Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
<--

ТЕМА: Випробування норних собак в Сокалі

Випробування норних собак в Сокалі 07/09/2009 14:33 #11093

06.09.09 В селі Опільськ відбулися випробування норних собак по лису.

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 07/09/2009 14:49 #11094

ВІТАЮ ХІМІКА І ЙОГО СОБАКУ З ПЕРШИМИ ДІПЛОМАМИ
Скажу чесно ХІМІК ше біль переживав ніж собака Казав шо в заксі так серце небилось як при пуску собакі
Але Басар молодець не підвів хазяїна на норі 8 взяв перший раз за щоку лиса і судя сказав шо лису повезло шо він його взяв за щоку а не за шию бо булаб тому лису хана така в Басара хватка А другий раз взяв за бік але вчасно побачили і розчепили їх.Одже йому дали на 8 диплом ІІІст. по старих правилах мав бути диплом ІІст.ну нічого для першого разу добре і так!А а на П-шці ХІМІК дуже переживав шо він не пройде там ламану сторону оскількі він дуже крупний.А ле нічого пройшов.Одже пустили його і він трохі боровся там з лисом не зразу взяв,боровся боровся і вийшло так шо попали пасть в пасть.Дали диплом ІІст. один він тількі з молодняка заробив диплом ІІст.Одже ми приїхали до дом не з пустими руками а з двома дипломами

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 07/09/2009 14:55 #11095

Я брав теж в знайомого гладкошерстного фокстерєра думав шо він шось буде робити але де як собака ніколи не бачила нори.Я його пускав в нору але він не захтів іти боявся трохі.Але по закінченю випробувань я його зразу підвів до котла з лисом він зразу не поняв шо з нього хочуть але принюхався і почав гавкати дерти шубер(мов говорив до нас відкрийте я зараз покажу тому лису )і потім я подумав а ну пущу його в нору пустив і він пішов в нору як пуля але дойшов до першого котла і побачи шо лиса нема і вирнувся.Ну нічого для першого разу нармально.

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 07/09/2009 14:56 #11096

Фото і відео звіт буде завтра бо ХІМІК десь простудився і пагано почуває себе.

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 07/09/2009 19:29 #11102

goood KOLKA I XIMIK i psy vashi
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 07/09/2009 21:53 #11105

КоЛьКа Волинь писав(ла):

Виздоровлюй Хімік...

Вітаю з здобуттям дипломів і Басара і його власника!!!

З нетерпінням чекаємо розповідь
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
Останнє редагування: 07/09/2009 21:54 від ostt.

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 14/09/2009 15:32 #11423

ostt писав(ла):
КоЛьКа Волинь писав(ла):

Виздоровлюй Хімік...

Вітаю з здобуттям дипломів і Басара і його власника!!!

З нетерпінням чекаємо розповідь

Дякую! Шкода , що трохи спізнився зі звітом , ше зими не було , а я вже умудрився підхопити простуду.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4601

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 14/09/2009 15:59 #11424

Так , значить для початку скажу , що це було відкриття нової нори. Як сказали мені хлопці-організатори , це буде заміна старій червоноградській. Про організаторів... Я так зрозумів , що зібрались собі пару чоловік-собачників-ентузіастів , молодих , енергійних , які не звикли від когось щось чекати , і зробили на базі староЇ тракторної бригади , де були піднавіси для комбайнів , дві нори. В перспективі , з їх слів , там буде і стрілковий стенд , і вольєри для фазанів , кабанів. Як на мене , то перший блін у них не вийшов комом , як завжди прийнято вважати. Нори вийшли відмінні - під накриттям , в любу погоду , і пору року можна проводити змагання , випробування , притравки... Рогоцький залишився задоволений... Були у нього якісь питання невеличкі до "П"-шки , але по ходу все владналось. Доїзд гарний. Та й атмосферу хлопці зуміли створити дуже здорову , і позитивну. Ми , волиняки , по-доброму заздрили львів"якам-норникам. Ми про таке можемо тільки мріяти... У нас на Волині взагалі немає нори. Хоча , я чув , що наш Матросов уже теж закінчив свою "П"-шку , і будуть там 19вересня навіть проводити обласні випробування... Поїдемо , побачимо ...

Нора "вісімка"... Знайомимося...

Нора "П"-шка...

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 14/09/2009 17:07 #11431

Колька намагається пояснити Максу , що від нього хочуть...

Гарний кобельок-таксюк. Має , зі слів власника , диплом по кров"яному сліду. Заробив тоді Д3 на "П"-шці. На вісімці без диплома. Зарання прошу вибачення , якщо десь помилюся. Хто читає , і помітить , виправляйте... Ображатись не буду. По-моєму , кобелька Ріккі звати. Має гарну голову , як на мене...

І голос...

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 14/09/2009 17:19 #11432

Таке собі , гарне "сімейне фото".
Кобельок жорсткошерстної такси з гордим іменем Барон Дуже гарно , як положено для такси , з гарним голосом на вісімці відгавкав на лиса в котлі необхідний час. Але не пам"ятаю , чи дали йому за це диплома , бо мені здається , що п. Рогоцький казав , що не було контакту зі звіром. На пешці при пробному пуску пішов в нору , а при заліковому відмовився ... Значить на це була якась причина . Мені особисто показалося , що він злякався "дядька з палкою". Нормастер якось так махнув рукою , в якій був рогачик , що собака так підозріло глянула на нього... Такси ... Як на мене , то ці собаки дуже розумні ...

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 14/09/2009 17:39 #11434

Ми з Басаром перед початком змагань намагаємося "тримати себе в руках"

"Построєніє". Крайній зліва - пан Ігор з Червонограда , один з організаторів. Має чудових ягдів з відмінними робочими якостями , і "послушанієм" . Крайній справа - теж один з організаторів , пан Олег(знову ж таки , якшо шо , не ображайтеся за неточності) Власник вельша Досі , до-речі , мамки того вельша , що Ост фоткав на виставці, якого я трохи розкритикував , і з яким ми були разом в рингу в Володимирі-Волинському.

Гордий волинський кореспондент на допиті ... До стінки ставили , але я їм нічого не розказав.

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 14/09/2009 17:49 #11436

Хороший початок!

Нова нора будевалась через те,що червоноградський УТМР не зійшовся в поглядах на стан справ з львівським відділенням ФМСУ.Червоноград хотів забагато грошей за оренду нори для змагань.Львів не хотів переплачувати.Постраждали прості собаківники.Хлопці плюнули і побудували свою нору.Дивно,що фонкціонери не можуть ,чи не хочуть знайти спільну мову.всі ж родом з УТМР.
Будемо надіятися,що в майбутньому будуть проводитись і змагання на цій норі.
  • volodia
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 2

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 14/09/2009 17:53 #11438

Лис Петрик іде на роботу... От що то значить , організатори постаралися до відкриття - навіть лис незвичний , чорно-бурий.

Готуємося до старту... Я роздівся , бо чогось жарко було. Хоча на вулиці було досить прохолодно.

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 14/09/2009 17:58 #11439

good ximik i tviy pes..
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 14/09/2009 18:05 #11440

"Ну , родной , не подведи..."

Після першого пуску... "Радной" не підвів ... Д3 уже майже в нас в кармані

Не обійшлося без крові. Хоча для першого разу маленька царапина на губі , це все одно , що "пыль для летчика"

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 14/09/2009 18:21 #11442

Почесний болільник Колька

Вельштер"єр Дося з Сокаля. Якщо не помиляюсь , собачка , зі слів власниці - польовий чемпіон , власниця дипломів 1 ступеню. Працює з хваткою тільки по місцю. Її синок , Аслан , перед цим , в суботу , ледь не став переможцем змагань в Маловарварівці Миколаївської області. Він був 8 з 56 собак , заробив два Д1 на "пешці". Це при тому , що собака має перекушені сухожилля на правій передній лапі. Молодці , і мама , і синок . До-речі , я так зрозумів , що на той момент у власника вдома ще було двоє щенят від неї .

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 14/09/2009 18:42 #11443

Далі буде...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 14/09/2009 18:44 #11445

Здорово, Химик. поздравления тебе и Басару!

Нора у Вас хорошая, впервіе вижу нору засіпаную песком и так застроеную.

И уж точно давно не видела такого боевого вельшика. Фору ягду даст.
Поздравления с испытаниями
  • Svetislava
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 513

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 14/09/2009 20:33 #11450

Svetislava писав(ла):
Здорово, Химик. поздравления тебе и Басару!

Нора у Вас хорошая, впервіе вижу нору засіпаную песком и так застроеную.

И уж точно давно не видела такого боевого вельшика. Фору ягду даст.
Поздравления с испытаниями

Дякую! Але , на жаль , нора не в нас , а в львівських норників , в Сокалі. У нас теж уже є , "пешка". В суботу буде ВІДКРИТТЯ , перші обласні випробування. Поїдемо , побачимо .
А на рахунок вельшика , то скажу чесно , що на фоні деяких молодих ягдів , які тільки обгавкували лиса , або взагалі не хотіли іти в нору , то мені теж було приємно , і радісно за мого вельшика .
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Випробування норних собак в Сокалі 14/09/2009 20:38 #11451

В бій ідуть такси...

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Сторінка:
  • 1