Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 29/06/2017 17:40 #124881

Blond написав:
Vitallik написав:
На рахунок "такого собі експерименту", щоб ви розуміли оцінювати робочі можливості хорта по фото це смішно. Як мінімум одної тілобудови замало, навіть, якщо вона досконала...

Ну ось, тепер зовсім цікаво! Нещодавно було чимало галасу з приводу форми голови цуценяти. А тепер, виявляється, що тілобудова, тобто екстер'єр не має значення? Щось ви мене плутаєте, панове!

Blond написав:
Ну, я розумію, чому ви боїтесь давати характеристику тим греям, чиї фото я показала. Зрозуміли, що поганою може виявитись собака з ідеальним родоводом. Вгадали! Ну, не зовсім погана... Скоріше так собі, середняцька. І, до речі, екстер'єр теж...

Английская поговорка о том, что все формы скачут, у многих авторов и до сих пор остается во всей своей девственной неприкосновенности. Формы победителей лучших английских и русских садочных испытаний имеет между собой так мало общего, как и формы победителей классических скачек. Среди них встречаются не только представители легкого и тяжелого типа, но и высокопередые, и низкопередые, собранные и растянутые, с длинными и оттянутыми задними ногами, с ногами под себя и иногда даже с прямыми задними ногами. Несомненно, поговорка могла бы себя оправдать, если бы она не рождала вытекающую непосредственно из нее мысль «а как бы скакала данная борзая, если бы она была устроена правильно», причем, психические факторы этих победителей, давшие несомненные преимущества в победе, должны были бы иметь справедливую оценку и должное освещение.
Обыкновенно разногласие между сторонниками тех или иных ладов зависит от различных требований, предъявляемых к своим борзым. А различные требования в свою очередь, зависят от среды, в которой данная порода или данный тип собак должен выполнять свою работу. Вся сумма этих влияний довлеет и неминуемо отражается на складе, так как всякий организм представляет из себя не только объект наследственных влияний, но также является объектом повседневного воздействия совокупности жизненных условий, отражающихся и закрепляющих эти отражения в потомстве, если таковое находится под непрерывающимся воздействием аналогичных условий.

"И.Н.Тарасов.
О СЛОЖЕНИИ БОРЗОЙ.
г.Ростов-на-Дону 1925 год."
  • Vitallik
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 727
Коли Закон втрачає справедливість - Справедливість стає законом
Останнє редагування: 29/06/2017 17:43 від Vitallik.

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 29/06/2017 18:21 #124882

Blond написав:

Тепер до хортів. Я ось не розумію, а чим оці, що я зараз показую на фото, краще батьків моєї собаки? Може тільки трохи товстіші... Хто знає, що це за собаки?

200735_196251490415684_100000925038052_527441_5061872_n.jpg

Це Престиж-Удар

і Ай-ті-Блискавка

В батьків вашої собаки перехід від голови до морди досить вираженний в ньому проглядається перехід грейхаунда? і виглядає, що при огляді зверху голова з мордаю не буде виглядати "клином". Світлі очі, круглі шиї в січені і взагалі не видно сухості притаманної аборигенним породам в т.ч. хортій.
  • Vitallik
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 24/11/2017 00:05 #125438

• Vitallik
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Хімік, кім

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 28/11/2017 13:13 #125440

Мішині собаки... М-м-м-м...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 09/12/2017 11:52 #125453

Охота с аборигенными борзыми - хортыми и южнорусской степной по лисе из под ягдов

Всего в этот день было взято три лисы.
  • Dara
  • Поза форумом
  • Ловчий
  • Постів: 51

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 14/12/2017 19:43 #125470

• Vitallik
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 15/12/2017 22:28 #125472

З хортами на конях -це вже класика. Сильно!
  • romanl3
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 94
ИЖ-58 МА 12к, ТОЗ-Б, ЕГ

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 17/12/2017 08:03 #125474

Да, я охочусь верхом со своими хортыми, достаточно успешно
Фотографии есть разные, есть конечно и постановочные, есть и просто с охоты на мобильный телефон

• Dara
  • Поза форумом
  • Ловчий
За пост подякували: Гранітний, Blond, кім

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 28/04/2018 19:08 #125719

Гарні собаки. Щодо моєї, то я буду вважати її поганої лише за умови, що вона не зловить жодного зайця, в чому я дуже сумніваюсь. І в якому ми клубі - це мене якось не особливо непокоїть. І вона не товста, а просто ма сирість через незрілість. Вибігається, підсушиться. Це - те саме, що тренувати спортсмена. Спочатку маса, потім сушка. Документи на полювання будемо робити у Лісгоспі. Копійки там все це коштує. А зайців, до речі, у нас багато. Хто там базікав, що дичини немає?

Цікаво тільки, що батько Ембер - копія цього собаки з відео про польських хартів і поденко:

До речі, шкода, що у нас з поденко не полюють. Прикольна собачка.
  • Blond
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • власниця пітбуля
  • Постів: 128
Останнє редагування: 28/04/2018 19:11 від Blond.

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 18/07/2018 12:00 #125797

Добрий день, спільнота!

Не кидайтеся одразу капцями
Дуже подобається хорта, але я не мисливець
Підкажіть, будь ласка, чи може хорта існувати в квартирі, чи для неї це зовсім некомфортно і буде знущанням з собаки?
  • Oks
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 2

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 19/07/2018 14:59 #125799

Жити в квартирі може. Моя живе, живе знайьмого. Головне щоб мав
можливість багато рухатись.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 365

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 19/07/2018 21:54 #125800

Vladyk написав:
Жити в квартирі може. Моя живе, живе знайьмого. Головне щоб мав
можливість багато рухатись.

Дякую за відповідь!
А що саме означає можливість багато рухатись? Який приблизний графік та темп вигулу Вашого собаки?
  • Oks
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 2

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 20/07/2018 16:17 #125801

Зранку я з нею гуляю годину - півтори, ввечері так само або навіть більше. В цей час вона має можливість поганяти за собаками або від них. У вихідні в основному зранку прогулянка в поле години на три. Ввчері півтори. Можна на велосипеді або як Віка на коні. До речі на сайті борзой.орг.уа віддають хортяка.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 365

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 29/09/2018 21:58 #125877

А ще я і таких хортяків бачила (перше фото):
petland.org.ua/mode-article/pge-645.html
Моя росте, стає на цю схожа.

Ще щось чула, що вони нібито різних типів бувають. У мене, до речі, дівчинка велика і дуже сильна...

Бачила у інших людей не таких, як ваші, а більш кремезних. І це теж були хорти. Причому з нормальними документами.

А от про цю собачку читала щось, що у неї теж купа нагород... На мій погляд, страхіття рідкісне:
dokonline.com/uploads/posts/2016-04/1460045919_1.jpg

Який жах! Моя собачка добре їсть! Фаря теж товста була у дитинстві. Зараз все гаразд. Я нікого нікуди не підганяю. Бо мене зарплатня моя влаштовує. Я краще своїх нормально вирощу, а потім вже подумаю, чи треба нам виставлятись та плодитись.

Отут погане відео моїх.

www.facebook.com/100002332239582/videos/...=2975384256202515866
  • Blond
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • власниця пітбуля
Останнє редагування: 29/09/2018 22:09 від Blond.

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 29/09/2018 22:28 #125878

Щодо мене, то вважаю, що краще така голова, ніж всі ознаки покруча із псовими:

IMG_6975.JPG
  • Blond
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • власниця пітбуля
Останнє редагування: 29/09/2018 22:33 від Blond.

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 14/01/2019 13:42 #125950

Vladyk написав:
Віталік а відпоідь на статтю Халмаши ти читав?
Хімік, в тих фотографіях голів породних хортяків, що ти подав перша - Єсаула з Сум.
Так що в Сумах є високопородні собаки.
І лист що ви приводите дуже старий, бо Зорєнька має потомків.

Вы простите, что так поздно, не заглядываю на этот форум.
Зоренька не имела потомков - от нее нет зарегистрированных пометов

-1.jpg
  • Dara
  • Поза форумом
  • Ловчий

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 14/01/2019 13:44 #125951

И немного красивых хортых вам в ленту )))
Голубка Сизокрылая

1.jpg
  • Dara
  • Поза форумом
  • Ловчий

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 14/01/2019 13:47 #125952

Хортая Шарада

27-03-20161.jpg
  • Dara
  • Поза форумом
  • Ловчий
Останнє редагування: 14/01/2019 13:47 від Dara.

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 14/01/2019 13:48 #125953

27-03-2016.jpg
  • Dara
  • Поза форумом
  • Ловчий

Re: УКРАЇНСЬКИЙ ХОРТ 03/02/2019 12:52 #125970

Vitallik написав:

Гарний песик. Видно, що вже не юнак. Моя ще так грудей не набрала, але вже майже. Перепсували нам все із цим сезоном. Через фігню із "підробним" родоводом тільки зараз змогли документи зробити. А вже запізно. Головне, документи є. Ми не бракон'єри. Полювати будемо за правилами.
Із приводу отого шкандалю. Якось цікаво виходить, що сумський клуб ККУ "Оскар" нічого про цей інцедент не знає. Керівництво вимагає пояснень і офіціяльного звернення з цього приводу. Даруйте, але це - звинувачення у шахрайстві! А це серйозне звинувачення, надто, щоб просто так залишити. Тому що, оскільки документи робив КЛУБ, а не сама Уляна Бабич вдома "на колінці", то і саме КЛУБ приймає ці звинувачення на свою адресу. Ніхто досі нікого з керівництва клубу про це не інформував. Беспосередньо, документи робилися на підставі копій родоводів обох батьків і ЗАЯВ, написаних ВІД РУКИ власниками пса і суки, завізованими і підтвердженими через телефонні переговори. Я бачила їх на власні очі, але не маю юрисдикції, щоб тут, на форумі, іх показувати. Всі питання до президії клубу. Там в архіві все збережено. Більше. Я власно телефонувала Андрію Прядуну. І ось що він сказав. Він не відмовляється, що Гела і Вєста - доньки Єсаула і радить, по-перше, зв'язатись із Уляною, яку добре знає через те, що вона ветеринар, а по-друге НЕ ЗВЕРТАТИ УВАГИ НА ТЕ, ЩО ПИШУТЬ В ІНТЕРНЕТІ. Далі. Чому цуцики потрапили в ККУ. Зореньку в'язали, але у неї на той час щенячка не була обміняна на родовід. Щенят просто НЕ ОФОРМИЛИ! От біда! А тепер ФМСУ не знає, як відстояти честь свого рідного сараю! Ж бо то відомі собаки і відомі хазяйва! Ганьба й позорищо! Інші цуцики пішли до когось без доків і так і живуть. А от Уляна вирішила Гелі щось зробити. Але тільки в ККУ по копіях родоводів без щенячки це можуть робити. В КСУ - нульовка. Нафіг вона їй? Щодо Вєсти, то в неї взагалі важка доля. Вже до Бєлоусових вона потрапила від якогось мисливця в кочмарному стані. Він її утримував на конюшні і їла вона те, що сама зловить. А ще покалічила ногу. Пан Олександр її виходив. А пов'язали її тільки раз і те через страх, що у неї пухлина вилізе. Більше у неї цуциків не було.
А от пані Вікторія Лудченко, до речі, як я бачила, сидить у друзях у Бабич на ФБ із чорт зна якого року. Всіх Гелиних цуциків бачила, все знає, але мовчала аж до тих пір, поки собачки за кордон не поїхали! А тут ще гарна підстава - у Мацковії нема системи WCU! Який гарний привід наїхати! Отака подруга!
Але я ще раз просто раджу. Якщо так хочеться справедливості, то давайте всі свої звинувачення пред'являйте в формі офіційного звернення до президії ККУ. Вони на цьому наполягають. А краще, якщо зовсім щось не подобається, йдіть до суду! Але я знаю, що ніхто цього робити не буде. Знаєте чому? Тому що всі ви добре вивчали Кримінальний кодекс і знаєте, що може засвітити за надання завідомо неправдивого свідчення. Тож, якщо немає бажання "ответить за базар", то і не варто було це виконання починати.
Як-то кажуть: "В большой семье ***ом не щёлкай". Вибачаюсь за мій хвранцюзький.
Щодо комплекції моєї собаки. Що там написано про кругле січення шії і сирість? Це, по-вашому, ознаки грейхаунда? Ви часом із лабликом грейхаунда не поплутали? Так, собачка товста, але тільки через нестачу роботи. Я ж кажу - із документами нас гальмували довго. Нічого, це виправиться. Пам'ятаю, як на Фарьку теж казали, що вона метис. Саме зайва вага привід дала! А як все цікаво вийшло! Забули про свої висновки Фуадові сказати! Він тільки посміявся і ТЕЖ порадив не звертати уваги! І ось, що ми бачимо! У пана Лаптія купа таких бігає. Потомки тих, котрих БЕЗ ЖОДНОГО ДОКУМЕНТА, тільки із ветпаспортом Фуад завез із Сирії. Зробив НУЛЬОВКУ в КСУ. Брата Фарьки потім, коли загибла Люська, пов'язали іще з одною дуже самобутною салюкою, яку Фуад теж з тієї ж сраки світу припхав і теж без документів. Так що трапилось? Хто у нас тут метис??? Ніхто свічку не тримав, ніхто аналізів ДНК не робив і в очі того гіпотетичного грейхаунда не бачив. Але хочеться дуже виконати!!!
Коротше. Я про це вже все сказала. Набридло. Ми дорослі люди. Не подобається щось - я дала вам схему дій. Уперед і з піснею.
Вкладення:
  • Вікторія
  • Поза форумом
  • Молодий ловчий
  • Постів: 24
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.86 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення