Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
<--

ТЕМА: Поможіть знайти маму ГОДУВАЛЬНИЦЮ!

Поможіть знайти маму ГОДУВАЛЬНИЦЮ! 22/04/2013 12:42 #99476

Шановні форумчани 20.04 народились щенята дратхаара (шість штук) ТЕРМІНОВО, дуже треба суку яка може прийняти і вигодовати малих.
Ситуації бувають різні. Десь шось залетіло, потопили - пропали. Може в сусідів родичів знайомих.
Цуцики знаходяться у Львові.
DSCN79861.jpg
  • roman11
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 468

Re: Поможіть знайти маму ГОДУВАЛЬНИЦЮ! 22/04/2013 13:35 #99478

Роман, ймовірність мала, сам розумієш: як потопили, то навряд захочуть брати інших.
В чому саме проблема ? Не годує чи з молоком проблеми ?
  • Sanych
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 398

Re: Поможіть знайти маму ГОДУВАЛЬНИЦЮ! 22/04/2013 13:55 #99479

14.04.2013 р. моя дратхарша народила лиш 2 цуценят тому відгукуюсь на Ваше прохання і чим змижу тим поможу лиш би сука прийняла їх. Звоніть! Кидаю Вам свій моб. в лічку.
  • Марян
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 229
ТОЗ-34 ЕР

Re: Поможіть знайти маму ГОДУВАЛЬНИЦЮ! 22/04/2013 14:28 #99480

Десь читав, для того, щоб сука прийняла чужих щенків, потрібно забрати суку. Щенків вимазати коровячим маслом. Потім, коли сука повернеться, почне вилизувати всіх щенят. Від цього всі будуть однакові за запахом, і вона всіх прийме. Удачі!
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!
За пост подякували: roman11

Re: Поможіть знайти маму ГОДУВАЛЬНИЦЮ! 22/04/2013 15:36 #99486

Простіше всіх цуценят - і своїх, і чужих, - покупати разом в одній воді. Положити разом. Вони мокрі почнуть пищати. Ще хвилює суку і вона тоді просто всіх вилизує.
В мене були випадки, коли навіть не рожавша сука дратхаарша кормила цуценят іншої моєї суки вівчарки . І молоко з'явилось. Було трохи гризні - одна в одної крали. Мусив розділити цуценят обом. Кормили по черзі - кожна "своїх", а потім мінялись місцями. Можливо, так було через те, що вони все життя прожили разом.
Думаю, що з "підкидишами" не повинно бути проблем, якщо вік приблизно одинаковий.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Re: Поможіть знайти маму ГОДУВАЛЬНИЦЮ! 23/04/2013 08:00 #99495

Дякуючи добрим людям мамка знайшлась і прийняла.
Передтим як підкласти цуциків в буду протер своїх шість і Марянових двох коровячим молоком залишилив їх разом в буді і через 10 хвилин привели маму. Вона почувши шо цуцики сильно пищать підбігла до буди і здивуванню її небуло меж . Замість двох стало вісім . Вона дивилась то на них то на Маряна і незнала шо робити, потім обнюхала і облизала. Ми відійшли і залишили їх на одинці на деякий час. Тільки здалека заглядали. Собака зайшла в буду і лягла, а цуцики потрохи стихали. Вже за пів години більшість присосались до нової мами. ПРИЙНЯЛА. Близько десятої передзвонив Марян і повідомив чудову новину, всі цуцики рядком лежать і смокчуть молоко.
І щераз хочу подякувати Маряну за чуйність і розуміння. ДЯКУЮ!
Надія є
  • roman11
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 468
За пост подякували: Slavamaz, Степанович, hanter39

Re: Поможіть знайти маму ГОДУВАЛЬНИЦЮ! 23/04/2013 17:53 #99509

От і добре...
Мар"яну привіт від мене при нагоді
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6250
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem

Re: Поможіть знайти маму ГОДУВАЛЬНИЦЮ! 24/04/2013 06:36 #99517

Роман, так що з їх рідною мамою сталось?
Добре те, що добре закінчується.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2948
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Поможіть знайти маму ГОДУВАЛЬНИЦЮ! 24/04/2013 10:32 #99518

Роман, нема за що дякувати, так поступивби кожен при змозі, а з моєї сторони булоб гріхом не відгукнутись. Тут все залежало від суки. Й справді, вона була деякий час в шоці але всежтаки зібравшись з силами - прийнала їх. Тепер дбаєм щоб у неї чимпобільше прибувало молоко бо мої два цуцика всі соски повністю не встигали висмоктувати і в деяких сосках воно почало пропадати. Думаю що тепер відновиться і маститу вже не бути (в перші дні він був).
Добре що Роман оперативно створив тему на нашому форумі - а всі тут як
В інтернет заходжу лиш на роботі і то як є вільна хвилинка. Буває що і тиждень чи навіть два можу не заходити, а тут, в понеділок, щось так кепсько було на душі і думаю зайду на форум та щось миле для душі почитаю, а тут таке лихо аж за душу взяло...
Так що Всі тримайте кулаки за цуциків!
  • Марян
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 229
ТОЗ-34 ЕР
Останнє редагування: 24/04/2013 10:39 від Марян.
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.45 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення