Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
<--

ТЕМА: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки)

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 10/06/2012 07:40 #79165

Іван дякую,але це дирка в іклі,в вівторок будемо лікувати.
І так,що получається,пацанка геть розбосячилась,одомашнилась,та сьогодні в ночі витягнула корм з мішком з кухні до кімнати нажерлась не побоюсь цього слова сказати корму,і я пробудився від жадібного тертя язика пустої миски з під води,коли вийшов зі спальні то був в ауті,корму зїла приблизно більше кілоргама,щоб тільки на здоров"я мусорний бачок перевернутий на кухні,за це була наказана гучним тв грізним тоном відведена на своє місце,та також полаяна,бачу зрозуміла,налив води вихлиптала 2 літра,то так як після доброго перепою,пішли гуляти уже ходим без повідка,собака стає цілком адекватна та управляєма,якщо так піде дальше скоро,то вже після лікування зуба десь приблизно в четверг-пятницю,почнемо ОКД.
Вчора після виставки ми пішли на річку вона супер вже плаває проти течії на баранах,та також на глубокій воді розвиваєм грудну клітку.Бачу як вона рветься доказати,що вона хоче бути лягавою-панянкою,хоча пацанки привички дикості,ще деколи беруть верх.Зараз ідемо по гриби-ягоди до лісу.Там побачим як ми будем справлятись.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
  • Постів: 490
Дратхаар BRIXI,GERA,DINA,NORD.
РОЗПЛІДНИК foxjeger.wix.com/foxjeger
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.
Останнє редагування: 10/06/2012 08:03 від Руслан-Єгер.

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 11/06/2012 13:00 #79253

Шановне товариство,я в шоці був у ветеринарці,ще 2 дні тому замітив що з калом є кров,сьогодні аналізи та гастроскопія показала язву жолудка,я плачу.Думаю,чому так собака поскулює вечорами та стогне так якби їй тяжко,та постійна температура,от вам і результат,нічого все виліковується.Зуб завтра пломбуємо.Зато собачка мені довіряє і вірить,дивлюсь на її поведінку і як вона тулиться до мене дозволяє мені з нею робити все,що потрібно це велика довіра яку потрібно оправдати.Взяв копицю лікарств в людській аптеці лікуєм язву,та їмо вітаміни.З коніктівітом також майже поборолись,трохи тарапії і вперед,копірує мою Бріксі в командах коли я даю комнаду Бріксі сидіти вона також сідає кажу місце то ідуть разом на місце.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.
За пост подякували: Slavamaz

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 14/06/2012 07:19 #79437

пробую по Оберленду в кімнаті трохи в ігрі без напрягів,просто ми ще ліуємось,та привикаємо.
Куніктевіт вже майже пройшов,залишились лапки.З зубом проблема надалі лікування дороге,а власник пропав і забув про собаку.Ті кошти які були виділені на утримування майже все закінчились,якщо сам сьогодні не подзвонить прийдеться мені дзвонити йому,то не справа я не гоноровий передзвоню просто людина не зацікавленна то щож буде далі коли собаку витягнеться чи цей труд не марний.
І чи знов її не запруть до вольєру і просто про неї забудуть.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.
Останнє редагування: 14/06/2012 07:20 від Руслан-Єгер.
За пост подякували: hanter39

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 14/06/2012 12:04 #79452

Читаючи цю тему спочаку, також склалося враження , що та собака йому непотрібна....
Руслан Дай Бог, аби у вас все вийшло , але що тоді??? Як зможете розстатися з собакою , про яку так гарно висловлюєтеся (видно в тексті що привязалися до неї), тим більше віддати її знову на муки.......
Ви молодець продовжуйте в цьомуж дусі!!!
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2859

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 15/06/2012 07:36 #79512

І так шановне товариство,перш за все хочу сказати,що власник задзвонив саме в той момент коли я вже сам його набирав,мабуть енергетично почув.
Дальше я працюю із собачкою по різних методах тому як тут специфічний підхід.
До речі ми потекли тому це добрий час саме господарю собаки побути з нею і приручити на місяць собака їде до дому і господар буде з нею займатися та приділяти увагу сам і по консультаціях з книжок та моїх телефонічно якщо він цього не робитеме,то собаку може вже тоді і не привозити.
Зараз вона вже освоїлась до людей на 90 процентів,підходить до повідка вільно сама запихає голову в повідок,трохи апортує не напрягаю її тільки в ігрі,бо покищо зарано.Сьогодні завтра поїде до дому сайже на мвсяць,а там подивимось.
Мирон дякую за підтримку.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.
Останнє редагування: 15/06/2012 07:36 від Руслан-Єгер.

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 15/06/2012 13:12 #79520

Браво, Руслан!!!
Я цю тему побачив тільки сьогодні і в захваті від Твоєї терпеливості і любові до ближнього.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2948
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 15/06/2012 14:02 #79525

Степанович щиро вдячний.
Над нею ще працювати та працювати,як над моєю терпеливістью так і над собакою,просто Біблія обтесала в мені багато колючок.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 15/06/2012 14:40 #79528

Myron написав:
Читаючи цю тему спочаку, також склалося враження , що та собака йому непотрібна....
Руслан Дай Бог, аби у вас все вийшло , але що тоді??? Як зможете розстатися з собакою , про яку так гарно висловлюєтеся (видно в тексті що привязалися до неї), тим більше віддати її знову на муки.......
Ви молодець продовжуйте в цьомуж дусі!!!

Чесно кажучи , я також , перечитуючи тему , думаю тільки про одне - а що після закінчення дрессури? Чи зможеш ти , Руслан , віддати цю бідну істоту назад власнику? А головне - чи можна йому її віддавати? Я розумію , що ти культурна , вихована людина і не хочеш тут зачіпати тему про власника собаки , поза-очі дійсно не гарно це робити.Але все ж... Не буде тобі шкода (та й нам всім) своєю рукою знов "накидати їй петлю на шию" , передаючи повідок власнику? Я більш ніж впевнений , що якщо він зміг так один раз загробити собаку , то це повториться знову. В кращому випадку , він послідує твоїм вказівкам і рекомендаціям місяць-два... А далі потихеньку-помаленьку все знов зкотиться "на дно". Чудес на світі не буває... Людину вже не переробиш.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615
За пост подякували: Olekcandro

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 17/06/2012 13:42 #79660

собачка поїхала на період гону до дому,перебуває в тісному звязку по словах власника з його домашніми та ним,проходить дальше лікування приємно те,що господар дзвонить та питає,моя дочка дружина та я навітьпросльзились коли поїхала мала додому,але маєм надію,що це не тільки слова власника собки,а і діло.Товариство,щиро Вдячний Вам за підтримку.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.
Останнє редагування: 17/06/2012 13:45 від Руслан-Єгер.

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 17/06/2012 15:21 #79661

Чесно кажучи, я в шоці від ставлення до собаки господарем.. навіть до дворняг ліпше ставляться, а тут благородний пес... так запустити і довести до хвороб бідолагу.... нормальною мовою не висловишся.. та залишимо на совісті господаря...
  • Руслан, респект і уважуха!! бажаю успіхів по реабілітації собачки.!!
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 3082
    ..
    Останнє редагування: 17/06/2012 15:31 від DOK.

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 17/06/2012 15:32 #79662

тиха вода береги миє,тут головне спокійно і впевнено,потрібно розуміти теж,що якщо хтось ніколи не мав дратхаара,а тримав тільки лайки,потім придбав дратхаара,то як та людина може в повній мірі забезпечити потребності дратхаара чи любої лягавої собаки.Дякую.(решта без коментарів).
    • Руслан-Єгер
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
    такса BELLA
    ІЖ-18Е.28кл.
    ІЖ-12.SAUER.
    Останнє редагування: 17/06/2012 15:33 від Руслан-Єгер.

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 17/06/2012 15:38 #79663

тількищо з пів години розмовляв з господарем по телефону,вони нарічці,є прогрес получаються перші спільні контакти,тут головне психологічно налаштувати господаря,щоб возив собачку ізсобою всюди,та помірі можливого розмовляв із нею.
    • Руслан-Єгер
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
    такса BELLA
    ІЖ-18Е.28кл.
    ІЖ-12.SAUER.

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 17/06/2012 16:25 #79666

Руслан72 написав:
    .....потрібно розуміти теж,що якщо хтось ніколи не мав дратхаара,а тримав тільки лайки,потім придбав дратхаара,то як та людина може в повній мірі забезпечити потребності дратхаара чи любої лягавої собаки....
    Не зважаючи що лайки більш самостійні і не такі чуттєві (душевні) як лягаві та теж потребують тісного контакту мисливця з собакою, інакше з ними не можливо буде взагалі полювати, бо характер в них більше незалежний. Та залишимо про притання тандему пес-господар... Бажаю успіхів.!!
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 3082
    ..
    Останнє редагування: 17/06/2012 16:27 від DOK.

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 17/06/2012 18:32 #79672

Я перепрошую,можливо я не так сформулював думку,про лайок,але ти цілком правий тандем потрібний,я мав на увазі про характер і ранимість.(але попри то господар за сьогодні тричі перетелефонував,та консультувався це приємно,отже помогло і думаю,що все получиться.
    • Руслан-Єгер
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
    такса BELLA
    ІЖ-18Е.28кл.
    ІЖ-12.SAUER.
    Останнє редагування: 17/06/2012 18:33 від Руслан-Єгер.

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 17/06/2012 19:00 #79673

Значить все добре, господар собаки, дасть Бог, зрозумів свої прорахунки та помилки.
    Тобі ж має бути приємно, що не пішла праця на смарку.
    Всім удачі.
    • Степанович
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 2948
    Шануй людей, коли крокуєш вгору,
    бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
    /Кант/

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 17/06/2012 20:30 #79682

А як вона в свому віці до пострілу відноситься, можливо з нею і не варто "бавитися" в плані підготовки до полювання?
    • Vitallik
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 727
    Коли Закон втрачає справедливість - Справедливість стає законом

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 18/06/2012 08:02 #79701

Степанович,собака ще буде дальше в мене після гону.Так господар зрозумів,але це було важче йому пояснити ніж собаці,що саме тільки добрим контактом ми досягнемо результоту.
    Vitallikпро який постріл,ще може бути мова,поки що впевнений,що має не боятись бо під час грози не лякається,але це також не показник.До пострілу нам ще далеко зараз головне контакт контакт контакт.
    • Руслан-Єгер
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
    такса BELLA
    ІЖ-18Е.28кл.
    ІЖ-12.SAUER.
    Останнє редагування: 18/06/2012 08:03 від Руслан-Єгер.
    За пост подякували: Olekcandro

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 06/08/2012 00:02 #82958

Що там з цією пацанкою ??? Буде вона панянкою ???
    • Muhaylovuch
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Полювання без собаки , як весілля без музики.
    • Постів: 2183
    ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 06/08/2012 08:23 #82967

Руслан напевно ще не повернувся з відрядження
    • Slavamaz
    • Поза форумом
    • Moderator
    • Клуб "Ловецтво України"
    • Постів: 6250
    ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem

Re: Звіт про дресуру однієї дратхаарші(від пацанки до панянки) 24/03/2014 20:25 #109095

Мені як як і іншим читачам (на мою думку) цієї теми дуже цікаво чим закінчилась історія перевтілення.
    • Shkiper
    • Поза форумом
    • Початківець
    • Постів: 7
    • Сторінка:
    • 1
    • 2
    Модератори: Myron
    Час створення сторінки: 0.61 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення