Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Натаска /притравка/нагонка і т.д.

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 10/08/2012 09:49 #83286

пусть покажут где это написано, только в официальных документах
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 10/08/2012 10:09 #83287

То в Дрогобицькому Лісівнику такі мудрі ???
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 10/08/2012 11:36 #83295

Muhaylovuch написав:
Вчора був з фокстер"єршою на притравці на кабана, як на перший раз на мою думку непогано Спочатку пускав з професором лайчуном.

Потім пустив в одиночку.

Саме голвне не перепалити собаку і вчасно відлучити від пятачка інакше фокс може перегоріти і на кабана реагувати відносно з прохолодою. Захотів погавкав захотів відійшов тому в певний момент потрібно зразу забрати бійця з поля притравки через деякий час знову пустити та вчасно забрати.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1794
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 10/08/2012 15:25 #83312

якщо ви зрозуміли в попередньому потсті, то це по перу полювання з гончими забороняється
( так це дрогобицький лісівник)
  • igorhan
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 99
Останнє редагування: 10/08/2012 15:34 від igorhan.

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 10/08/2012 16:15 #83317

я понял что по перу, но ниодной статья закона об охоте и охот хозяйстве этого не запрещает
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 10/08/2012 17:51 #83327

дякую .тепер всіх єгерів буду посилати куди подальше
  • igorhan
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 12/08/2012 17:24 #83398

они могут запретить приказом, но я сомниваюсь что они не копируют приказ еще с советского времени
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 14/08/2012 18:04 #83576

в дрогобицькому лісівнику якись ажіотаж з гончаками. до багатьох мисливців (наших форумчан) домахуються єгера. я свого ЕГ джека і не брав на відкриття бо суцільна "непонянка".в інших товариствах такого нема здається
  • igorhan
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 20/08/2012 22:02 #83998

З третьої спроби вдалось перечитати тему. Прямо скажу, що половину того, що є удалив би. Бо воно якось так - не того, вибачте, не побобаються мені такі речі. Та й багатьом може відвернути бачання перечитати цю тему. А вона ж така цікава, багатообіцяюча. Принаймні такою її вважав до того як почав читати.

Не зовсім зрозумів чому нагонка, притравка і натаска об"єднані в одну тему.

Мені цікаво за різні породи мисливських собак читати, хоча перевагу надаю лягавим і спаніелям. Хочеться тут почитати або відеоролики подивитись саме про нагонку, притравку чи натаску. Обговорити особливості якихось методик, почути слушну пораду, задати свої запитання, прочитати чиюсь розповідь про особисті досягнення в цьому.

Про себе вже розповідав, що 10 років утримував дратхаара, суку. Сам її виховував та навчав. До всього доходив з того, що прочитав в книжках, журнальних статтях. Порадитись не було з ким, тим більше побачити в інших процес виховання, натаски. В загальному поставленої мети досяг, але були огріхи. Сам їх бачив, знав про них. З деякими намагався щось зробити, а на щось махнув рукою, бо не вистачало знання елементарної методики навчанню собаки якійсь вправі або як це закріпити. Напевно через це піддавався різним фобіям, допоки успішно не завершував навчанню якомусь прийому (боявся, що ганятиме птахів, що зриватиме стійку, буде поїдати їх, боятиметься пострілу, води). Та все давно в минулому.

Викладаю ссилочку на відеоурок з тренувань лягавих. Можливо когось зацікаивть. Знайшов цієї ночі, весь передивився, а вдень ще другий раз. Для себе прозрів в деяких питаннях. Пропоную обговорити, якщо хтось забажає.

!

Приємного перегляду.
  • Olekcandro
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 256
За пост подякували: Slavamaz, Степанович

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 20/08/2012 22:44 #84001

Хороший фільм, а в чому саме виникли питання, цікаво почути...?
  • Bohdan
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 241
Дратхаар Грег

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 23/08/2012 11:12 #84222

Привіт усім давно хотів скинути відео яке обіцяв по нагонці свого гончака по вольерному кабану нарешті скинулось.Строго не судіть
youtu.be/rio3cW_azms
  • Бекас
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 224
Охота це не хобі це стиль життя.

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 23/08/2012 11:14 #84223

І ще одне
  • Бекас
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 23/08/2012 11:35 #84225

Бекас написав:
Привіт усім давно хотів скинути відео яке обіцяв по нагонці свого гончака по вольерному кабану нарешті скинулось.Строго не судіть
youtu.be/rio3cW_azms

Ох і гарно Ти біжиш...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 23/08/2012 13:15 #84235

То він від кабана тікав якому ЕГ Дік давав жару!
п.с. гарно переслідував естонець дика !
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2877
Закоханий у полювання!

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 23/08/2012 14:58 #84240

А ось майбутня помічниця скоро чотири місяці і починаемо знайомитись із кролями
youtu.be/Tdpg8nHIVP8
  • Бекас
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 23/08/2012 16:08 #84244

В тебе кріль , бачу, по естоках вже добре натасканий , он як на Бурю кидається.
п.с. а вона теж молодець, не здається!
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2877
Закоханий у полювання!

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 08/09/2012 13:07 #84977

Доброго всім дня. У мене е одне запитання до всіх гончатників. Сьогодні зранку возив на нагонку свого кобеля і ось таке трапилось встае мені перед носом зайчик метрів 5 вцей момент собаки коло мене небуло але я зупинився почекати його через хвелин 10 прибіг Дік ну думаю все треба засікати час бо зарас почне гнати ага понухав і щераз понюхав пішов по тому заячому сліду але без голосу а стою непоняв тож гнав все нормально було атут таке я злий як собака а скоро на випробування. Дорогі гончатники поясніть що це було? ато я вже дурію.
  • Бекас
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 11/09/2012 19:17 #85059

Дорогі друзі чому нема відповіді?
  • Бекас
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 12/09/2012 00:10 #85072

Привіт всім шановним форумчанам ,давненько я сюди не заходив тепер з радістю приєднаюся до Вашого товариства .
Що до ситуації Бекаса коли вижлець не подав голосу по піднятому зайцю ,то чітко назвати причину важко , але хвилюватися не варто зовсім ,так як така ситуація типова і трапляється часто, треба брати до уваги реальний час який пройшов з моменту підйому ,стан тропи ,погоду і напевно вік зайця всі ці фактори впливають на стійкість запаху ,ну і звичайно чуття самого вижлиця , в літературі часто описується як інколи навіть визнані гончаки відмовляються працювати в пізній осінній чорнотроп , по погоді яка на думку мисливця є ідеальна для гону ,тут на мою думку велику роль грає чуття ,а воно як відомо вченими в повній мірі ще не досліджене . Але одне ясно, чуття як гроші ,воно або є - або не є!
  • magnum
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 212

Re: Натаска /притравка/нагонка і т.д. 12/09/2012 00:21 #85073

Бачу Буря гарно підросла тфу тфу тфу ,все ж таки як не крути а літо сприятлива пора для росту і розвитку щенят , воно і зимою приємно виховувати гарного породного помічника ,але зимою заботи набагато більше .
Я подивився Сергію твій ролик як Буря працює по кролю і виникло в мене питання . Які природні задатки своєї вижлички ти хочеш розвинути чи закріпити в такий спосіб, та щей судячи по тіні, в обідню пору по жарі ?
  • magnum
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 212
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.85 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

Популярні оголошення