Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Вельштерьер

Ві:Вельштерьер 29/07/2009 12:00 #9162

vasyl eger писав(ла):
тут ще в догонку вам хімік і вашому песику
сайт боснійського ветлікаря псаря ягтерєра
подивись фото після боїв
www.vonkleinemfluss.net/en/lov_en.htm

цікавий сайт

Прикольно . Але це вже занадто , як на мене Я б не хотів , щоб моя собачка так працювала.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4612

Ві:Вельштерьер 29/07/2009 15:21 #9173

Хімік, маєш можливість почитай книжку Муромцевої "Ягдтерєр". Там класно описано і проілюстровано на фото психіку ягдтерєрів. На власні очі бачив на норі в Червонограді ягдтерєра за Тернопільської області, який спокійно спав біля клітки з лисом. Всі дивувались. Я зі своєю сукою відходив від лисиць подалі бо вона спокою не мала. А в норі той пес хватку по місцю зробив як має бути. Тільки мав один недолік - не гавкав. Тоді до речі і якийсь пан був з вельшами з Ковеля. Він часто на випробування приїздив і вельш його добре працював. Взагалі вельші рахуються більш врівноваженими ніж ягдтерєри. Трохи пополює мав би стати мудрішим.
Один з приколів норного полювання, коли ти пса відкопуєш і сам в нору лізеш. Знайомого засипало по пояс, добре що не сам був на полюванні. А як твій Басар відносить до курей коли ти з ним гуляєш?
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 365

Ві:Вельштерьер 29/07/2009 18:18 #9182

Vladyk писав(ла):
Хімік, маєш можливість почитай книжку Муромцевої "Ягдтерєр". Там класно описано і проілюстровано на фото психіку ягдтерєрів. На власні очі бачив на норі в Червонограді ягдтерєра за Тернопільської області, який спокійно спав біля клітки з лисом. Всі дивувались. Я зі своєю сукою відходив від лисиць подалі бо вона спокою не мала. А в норі той пес хватку по місцю зробив як має бути. Тільки мав один недолік - не гавкав. Тоді до речі і якийсь пан був з вельшами з Ковеля. Він часто на випробування приїздив і вельш його добре працював. Взагалі вельші рахуються більш врівноваженими ніж ягдтерєри. Трохи пополює мав би стати мудрішим.
Один з приколів норного полювання, коли ти пса відкопуєш і сам в нору лізеш. Знайомого засипало по пояс, добре що не сам був на полюванні. А як твій Басар відносить до курей коли ти з ним гуляєш?

На рахунок психіки ягдів , то мені пояснював Матросов , власник нори , що це нормальні собаки , з нормальною психікою. Просто в свій час , коли почалось масове завезення цих собачок , то в основному до нас завозили з-за границі собак , вибракуваних по психіці. От через те зараз у нас більшість з них неврівноважені. Але , як він сказав , зараз потроху вирівнюється ситуація , і більшає собак досить врівноважених. У нього також 3 ягда , які мають нормальну нервову систему. Я був дуже вражений , коли його Рокі , коли вирвався , кинувся до Фагота , вчепився йому в шию , але як тільки я тупнув ногою , крикнув , він відразу відпустив , відбіг , сів , і дивиться на мене Як на мене , то для ягда це поступок з області фантастики .
Я спеціально довго шукав вельша , бо казали , що вони більш урівноважені. Але зараз переконався , що тер"єр , він і в Африці тер"єр . І не важливо , яка спереді приставка , чи вельш , чи фокс , чи ягд .Боєц , одним словом. Мого Матросов взагалі назвав "костоломом" Але каже так як і ти , що з часом він "попуститься" трохи. Просто зараз він молодий , гарячий , "дурі" багато , на перших притравках йому вдалося взяти по місцю , і він думає , що вже герой. А попаде на свого , пару раз получить , то попуститься.
А на рахунок курей , то я вже писав... Як біля мене , то стоїть і труситься , а як тільки сам , то душить зразу , на місці. Короче , поки-що його самого залишати не можна. Він намагається задушити все живе , що ворушиться , не перебирає.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 29/07/2009 18:19 #9183

А в тебе , Vladyk , є норний? Чи був? Який?
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 31/07/2009 10:13 #9272

Vladyk писав(ла):
Хімік, маєш можливість почитай книжку Муромцевої "Ягдтерєр". Там класно описано і проілюстровано на фото психіку ягдтерєрів. На власні очі бачив на норі в Червонограді ягдтерєра за Тернопільської області, який спокійно спав біля клітки з лисом. Всі дивувались.

Мав колись ягда Сема. Врівноважений був, слухняний. Дуже гарний екстер"єр мав і прекрасну психіку. На сторонніх кобелів - ноль уваги (правда, до тих пір, поки його не зачеплять). Домашню птицю і худобу також не чіпав (крім котів, звичайно).
А от до дичини дуже затятий був. Як до звіра, так і до птиці. Працював - бомба! Правда, в норі голос віддавав тільки по зрячому, зате в лісі йшов з голосом не гірше гончака.
Отравили в півтора року, уроди.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:Вельштерьер 31/07/2009 19:05 #9323

В мене ягди були. Спочатку був пес на полювання я з ним вийти не встиг. В 7 сім місяців вкрали. Правда стійку по куріпці робив класичну. Потім поки я його на базарі Краківському шукав кілька місяців познайомився з мужиком який сучку продавав. Я її в нього купив. Собачка працювала цікаво підходили ми з нею до нори, вона на мене дивилась, ніби казала ти нікуди не йди і в нору. І стоїш чекаш. правда вона ніразу мені нічого не вигнала, оча лиса задушила. Нора неглибока і було чути як вона ним там теліпає, але не витягла. Взагалі вона була поміркована і дуже ласкава собака. Є можливість візьме лиса, затяжко вийде з нори. Це одного разу на полюванні з нею, її сином і ще молодим таксюком. Вона в нору зайшла через кілька хвилин вийшла з подряпаною мордою і зайшла ще раз потім вийшла через другий віднорок. Більше в нору йти не хотіла. Пустили її синка, а він трохи завеликий був. Він поліз понорі і десь під другим відноком застряв. Мороз нормальний земля замерзла. Ми в село за лопатою і ломом а група підтримки з таксюком лишилась другого песика морально підтримувати. Ми десь за дві години прийшли то малий таксюк випер з нори величезного лиса. Ті всі тільки роти порозкривали. Не витримали нерви. В такси на морді була легенька царапина. Господар його на руках носив. Десь до року перший раз в норі і лиса випер. тоді ми землю довбали і я метри на півтора в нору ліз витягати ягдика. А таксюку сподобалось він далі в нору лізе ледве спіймали. На дворі ніч, а ще до дому їхати. Потім мою Чару збила машина, такса наступним літом отруїлась а син Чари класнопо качці працював підранків носив. Але і його собаки порвали. Після Чари в мене ще була Веста, теж ягдтерєр. Та по лису працювала, правда при цьому травмувалась. Робота морда в морду і лис з нори вилітав. Так було рази два після цього вона обережнішою стала. Теж була дуже ласкава а собак взагалі боялась. ЇЇ отруїли. Потім племінник в лісі загубив ще двох ягів яких ми не знайшли. А я перейшов на іншу породу.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 31/07/2009 19:33 #9324

...отравили ,украли , ... так як у мене
доки таке буде і чи зміниться у нас колись
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Вельштерьер 05/08/2009 13:10 #9543

привіт хімік ти де ? що вже на морі ?
як твій бородатий уельський терєр ? ще не продаєш ?
бо 1 ішпанець хоче такого песика
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 05/08/2009 14:35 #9547

Да Хімік вже собі загаряє

Ві:Вельштерьер 05/08/2009 16:25 #9550

Ще не загаряє. Ще в дорозі.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:Вельштерьер 05/08/2009 16:38 #9552

Ну скоро буде

Ві:Вельштерьер 06/08/2009 18:22 #9621

Я своїх думав після того всього застахувати, але не знаю що з того вийде.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 06/08/2009 18:27 #9622

Vladyk писав(ла):
Я своїх думав після того всього застахувати, але не знаю що з того вийде.

як ?
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 06/08/2009 18:37 #9624

Я ж страхую сідповідальність за поводження зі зброєю, хтось страхує машину, хату, співаки - частини тіла. Я думаю що і собаку свою можу застрахувати. Тільки напевно там мають бути якісь умови. Як каже Богун ( і не тільки він), клеймо, можливо -чіп. Але як та страхова фірма собаку буде шукати, чи буде, скільки то буде коштувати то вже питання.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 06/08/2009 20:00 #9657

vasyl eger писав(ла):
привіт хімік ти де ? що вже на морі ?
як твій бородатий уельський терєр ? ще не продаєш ?
бо 1 ішпанець хоче такого песика

Своє чортеня бородате завіз до заводчика , там де брав... Хто як не він найкраще перетримає його 2 тижні? Він один знає як поводитись з такими собаками Тим більше , що у нього залишився брат Басара.Так що, йому що з одним чортеням займатися , що з двома. Сидять обоє в вольєрі Хватить , набридло вже платити за курей і котів
Продавати його поки що не збираюсь. Бо помітив , що чим більше в мене з ним проблем , тим більше я його люблю Може через те , що починаю розуміти , яка собака мені попала в руки... Заряджений пістолет... Просто треба навчитися ним користуватися Треба просто тримати його постійно в кобурі , і діставати лиш тоді , коли треба...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 07/08/2009 02:46 #9693

ОООО Хімік зявився Ти шо на море з собою нет забрав???

Ві:Вельштерьер 07/08/2009 03:09 #9694

КоЛьКа Волинь писав(ла):

і я про те .
там море пляж тепло дівчата в плавальниках ...
а він побіг у накурений тісний шумний інтербар
щоб подивитись на наші пяні морди і псів

та відпочивай друг заривайся у пісок а не в нет
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 07/08/2009 03:24 #9696

vasyl eger писав(ла):
КоЛьКа Волинь писав(ла):

і я про те .

Ві:Вельштерьер 07/08/2009 23:58 #9710

КоЛьКа Волинь писав(ла):

Нет не брав , а от пару хвилин бесіди з місцевими - і от я тут!!! В інтернет кафе
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 08/08/2009 00:05 #9711

vasyl eger писав(ла):
КоЛьКа Волинь писав(ла):

і я про те .

Ага , дівчата в плавальниках... Вчора , думаю , поплаваю піду... Вибрав собі "ціль", що якраз теж зайшла в воду , непогану таку ціль... Тільки відплив від берега , ще навіть не наблизився , дивлюся , вже дружина махає , мол, пливи сюди... Виходжу на берег , а вона мені:"Шо , сподобались "буйки"?" І дитину зразу в руки мені Так що , нікакой лічной жизні... Вже краще в інтернет піду... Хай краще думає , що я сиджу на "однокласніках"
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.75 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

Популярні оголошення