Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
<--

ТЕМА: Потрібна допомога та порада!!!

Re: Потрібна допомога та порада!!! 01/01/2015 22:32 #113224

Можливо, саме цей кар'єр мене зацікавив через те, що він уявляє із себе цікаве утворення із точки зору екології. Я навчаюсь на біологічному факультеті, тому для мене це іще і "професійний" інтерес, можливо. Цей кар'єр зараз вже не вироблюють. Його охороняють, але породу з нього давно не дістають і ось чому. Через те, що було затоплено профільтрованими ґрунтовими водами декілька кар'єрів Мокрянки, русло Мокрої Московки сильно зміліло. А річка й без того знаходиться у катастрофічному стані. Якщо процес затоплювання старих кар'єрів буде продовжуватись, вона взагалі далі цього місця більше нікуди не потече. Грунтові води у червоному кар'єрі трохи проступають на поверхню. Підмита ними порода (червона глина і пісок) утворює провали, які я хибно порівняла із норами. А ще це місце густо заросло колючим чагарником. Ось тому, мабуть, там полюбляють ховатися зайці. Причому, із такої схованки їх досить важко вигнати. Є у них і така хитрість. Якщо виженеш із схованки, він кидається на самий верх, до дач, і там ховається. А мисливець, звісно, не піде на чужу фазенду із рушницею, і не пустить туди собак! От такі вони хитрющі істоти!
Але я вам показала фото, коли ми там були останній раз. Тоді, коли ми намагались ловити зайців, не було такого снігу. Звісно, що високий сніз засипав повністю і чагарник, і "нори". Зайці з цього місця кудись пішли! І ось мені цікаво - куди саме? Заєць - це тварина, яка не любить далеко мігрувати. Те, що зайці кудись пішли, зовсім кинули своє улюблене місце, каже тільки про те, що їх можна відшукати десь іще. А я місцевість погано розвідала... Я бачила також і справжні нори, але то були нори у ґрунті, який утворений гумусом. Нори були великі. Можливо, їх вирили лиси, а можливо й бродячі собаки.
Звісно, полювання із хортами захоплює. Але для них таки краще було б полювати у полі. Якщо полювати у місцевостях, схожих на кар'єр, то із хортів, я думаю, краще підійдуть тільки тази. Але я не хочу зациклюватись тільки на цьому кар'єрі! Звісно, я у першу чергу хочу піти у поле. Мені казали, що я повинна поїхати на Бабурку. Там теж в районі дач і сіл багато дичини, є зайці, нема кар'єрів, де греї можуть ноги поламати, велика річка Дніпро й інші гарні речі. Але мене також цікавить, де ще у Запорізькій області є такі місця. Куди я б могла їхати електричкою.
Тому, мабуть, собак все ж таки треба підбирати до полів і степу. Я бачила відеосюжет про те, як полюють із греями і ягдтер'єрами. Ягди розшукують зайця, а греї його потім ловлять. Але також я дивилася і інший сюжет. Там полювали на зайця тільки із ягдом. Так цей чудернацький песик загнав зайця у ліс замість того, щоб із лісу вигнати! Тому я в ягдах сумніваюсь...
  • Blond
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • власниця пітбуля
  • Постів: 128
Останнє редагування: 01/01/2015 22:33 від Blond.

Re: Потрібна допомога та порада!!! 01/01/2015 22:47 #113225

А от курхаари мені дійсно подобаються. Треба над цим поміркувати.
До того ж, у нашому місті ця порода популярна.
  • Blond
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • власниця пітбуля
Останнє редагування: 01/01/2015 22:51 від Blond.

Re: Потрібна допомога та порада!!! 18/02/2015 12:25 #114180

Я ще раз сильно вибачаюсь, але маю ще два запитання.
Перше. Я тут сильно засумнівалася відносно лягавої. Чи не вийде так, що якщо такий собака буде працювати тільки під хортів, він ніколи не навчиться робити стойку?
Друге. Останнього разу ми знайшли у полі ось таке. Що це таке і що за звір тут був? Нажаль, ми знову прийшли запізно...

• Blond
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • власниця пітбуля

Re: Потрібна допомога та порада!!! 18/02/2015 13:02 #114181

1. Такса (знаю кілька випадків коли хортів поєднюють з таксами)
2. Заєць
не допусти щоб хобі переросло в діагноз

Re: Потрібна допомога та порада!!! 18/02/2015 16:12 #114184

Blond написав:
Останнього разу ми знайшли у полі ось таке. Що це таке і що за звір тут був? Нажаль, ми знову прийшли запізно...

Федько ти ше не відповів на питання "шо це таке" на фото №4
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2859
За пост подякували: Федько-халамидник

Re: Потрібна допомога та порада!!! 18/02/2015 18:34 #114185

Уточню свою відповідь:
1. Такса. Знаю кілька випадків коли швидкість хортів успішно поєднюють з пошуком такси. Такса, знайшовши та піднявши зайця, робить спробу догнати його, проте, зважаючи на свої габарити, дуже відстає в швидкості як від зайця так і від хортів, тому й не мішає собакам (так само і мисливцям стріляти при ходовому полювання). А це ще одна перевага такс.
Blond, жили б ми трохи блище один до другого то спробували б обєднати наших собак в одному полюванні.
2. По фото:
2.1 Свіжа заяча лежанка (льожка)
2.2-2.3 - Собаки нюхають лежанку
2.4. Заяче драже, послід, екскременти, какашки, горошки
не допусти щоб хобі переросло в діагноз
Останнє редагування: 18/02/2015 18:39 від Федько-халамидник.
За пост подякували: Blond

Re: Потрібна допомога та порада!!! 18/02/2015 19:46 #114186

Оце я розумію повна обгрунтована відповідь
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator

Re: Потрібна допомога та порада!!! 18/02/2015 20:49 #114188

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615

Re: Потрібна допомога та порада!!! 19/02/2015 10:05 #114192

Дякую
Я так сама і думала, але засумнівалася. Драже на кроляче схоже. Тому перша думка, що це заяць. А ямку, де лежав заяць, собаки аж розкопувати почали. До того ж такких ямок на тому полі ціла купа. Тому, можна сказати, що я з місцем полювання визначилась. Це буде поле. Про таксу теж думала і люди радили. Про гончаків читала, що вони у полі нюхом перестають користуватись. А про ягдов кажуть. що їх з лисячих нір часто викопувати мертвими доводиться.
  • Blond
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • власниця пітбуля
Останнє редагування: 19/02/2015 10:06 від Blond.

Re: Потрібна допомога та порада!!! 25/02/2015 18:16 #114265

10443359_1022863364395546_1515282830641140478_n.jpg
  • annet
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • білявка
  • Постів: 176

Re: Потрібна допомога та порада!!! 25/02/2015 20:47 #114266

3 місці тому бачив таке ж оголошення, але місце розташування було Львів. Прізвища навіть ті ж самі...варто задуматися...
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!

Re: Потрібна допомога та порада!!! 25/02/2015 22:46 #114268

Ця реклама в тих чи інших варіантах вже півроку по мережі гуляє. І видно добре працює ,раз не знімають
  • Шипшина
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 18

Re: Потрібна допомога та порада!!! 22/12/2015 16:33 #118982

Шановні власники естонців , потрібна Ваша допомога. Загуляла "дівчинка" естонка потрібен кавалер для мадам. Бажано десь Сокаль , Радехів, Соснівка , Червоноград.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Потрібна допомога та порада!!! 22/12/2015 17:15 #118984

Є в Моршині вижлець і в Дрогобичі.
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
За пост подякували: Aleksis

Re: Потрібна допомога та порада!!! 23/12/2015 21:45 #118994

В м.Добротвір у Федини були естонці, пару років тому ми з Надюком туди возили вижловку на в"язку. Через районне УТМР(не знаю, який це р-н, Радехівський, чи може Кам.-Бузький)зв"язатися можна. Якщо дядько ще не зовсім старий, можливо і надалі тримає естонців...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.40 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення