Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 30/06/2010 18:49 #26561

Vladyk писав(ла):
До обіду було четверо. За годинку піду дивитись, що робиться.

Вітаю з прибутком.
Добрих їм рук...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 02/07/2010 13:45 #26646

Вітаю панове форумчани!
Оце нещодавно зреєструвався, моє ім'я - Сергій Копилець, може хто бачив мою статтю "Кримки". Займаюся тази вже 30 років, іще з Казахстану, нині живу в Києві, от уже 15 літ. Хто цікавиться моєю улюбленою породою, прошу писати й запитувати. А втім, завтра можемо побачитися на вистаці, на "ВИПЕРДОСІ", буду там біля рингу з хортами.
Окремо дуже дякую панові Богуну за картини, просто чудо! Бачив там і моїх кримок-тази.
Усім привіт, до зустрічи!
Сергій
  • s_kopylets
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1192
Останнє редагування: 10/11/2010 13:58 від s_kopylets.

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 02/07/2010 13:50 #26647

А ви казали, що не можете зареєструватись. Вітаємо в наших віртуальних угіддях. Чекаємо Ваших статей.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 365
Останнє редагування: 02/07/2010 13:51 від Vladyk.

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 02/07/2010 14:54 #26648

Наскільки я пам'ятаю, в Києві Українськими хортами займалася Юля Ясинська, мала доброго пса чорної масті. Крім того, підтримую зв'язок із Лідою Костюниною з Пітера, я їй ще на початку 90-х привіз тази з Алма-Ати, нині практично всі пітеські тази є нащадками тих. Знаю, що крім тази в неї є хороші Укр. хорти, вони там у себе, в Руслянді, називають їх "хортяками" або ж, офіційно, - "русская хортая борзая" , хоча й визнають, що порода ця наша. Говорив про це з Іваніщевою на позаминулій виставці - 2004р. Вона дуже хвалила Юліних хортів і раділа з того, що порода розвивається в себе на батьківщині. Коли буде в тому зацікавлення, можу дати пітерськи координати. До речі, Ліда збиралася приїхати в Україну, помінятися тазенятами - своє щеня на моє. Можливо у кінці літа приїде, можу зв'язати.
Сергій
  • s_kopylets
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 02/07/2010 17:21 #26651

s_kopylets писав(ла):
Вітаю панове форумчани!
Оце нещодавно зреєструвався, моє ім'я - Сегрій Копилець, може хто бачив мою статтю "Кримки". Займаюся тази от уже 30 років, іще з Казахстану, нині живу в Києві, от уже 15 літ. Хто цікавиться моєю улюбленою породою, прошу писати й запитувати. А втім, завтра можемо побачитися на вистаці, на "ВИПЕРДОСІ", буду там біля рингу з хортами.
Окремо дуже дякую панові Богуну за картини, просто чудо! Бачив там і моїх кримок-тази.
Сергій

vitaiemo vas tut SERGIY .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 02/07/2010 23:29 #26657

У світі стало на 6 хортів більше! Сьогодні моя Джуна привела трьох песиків і трьох сучек. Оце й будуть наші майбутні кримки-тази.
Це і є Джуна.
  • s_kopylets
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 02/07/2010 23:31 #26658

!
  • s_kopylets
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 03/07/2010 00:02 #26659

• WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3512
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONAL: www.alldog.eu/

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 03/07/2010 10:53 #26663

s_kopylets писав(ла):
Вітаю панове форумчани!
Оце нещодавно зреєструвався, моє ім'я - Сегрій Копилець, може хто бачив мою статтю "Кримки". Займаюся тази от уже 30 років, іще з Казахстану, нині живу в Києві, от уже 15 літ. Хто цікавиться моєю улюбленою породою, прошу писати й запитувати. А втім, завтра можемо побачитися на вистаці, на "ВИПЕРДОСІ", буду там біля рингу з хортами.
Сергій

Вітаю Вас Сергій у нас на форумі.
Приємно спілкуватися з людиною яка дійсно любить і розвиває цю прекрасну породу собак.
Чекаємо від Вас цікавих дописів-розповідей!
Як вставити фото в попередньому пості є ссилка, там вссе буде зрозуміло...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 05/07/2010 20:03 #26784

О,супер, вже хортів більше. Вітаю, пан Сергій. З хортом Юлії Ясінської хотів повязати свою хортячку минулого року, але не вийшло. Зараз йому поза 10 років. А вибрав я хортів тільки тому, що побачив на відео в яких умовах і як вони працюють (Яхонт, Юлії та сука Халмоши в парі). Висока трава, посадка і собаки роблять угонки, тримають зайця. Через кілька років я взнав, шо вони його взяли. Після того відео я вирішив брати хортів. А з пані Лідією я вже встиг посваритися на іншому сайті на рахунок вживання української мови. Хортячки в неї гарні, особливо голови.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 06/07/2010 13:31 #26823

Про юліного Яхонта я й не думав, що він уже такий старенький, еге ж, летять роки. До речі, самої Юлі на виставці чогось не було, хоча вона має ще не стару суку - сіреньку, може вже перегоріла на захоплення собаками.
А з Лідою Костюніною я сам за 21 рік знайомства не один раз сварився й знову мирився, що з ними жінками поробиш. Хорти в неї справді дуже породні, що наші, що тази, тут вона молодець, треба віддати їй належне, а що характер трохи скандальний, так то її біда. Кров-то в собак буде нова.
Як там щенята? З моїми все гаразд - їдять і сплять, сплять і ростуть.
Учора послав на info@huntingukr... нову статтю, поки що тихо. Чи підійшло?
Успіхів!
С. Копилець
  • s_kopylets
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 08/07/2010 11:49 #26887

Наших хортів на Всеукрїнській виставці було лише два: одна Українська хортиця з Харкова і одна тази (дочка моєї Джуни) з Києва. Хороший фоторепортаж на сайті Лєни Демидчик: borzoi.org.ua
  • s_kopylets
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 09/07/2010 21:54 #26911

Переглядав оце форум і побачив фото подане 1р. і 1м. тому, там зображений білий висловухий хорт. В тієї собачки переважно кров казахської тази зі значною долею крові російсьої псової, про що свідчить і форма голови, і спина, і хвіст. Прилиття крові псових (от іще одна дивна назва породи) тази практикувалося дуже давно. Мисливці більше турбувалися про "робочі" якості собак, а не про чистоту їхньої крові. От і доприливалися до того, що породу тепер треба фактично відроджувати.
  • s_kopylets
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 15/07/2010 00:35 #26977

Треба Владика попросити, щоб своїх "тяжких піхотинців" сфоткав і виставив на показ.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 15/07/2010 12:15 #26988

В піхотинців повідкривались очі, починають потрохи ходити. Один ходить на напівзігнутих лапах, хитиється і страаашно гааррчить. А в основному вони сплять і їдять.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 16/07/2010 13:54 #26997

s_kopylets писав(ла):
У світі стало на 6 хортів більше! Сьогодні моя Джуна привела трьох песиків і трьох сучек. Оце й будуть наші майбутні кримки-тази.
Це і є Джуна.

Доброго дня , Сергій. Дуже вдячний Євдокімову В.В. за те , що познайомив мене на виставці з таким цікавим чоловіком , як Ви. Я вже "знайшов Вас" на Юахантері , перечитав всю тему про "тазюків" , і там привітав Вас з поповненням. Але і тут з задоволенням ще раз вітаю! Дуже цікава тема про дуже цікаву породу. Я б просив Вас створити тут окрему тему , і розказувати про цих собак , показувати , як ростуть малі тазюки... Хто його зна , можливо скоро про волинських тази знову почують в Україні...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 16/07/2010 14:18 #26998

s_kopylets писав(ла):
Наших хортів на Всеукрїнській виставці було лише два: одна Українська хортиця з Харкова і одна тази (дочка моєї Джуни) з Києва. Хороший фоторепортаж на сайті Лєни Демидчик: borzoi.org.ua

Хортицю я одразу візуально "виділив" з-поміж греїв , і підійшов познайомитись. Так , сука з Харкова , вл. Олена Шокурова.

Собачка має 4шт. Д2 в одиночку , і безліч Д3(так сказала власниця). Але найцікавіше те , що коли я заговорив за нашого "хортячника" Vladykа , то виявилось , що вона його добре знає , бо ця сука - мати Владикової Зміївни...

А от тазючку бачив , але до знайомства з Вами , ці собаки мене якось менше цікавили. Я більше слідкував за РПБ. Шкода , що Євдокімов не познайомив нас раніше... Фото тої тазючки тут було б обов"язково...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 16/07/2010 18:22 #27003

Вітаю!
Знов ожив форум і це дуже приємно! Думаю, що всім зацікавленим цією темою варто згуртуватися в одному місці, хай би це був оцей форум, адже сайт надзвичайно цікавий та професійно зроблений.
Вельми радий, що нові люди починають цікавитися нашими хортами! Обіцяю й далі давати матеріали про тази та полювання з ними, хоча, звичайно ж, це треба бачити, хто спостерігав за тазиним полюванням, не зможе забути тієї краси, того лету хорта над землею! Не даремно ж, за казахською легендою, перша тази вивелася з пташиного яйця, з яйця прекрасної качки - огаря, по-казахськи - атай. Тому дуже часто рудих хортів з білими плямами на шиї називають Атайками.
Фото моїх собак можна бачити у статтях про тази - і живих нині, і тих, що вже пішли від нас. Читайте, збираюся написати серію "тазиних історій", де будуть портрети тих тазочок, яких я знав і з якими полював і в Казахстані і тут. Добре було б, на мою думку, зробити на сайті пошукову систему, щоб можна було швидко знайти усі матеріали на цікаву тему, або ж зробити окремий підрозділ про наших хортів, бо полювання з хортами, це щось абсолютно особливе, не схоже на звичайне полювання з рушницею. Я особисто вже 15 років не користуюся рушницею, а полюю лише з тази і часто маю більше трофеїв ніж озброєні колеги.
З повагою до всіх!
С. Копилець
  • s_kopylets
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 18/07/2010 15:12 #27021

Всім привіт. Пан Сергій, як ваші хортячки. Мої іже дружно вилізають з буди і ховаються в тінь під нею. В нас спека,сьогодні в 11 було 31 в тіні. Скоро вже почнуть по вольєру гонити.
А полювання справді дуже видовищне. Хоча великою кількістю трофеїв я не похвалюсь.Зета-Зміївна взяла тільки одного зайця і минулого року з одного видерла кавалок шерсті, але задоволення від цього не менше.

Перечитав на сайті нову вашу статтю про казахських тази, пан Сергій. Дуже цікава. Ви маєте великий досвід полювання з цими хортами наскільки я розумію зі статті в степах на рівнині, а як вони працюють в горбистій місцевості. На інших сайтах читав, що вони і в лісі непогано працюють переходячи на слідову роботу. Бачив Ваші статті де Ви описували роботу по кабану та фазану. В нас досить пересічена місцевість розмовляв з мисливцем, який полював з декоративним афганом. Його дивувала здатність собаки в полюті змінювати напрям руху, правда спочатку він біля зайців просто бігав аж поки разом з ягами не потріпав підранка. Після цього собака зрозуміла для чого народився на світ. З такими робочими якостями можна і лайок потіснити за популярністю. Дякую за відповідь.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 18/07/2010 15:45 від Vladyk.

Ві:УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 18/07/2010 17:34 #27022

Вітаю Владику!
Вітаю панове мисливці!
Мої, точніше Джуніни, малі вже теж, як і Ваші, розповзаються, правда по хаті, я тримаю своїх тази у хаті бо усі хорти, а особливо такі голі, як наші дуже погано переносять вологі морози, в них може розвинутися ревматізм чи артріт - дуже страждають суглоби.
Спека і в нас страшенна, навіть у мене, в лісі, за 30С, а в Києві, на асфальті, доходить до 37С. Гуляю по лісі із собаками рано в ранці, до 6-ї години і ввечері, після 9-ї, але й тепер ганяють кабанів.
Полювати з тази можна і в лісі, що я й роблю, і в гористій місцевості, але, ясна річ, головне це поля. Про полювання з тази ще писатиму. По сліду вони, звичайно, не конкуренти слідовим породам, але для мисливця, який може тримати лише одного собаку вони стануть у пригоді й тут. Працюють і по кабану і по козулі, правда в лісі це складніше, але собаки, що звикли працювати в лісі, показують вищій клас у полях. Планую восени поїхати на лови на Харківщину, дасть Бог получиться. А поки-що страждаємо від жари.
Успіхів!
Сергій Копилець
  • s_kopylets
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.48 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення