Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
<--

ТЕМА: Собака в квартирі

Re: Собака в квартирі 23/12/2011 07:33 #63866

Звісно що мало часу.
У маленьких цуциків іде швидкий обмін речовин, тому їх треба частіше годувати (до 6 разів), відповідно, справляють свої потреби вони теж часто.
Щодо привчання, то тут потрібна терпеливість. Два дні... , це все одно, що 3 місячну грудну дитину пробувати привчити до горщика. Найчастіше цуценята хотять "до вітру" після сну і після їди. От в той час їх і треба виносити чи на двір, чи у той кут, де для них приготовлене місце. З часом вони звикнуть і будуть бігати туди самі. З початку по серйозним справам, а ще трохи згодом і по несерйозним.
Моя Ара почала сама проситися на вулицю десь в 3-4 місяці. Ну а до того часу приходилось миритися з купками і калюжками. Вся кімната була встелена одним куском поліетилену, щоб вберегти палас.
І ще, цікаво як ви заспокоювали свої дружин після сюрпризів на полу..

А щодо цього, то говорити з дружинами/мамами потрібно не після, а ДО того, як в квартирі з"явиться новий чотирилапий член сімейства. Потрібно пояснити, що без "сюрпризів" не обійдеться. Що будуть і калюжі, і щось погризене і перевернуте і багато чого.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6250
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem
За пост подякували: LСергій, hanter39

Re: Собака в квартирі 23/12/2011 13:30 #63889

Це приходить для різих собак порізному, як з дітьми одне на горшок проситься вже від 1,5 рочку, а інше (як моє ) лиє в 2,2 роки. Потрібно частіше вигулювати, особливо зразу після сну, тоді щеня 100 % біжить мочитися і так доти поки непочне проситися....
А жінку просив , просив, просив , щоб купити.......потім купив і сказав знайомтесь ЕГ і я її "люблю" , а коли мочилася то просто старався прибирати все сам (коли дома був) дружина бачила , що вона важлива для мене тому терпіла, хоча завжди виникали непорозуміння і тоді я .
Потім собаку відвів у вольєр і спокій...... Я колись думав , що собаці у вольєрі погано і Флейта була в основному в хаті, або гуляла по подвр ї, тепер іншої думки бо знаю , що прийду і застану Ліру там де залишив непереживаючи , що хтось помилково відкрив ворота і т п.
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2859
За пост подякували: LСергій

Re: Собака в квартирі 25/01/2012 00:13 #66923

Привіт всім.Вмене одног разу обше був прікол маю собаку Піт-бультерер йому було 1р звати Чіро жив на квартирі одного ранку десь коло семи пролунав дзвінок у двері короче хтось прийшов ну я стаю і скоренько йду відкривати двері недивлячись під ноги я стаю на какашку но немалу а дуже дуже велику купу какашок вони мені аж поміж пальці позалазили кароче я з матом дострибав до дверей на одні нозі відкривати двері.Кароче після того випатку я його відправив на двір.Вот така історія.
  • Бекас
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 224
Охота це не хобі це стиль життя.

Re: Собака в квартирі 25/01/2012 00:15 #66925

А дружина чуть здому мене не вигнала.

Виправив!
Поки без попереджень

=Slavamaz=
  • Бекас
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
Останнє редагування: 25/01/2012 07:38 від Slavamaz.

Re: Собака в квартирі 25/01/2012 00:18 #66926

Бекас, повторюю щераз не копіюй останні теми,це заборонено правилами форуму, тим більше остання тема твоя ж. Модератори напевно сплять вже, а то у твоїх постах були би вже надписи червоного кольору "читай правила"

Re: Собака в квартирі 25/01/2012 00:50 #66928

Я перепрошую я ше непоняв добре як користуватись сайтом
  • Бекас
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Re: Собака в квартирі 25/01/2012 02:06 #66934

Не сплять модератори, світяться червоним ... А поняти треба якось ... Найпростіше - уважно прочитати правила ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: Собака в квартирі 10/04/2014 15:46 #109402

Зараз виховую цуцика ягдтерєра, живе він в мене в квартирі. Допоміжна і корисна штука так званий "mini вольєр"! Рекомендую! можна уникнути багато різних неприємностей .
При бажанні можна змайструвати шось похоже своїми руками, нічого надскладного нема.
DSCN9325.JPG

DSCN9327.JPG

DSCN9330.JPG
  • roman11
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 468
За пост подякували: Vitallik, hanter39

Re: Собака в квартирі 10/04/2014 16:04 #109403

Хорошая штука,действительно можно много неприятностей избежать,погрызенных туфлей,тапок,штор и тд...Но уже поздно пить боржоми,в моём случаи.
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Re: Собака в квартирі 12/04/2014 16:16 #109421

Усім пиривіт! Хочу поділитися своїм досвідом утримування собак у квартирі. Для дорослих собак у нас є спеціальна ніша у пихожій(робили на замовлення)і вони нас не турбують. Далі - на питинні денному щенята, потрібно звернути увагу ззвідки ви берете щеня, з вольєру чи квартири. Як уже говорилось, 2дня - не термін, у квартирних умовах мають діяти такі правила: 1)поселити щеня у те місце де немає дерев'янної підлоги, на плитці холодніше, але то не вулиця і звичайно, воно буде лежати на килимку; 2)зауважити те місце, куди воно постійно бігає "до вітру",( маленькі ходять одразу біля килимка, а вже більш - подалі від "гнізда"),там має бути волога ганчірка і це додатково стимулює щеня; 3)якщо є можливість, одразу після сну і їжі випускати на балкон... теж на ганчірку,а також після активних ігор і під час них, виходьте разом із щеням і почекайте біля ганчірки(щоб йому запам'яталось те місце). Для полегшення, я почала використовувати пелюшки,(доречі,цей спосіб підказав мені мужчина,але він використовував памперс...)Спочатку були певні "пробеми", адже щеня не знало для чого воно є і залишки пелюшок валялись по усій тереторії ,а згодом - виходили природнім способом , те саме було і з віником . Слід відмітити, що дівчатка більш "чистоплотн" і легше привчаються до "горщика", а згодом - просяться на вулицю. Усім удачі і терпіння, якщо щось цікавить - з радістю поділюсь досвідом .
  • Nataliya
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 85
Хорошо, когда собака - друг,
Но плохо, когда друг - собака.
За пост подякували: hanter39, roman11

Re: Собака в квартирі 20/04/2017 13:01 #124354

Я вважаю звичайно легше утримувати собаку у дворі, але якщо людина живе в квартирі, то вона просто не має вибору. Чи краще чи гірше, але багато мисливських собак мешкають в квартирах і якось все складається.
  • Antonio
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 3

Re: Собака в квартирі 21/04/2017 14:16 #124367

Я тоже считаю, что если собаку хорошо выгуливать, то не нет ничего страшного в том, что она живет в квартире. Но есть и исключения. Например собакам с очень плотной и густой шерстью в квартире будет жарко.
  • Vidok
  • Поза форумом
  • Ловчий
  • Постів: 68
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.46 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення