Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

ТЕМА: Руський гончак

Ві:Російська гонча 21/01/2010 12:59 #20662

Ти напевно знаєш хто любить вкрасти песика і гендлює ними у вашій місцевості, треба їх страшити бо то їх робота
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві:Російська гонча 21/01/2010 13:11 #20663

та є тут такі спеціалісти,але був би хоть якийсь повід чи інфа.підїхати до когось з них ,то не було би проблем або так або так
  • гром
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 200
загрузка...

Ві:Російська гонча 21/01/2010 13:14 #20664

Правильно, потроібно до них їхати та ставати їм на "хвіст". Доречі у мене на вихідні напвне також хотіли мого "Заграя" украсти, один із моїх друзів з якими я ходив на полювання бачив як якись мужик злапав мого собаку за шеіру, але він у мене такий що до незнайомців не підійде, після чого собака його вкусив за руку а той його копнув ногою та пішов у село.

Ві:Російська гонча 21/01/2010 13:22 #20665

Игорь писав(ла):
якись мужик злапав мого собаку за шеіру, але він у мене такий що до незнайомців не підійде, після чого собака його вкусив за руку а той його копнув ногою та пішов у село.

Треба вважати тепер , щоб не поцупили...

Успіхів у пошуках, гром
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Російська гонча 21/01/2010 19:58 #20696

ostt писав(ла):
Игорь писав(ла):
якись мужик злапав мого собаку за шеіру, але він у мене такий що до незнайомців не підійде, після чого собака його вкусив за руку а той його копнув ногою та пішов у село.

Треба вважати тепер , щоб не поцупили...

Успіхів у пошуках, гром
дякую!
  • гром
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Ві:Російська гонча 21/01/2010 23:05 #20710

Сьогодні знайшли Руську гончу друга, два місяці не було! Вже і в гречку встигла скочити!
  • Vano
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 525

Ві:Російська гонча 21/01/2010 23:20 #20712

Vano писав(ла):
Сьогодні знайшли Руську гончу друга, два місяці не було! Вже і в гречку встигла скочити!

Ото будуть породисті песенята вуха будуть стояти сторцом
Але добре, що знайшли, думаю радості було дуже багато.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Російська гонча 22/01/2010 01:38 #20722

Ага -що порродисті то точно!
  • Vano
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Російська гонча 22/01/2010 01:43 #20724

Неприємно, звичайно, але це вже не головне в порівнянні з тим, що собака все-таки знайшлась!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Російський гончак. 27/01/2010 00:28 #20973

Моя тема не стосувалася російської "гончої". Абсурд триває....
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1680
Останнє редагування: 27/01/2010 14:58 від БОГУН.

Ві:Російська гонча 27/01/2010 00:43 #20975

nadyk писав(ла):
Неприємно, звичайно, але це вже не головне в порівнянні з тим, що собака все-таки знайшлась!
згідний
  • гром
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Ві:Російський гончак. 27/01/2010 00:49 #20977

народ я щось нерозумію,в одній темі постів не дуже обговорення таке собі,то навіщо створювати другу???
  • гром
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Ві:Російський гончак. 30/01/2010 16:13 #21169

Чемпіонат російського гончака у Фінляндії
З 2005 року у Фінляндії з'явилася нова традиція в мисливському собаківництві: проведення щорічних змаганнь російських гончаків. Ініціатором і організатором цих змаганнь є Клуб любителів Російського гончака Фінляндії.

До цього Клуб проводив лише щорічні літні виставки. Чергові змагання вирішено було провести на початку грудня 2009 року. Місце було вибране в центральній частині Фінляндії в містечку Уурайнен біля містечка Юваськюла. Центром змагань стало мисливська база Ойкарі, яке належить об'єднанню мисливських собак середньої Фінляндії. Дане місце підходило для проведення таких змаганнь. Готельний комплекс об'єднання дозволяє вільно розміститися як експертам, так і всім учасникам.
Кількість учасників була обмежена. Тому претенденти повинні були подати заявки в оргкомітет заздалегідь, до 23 листопада. Для того, щоб стати учасником змагань необхідно було бути членом Клубу любителів Російського гончака, мати диплом і оцінку екстер'єру собаки, що виставляється. Першими розглядалися заявки тих, чиї собаки мали дипломи першого ступеню. Наступними претендентами ставали власники гончаків, що мали другі дипломи, і так далі. Набравши необхідну кількість учасників, оргкомітет відібрав ще і запасних, на випадок відмови кого-небудь з основних. Так от цього року до запасних увійшли гончаки, що мають другі дипломи. Всього учасників змагань 2009 років було тринадцять. Жеребкування проводилося напередодні змагань в п'ятницю.
Погодні умови викликали непідроблену тривогу у учасників і експертів. Повна відсутність снігу на тропі, який танув напередодні. А заморозки, що настали услід за цим, сильно ускладнили стан тропи, і, отже, – умови самих змагань. За таких умов заєць неохоче встає з льожки, а запах досить погано тримається на стежці, що вимагає наявність сильного чуття у собак. І учасники переконалися в цьому. Багатьом не повезло підняти звіра, тим же, кому це удалося, нарікали на його небажання ходити під собакою.
Підсумок змагань такий. Переможцем став вижлец по кличці Бравон Міцу власника Раймо Вільянмаа з Кайнуу. Йому не вистачило декількох балів, аби отримати перший диплом. Але і цієї оцінки вистачило, аби обійти торішнього переможця. Ще п'ять собак заробили дипломи третього ступеню і, залежно від набраних балів, розділили наступні призові місця. Сім собак, що залишилися, не змогли спрацювати на диплом. При розподілі місць враховувався час, який гончак відпрацював, а у тому випадку, коли звір не був піднятий, – і чинник присутності звіра на ділянці. Так, якщо експерти знаходили сліди перебування зайця, а собака не міг підняти звіра, вона поступалася гончаку, на ділянці якго не було виявлено слідів перебування зайця.
Переможець був нагороджений головним призом – Кубком, наданим Округом Середньої Фінляндії, і гладкоствольною рушницею. Організатори постаралися, аби всі учасники отримали призи. Наступного року організатори сподіваються на сприятливіші погодні умови і добрі результати.
Ярослав Скворцов, Санкт-Петербург
Фото автора
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві:Російський гончак 16/02/2010 16:46 #22200

класний пес!
  • гром
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Ві:Російський гончак 17/02/2010 13:03 #22271

Ну що Гром ще незнайшов?

Ві:Російський гончак 22/02/2010 15:53 #22643

Голосить - я аж

• ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві:Російський гончак 22/02/2010 17:14 #22645

І відео дуже гарне , гарно оформлене , і собаки гарні... Особливо російський гончак! Окрас гарний , характерний(сьогодні рідкісний вже), і голова породна , гарна. Ну , за голос я мовчу. Браво!!!
P.S. І вельшик тут дуже гарно "затусувався..."
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4595

Ві:Російський гончак 22/02/2010 20:47 #22681

Рпг також такі нічогенькі! А сама організація охоти мені не сподобалася, машини їздять за мисливцями наче привязані!
  • Vano
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Російський гончак 22/02/2010 20:52 #22682

Игорь писав(ла):
Ну що Гром ще незнайшов?
глухо брате як в танку!
  • гром
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Ві:Російський гончак 22/02/2010 21:06 #22686

Хімік писав(ла):
І відео дуже гарне , гарно оформлене , і собаки гарні... Особливо російський гончак! Окрас гарний , характерний(сьогодні рідкісний вже), і голова породна , гарна. Ну , за голос я мовчу. Браво!!!
P.S. І вельшик тут дуже гарно "затусувався..."

Та голосище дійсно потужний, я як включив то аж навушники з вух зсунув, такий заливний голос
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.70 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення