Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Вельштерьер

Ві:Вельштерьер 08/08/2009 02:54 #9721

Хай краще думає , що я сиджу на "однокласніках"

Так Вона знає чому за буйки запливати не можна.....

Напевно спалився неодноразово....
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Вельштерьер 08/08/2009 20:07 #9744

ostt писав(ла):

Ні разу ... Чесне слово ... Як тут спалишся? Ти ж бачиш , який контроль! Не вспів подумати , як вже засікла От так все життя на короткому поводку Як кажуть:"Люблю , когда муж рядом... Рядом , я сказала!!!"
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4612

Ві:Вельштерьер 08/08/2009 23:25 #9763

Хімік писав(ла):
ostt писав(ла):

Ні разу ... Чесне слово ... Як тут спалишся? Ти ж бачиш , який контроль! Не вспів подумати , як вже засікла От так все життя на короткому поводку Як кажуть:"Люблю , когда муж рядом... Рядом , я сказала!!!"

Ві:Вельштерьер 08/09/2009 19:22 #11137

тут подаю сторінки брата хімікового пса
теж полює в CALIFORNII
www3.telus.net/airedales/hunting_photos.htm

I TYT
www.webspawner.com/users/airedaleny/index.html

pro IAREDALI TERRIER

yak vam
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Вельштерьер 24/09/2009 15:14 #12184

Щось закинув я тему. Все в звітах , та в звітах собачку свою показую , а тема , присвячена йому пустує

На минулому тижні , ввечері , мій Басар умудрився якось пролізти в заборі , і задушити чийогось кота. Та що я помітив... Він знову присунув його додому ... Спочатку я думав , що він як і всі тер"єри , просто душить все живе , що може задушити... Та тепер я зрозумів... Він не просто душить - він полює для мене... Він міг би просто десь зловити , задушити , і кинути. Або розірвати , чи просто з"їсти , як це робив ягд одного мого знайомого , до-речі , собака з відмінними робочими якостями , і дипломами. Міг би , якби він це робив просто заради задоволення. Бо була ніч , я не бачив , ні як він втік , ні як повернувся. Зрозуміло , що знайти , зловити , задушити , мисливського собаку змушує мисливський інстинкт. А що ж змушує його нести це в зубах до хазяїна? Це при тому , що він прекрасно знає , що за це буде наказаний. І все одно , принесе задушеного , положить за декілька метрів від мене , а сам лягає на живіт , і повзе до мене , з винуватим поглядом , або відразу намагається прошмигнути в вольєр , і заховатися в буду... Я його апортувати не вчив... Я вважаю , що на це здатна тільки собака , предки якої століттями жили поруч з людиною , і які були перш за все помічниками , компаньйонами , друзями. А що таке ягд? Це просто робоча собака , робот-вбивця . Я не кажу , що ягди всі такі. Так , є вже сьогодні собаки , які і піддаються досить добре дрессурі , і врівноважені. Але , скільки процентів таких собак на таку велику кількість , як є сьогодні їх? І скільки пілюлєй треба дати ягду , щоб він був послушний? Хто мав , чи має ягда , розкажіть , чи він приносить задавлених тварин вам?
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 24/09/2009 15:48 #12190

Мій завжди приносив. І котів, і їжаків...
А те, що ягди підірвані на всю голову - 99,9% вини власника собаки. Тому що спочатку маленькому цуценяті дозволяється робити все (ну майже все), типу "ой як прикольно котика (курку, корову...) погнав, обгавкав", "дивись як, гівнюк малий, волочить туфля...",ну і в такому дусі далі. А той малий крендель росте, набирається сили і наглості. А безнаказанність породжує вседозволеність.
А потім ми починаєм їх перевиховувати. І, відповідно, "рвемо їм голову".
А ще, коли той ягдик бачить господаря тільки на полюванні та під час годівлі, а решту 90% свого життя сидить у вольєрі або на цепку... і дуркує від нудьги. То яка в нього повинна бути психіка?
Люба нормально соціалізована собака в нормальних умовах буде себе нормально поводити.
Темперамент може бути різним. А нормальна психіка - це нормальна психіка.
Не від породи це залежить...
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:Вельштерьер 24/09/2009 16:06 #12191

nadyk писав(ла):
Мій завжди приносив. І котів, і їжаків...
А те, що ягди підірвані на всю голову - 99,9% вини власника собаки. Тому що спочатку маленькому цуценяті дозволяється робити все (ну майже все), типу "ой як прикольно котика (курку, корову...) погнав, обгавкав", "дивись як, гівнюк малий, волочить туфля...",ну і в такому дусі далі. А той малий крендель росте, набирається сили і наглості. А безнаказанність породжує вседозволеність.
А потім ми починаєм їх перевиховувати. І, відповідно, "рвемо їм голову".
А ще, коли той ягдик бачить господаря тільки на полюванні та під час годівлі, а решту 90% свого життя сидить у вольєрі або на цепку... і дуркує від нудьги. То яка в нього повинна бути психіка?
Люба нормально соціалізована собака в нормальних умовах буде себе нормально поводити.
Темперамент може бути різним. А нормальна психіка - це нормальна психіка.
Не від породи це залежить...

Ну , друзяко , ясно , що я був готовий почути від тебе щось подібне. Я зарання знав , що ти напишеш. . Не вистачало , щоб в професійного кінолога ягд був не вихований Я кажу за основну масу. Згідний з тобою. Нема злих собак , є злі господарі. І знаю , що німці г...на не роблять. Просто я чув , що основна маса наших ягдів неврівноважена , бо в свій час , в момент повального захоплення породою , до нас спихали весь непотріб , вибракуваних по психіці собак. Головна увага зверталась на високу злобу , а не на характер. І добре , що зараз все більше стає собак , які нічим не відрізняються характером від фоксів , вельшів.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 24/09/2009 17:13 #12196

То не ягди не врівноважені, а ті, хто так говорить , бо їм терпіння не вистачає з ними попрацювати
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 24/09/2009 17:44 #12198

Ще невеличке відео , яке показує , чому я хотів вельша , довго шукав його , і зараз не жалію , що знайшов. Ще раз зверніть увагу , що мій собака на тонкому шкіряному ошийнику , а ягд на строгому

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 24/09/2009 17:46 від Хімік.

Ві:Вельштерьер 24/09/2009 18:21 #12200

еммм
та думає що є люди зараз і були тисячу і сто років тому що ХОЧУТЬ мати найзлоснішого спа ,найагресивнішого в окрузі... а бо найстрашнішу расу
і тому такі пси зараз є і будуть .

от я би вже ніколи незавів собі тих терієрів чи підбулів ....
швидше англійського сетра

нещодавно у мене дома там підбуль сусідський задавив просто собі так на вулиці сина моїх кокерів
і що і є такі люди що їм подобається тримати таких псів і все
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Вельштерьер 24/09/2009 19:04 #12211

На відео Дрокін зі своїм псом. Але ж і мій Семен з-під його собак.
Хімік, зайди до Дрокіна додому і побачиш де вони в нього живуть і що вони в цьому житті бачать. І тобі все стане зрозуміло.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 24/09/2009 20:12 #12224

nadyk писав(ла):
На відео Дрокін зі своїм псом. Але ж і мій Семен з-під його собак.
Хімік, зайди до Дрокіна додому і побачиш де вони в нього живуть і що вони в цьому житті бачать. І тобі все стане зрозуміло.

Це Аміго з Шацька , власник - директор Шацького лісного технікуму , не пам"ятаю прізвища. Дрокін сказав , що цей кобель внук його Брика. Кар-Хач , батько цього Аміго був сином Брика.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 24/09/2009 20:52 #12233

Так на відео нібито Дрокін.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 24/09/2009 21:02 #12237

nadyk писав(ла):
Так на відео нібито Дрокін.

Ну так а потім Колька . То шо , він Колькін ? Дрокін водився там з ним , і розхвалював , мол , не беріть дворняг , а беріть нормальних щенят . Я так поняв , для реклами. Бо той власник щенят привіз на продаж. Бачив в Дрокіна в кабінеті на дверях вісить оголошення?

Той шо посередині навіть з почуттям гумору. Морду таку зкорчив , щоб подорожче себе продати. Работає на публіку

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 24/09/2009 21:41 #12244

[

Той шо посередині навіть з почуттям гумору. Морду таку зкорчив , щоб подорожче себе продати. Работає на публіку :silly:

[URL=http://www.radikal.ru][/URL][/quote]

Гарні цуцики, Хімік а кіко за них просять?
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2823

Ві:Вельштерьер 24/09/2009 23:52 #12249

Хімік писав(ла):
Ще невеличке відео , яке показує , чому я хотів вельша , довго шукав його , і зараз не жалію , що знайшов. Ще раз зверніть увагу , що мій собака на тонкому шкіряному ошийнику , а ягд на строгому

Твій Басар теж дуже добрий по натурі , чуть шнурок не рве
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві:Вельштерьер 25/09/2009 00:19 #12255

Myron писав(ла):
[

Той шо посередині навіть з почуттям гумору. Морду таку зкорчив , щоб подорожче себе продати. Работає на публіку :silly:

[URL=http://www.radikal.ru][/URL]

Гарні цуцики, Хімік а кіко за них просять?[/quote]
300$

Ві:Вельштерьер 25/09/2009 12:53 #12292

Твій Басар теж дуже добрий по натурі , чуть шнурок не рве [/quote]

Ну звичайно... Він же все-таки теж тер"єр , весь час рвався в бій . Хай би тільки відпустив , він би одразу вчепився в того яга . Просто мені подобається , що я на нього крикну , і він заспокоюється , тільки мовчки стоїть і труситься... Нема отої істерики , хрипіння , піни з рота .
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 25/09/2009 12:55 #12293

Хімік писав(ла):
Твій Басар теж дуже добрий по натурі , чуть шнурок не рве

я на нього крикну , і він заспокоюється , тільки мовчки стоїть і труситься... Нема отої істерики , хрипіння , піни з рота .[/quote]

Перед тим напевно ти на нього хропів і бубнив
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві:Вельштерьер 25/09/2009 13:15 #12296

Позавчора ввечері приїхав з роботи , купив пивка , тараньку... Покликав сусіда , сіли надворі , кайфуємо... Теплий вечір , холодне пивко , смачна рибка , жінка вийшла , діти , собак повипускав , бігають... Ідилія... Басара весь час підкликаю , щоб був на очах , бо вроді ворота закриті , але на всяк випадок... Сидимо , розслабляємось , говоримо про своє... Аж раптом чую, гризня , вже кіт верещить. Я кидаю пиво , бігом за хату , а той гад вже душить кота в клумбі... Де він паразіт їх находить ? Тільки що ж був біля ніг!!! Секунда , і всьо!!! Короче , картина - я вхопив того Басара за шию , трясу , душу за горло , він вхопив кота за грудну клітку , той бідний кіт вп"явся мені в руку пазурами , і зубами... Але коту повезло ... Я так ЗДУШИВ горло собаці , що той відпустив через трохи. Більше той кіт не буде ходити ср...ти до мене на клумбу.

Але вчора поїхав , і купив з цього приводу подарунок Басару .

Тепер дехто ходить отак...

а дехто гуляє по подвір"ї ось так ...

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.85 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

Популярні оголошення