів і впаде, на поталу воронам та лисам. Розпачу немає меж, прикро ж втрачати трудову здобич, і немає значення, чи кабана чи зайця. Щоб знайти підранка треба мати собаку що працює по кров’яному сліду, так званого фарбера. А це якраз ще одна робота для такси. Їй тут нема рівних. Спеціаліст, ніби для цього й створена. Короткі ноги цьому дуже сприяють. Завдяки своєму нюху та настирливості, пошук підранків для неї не складає надзусиль.
По самому кров’яному сліду такса йде неспішно, поважно та впевнено, як професор по рідній академії. Як справжня нишпорка винюхує кожну краплю, вишукає кожну дрібничку та приведе до підранка. І немає значення, чи це за годину часу чи за добу після пострілу. Головне розуміти собаку. Правильно натаскана собака знайде звіра і за триваліший термін. Власник собаки - фарбера завжди бажаний гість на всіх полювання, особливо облавних, навіть не маючи рушниці завжди буде частку «свого».
Такси – інтелігентні та виховані собаки, дуже чистоплотні. У них немає «собачого» запаху. Ідеально підходять для утримання як у вольєрі так і в невеликій міській квартирі. Добре ладять з дітьми, спокійно поводять себе із свійськими тваринами. До незнайомих відносяться насторожено, чужого на подвір’ї не пустять, оповістивши господаря про його прихід сильним лаєм. Саме про їх сторожеві якості говорять що «чим менший пес тим більше гавкає». Завдяки своїм малим розмірам їх зручно транспортувати, вони з легкістю переносять поїздки.
Такса - одна з найстаріших порід собак. За століття їхні мисливські якості та екстер’єр тільки вдосконалювались. На різноманітних виставках та змаганнях такси дуже часто стають переможцями та займають призові місця. Ці собаки ще здавна були дуже популярні у мисливців, тому й мода на них не перевелась. У цій породі вдало поєднується хоробрість і наполегливість, краса і робота, вони працюють красиво, як в норі так і на поверхні, супроводжуючи все надзвичайно сильним голосом, якого ніколи не подасть даремно. Характерна особливість такси як норної породи в тому, що вона повинна сама приймати рішення, під землею їй ніхто не допоможе та не підкаже, тому вони дуже розумні і самостійні. Багато віків розведення в мисливському напрямку зробили цих собак такими незвичайними та універсальними. Гарно працюють вони як по копитному і хутровому звіру, так само неймовірно цікава та результативна їхня робота по різній птиці.
Такса це вишукана собака для вишуканого полювання. А як кажуть розумні люди - полювання без собаки це як весілля без музики, а такса грає там першу скрипку...


не допусти щоб хобі переросло в діагноз
За пост подякували: Myron, Slavamaz, ari, Іван - ІЖ 27

Re: Такса -злосний песик. 04/07/2016 23:19 #122041

Гарно Федір, шо вмієш то вмієш
Аж сам таксу захотів
 • Myron
 • Поза форумом
 • Moderator
 • Клуб "Ловецтво України"
 • Постів: 2859
За пост подякували: Федько-халамидник


 

 

Re: Такса -злосний песик. 17/03/2017 16:30 #124117

Коротенький звіт за сезон 2016-2017року.

За результатами полювань мисливський сезон можна назвати вдалим та цікавим. І погода не підвела, зима прийшла і пішла за графіком, згідно календаря.По лисячому полюванні за допомогою Адель вполювали трьох лисиць, ще одну вона вигнала, але ми промазали, а ще одного не змогла видавити з одноходової нори. Більше лиса в норі не заставали. А, ще був дикий кіт, якого Адель вигнала з труби. Лиса бачили набагато менше ніж попереднього року. Минулого добули сім, а всім колективом 31. Це тішить, лис не встиг відновити популяцію, може зайцю трохи легше стане дихати.Коротко по лисах:
Першого в сезоні добули на відході.Другий був вигін, молода лисичка швидко покинула нору, за що і поплатилась.По третьому була довша робота, собака відходила кілька раз, знову норилась. Але свою справу зробила. Після одного з відходів, лис, як пробка, вискочив з нори.А четвертий був вигон. Та такий швидкий, що мисливці не встигли стати на стрілкові позиції, лис дременув як ошпарений, і ще, певно , закидав їм (тобто нам) в очі щось коричневе, бо три постріли не принесли йому ніякої шкоди. Наступного разу його вполюєм)))

не допусти щоб хобі переросло в діагноз
За пост подякували: romanl3

Re: Такса -злосний песик. 17/03/2017 16:31 #124118

Буле ще на двох виставках, наші результатиЗ першоїТа другоїПідростають і діти. Ходять вже на полювання,мають притравки по лисиці,

знайомляться з кабаном,вивчають пошук підранків,готуються до виставок,полюють зайцівНу і сплять на дивані , ще й під ковдрою.Ще буде відео, готую репортаж…
не допусти щоб хобі переросло в діагноз
За пост подякували: Хімік, Myron, Slavamaz, romanl3

Re: Такса -злосний песик. 19/03/2017 14:07 #124125

Після весняного тримінгу...


P1160364.JPG


P1160372.JPG


P1160388.JPG
 • Slavamaz
 • Поза форумом
 • Moderator
 • Клуб "Ловецтво України"
 • Постів: 6250
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem
За пост подякували: Хімік, Myron, Slavko, romanl3

Re: Такса -злосний песик. 08/05/2017 18:10 #124494

ГШТ Буся...дівка є дівка - красується
18301038_1168163289977965_1753359840153364052_n.jpg

)
 • hanter39
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 2933
Закоханий у полювання!
За пост подякували: Хімік, Myron

Re: Такса -злосний песик. 29/08/2017 18:58 #125126

Підходьте по одному
IMG_20170828_161715.jpg

Пускати наміру не мав, так взяв за компанію. Але що вона творила...не очікував щипків та такої вязкої роботи.
 • hanter39
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 2933
Закоханий у полювання!
За пост подякували: Хімік

Re: Такса -злосний песик. 03/01/2018 07:41 #125518

IMG_20180102_122712.jpg

Задоволений погляд після першого нашого добутого лиса без пострілу. Нажаль трофей після потаску в норі в 3.5 год став не презентабельний взагалі. Вийшла з двобою без царапини.
ПС. Таксоводи, чи травмується кінчик хвоста у ваших вихованців. Бо моя так тим хвостом в азарті товче, що стирає шкіру , шерсть до м'язів при кінці сантиметрів 5.
 • hanter39
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 2933
Закоханий у полювання!
За пост подякували: Хімік

Re: Такса -злосний песик. 04/01/2018 21:26 #125521

Такса це класно, навіть на такій брудній справі як полювання.А цей рік - рік собаки, буде щастити тому хто має чотирилапого друга.
Помало тішусь своїми "дітьми". Ось словачка Мамба Львівська на полюванніа це під Новий рік.Черкащанка Маркіза Галицька також святкує,а Містична Пятниця вже полює по-серйозномуПісля свят всі йдемо на лиса.
Доречі про лиса.
Під час заячого сезону вже рахунок лисячий відкрили.

Напишу пару слів. Погода була препаскудна, дощ, вітер. Норники таку погоду люблять. От йшли ми, йшли , і знайшли свіженькі нори. Даю команду Адель і вона, нюхнувши віднорка, нориться. Чекати прийшлось не довго, хвилин десять, і невитримавши натиску собаки, з нори вискакує лис. Два постріли (мій і товариша) злились воєдино. Чисто битий, по місцю.Іншого добули не з нори, поверхнева робота, цілком заслуга собаки.Ну і де в заячий сезон без зайчика. Адель вислідила в траві, з голосом погнала на мене, ну і я не схибив.Після свят всі на нори. Лисяче хутро вертається в моду.
не допусти щоб хобі переросло в діагноз
Останнє редагування: 04/01/2018 21:29 від Федько-халамидник.

Re: Такса -злосний песик. 12/01/2018 17:51 #125531

Федя, а словачка, як по роботі?
 • Myron
 • Поза форумом
 • Moderator
 • Клуб "Ловецтво України"
 • Постів: 2859

Re: Такса -злосний песик. 15/01/2018 21:12 #125543

Словачка класно, вже має виставку, іспит по лисиці і кабану, активно полює. Унаслідувала від Бірка широкий пошук кабана, від Адель злобу до лисів. Власник задоволений. Вона у них свіжа кров.
не допусти щоб хобі переросло в діагноз

Re: Такса -злосний песик. 15/01/2018 22:36 #125544А починалось все так:

Драма в трьох діях,в головних ролях – Лис (самець великий і жирний) , Адель (ГШТ, сучина доросла), Едо (ЖШТ, кобельок, 7 місяців). В епізодах – Остап, Федько (мисливці-таксятники).

Прелюдія. Без прелюдії.

Дія перша. Нора одноходова, глибока.
Лис чекав у норі. Адель полізла до Лиса. Едо чекав свого часу в машині. Федько і Остап чекали свого часу на вулиці. Адель гавкала, Лис огризався, Едо з нервів почав гризти, Федько засік час, Остап натягнув на голову капішона. Дув вітер. Із снігом. Мороз кріпчав. Адель вилізла, Федько одягнув їй камеру, Остап закурив, Лис покашляв, Едо жував шкіру крісла. Вітер все дув.
Адель понорилась знову. Камера писала недовго. Федько забув почистити її память. Лис притиснувся до стінки котла, Остап докурив сигарету, кинув бичок під ноги, завальцував його черевиком. Едо продовжував робити свою наглу справу.
Адель пішла на розмін, Лис вискочив з нори, Федько вистрілив раз, другий раз, Остап не стріляв бо думав що лис впаде. Лис не падав а біг дальше. Федько побіг за лисом оранкою, а лис біг бороздою. Федько лиса не бачив, але бачив як злітали ворони коли лис пробігав повз них. Федько би і так лиса не добрав, бо він забув перезарядити рушницю. Остап дивився на те все і усміхався. Він ще незнав, що йому нині також ще треба буде побігати. Едо насторожився, і радісно гавкнув, згадали про нього. А лис все біг і біг, машини сигналили а вітер дущав.

Дія друга. Поле, дорога, поле. 3 км.
Федько взяв Адель на поводок, Остап взяв Едо на рулетку. Федько сказав Адель – «Фарба, пошук», Едо гавкнув три рази, Остап поправив рушницю на плечі. Пошуки почались. Лис перебіг трасу, крутанув під село, а потім в поле. Собаки йшли слідом, за ними йшли мисливці. Мисливці були в оранжевих шапках. Собак в полі видно не було, бо вони маленькі, а шапки були видно далеко. Люди з крайніх хати дивились на те шоу і чогось крутили пальцями біля скроні. Певно змерзли, бо вітер дущав. А лис все крутив, то в поле то в трави, то в долину то догори. Але собаки йшли вірно, Адель мовчки, як фарбер, а Едо гавкав, бо відчував що зара щось буде. Хотілось теплого чаю, а чай був далеко, у машині.

Дія третя. Стара розвалена свиноферма, заросла кущами, купа будівельного сміття. Одним словом – форт Буаярд.
Едо не витримав, перегриз поводок і рвонув уперед. Лис чекав у корчак, гостривши кігті і зуби об бетон. Адель все йшла по сліду. Оранжеві шапки сховались в корчах, тому люди з села повернулись до своєї прихатньої роботи. Федько спустив з поводка Адель, попередньо давши їй команду діяти на ураження лиса. Мисливці в оранжевих шапках розділились, Остап побіг за Едо, Федько пішов напереріз, а Адель все розшифровувала лисячі головоломки, провіряючи кожен куточок де проходив і міг затаїтись лис. До Лиса перший добрався Едо, кинувся в бій мов молодий лев. Лис огризнувся. Із сторін флангів наближались мисливці, а із тилу Адель. Лис зрозумів що треба тікати. Хитро скочивши в рівчав він погнав до старої будови. Едо біг перший, Остап був другий, біг швидко пересічною місцевістю, забувши що його болить спина. Федько чекав за кутом із куском штахети. Лис скочив у колодязь, Едо скочив за лисом. Остап на всяк випадок поставив окуляри в кишеню. Федько з штахетою чекав, Остап ще біг, а лис чекав Едо в колодязі з відкритим ротом. Хоч лис був старший але Едо вдарив першим, ще як летів до лиса, лис дав здачі, і почалося бійка. Остап хотів витягнути телефон і зняти кіно, але ще біг поміж будовами, оминаючи кути, Федько витягнув свій, але впав і почав перезагружатись. Корчі мішали підійти блище. Адель також скочила в колодязь, вона хоч дама інтелігентна але любила прийняти участь у груповусі… Шум бійки наростав, було чути всякі мати, і звірячі і людські. Федько нирнув у колодязь, без штахети, без рушниці, без телефона, звідти дістав як в казці про ріпку Адель, яка тримала в зубах лиса за карк а за лиса тримався міцною хваткою Едо. Собаки причепились до лиса як кліщі до шкіри. Лис хотів вкусити Федька, але Федько показав йому свої зуби, які йому вставив Ярий, тому лис морознувся Федька і вкусив Адель за лапу. Адель вкусила лиса ще більше, а Едо гриз лиса як кінь брукву. Активний малий, буде з нього толк. Остап витягнув телефон, Федько пішов шукати свій і свою рушницю, яка була в Остапа на плечі. Лис гриз собак, собаки гризли лиса. Вітер дущав, шум бійки стихав, мороз кріпчав. Нестихав тільки Федько, який голосно кашляв, шлякував, і думками був у машині де був гарячий і смачний чай

П.С.. Було ще три лиса, два незовсім влучно обсипані шротом, а один втік наляканий але нестріляний.

П.С.1. Адель вже вкотре показує стабільну роботу вигоном, працює з головою. Чітка і впевнена робота по пошуку підранка.

П.С.2. Едо, незважаючи на свій молодесенький вік, діяв дуже активно. Молодець. По сліду добре йшов, не боявся, активно добирав лиса. Вийшла йому дуже добра природня притравка, і пошук і добір.

Кілька кадрів:
«Зе енд»


Підземна зйомка Адель. Нажаль забув почистити пам'ять камери, тому відео коротке і неповне.


Стоп-кадр)))


Молодий боєць

Як казав один форумчанин, у всіх полювання як полювання, спокійно, тихо , лиш у Федька це все якісь пригоди і шоу. Аналізую мініфорумні полювання, якось так і є.
не допусти щоб хобі переросло в діагноз
Останнє редагування: 15/01/2018 22:38 від Федько-халамидник.

Re: Такса -злосний песик. 15/01/2018 23:06 #125545

Чудовий звіт! Підземна зйомка навіяла рядки "...Смешались в кучу кони, люди,
И залпы тысячи орудий..."
 • Панас
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 199
За пост подякували: Хімік, Федько-халамидник

Re: Такса -злосний песик. 15/01/2018 23:10 #125546

та недоглядів, забув витерти память, а то б цікаве відео вийшло, розмін, вигін....
не допусти щоб хобі переросло в діагноз
Останнє редагування: 15/01/2018 23:17 від Федько-халамидник.

Re: Такса -злосний песик. 16/01/2018 19:00 #125549

Супер-звіт! Файно, Федір пишеш!!!
 • hanter39
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 2933
Закоханий у полювання!

Re: Такса -злосний песик. 17/01/2018 23:52 #125552

Федір, пиши книжки, їх 100% будуть купляти.
Звіт просто бомба.

Re: Такса -злосний песик. 21/01/2018 12:42 #125563

І так, моя собача гвардія уся в зборі, вчора найшли після 8 днів пошуків, Вільху. Тому я сьогодні з чистою душею вирішив сходити, пошукати з колегами по роботі щастя на норах з гшт Бусею.
Морозець - 4. Сніжку до 5 см.
Ще не приїхали, як наш гол.ветлікар віддуплився по лисиці. Гарно побігла.
Далі 3 нори пусті і 1 скирда.
Переходимо на "надійну нору". Я там цей рік лише раз не застав лиса. Пуск- гавкає. До 40 хв Буська як не старалася, лис засів в тупіку і вибити його не вдавалося. Підловлюю сосіку. Йдемо на інші нори, до цієї вирішуємо повернутися потім. Знову пуск, чути якийсь грохіт в норі і тихо. 5 хв, і Буська витягує лиса. Певно не надіялася на стрільців, поняла, що лисовин молодий і сама взяла справу в свої руки. Перевіряємо ще 1 нору. Пусто. Вертається до тої, де засів лис. Понорилась, чую добре пресує. Азарту добавилося. Почувся тупіт- зрушила. І пулею вискочив здоровий лисяра. Два мисливці роблять 3 постріли. Але певно було на життя..
Далі ще перевірка 1 нори, де нікого не застаємо і додому.
За день бачили 4 лисиці і зайця ( як переходили з нори на нору) . День вдався))
IMG_20180121_103703.jpg


IMG-7d10b90ad83e76d6f76d9e675b1155ad-V.jpg
 • hanter39
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 2933
Закоханий у полювання!
За пост подякували: Slavamaz
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.72 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com