Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: ВИСТАВКИ , ЗМАГАННЯ, ВИПРОБОВУВАННЯ

Re: ВИСТАВКИ , ЗМАГАННЯ, ВИПРОБОВУВАННЯ 27/05/2018 07:36 #125739

Випробування по КС. Всіх з достойними результатами)
IMG_20180526_103911.jpg
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2909
Закоханий у полювання!

Re: ВИСТАВКИ , ЗМАГАННЯ, ВИПРОБОВУВАННЯ 12/06/2018 22:46 #125751

Вітаю! Може кому цікаво.
В неділю 17.06.2018р. У Львові на вул. Пимоненка відбудеться обласна виставка мисливських собак. Організатор ФМСУ.
  • roman11
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 462

Re: ВИСТАВКИ , ЗМАГАННЯ, ВИПРОБОВУВАННЯ 22/06/2018 16:01 #125762

Продублюю оголошення:

30.06.2018 р. У смт Антоніни Хмельницької області.
планується проведення виставки мисливських собак ФМСУ.

Охочих взяти участь. Звертатись за тел [b]+38067-187-08-77 Кропивський Сергій/b]

www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/...1%D0%B0%D0%BA.68249/

По досвіду проведення у Антонінах минулорічної виставки - на стадіоні, навколо якого дерева (є тінь). Експертиза була якісна, без непорозумінь. Ціна - дуже помірна (100 грн./ 1 собака).
Як буде цього року - не скажу, але точно дешевше, ніж у м. Хмельницькому (200 грн./1 собака).
Ринги норових по якості і кількості собак у минулому році в Антонінах були не гірші, ніж у минулі вихідні на Спеціалізованій виставці норових собак 2018 року у Житомирі.
  • Varjag2
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 188
Краще бути, ніж здаватись.
Останнє редагування: 22/06/2018 16:09 від Varjag2.
За пост подякували: YRA83

Re: ВИСТАВКИ , ЗМАГАННЯ, ВИПРОБОВУВАННЯ 22/06/2018 22:06 #125763

Є 1 нюанс- ранг виставки, нищий, ніж в Хмельницьку,+дана виставка навіть відсутня в планах фмсу, як і інші заходи Сергія Олександровича.
І поцікавтеся, минулорічні рапортички з виставки 2017 р. вже здані? Бо на початок року їх там ще не було , а люди то гроші платили, а поки рапортички Ц.офіс фмсу не побачить, результати отримані на такій виставці нічого не варті)
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!
Останнє редагування: 22/06/2018 22:07 від hanter39.

Re: ВИСТАВКИ , ЗМАГАННЯ, ВИПРОБОВУВАННЯ 23/06/2018 14:00 #125764

Прошу вибачити вставлю своїх 5 коп.

Романе чому таке негативне відношення???
« +дана виставка навіть відсутня в планах фмсу, як і інші заходи Сергія Олександровича.»

Мені як глядачу чи учаснику по барабану нюанси в планах ФМСУ , (Скільки у ФМСУ було запланованих випробувань гончих у Тернопільській обл., і скільки було проведено???. Лишились тільки плани!!! )
Плани ФМСУ це не наша головна біль, і суперечки між ФМСУ хай вирішуються в середині ФМСУ
ЩО,ДЕ КОЛИ, це не є проблемою пересічного учасника

Поганого у такі ініціативі нічого не бачу , навпаки тільки + .

(Комусь подобається Додонов іншому Кропивський ще комусь Суховецький ітд.. все нормально все природно )

Ціль що у Кропивського що Суховецького , - одна, але можливості напевне різні.

Минулого року був у Антонінах нічого страшного там немає . За всі породи не скажу, цікавлять гончі. Виставляв свого вижлиця , в експертні комісії був Благотнюк, розумний дядько пояснив розказав показав, звичайно були і цікаві суперечки. Але в цілком все було нормально. (Як мені більшого нетреба)
Звичайно були і незадоволені, так вони і всюди є .

Чому людям не дати вибір – хоч Хмельницький на… Антоніни на… ???

П.С.
Романи Ви Кропивський ітд. Робити одну справу. Незважаючи на всю критику у Вашу сторону (Я критикував перший!!), поважаю вас як людину яка живе собаківництвом, ціную Ваш вклад у цю справу. З побаченого на цьому форумі (Слідкую тут давно!!!) видно як Ви виросли з початківця до експерта, а це не кожному дано – один буде битись головою і кричати Я , другий робить висновки і іде далі. Також добре знаю Кропивського С. - теж живе цим , але повторюсь можливості у кожного різні, і нюанси бувають у всіх .

Перестаньте займатись х-ею і робіть кожен свою справу!!!

З Повагою:
Земляк через р. Збруч!!!!
  • YRA83
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 17

Re: ВИСТАВКИ , ЗМАГАННЯ, ВИПРОБОВУВАННЯ 25/06/2018 19:53 #125766

Для Hunter39.
Ранг виставки має значення для власників собак класу еліта, які мріють отримати для них титул "Чемпіон".
До Антонін варто їхати тому, кому треба показати молодняк, щоб під час притравок та полювання, у разі втрати собакою зуба (говорю про норових), потенційно племінна собака не перетворилася виключно на користувальну.
Або пройти щорічний племінний огляд вже класним собакам. Хоча, як на мене, - це просто викачка грошей, бо доросла собака, яка має декілька оцінок з виставок чи виводок і робочі дипломи по профільному звіру (особливо у віці понад 6 років), нікому нічого ЩОРОКУ вже не повинна доводити, щоб мати право дати нащадків.
Кропивський С.О. намагається допомогти нам (власникам мисливських собак) за відносно невеликі гроші дотриматись умов Племінного положення ФМСУ.
П.С. Минулого року був в смт. Антоніни Хмельницької області на виставці.
Кількість і якість норових мені дуже сподобалась! Експонентів було більше, ніж у м. Хмельницькому цього року у рази (ягдів було зо 20 голів проти 5 цього року в Хмельницькому).
П.С. Якщо виставка буде міжрайонна чи районна Кропивський С.О. і не зобов'язаний погоджувати її проведення з ФМСУ.
П.П.С. Мені не цікаво, яка доля рапортичок з минулорічної виставки. Головне, що моєму молодому ягду на підставі диплома експерта та організатора з тієї виставки Правлінням ФМСУ виписаний родовід та пес записаний до УПКМС.
  • Varjag2
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 188
Краще бути, ніж здаватись.
Останнє редагування: 25/06/2018 19:59 від Varjag2.

Re: ВИСТАВКИ , ЗМАГАННЯ, ВИПРОБОВУВАННЯ 26/06/2018 09:47 #125767

Цілком згідний з Varjag2

І ще додам : Як на мене то " титул "Чемпіон"" - це ті які показують ЕЛІТУ на випробуваннях, змаганнях у полі (норі...), а не на стадіоні чи в парку.

Хоча не спорю і такі виставки з високими рангами теж потрібні., але повторюсь - стадіон і парк це не показник, показник - поле. Звичайно ідеально коли є те і інше...
(хай буде оцінка добре, але хоча б 2-3 Дипломи III ст та й ще зо два II по З/Р., не кажу уже про перший, оце еліта...МРІЯ!!!! )

Класу еліта прошу без образ - як кажуть це моя особиста думка.
  • YRA83
  • Поза форумом
  • Початківець

Re: ВИСТАВКИ , ЗМАГАННЯ, ВИПРОБОВУВАННЯ 28/06/2018 08:15 #125769

Я не маю нічого проти Сергія Олександровича.Єдине, жалко тих, хто отримає диплом, свідоцтво, а вони не будуть належно оформлені "опосля"...що рівноцінно- нелегітмності)
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!

Re: ВИСТАВКИ , ЗМАГАННЯ, ВИПРОБОВУВАННЯ 28/06/2018 11:59 #125770

hanter39 написав:
Я не маю нічого проти Сергія Олександровича.Єдине, жалко тих, хто отримає диплом, свідоцтво, а вони не будуть належно оформлені "опосля"...що рівноцінно- нелегітмності)

На рахунок легітимності(лігитьомной ) не знаю, спорити не буду. Треба запитати С.О.

Але на мою думку краще щось робити ніж не робити нічого (якось так!!!)

Бачу у Волочиську проводили Випробування по КС. Молодці!!!, не пригадую щоб взагалі там проводились випробування. Знаю що таке Волочиськ - (Підволочиськ) і бачу як Ви намагаєтесь проводити роботу з собаківництва, знаю що в таких містечках це справа не з легких, хоча Волочиськ завжди був на крок по переду (Виводки-виставки проводяться +- регулярно), що не скажеш про Підволочиськ, хоча відстань річка ЗБруч

До Вас Романе і Кропивського від мене зустрічна пропозиція попробуйте згрупуватись і провести випробування гончих Волочиськ - Підволочиськ. Територія у Підволочиському р-ні знайдеться, можна попробувати "вибити" кусочок лісу для випробувань. Скільки там потрібно 5 собак по моєму???. По 2,5 з району можемо назбирати думаю.
І Вам + може щось спільне знайдете!!!, і нам для старту це велика допомога....
  • YRA83
  • Поза форумом
  • Початківець

Re: ВИСТАВКИ , ЗМАГАННЯ, ВИПРОБОВУВАННЯ 28/06/2018 17:42 #125771

Волочиська секція собаківництва при РО УТМР, уже має нагоночну станцію. За рік, завдяки небайдужим та сприянню керівництва Утмр добилися)))
На осінь заплановано провести двічі районні випробування, та і бажаючих хватає. Будемо раді Вас бачити!
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!

Re: ВИСТАВКИ , ЗМАГАННЯ, ВИПРОБОВУВАННЯ 29/06/2018 08:20 #125773

hanter39 написав:
Волочиська секція собаківництва при РО УТМР, уже має нагоночну станцію. За рік, завдяки небайдужим та сприянню керівництва Утмр добилися)))
На осінь заплановано провести двічі районні випробування, та і бажаючих хватає. Будемо раді Вас бачити!

Романе Вітаю Вас та всіх небайдужих з такою подією
Молодці так тримати!!!!

Ще раз приємно здивований вашим "напором" у цій справі!!!, і звичайно по-доброму заздрю.

П.С.

пам'ятаєте??????:

Виникла така проблема. В нас в Волочиському р-ні Хмельницької обл. відсутні поля для нагонки собак (ходив в районний УТМР, сказали, що таких не передбачено). Я власник 2-х гончаків, скажіть де мені їх можна нагонювати в не сезон, хоча б для підтримання форми і навиків? Чи повинні бути такі місця в кожному р-ні, чи вони віділяються десь в одному місці на всю облась? Куди звертатись, щоб виділили такі місця?

Наперед вдячний за відповіді!

Hanter93, 3 лип 2012
  • YRA83
  • Поза форумом
  • Початківець

Re: ВИСТАВКИ , ЗМАГАННЯ, ВИПРОБОВУВАННЯ 29/06/2018 08:22 #125774

Шість років минуло
Але результату добились!!!!!!!!!!!!
  • YRA83
  • Поза форумом
  • Початківець
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.50 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

Популярні оголошення