Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Вельштерьер

Ві:Вельштерьер 23/04/2010 19:57 #24735

Вітаю Хімік.
Кількість дипломів росте як на дріжжях!
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Вельштерьер 24/04/2010 00:11 #24739

Я теж вітаю друже!
Ви з Баською молодці, так тримати!!!
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 2822

Ві:Вельштерьер 24/04/2010 09:27 #24752

О, і мої вітання.
Як приємно, коли старанна праця з собакою винагороджується такими моментами.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6018
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Ві:Вельштерьер 05/05/2010 23:42 #24964

Дякую за вітання , хлопці! Але в неділю , 2 травня , я свого чемпіона ледве не вбив і на втопив(чи навпаки ). Сталося те , що давно вже мало статися... Басар все-таки добрався до сусідчиного кота... А сталося все , як завжди... Встав я вранці , вийшов надвір , думаю , поки мої домашні всі сплять , випущу собак... Гойдаюсь собі на гойдалці , чудовий ранок , сонечко світить , тепло , собаки бігають навколо , граються... Ідилія... Дивлюсь , сусідка проснулась , вийшла з хати , я привітався... Гойдаюсь собі далі , собачками любуюсь... Але на свою біду , разом з хазяйкою вийшов з хати і її котяра... Я Басару одразу сказав:"Навіть і не думай!" Він зробив вигляд , що той котяра його зовсім не цікавить , побіг гратися з Дунаєм... Я знов розслабився , гойдаюсь... І тут чую за хатою крик сусідки :"Тікай! Тікай!" Я вилітаю з-за хати , а Басар вже тріпає її котяру в їхньому ж городі , в кущах смородини(забіг за хату , перескочив паразіт через забор). Я не знаю , як перемахнув через той сітчастий забор(чорт , міг же і "хазяйство" своє на ньому залишити , якби випадково зачепився ) , вхопив Басара за горло, трясу , кричу... Той котяра вчепився мені в руку... Тут і жінка моя заспана вибігла , кричить на мене , як я вже задовбав її і всіх з своїми собаками... Короче , забрав я якось того "анархіста" , як приніс додому , то думав , спочатку , що вб"ю , аж рука боліла. Потім дивлюсь , а у нього з морди , з вуха , з ока кров аж капає. А в мене стоїть біля вольєра бочка з водою. Я його вхопив , і в ту бочку... Думав , якщо не забив , гада , то втоплю вже точно ... Але вийняв , як глянув на нього - і одразу шкода стало... Кров ллється , щока напухла , око запливло... Короче , давай вже не "вбивати" , а лікувати... Залив всі рани перекиссю , промив... В самого руки подерті , штани порвані , нога подерта , руки трусяться... Стою , і думаю:"Б...ть , а ще 2 хв назад так чудово ранок починався...
Але котяра живучий попався... Полежав трохи під кущем , і відійшов ... Вже ходить ...

І тепер дехто ходить знов ось так...

,

а дехто взагалі сидить в вольєрі... Навіть в наморднику не випускаю...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4612
Останнє редагування: 05/05/2010 23:43 від Хімік.

Ві:Вельштерьер 06/05/2010 00:29 #24970

Так, сусідка вже певно в шоці...
Уявляю як вона всю цю історію розказує на свій манер
Вольєр і тільки вольєр ( бо сусіди скоро хату продадуть і переїдуть... )
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві:Вельштерьер 07/05/2010 11:59 #25012

Так , поки-що тримаю в вольєрі. Але тоді зразу ж на другий день поїхав , і замовив 1,5 м висотою глухий забор. Так що , з понеділка вже приїдуть хлопці , і почнуть будувати. Так що , скоро Басар знов буде гуляти , а я зможу спокійно гойдатися на гойдашці.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 07/05/2010 12:01 від Хімік.

Ві:Вельштерьер 07/05/2010 15:28 #25019

Хімік писав(ла):
Стою , і думаю:"Б...ть , а ще 2 хв назад так чудово ранок починався...

Ну що ж...залишається побажати терпіння і також радості від собак... Всетаки дивний народ ті мисливці.., особливо собачатники....
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3928
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Ві: Вельштерьер 10/08/2010 22:52 #27922

Доброго вечора усім вельштерьерцям. Я також являюся власником представника даної породи 1р.3міс. кобелем по кличці БІМ. Купляв його у заводчика даної породи Шлапа Олега.
7 серпня 2010р був у Львів на Фестинах Діани, брав участь у виставці у молодшій віковій групі і БІМ дістав оцінку за екстерєр дуже добре зайняв у рингу 1 місце. Це його і моя перша виставка. Судила нас дуже порядна суддя - Медведева Зоя Борисівна.
  • krd_roman
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 128
BROWNING BAR LONGTRAC HUNTER NERO FLUTED .30-06

Ві: Вельштерьер 10/08/2010 23:21 #27923

krd_roman вітаю Вас і Вашого вельша з перемогою.
Так тримати...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві: Вельштерьер 11/08/2010 17:31 #27978

О , вітаю Роман! Дякую , що приєдналися. Олега Шлапу , і його Досю добре знаю , гарні вельші у нього. Це напевно твій Бім однопомьотник Олегових Яріка , і Боріка? Якщо так , то в тебе дуже гарний кобельок має бути. Давай , приєднуйся , розказуй , показуй... І не забувай про випробування , змагання. Ми з Басаром дуже любимо їздити до Олега в Опільсько на нору. Якщо будеш там - обов"язково з задоволенням познайомився б і з тобою , і з Бімом . Люблю вельшів.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: Вельштерьер 18/09/2010 23:37 #30182

ВІТАЮ ХІМІКА і БАСАРА Басар сьогодні получив на змаганнях польового чемпіона.....УРА УРА УРА.... Чекаєм звіту...

Ві: Вельштерьер 18/09/2010 23:49 #30184

Звичайно вітаємо!!!!!!!!!!1
Басар і Хімік заслужили- Чемпіони
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві: Вельштерьер 18/09/2010 23:56 #30186

приєднуюсь до привітань! молодці хлопці
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 2822

Ві: Вельштерьер 19/09/2010 00:03 #30187

no Himik - pryjdetsa Tobi v temi pro alkohol spovidates
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3501
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
Розплідник FCI vom Berufsjager: www.berufsjager.com/
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONALE: www.alldog.eu/

Ві: Вельштерьер 19/09/2010 00:22 #30188

Дякую , Колька , дякую хлопці! Так , я довольний , як слон! Звіт буде обов"язково. Зараз тільки малечу вложу спати(наша мама пішла на пиво з подружками), і візьмусь за звіт.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: Вельштерьер 19/09/2010 00:23 #30189

Давай давай ми ждем з задоволеням... бо я снімав і шось пагано заповнив....

Ві: Вельштерьер 19/09/2010 03:18 #30190

Ітак... Сьогодні , 18 вересня , в селі Черкаси , Ковельського р-ну , проходили Волинські обласні змагання норних собак по лису в норі "П"-шці. Собак , нажаль , було всього 9 ... Минулого року було 14. Нам з Басаром випав другий номер , перший випав минулорічному польовому чемпіону , ягду Барсу. А також дістався 2-х річний , досвідчений лис Матросова, власника нори , який в ту нору ходить як на роботу. Першим пішов Барс , але хитрий лисяра одразу зайняв оборону знизу перед перепадом , і Барс так і не зміг його там взяти. Нагавкав на Д3(62бали). От така фігня буває . Нам так лис зробив в Опільську. Тоді Басар теж нагавкав тільки на Д3. Ну , думаю , якщо вже невеличкий за розміром ягд , та ще й польовий чемпіон , нічого не зміг зробити , то Басару , з його ростом , і упітанністю (виконую наказ Іваніщевої) , знов нічого крім Д3 не світить. Пускаю , в нору
зайшов гарно , на 40 секунді добрався до лиса , який уже чекав на нього біля того чортового перепаду , і почав обгавкувати.

Ну , думаю , приїхали... От тут він і залишиться. Басар і так з трудом проходить це місце , а тут ще і лисяра пащеку знизу розкрив , і каркає... Короче , собака гавкає , я вже відвернувся , чекаю , коли суддя скаже забирати собаку... І тут чую , як затарабанила кришка... Басар прориває оборону , і одразу бере лиса по-місцю... Гарно , перекинувши на спину...

Я був дуже радий... Тоді ще не думав , ні про диплом 1 ступеню , ні про перше місце... А думав тільки про те , що він прорвав таку сильну оборону , і зробив те , що не зміг зробити чемпіон-ягд. До-речі , якщо я не помиляюсь , після Басара того лиса так жодна собака і не взяла ... Були ще два ягди , які зпрацювали на Д1 , але вони працювали по невеличкій лисичці. Було всього 4 вельша на змаганнях. Брат Басара , Скіф , заробив чи Д2 , чи Д3 , не пам"ятаю , гарно працював , але зробив пару перемовчок , і взяв лисицю чи то за нижню щелепу , чи пасть в пасть. Молода сучина Євдокімова залишилась без диплома. І одна сука вельша гарно зпрацювала , але їй попався Басаров лис , і вона так і не змогла його взяти. Але її робота мені дуже сподобалась - азартна , злобна , напориста. Ще й на прощання вкусила мене за руку , коли виймав її з нори (я був нормастером). Потім була перевірка на сліхняність , підраховування балів. Чесно кажучи , я не дуже розраховував на перше місце , бо було ще два ягда з Д1. І ось настав хвилюючий момент... Суддя називає учасників , вручає дипломи... Один "конкурент" відсіявся... Залишаємось я , і Матросов , власник нори , і член експертної комісії... І тут суддя починає його вітати... Починаю розуміти , що Басар став першим , але ще не віриться ... Лиш коли суддя називає моє прізвище , і починає вітати , до мене дійшло... Всього на 1 бал випередив молодого ягда Матросова.

І хоча , звичайно , це всього лиш маленькі обласні змагання , з смішною кількістю собак , але всеодно , приємно , що твій собака ПЕРШИЙ!!! Хоча , якщо чесно , найбільша радість для мене була - це те , що він гарно зпрацював. Я був дуже задоволений саме його роботою , а не перемогою ... І ще один важливий момент для мене особисто - у собаки жодної царапини... От такий невеликий звіт. Ще декілька фото...

Готуємось до пуску...

Тільки з нори...

Член-корреспондент Колька...

Судді...

Глядачі...

Ця сучина мені сподобалась...

Казав Колька:"Від радості - всі 32 зверху..."

А це для тих , в кого поганий зір...

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: Вельштерьер 19/09/2010 03:55 #30191

FAINO VITAIU .
IDY SPY bo zhinka polomyt kompiuter skoro xaxa
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві: Вельштерьер 19/09/2010 13:58 #30196

SUPER. Vitajemo

PS - na pershyj moment ja tak rozhyfrovku 1 foto ta opysu zrobyv :

Хімік писав(ла):

Судді...

• WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3501
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
Розплідник FCI vom Berufsjager: www.berufsjager.com/
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONALE: www.alldog.eu/

Ві: Вельштерьер 19/09/2010 22:14 #30206

Ага , а головний суддя - це той, що спить в кріслі , шапку натягнув на очі.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.73 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

Популярні оголошення