Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Вельштерьер

Ві:Вельштерьер 25/09/2009 13:21 #12297

Хімік писав(ла):
Позавчора ввечері приїхав з роботи , купив пивка , тараньку... Покликав сусіда , сіли надворі , кайфуємо... Теплий вечір , холодне пивко , смачна рибка , жінка вийшла , діти , собак повипускав , бігають... Ідилія... Басара весь час підкликаю , щоб був на очах , бо вроді ворота закриті , але на всяк випадок... Сидимо , розслабляємось , говоримо про своє... Аж раптом чую, гризня , вже кіт верещить. Я кидаю пиво , бігом за хату , а той гад вже душить кота в клумбі... Де він паразіт їх находить ? Тільки що ж був біля ніг!!! Секунда , і всьо!!! Короче , картина - я вхопив того Басара за шию , трясу , душу за горло , він вхопив кота за грудну клітку , той бідний кіт вп"явся мені в руку пазурами , і зубами... Але коту повезло ... Я так ЗДУШИВ горло собаці , що той відпустив через трохи. Більше той кіт не буде ходити ср...ти до мене на клумбу.

Але вчора поїхав , і купив з цього приводу подарунок Басару .

Тепер дехто ходить отак...

а дехто гуляє по подвір"ї ось так ...

О це вже він тебе довів жо вже на наморднік посадив

Ві:Вельштерьер 25/09/2009 13:29 #12298

Та не кажи... Тамто на днях перемахнув через забор , погнався за сусідчиним котом... Тільки доски з ящиками тарабанили за хлівом... Але здається , не зловив , повезло мені. Якби задушив у неї в дворі , то вона б мене прокляла. А ще ж до того всього подарував малій на ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ В НЕДІЛЮ кошеня. Воно хоча й живе на веранді , надвір не ходить , але ну його... На всяк випадок хай буде в наморднику... Мені спокійніше
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4611

Ві:Вельштерьер 25/09/2009 21:24 #12390

Хімік писав(ла):
Та не кажи... Тамто на днях перемахнув через забор , погнався за сусідчиним котом... Тільки доски з ящиками тарабанили за хлівом... Але здається , не зловив , повезло мені. Якби задушив у неї в дворі , то вона б мене прокляла. А ще ж до того всього подарував малій на ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ В НЕДІЛЮ кошеня. Воно хоча й живе на веранді , надвір не ходить , але ну його... На всяк випадок хай буде в наморднику... Мені спокійніше

Угу...

Краще в наморднику і вольєрі чим потім мати проблеми...

І з сусідами, і з родиною за тих котів

Найгірший варіант - так як Nadyk розказував що сталося з його ягом...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Вельштерьер 26/09/2009 01:37 #12405

бідний пес а хіміт то і не говорити
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Вельштерьер 12/03/2010 16:07 #23721

Ми вчора нарешті отримали родословну... З липня нам її робили...

Тепер ще залишилось повписувати оцінки екстер"єру , і дипломи.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 12/03/2010 18:58 #23728

Вітаємо!
То має бути но початок ( дипломи )
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві:Вельштерьер 12/03/2010 20:27 #23730

О, мої вітання, Хімік!!
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6018
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Ві:Вельштерьер 13/03/2010 00:15 #23774

мої вітання, бажаю заповнити її одними дипломами з найвищими оцінками....
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 2822

Ві:Вельштерьер 13/03/2010 16:41 #23820

Дякую , хлопці!
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 20/03/2010 18:45 #24219

tut norvegy z jagom NEOBRUBANYM
poliyut na lysa

uchys ximik
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 15/04/2010 11:22 #24419

ВІТАЮ ХІМІКА І БАСАРА З ЗДОБУТИМ ПОТОМ І КРОВ'Ю ДИПЛОМОМ ПЕРШОГО СТУПЕНЯ ПО ЛИСУ!
Продовжуйте в тому ж дусі!
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві:Вельштерьер 15/04/2010 12:01 #24421

Дякуємо!!! Звіт буде пізніше...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 15/04/2010 13:38 #24423

Невеличкий звіт з випробувань... Ми приїхали трохи пізніше , тому точну кількість собак не знаю. Десь біля 15 собак було. Порадувало те , що з них - 5 вельшів. Двоє старших , вік біля 9 років. Але це все родичі... Басар мій зпрацював на Д1 , його брат Скіф - на Д2 (лис став в перепаді), один собака не дійшов до звіра(теж не хотів іти в нору) , 9-річний дядя Басара по матері теж по-моєму заробив Д2(я роботи не бачив) , і заводчик наш пускав малу сучину(сестра Басара , але від іншого кобеля) , але просто так , не виставляв. Дійшла(влетіла в нору :co_ol: ) , погавкала через шибер , і хватить для початку. :mi_ga_et:
В результаті ВИПРОБУВАНЬ - 2 Д1. Один (93 б.) отримала сука-ягд Матросова В.(власник нори і лисів) , і другий - мій Басар(77 б.).
Готуємось до пуску...

Робота Басара...
Частина 1

Частина 2

Частина 3

Отримуєм "вистражданий" диплом...

Після випробувань...

Мордаха прикольна... :co_ol:

Басар після триммінгу... Вчуся потрошки... :smu:sche_nie:

Дратхаари справді різносторонні собаки... Притравка по борсуку...

До-речі , по борсуку пускались 5 собак - 3 ягди , і 2 вельші - Басар , і його брат Скіф. Ні одна собака не зпрацювала... Всіх борсук просто вигнав з нори... Це треба було бачити... Собака доходить до звіра , починає злобно обгавкувати , піднімається шибер , і... Собака , так само злобно обгавкуючи , виходить з нори задом... Навіть не дав нагавкати на Д3. Пре по норі як танк. -(: Але я задоволений такою роботою... Я пускаю на борсука не для отримування дипломів , а навпаки , для того , щоб "відбити" у собаки бажання працювати по ньому... І от вже є результати. Після того , як минулого року в вольєрі борсучиха прокусила Басару носа , він вже на цей раз не мав бажання атакувати... Тепер я можу не боятися , що собака десь на полюванні влетить в нору з борсуком... :-ok-:
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 15/04/2010 14:07 #24425

Молодці!
Ще раз вітаю!
А з борсуком - мислю що борсук вибрав для себе найкращу тактику, тому вигнав всіх собак...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.
Останнє редагування: 15/04/2010 14:21 від ostt.

Ві:Вельштерьер 15/04/2010 14:19 #24427

Так , Боря Сук ще раз показав тим помийникам , що він хазяїн в норі...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 15/04/2010 18:43 #24430

faino vitaiu XIMIK
BACHU SHI I PES I GAZDA poxudaly
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 23/04/2010 16:51 #24716

І ти Василь теж це помітив? Не знаю , як Басару , а мені всі кажуть , що я похуднув трохи ... Ну , сам розумієш - весна , гормони... От і худнуть хлопці... Як співають твої земляки:"Ой прийшла весна прекрасна , теплий вітер дмухнув... Дівки спідниці задерли , хлопцям пальці пухнуть..."

До-речі , в минулу суботу проходили Волинські обласні випробування собак по вольєрному кабану. Проходили вони у вольєрі площею 10 га , по стаду з 4-х кабанчиків вагою десь біля 90 кг... Мій Баська заробив Д3 з 68 балами. Пішов у пошук , і на першій же хвилині знайшов кабанів в іншому кінці вольєру . Суддя каже:"Ого! Оце пошук!" А я йому кажу:"Ну так , весь сезон відходив в компанії з гончаками..." В той день з 36 собак(решта всі лайки , наскільки я знаю) на диплом зпрацювали тільки Баська , і два кобелі ЗСЛ , з Львівської обл.(Д3 в парі , 62 бали). Т ак що , тепер ми з Баською вже можемо сміливо їхати до тебе в Хішпанію(чи може вже і в Юкрейну )полювати на кабанчика... Звичайно , шкода , що твоїх лайок там не було , друже... Вони б тим кабанчикам дупи повиїдали...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 23/04/2010 16:58 від Хімік.

Ві:Вельштерьер 23/04/2010 17:22 #24719

dobre ximik
lysh tebe ne rozumiu -chogo ty neliubysh poliuvaty na kabana , a psa uchysh

u nas v ugiddi -1 kabanchyk
vynni moi laki .
LYSKU vypustyly zranku pobigaty, pyzh zirvavsi z lanca ...i zlovyv ix cherez godynu v krovax .
pyzh uchora nic neiv, i nyni vzhe nexoche (zily kabana )

ot svolota .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 23/04/2010 17:38 #24721

Ну , по-перше , з чого ти друже взяв , що я не люблю полювати на кабана? Якщо я один раз в житті був на такому полюванні , і воно мені не сподобалося по причині колективу і організації , то це не значить , що саме полювання на кабана мені не подобається... Я б з задоволенням пополював в нормальних угіддях , і в нормальному колективі...

По-друге , я виставляю собаку на такі види випробувань , щоб розвинути його мисливські якості... Я бачу , що кобельок в мене має непогані задатки , тому і хочу якомога ширше їх розвинути... На борсука я теж не полюю , але коли собака заробляє диплом по цьому звірку , то це престижно , і для мене приємно... До того ж , на виставці додаткові дипломи теж враховуються... Гарний мисливський собака це для мене не тільки полювання , але й спорт... І може я ніколи не буду полювати з ним на кабана , чи борсука , але я знаю , що в мене такий собака , з яким я ПРИ ПОТРЕБІ можу полювати на цих звірів.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Вельштерьер 23/04/2010 17:51 #24729

nu todi vitaiu
u nas navpaky - nema dyplomiv ,ni paperiv ,neizdymo na vystavki ,zmagannya.. .
ale kabaniv imo chasto
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.65 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

Популярні оголошення