Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Вельштерьер

Ві:Вельштерьер 17/07/2009 15:40 #8559

Вчора їздили з Басаром на другу в його житті притравку. І хоча це вже було після роботи , спека страшна , намотали 210 км в дві сторони , вернулись додому в 23.30 , але обоє задоволені ... А я то навіть не задоволений , а просто щасливий . Я думаю , ви мене зрозумієте після перегляду відео
Крок перший... Запустили в нору , і дали погавкати через шибер , як і на першій притравці.Але тоді на цьому все і закінчилось.

Крок другий... Припідняли трохи шибер , дали йому шанс впхнути "дзьоба" , щоб лисичка трохи "вжалила" , озлобила...

Крок третій , фінальний... Вирішили дати контакт... Я дуже переживав... Адже , гавкати через стінку , ми всі герої ... А от як мій хлопчик поведе себе , коли стінка зникне? ... Як кажуть , далі без коментаріїв ... Дивіться самі
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4612

Ві:Вельштерьер 17/07/2009 15:52 #8560

Як кажуть , і ще фото на пам"ять...
Трохи получило по писку , чортеня бородате
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 17/07/2009 16:05 #8561

Ну і що тепер? Збирай рюкзачок! Треба десь їхати. Я буду заганти їх в нору, а ти будеш витягувати. Попереду вихідні.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Вельштерьер 18/07/2009 12:53 #8587

МОЛОДЦІ!!!

Отримав массу задоволення ( тільки прийшов з доби, подивився відео - аж спати перехотілося, адреналінчик)

Так тримати!!! !!!
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Вельштерьер 18/07/2009 15:13 #8591

nadyk писав(ла):
Ну і що тепер? Збирай рюкзачок! Треба десь їхати. Я буду заганти їх в нору, а ти будеш витягувати. Попереду вихідні.

Очень хорошая идея. Хорошо когда в колективе есть собаки разных пород.Тогда охоты получяютса интересные и насыщеные.Я б тоже хотел бы что б в моём колективе была норная собака.Но пока увы нет
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2180
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:Вельштерьер 20/07/2009 18:52 #8668

ostt писав(ла):
МОЛОДЦІ!!!

Отримав массу задоволення ( тільки прийшов з доби, подивився відео - аж спати перехотілося, адреналінчик)

Так тримати!!! !!!

Дякуєм Ради старацца Служим народному форуму
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 20/07/2009 18:55 #8670

Рома2323 писав(ла):
nadyk писав(ла):

Очень хорошая идея. Хорошо когда в колективе есть собаки разных пород.Тогда охоты получяютса интересные и насыщеные.Я б тоже хотел бы что б в моём колективе была норная собака.Но пока увы нет

Згідний з тобою. Надик казав , що у них в колективі , якщо я не помиляюсь , біля 16 собак. Є і норні , і гончаки Можливо , і ще один прибавиться... Вельшик
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 27/07/2009 22:24 #9108

На виставці був власник нори , до якого я їжджу притравлювати Басара. Оскільки він був без машини , то я вирішив зробити невеличкий гак по дорозі , підвезти його , заодно і ще раз пустити собаку. Зайва притравка нікому ще не помішала А оскільки зі мною їхав ще й власник Фагота , то я запропонував і йому познайомити собаку з лисом , бо ще він його не бачив. Відео самої роботи , на жаль , не вдалося зробити , бо я приймав безпосередню участь . А от знайомство молодого естонця з лисом , і "прикол" , який вчворив мій Басар , зняти вдалося Про притравку лише скажу , що все було за попереднім сценарієм , тільки на цей раз лисиця була дика , відловлена в природі , і Басар взяв її одразу "по місцю" , за горло. А не так як минулий раз , за щоку
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Вельштерьер 27/07/2009 23:00 #9110

Хімік писав:
знайомство молодого естонця з лисом , і "прикол" , який вчворив мій Басар , зняти вдалося

"Дома доїм"

І естонцю показав що треба робити....
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Вельштерьер 28/07/2009 02:27 #9119

Видео просто супер.Хорошо б так всех собак притравливать.А то моя выжловка гоняла сама не зная кого.После притравки как подменили.Не могу сказать что космос,но намного лутше.Осталось дать зайчика потрепать.Но это уже на охоте.

Вельш просто великолетен.Я мечтаю поохотитса с норной собакой.Очень интересно,как по мне.А особенно из под гончих,так воодще класс.

Может,и себе заведу.Правда наверное не очень скоро.Да и у нас в Чернигове их нет.На выставке один фокс был,ягдов около 10-15.Велшов вообще нет.
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2180
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Ві:RE: Вельштерьер 28/07/2009 03:45 #9121

Хімік писав(ла):
Остт , дякую за цікаву статтю! В мого Басара в родоводі теж числяться чеські , російські , та англійські собаки... Побачимо , чи будуть з нього люди...

ну людина трудно аби з твого ай терієра була
а от файний пес може буде хахах

показав тількищо ці відео одному ішпанцю і каже що маєш файного пса .
він хоче тут собі завезти
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Вельштерьер 28/07/2009 12:55 #9125

Рома2323 писав(ла):
Видео просто супер.Хорошо б так всех собак притравливать.А то моя выжловка гоняла сама не зная кого.После притравки как подменили.Не могу сказать что космос,но намного лутше.Осталось дать зайчика потрепать.Но это уже на охоте.

Вельш просто великолетен.Я мечтаю поохотитса с норной собакой.Очень интересно,как по мне.А особенно из под гончих,так воодще класс.

Может,и себе заведу.Правда наверное не очень скоро.Да и у нас в Чернигове их нет.На выставке один фокс был,ягдов около 10-15.Велшов вообще нет.

Дякую , Рома. Я також вже не можу дочекатися , коли пущу його в природню нору на полюванні. А якщо ще вдасться з-під гончаків - то це взагалі була б фантастика Бо я також ніколи не бачив норного полювання. Тільки раз , в минулому році сука ягдтер"єр мого товариша пішла в нору , але нічого не вигнала(чи може ми "прощолкали" .Бо спочатку гавкала в норі , а потім вийшла , і побігла в бур"яни. Скоріш за все , лис вийшов непоміченим , або перед цим там був . Але мені цього вистачило , щоб захворіти . Відчуття не можна передати. Коли собака понорилася , а ти стоїш , бігаєш очима від одного віднорка до іншого , і чуєш , як кров пульсує у вухах . А коли в один прекрасний момент з-під землі доноситься гавкіт , то пульс відразу збільшується в два рази , кров уже не пульсує , а таке враження , що в тебе два серця - одне в лівому вусі , а друге в правому . І стає дуже жарко
А на рахунок вельшів , так їх майже ніде немає... Порода стала дуже рідкісною. Скрізь одні ягдтер"єри. Я думаю , що це все через шерсть. Справа в тому , що з вельшем , чи фоксом жорстким тяжко отримати нормальну оцінку на виставці , якщо його не відтримінгуєш. А відтримінгувати такого собачку , це треба мати велике терпіння , і бажання . Але , як на мене, то гарно відтримінгований(або і пострижений)фокс , чи вельш набагато нарядніші , і симпатичніші за ягдів
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:RE: Вельштерьер 28/07/2009 13:23 #9126

vasyl eger писав(ла):
Хімік писав(ла):
Остт , дякую за цікаву статтю! В мого Басара в родоводі теж числяться чеські , російські , та англійські собаки... Побачимо , чи будуть з нього люди...

То мого Басара вже скоро будуть взнавати не тільки на Західній Україні , а й в Хішпанії Прийдеться тобі за рекламу платити . Так цікаво було , коли приїхав на виставку в Володимир , і одразу один чоловік каже:"О-о-о , це той вельш , зірка форумів!!!" Як кажуть , мєлоч , а приємно...
А на рахунок хішпанця , то скажи , нехай не спішить... Якщо так далі буде , то мені прийдеться продавати його... Тоді й купить в мене... Пояснюю... Як я писав , на вихідні їздив до батьків. І на виставку від них ближче , та й провідати треба було.В неділю рано сплю, чую , крик... Мати кричить , і кіт... Я вискакую надвір в трусах(як в армії ) , бачу картину - Басар схопив малого кота Мурчика , і вже тріпає . А там вольєра немає , то я прив"язую собак на ланцюги. Як він умудрився того кота зловити , я не знаю. Короче , поки я видер його з пащеки , там уже все було закінчено... Пішов Мурчик в "Страну Вечной Радуги) Я звечора закрив його в гаражі , бо ж знав , що так буде. А мати взяла , і випустила , бо їй було шкода , як він нявкає... То вже не нявкає Короче , коли Басар задушив двох сусідських котів , і пару курок , моя дружина ще мовчала , але після Мурчика , то сказала , що сама отравить Басара... Ще й старша дочка кожен день дзвонить з Одеси , питає , як там Мурчик? Бо дуже любила його... Короче , неприємно...
Але ніхто не хоче розуміти , що в собаки дуже розвинений мисливський інстинкт...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 28/07/2009 13:47 #9127

В неділю після всього цього поїхав вигуляти собак , трохи заспокоїтись. Думаю , поїду по знайомих болітцях , гляну , чи є качка. Заїхав , підійшов до болота , собаки пішли в пошук , і відразу вилетіло дві качки... Потім , думаю , обійду те болото , зайду з другої сторони , там є чиста вода , може там ще щось є. Пройшовся , дивлюся , Басар пропав... Свистів , кричав - нема. Дивлюся , а він уже поміж кущів "челночить" , наче спанієль. Ну , думаю , хай собі шукає. Походив я з Джимом , аж тут прибігає Басар. Похвалив його , погладив. Думаю , треба йти , бо дружині сказав , що довго не буду.Йдем назад тим самим шляхом. Виходжу з кущів , і в стороні , метрів за 20 помічаю , як в кущі втікає лисеня. Розміром трохи більше за кота . Відбігло , озирнулося , і дивиться на мене. Я так зрозумів , що воно почуло нас , коли ми йшли "туди" , і вийшло подивитися з цікавості. А собаки були ззаді мене . Короче , втікло воно , а я думаю , що ж собаки будуть робити. Джим пробіг по тому місці , звідки воно вискочило , і побіг далі. А Басар біжить , і тут його наче током вдарило. Зупинився , нюхнув повітря , різко розвертається , і пішов знов челночити. Я думаю , зараз як стане на слід , то я вже його не знайду до вечора. Кричу , :"Басар , лежать!" Ліг на місці... Все-таки , дресура даром не пройшла... Але то поки він не став на слід Тоді вже було б , кричи , не кричи Я його на руки , похвалив , погладив - і хода від того місця Але дуже задоволений... Значить до злоби , у собаки є ще й нюх непоганий
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:RE: Вельштерьер 28/07/2009 14:23 #9129

Хімік писав(ла):
vasyl eger писав(ла):
Хімік писав(ла):

То мого Басара вже скоро будуть взнавати не тільки на Західній Україні , а й в Хішпанії Прийдеться тобі за рекламу платити . Так цікаво було , коли приїхав на виставку в Володимир , і одразу один чоловік каже:"О-о-о , це той вельш , зірка форумів!!!" Як кажуть , мєлоч , а приємно...
А на рахунок хішпанця , то скажи , нехай не спішить... Якщо так далі буде , то мені прийдеться продавати його... Тоді й купить в мене... Пояснюю... Як я писав , на вихідні їздив до батьків. І на виставку від них ближче , та й провідати треба було.В неділю рано сплю, чую , крик... Мати кричить , і кіт... Я вискакую надвір в трусах(як в армії ) , бачу картину - Басар схопив малого кота Мурчика , і вже тріпає . А там вольєра немає , то я прив"язую собак на ланцюги. Як він умудрився того кота зловити , я не знаю. Короче , поки я видер його з пащеки , там уже все було закінчено... Пішов Мурчик в "Страну Вечной Радуги) Я звечора закрив його в гаражі , бо ж знав , що так буде. А мати взяла , і випустила , бо їй було шкода , як він нявкає... То вже не нявкає Короче , коли Басар задушив двох сусідських котів , і пару курок , моя дружина ще мовчала , але після Мурчика , то сказала , що сама отравить Басара... Ще й старша дочка кожен день дзвонить з Одеси , питає , як там Мурчик? Бо дуже любила його... Короче , неприємно...
Але ніхто не хоче розуміти , що в собаки дуже розвинений мисливський інстинкт...

НАйперше то назва оригінальна породи

Raza: Welsh Terrier

País de origen: Gran Bretaña

Grupo 3 / Sección 1

Estándar FCI Nro.: 78

описаний стандарт в: 24/06/1987

Actualizado: 20/01/1998

але напевно якісь вуйко переклав ВАЛЬШТЕРЬЄ
бездарник

а про злобу цих псів тому я їх і не люблю .
мав фокса яга... то крім злоби ловецького інстинкту --- ловецький пес повинен бути людиною
бо ми полюємо 20-30 днів у рік а він живе з нами 365 розумієте .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 28/07/2009 16:52 #9130

"мав фокса яга... то крім злоби ловецького інстинкту --- ловецький пес повинен бути людиною
бо ми полюємо 20-30 днів у рік а він живе з нами 365 розумієте ."

Згідний з тобою... Трохи напрягає ота їхня необуздана злоба до звіра... І що саме цікаво , після того , як він заспокоївся , то пів-дня дивився на мене з-під лоба , винувато. Тобто , він прекрасно розуміє , що вчинив негарно , хоча я його не бив , і не сварив... Але як тільки бачить здобич , то нічого з собою не може вдіяти. Я вже зі злості вирішив продати його. Але посидів , поспостерігав, як воно дивиться винувато тими хитрими оченятами з-під брів , відразу відлягло... Все-таки , є щось підкуплююче в тому лукавому погляді з-під брів Поки що вирішив не випускати з вольера , не спускати з поводка , і купити намордник . А там побачимо. Але знаю точно , що тер"єр - це остання моя собака з норних. Якщо ще колись постане питання про норного собаку(а воно обов"язково постане , бо норним полюванням я захворів ) , то напевно це буде такса. Хотілося б почути, що з цього приводу скаже головний таксятник форуму , пан West... Як ці собачки вдома? З котами ладять?
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 28/07/2009 19:51 #9138

...
ще маю купа історій про тих ТЕРЄРІВ

З історії терєрів "... в середньовіччя англійський селянин щоб зберегти свій урожай від шкідників і небажаних гостей , тримав малих дуже злобних песиків
щоб неїли багато і щоб ДУШИЛИ МИШЕЙ А ОСОБЛИВО ЩУРІВ ...після вже зародилось полювання терєрів на лиса в норі ..."

і твій пес незнає що він не на полі в середньовіччі . він дальше продовжує бути тим вбивцем всього живого що шкодить його господарю в господарстві

він не може так як його власник ХІМІК цілий тиждень ходити в костюмі і галстуці .а у суботу надіти військову кумуфляжку і стати ловцем

він вже як ловець то на завжди

або КЛІТКА ЛІС КЛІТКА а бо ...
дуже трудно знайти рівновагу для таких псів у теплій квартирі,з іграшками ...і темній холодній мокрій лисячій норі . згодись .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 28/07/2009 19:54 #9140

тут ще в догонку вам хімік і вашому песику
сайт боснійського ветлікаря псаря ягтерєра
подивись фото після боїв
www.vonkleinemfluss.net/en/lov_en.htm

цікавий сайт
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 28/07/2009 20:35 #9148

vasyl eger писав(ла):
...
ще маю купа історій про тих ТЕРЄРІВ

З історії терєрів "... в середньовіччя англійський селянин щоб зберегти свій урожай від шкідників і небажаних гостей , тримав малих дуже злобних песиків
щоб неїли багато і щоб ДУШИЛИ МИШЕЙ А ОСОБЛИВО ЩУРІВ ...після вже зародилось полювання терєрів на лиса в норі ..."

і твій пес незнає що він не на полі в середньовіччі . він дальше продовжує бути тим вбивцем всього живого що шкодить його господарю в господарстві

він не може так як його власник ХІМІК цілий тиждень ходити в костюмі і галстуці .а у суботу надіти військову кумуфляжку і стати ловцем

він вже як ловець то на завжди

або КЛІТКА ЛІС КЛІТКА а бо ...
дуже трудно знайти рівновагу для таких псів у теплій квартирі,з іграшками ...і темній холодній мокрій лисячій норі . згодись .

Так я то все розумію , і згоден з тобою... Якби не знав всього цього , то не купляв би собаку такої породи. А от як це все домашнім пояснити? Жінка заладила одне і те ж :"Убийца , убийца... Он и тебя когда-нибудь убьет..." Смішно
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 29/07/2009 00:46 #9154

не пояснюй бо непоясниш ніяк .

уяви що ви гуляєте і...твого уельського терєра на вулиці десь задушив підбуль ...
просто так розімнувся зпрацював ірстинкт ... і як ти поступиш ?
як будеш дивитись на того підбуля і власника ????

приблизно так дивляться твої на тебе і твого хлопчика .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.89 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

Популярні оголошення