Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
<--

ТЕМА: Постріл. Перші спроби і проблеми.

Re: Постріл. Перші спроби і проблеми. 17/10/2015 18:12 #117825

В такому разі лозинка тобі в поміч. Якщо собака скаче , то просто треба легенько по кінцівочках лозинкою і чітку команду "ДАУН". Після виконання собакою даної команди похвалити і дати стимул., якщо урок з першого разу не засвоєно , то повторити ще один раз. На другий день якщо є необхідність , то закріпити пройдене. За звичай ці мудрегелики все розуміють з першого разу. Я думаю зрозуміло , що команда має бути чіткою і різкою а не сюсі-пусі інакше собака сприйме , як за гру і буде постійно скакати -бавитись
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
За пост подякували: alta6595

Re: Постріл. Перші спроби і проблеми. 17/10/2015 18:37 #117826

Так зрозуміло ......Дуже дякую!.Щеня мае чотири місяці тож ще нехотілось давати посраці а так всі команди виконуе добре ...Щось прийдеться лозинку шукати гарненьку
  • alta6595
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 215

Re: Постріл. Перші спроби і проблеми. 17/10/2015 18:55 #117827

замітив ось таку проблемку,дратик постоянно пригае на курок

1 - курок
...
6 - спусковий гачок

• Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6250
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem
За пост подякували: aber

Re: Постріл. Перші спроби і проблеми. 17/10/2015 21:56 #117832

Да ладно спусковий гачок Трохи прикольнулись з курком....Будим виправлятись!!!
  • alta6595
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 215

Re: Постріл. Перші спроби і проблеми. 02/09/2016 13:10 #122584

Хлопці вітаю, я коротко опишу як свого вчив на постріл, може кому мій досвід знадобиться,
спочатку було все нормально а в місяця 3-4 перелякали салютами, мене на місці не було а жінка не знала що робити, як приїхав до дому ще потім зауважив не нормальну реакцію на постріл,він ще не шугався конкретно,но вже насторожувався,

Хлопці, кажу від разу на це потрібно терпіння, можливо прийдеться сезон пропустити, по моєму досвіду кобеля важко але можна виправити, суку важкий варіант,

Нарізав шматочками м'ясо, завбільшки такими щоб пес смакував та відчув що є в нього щось на зубах, та щоб не було йому забагато, чому мясо? бо мій за ним аж гине, це важливо щоб пес дуже бажав прикормки,
перше коли салюти будуть я приблизно знав, це НР і свята, а свята Садік часто любив організовувати, як починалися салюти, я зашторював і закривав вікна, і Грея гладив і м"яском прикормлював
потім знову привчав до пострілу, на стенді коли стріляли з дороги підходив, дивився на реакцію собаки, починав пес насторожуватися, я гладив і кормив м"яском
но тут потрібно без фанатизму, погодував добре лакомсвом забрав собаку, ні в якому разі не підходь ближче, не меньше ніж через тиждень проводив ще таку процедуру, вдасться підійти далі добре ні ні друге добре головне щоб без фанатизму, і так підводити безпосередньо до пострілів, це довгий процес в мене так спрацювало
бережіть ліс, він нам ще знадобиться
Останнє редагування: 02/09/2016 13:13 від Степан Явний.
За пост подякували: roman11, aber

Re: Постріл. Перші спроби і проблеми. 02/09/2016 13:35 #122585

Ще добавлю, грім, блискавка пітарди, салют це інші речі ніж постріл, тобто може собака грому і блискавки, пітард боятися, а постріла не боятися, головне пострілом не перешугати, я не раз бачив як брали на відкриття трьох місячних, понапиваються про собаку забудуть, добре що потім все добре, як не добре це не рідкість, потім ця собака не радість а мука стає
бережіть ліс, він нам ще знадобиться
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.40 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення