Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Вбивство вижлеця РГ Атаманюком Сергійом . Волочиський район . Допоможіть !
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
<--

ТЕМА: Вбивство вижлеця РГ Атаманюком Сергійом . Волочиський район . Допоможіть !

Вбивство вижлеця РГ Атаманюком Сергійом . Волочиський район . Допоможіть ! 19/01/2016 12:04 #119489

16 січня в с. Маначин Волочиського району мисливцем був вбитий вижлець РГ . Наша компанія спитала навіщо він це зробив , а він відповів : ,, А що ? Це бездомний дворняга ,, . А зробити ВБИВЦІ нічого не можна , тому що він колишній мент .
Розумію , що це малоімовірно , але вдруг знайдеться власник . Хазяїн вижлеця , якщо ти це дивишся відгукнись !!!
.jpg
За пост подякували: hanter39

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 19/01/2016 12:36 #119490

Коля, прізвище героя, зроблю я йому рекламу!!!
+ Чому ви не викликали єгерів та відповідні служби... чого не набрали хоча б батька мого... його пмк ж межує з тим де ви були...+ він 16.01 робив обхід угідь.
+ Маначин же закритий для полювання...
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!
За пост подякували: механізований

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 19/01/2016 12:52 #119491

Прізвище його - АТАМАНЮК - колишній мєнт . Від жителів села неодноразово поступали скарги на те , що він вбиває домашню птицю і собак-котів . На полюванні мене нажаль не було , а то може підпортив фейс тому брекові .
Останнє редагування: 19/01/2016 12:54 від механізований.

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 19/01/2016 13:31 #119492

от підар... на початку лютого в нас збори мисливців утмр, вибір нового керівництва і т.д.
Це варто питання підняти! Така тварюка не може називатися уже мисливцем...
п.с. але найперше, глядачі цього дійства мусили викликати уповноважені органи і не полишати це. У них же теж були собаки чи є на даний час...і вони могли бути на місці цього нещасного вижлеця..
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!
Останнє редагування: 19/01/2016 13:32 від hanter39.
За пост подякували: Панас

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 19/01/2016 13:36 #119493

Рома , цей пи-юк втік звідти . Колектив збунтувався , тому що це вже не перший раз . В мене на полюванні 2013 р. такий самий з кущів застерилив суку курцхара , жаль що я його не впіймав .

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 19/01/2016 15:00 #119496

Прошу Всевышнего,чтоб оградил меня и моих собак от таких людей...коментировать не буду.....
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 19/01/2016 15:20 #119497

Рома , не треба ,, просити Всевышнего ,, треба діяти , якось попереджувати , проводити якісь інструктажі , писати заяви .

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 19/01/2016 17:25 #119503

Доброго дня вибачаюсь, але хочу спитати чи був оглянутий собака на наявність у нього тавра, так би лекше було знайти хазяїна. І доказати тому вилупку ,що собака взята під охорону закону. Бажано булоб зробити фото вилупка і вижлеця. А фото та прізвище і все інше того вилупка, потрібно додати до чорнорго списку нашого сайту.Ну і як писав Роман викликати єгері і ментів ,щоб зафіксували правопорушення-вбивство. Але нехочу розстраювакти та якщо вижлець без документів доказати нічого небуде можливо, це ще один мінус собак без доків. Тільки підняти і винести рішення на зборах членів товариства. Ну і звичайно треба було начистити писка тому пі-ру хоча це і кримінально наказуємо, але тільки так ці нелюди розуміють.
  • Коля 210782
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 448
21071982-тоз
За пост подякували: механізований

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 19/01/2016 17:42 #119505

Пробив інформацію про того п*дара. КОлишній мент в відставці. Працював в волочиському РВ МВСУ. Дуже довгий час займав посаду дозвільника. На цій посаді заробив серед мисливців негативну репутацію. Оскільки скупляв цінні рушниці за безцінь, а потім їх продавав. Рушниці які сподобалися, і не продавалися, правдами і не правдами заставляв продати, або і здати...
Зараз йому за шістдесят. Після виходу на пенсію пішов працювати нач. служби безпеки Гарнишівецької птахофабрики, проживає в с.Маначин.
Подібні ситуації були і раніше, за відгуками старих мисливців. Кажуть любив стріляти в будь що біжить...
Раніше, ніхто не рипався, бо не продовжив би дозвіл... а зараз до цих пір його коріння сидить в міліції... кумівство не відміняли...щоб їх..
Чесно, нема слів...
Обзвонив знайомих, хто мав рг...їхні, слава Богу живі і в вольєрах.
п.с. час минає, тре міняти нашу систему.. повністю, під корінь...
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!
За пост подякували: Хащ1987, механізований

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 19/01/2016 18:03 #119507

Тавра , нажаль, немає , собаку детально оглянули .
hanter39 , дякую за допомогу/роботу . З цим пора щось робити . Позбавити його посвідчення мисливця , але щось мені підказує , що таких це не зупинить . Позбавити дозволу не вийде тому що , як казав Рома , кумівської системи ніхто не відміняв . А от в УТМР , напевне , в цього козла кумів немає . Згуртуємось , друзі , адже сьогодні собака-гуска , а завтра людина .
За пост подякували: Коля 210782

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 19/01/2016 18:04 #119508

Для меня мои собаки,больше чем собаки! Я боюсь представить,состояние эфекта и тд...
У нас не давно была ситуация, застрелили рг и забрали астровский ошейник. Заявы,прокуратура и тд...если не ошибаюсь,200уе предлагали и всё. Чем всё закончилось на данный момент,не знаю...
Пускай Бог хранит!
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с
За пост подякували: механізований, Коля 210782

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 19/01/2016 18:12 #119510

Напевне , це він - ВБИВЦЯ ! Запам*ятайте ! Може Хантер39 підтвердить цю інформацію .

0000.jpg
Останнє редагування: 19/01/2016 18:13 від механізований.
За пост подякували: hanter39

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 19/01/2016 19:53 #119512

Показав фото, так - це Атаманюк Сергій, він самий...
Коль, прохання список осіб того полювання, хто може підтвердити цю подію. Буду на зборах підіймати це все, коли буде президія УТМР.
+ модераторів, якщо Коля дасть прізвища свідків, прохання додати цю **** (нема навіть слів) в чорний список, з ким не те що полювати не треба, вітатися огидно...
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!
За пост подякували: Ігор Хмельниччина

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 20/01/2016 12:10 #119525

Постріл і вбивство бачив Яремішин В. і ще 3 чоловіки було на полюванні . Хантер39 знає . Атаманюка в чорний список .
За пост подякували: Коля 210782

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 20/01/2016 12:32 #119526

Гончака жалко, але його власник сам винен, що придбав собаку невідомого походження, схожого на РГ, не отримав паспорта на мисливського собаку, не зробив тавро, не одягнув яркозабарвленого нашійника, випустив без нагляду у місці, забороненому для полювання.
Наказати "стрільця" законно в даному випадку можливо лише гривнею - за позовною заявою власника в порядку цивільного судочинства до місцевого суду про стягнення матеріальної і моральної шкоди (на UAHunter. com.ua в минулому році була така сама історія з позитивним рішенням суду - тема про Криничанський район Дніпропетровської області).
Однак, там теж стане питання доказів належності саме цього собаки конкретному власнику. (вирішується показаннями свідків), так само, як і встановлення факт пострілу і наслдіку - смерті собаки, вартості собаки.
Кримінальне провадження по жорстокому поводженню з твариною навіть не зареєструють, бо стрілець не хотів її мучити, а хотів вбити.
Додатковий засіб впливу - негідника виключити з лав УТМР.
Опублікувати його фото з описом "подвигу" в місцевій пресі, інтернеті.

І, як писав один колега в подібній ситуації на УАхантері: "У таких негідників що, машини не горять?"
  • Varjag2
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 194
Краще бути, ніж здаватись.
Останнє редагування: 20/01/2016 12:35 від Varjag2.
За пост подякували: Хащ1987

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 20/01/2016 13:24 #119528

Ну, перш, ніж робити постріл, треба знати, чи собака з чи без доків - на вигляд породна. Якщо не знає порід- питання, як було здано екзамен в Лісгоспі.
Я за відстріл бродячих собак, і сам цього року декілька відстріляв, про що записано в контрольну картку.
Але при вяснені обставин даного факту, виявляється, що один з учасників того полювання був наш штатний єгер. Він провірив документи даного порушника, і виявилося, що в нього не усе там гладко...тобто полювати права він не мав взагалі. Була спроба скласти протокол. Але поступив дзвінок до єгеря, щоб не рипався. ПРо що я писав, риба гниє з голови, і кумівство в нас ще ніхто не відміняв. А чому єгер все ж послухався та не керувався чинним законодоавством, то лише йому відомо, певно посадою дорожить чи т.п.
Про нашийник писалося - я не використовую ніякі оранжеві нашийники! Не бачу в цьому доцільності. Взагалі їз зазвичай знімаю, якщо собака знає місцевіть і не чужі угіддя.
Ну і ще, що робили мисливці в тих угіддях, якщо вони закриті...теж питання. Або Коля не зовсім точно вказав місце події.
А собака в закритій зоні могла бути запросто - зайшла туди з гоном...для собак меж немає, чи то закрита чи відкрита зона...
п.с. дана інформація надана мені в телефонному режимі. Збираю по крупках. Адже таким людям не місце серед мисливців... хоча не впевнений, що зможу попхати "човен" проти течії...
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 20/01/2016 13:35 #119529

Як вище вказано собака яка має признаки ПОРОДНОСТІ.фіолетово якої породи підлягає ВІДЛОВУ!Тавро.ошийник.дзвіночки не обовязкові!Якщо цей підар цього не знає то його проблеми.Ніхто нікого нізвідки не виключить.забудьте про те!Хіба самі йому щось зробите...
  • Vasil muk
  • Поза форумом
  • Молодий ловчий
  • Постів: 37
Останнє редагування: 20/01/2016 13:36 від Vasil muk.

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 20/01/2016 15:57 #119533

hanter39 написав:
...один з учасників того полювання був наш штатний єгер. Він провірив документи даного порушника, і виявилося, що в нього не усе там гладко...тобто полювати права він не мав взагалі. Була спроба скласти протокол. Але поступив дзвінок до єгеря, щоб не рипався... А чому єгер все ж послухався та не керувався чинним законодоавством, то лише йому відомо, певно посадою дорожить чи т.п...

То можливо потрібно разом з виключенням горе-мисливця з УТМР звільнити також і егеря? Бо не склав протокол коли того вимагала ситуація, та і я так розумію є питання до місця проведення полювання.
  • Панас
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 199

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 20/01/2016 16:12 #119534

Панас , не треба ,, гнати ,, на єгеря . Я його добре знаю . Він правильний мужик . І з бреками бореться огого . А нащот протоколу , то смисл його писати , якщо він потім йде наверх і його там завертають . І ще , Панас , не говоріть погано , про тих кого не знаєте .
А з місцем полювання може і я помилився , бо в тих угіддях ще ні разу не був .
Останнє редагування: 20/01/2016 16:19 від механізований.

Re: Вбивство вижлеця РГ . Волочиський район . Допоможіть ! 20/01/2016 16:50 #119545

А ми не знаємо ні одного ні другого, стараємось аналізувати все з ваших слів і слів хантера39, зрештою власнику того собаки пофіг чи дзвонив хтось до єгеря чи ні , бувби складений протокол можна би було щось вимагати.
Трои змінив назву теми...додав прізвище.
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2859
Останнє редагування: 20/01/2016 16:54 від Myron.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.45 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення