Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
<--

ТЕМА: Херсонским собакам запретят лаять

Херсонским собакам запретят лаять 25/05/2011 14:43 #48393

25 мая, среда, 2011 13:43 Херсонским собакам запретят лаять с 22.00 до 06.00

Городской совет Херсона планирует обязать владельцев собак (которые содержатся в квартирах многоэтажек) предупреждать ночной лай животных.

Об этом на пресс-конференции сообщил мэр Херсона Владимир Сальдо.

Согласно сообщению, ограничивать лай собак их хозяева должны будут с 22.00 до 06.00.

Соответствующий проект решения в рамках принятия новых Правил благоустройства города будет рассмотрен на сессии горсовета Херсона 31 мая.

По материалам: УНИАН
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759

Re: Херсонским собакам запретят лаять 26/05/2011 00:51 #48438

От коли читаю різні коментарі до ДУУУУУУже різноманітних статей у всесвітній павутині, бачу безліч коментарів , типу - ну невже ТУТ немає цікавіших новин , чи важливіших новин ... До модераторів ... Я вже колись піднімав питання даного спрямування... Можемо поставити тему на голосування, якщо комусь залежить на цьому ( я не дану тему маю наувазі ), бо мені залежить ... Через який проміжок часу тему, якщо вона неактивна , чи рахуючи по кількості дописів протягом якогось часу, тему заносити в АРХІВ. Друже БРИГАДИР, тебе насправді поважаю, хоча ми не знайомі поки що особисто, і з великою увагою читаю всі твої коменти, фото і т.д. Просто зрозумійте всі абсолютно і без виключення,друзі ФОРУМЧАНИ, ще трошки, і новим відвідувачам просто зависне компютер або голова.
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: Херсонским собакам запретят лаять 31/12/2014 22:23 #113199

Я вибачаюсь, а якщо в квартиру уночі лізе злодій???
  • Blond
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • власниця пітбуля
  • Постів: 128
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.33 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення