Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
<--

ТЕМА: Притулки для собак: "За" і "Проти"

Притулки для собак: "За" і "Проти" 27/12/2016 19:00 #123558

Теодоровиче, задумка хороша. Але дозвольте у Вашій темі висловити свою думку по цьому приводу.
Чомусь вважаю за краще допомогти дитячому будинку, аніж притулку тварин. Адже жодне собаче життя, чи навіть тисяча життів не є рівним одному людському.
Скажите, а що ж робити з безпритульними собаками: стерилізувати, утримувати...Моя відповідь- усипляти!!! А ці кошти, що мали б йти на подібні притулки, перенаправляти на покращення життя і так обділених сиріт..
ПС. Не жалійте пострілу на бродячого собаку.
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!

Re: І знову конкурс від МК "ГУБЕРТ"!!!!! 27/12/2016 20:36 #123561

Можна допомогти сиротам .....а ще пенсіонерам,армії,інвалідам і взагалі,на жаль, Україні ....
Я теж не жалію пострілу в угіддях,але це в угіддях. Ці пси чи коти які опинились в притулках на всі сто залежать від людей бо навіть на смітник не можуть попасти. І краще нехай вони будуть в притулках чим виловлювати молодняк по угіддям чи кусати дітей в місті.
Це моя особиста думка,нікому нічого не навязую.
  • Польовник
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 417
За пост подякували: Хімік

Re: І знову конкурс від МК "ГУБЕРТ"!!!!! 27/12/2016 20:45 #123563

Никогда не стрелял и не буду...В городе тоже жалко,жена периодически передаёт в зоошанс или корм или немного денег.
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Re: І знову конкурс від МК "ГУБЕРТ"!!!!! 27/12/2016 20:49 #123564

Закарпатські собаки Панда і Люсі стали зірками світової преси. ФОТО
Втр, 27/12/2016 - 16:39 Новина
Закарпатські собаки Панда і Люсі стали зірками світової преси. ФОТО
Панда і Люсі із Цеглівки – на сторінках світової преси. Про собак, які провели два дні на залізничній колії написали відомі британські, російські, американські та навіть бразильські видання.

Одна із собак була травмована, а друг (пізніше виявилося, що це братик Люсі) не залишав її. Тварини два дні провели на колії, а поїзди проїжджали над ними: собаки тулились до землі. Волонтери забрали тварин і відвезли в Ужгород.

Собаки стали зірками інтернету. Їх побачили і впізнали господарі. Виявилося, що тварини кілька днів тому втекли через хвіртку, залишену відкритою на ніч, і загубилися. Зараз собачки вдома разом з люблячими господарями.

Зворушливу та вражаючу історію показали всеукраїнські телеканали. Про Панду і Люсі написала зарубіжна преса. А відео, де тваринки жмуться одне до одного і над ними проїжджає поїзд, уже завантажено на кілька десятків каналів у YouTube.

У тебе би піднялась рука "усипити"??
В мене ні.
  • Польовник
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 417

Re: Притулки для собак: "За" і "Проти" 27/12/2016 22:59 #123569

hanter39 написав:
Адже жодне собаче життя, чи навіть тисяча життів не є рівним одному людському.
Скажите, а що ж робити з безпритульними собаками: стерилізувати, утримувати...Моя відповідь- усипляти!!! А ці кошти, що мали б йти на подібні притулки, перенаправляти на покращення життя і так обділених сиріт..
ПС. Не жалійте пострілу на бродячого собаку.

Рома, та не треба лицемірити... Чомусь мені здається, що тобі плювати на тих сиріт так само, як і на собак. Співчутливість, милосердність - воно або є в людини, або немає. Співчутлива, милосердна людина жаліє КОЖНУ живу істоту. Не буває так, що людей мені шкода, а собак не шкода. Просто жаліти вголос бідних діток-сиріт набагато голосніше і гарніше звучить. Не вірю я в твою жалість до бідних діток... Ну не вірю і все!
А стосовно собачого життя, яке, з твоїх слів, нічого не варте, я хочу розповісти тобі одну історію, яку недавно почув від одного мисливця. А розповідав він про те, як до нього колись привели собаку, щоб він дострілив... Дослівно не пам"ятаю, але суть, я надіюсь, ти зрозумієш. Короче кажучи, у одного ідіота тесть захворів на туберкульоз. І порадили лікуватись собачим жиром. Той ідіот пішов до ще одного ідіота, у якого якраз був підходящий пес - жирний, вгодований. Випили, домовились... Треба ж забити того пса. Запхали в мішок. Били по-різному - і трубою, і ногами, і скакали по ньому. А він живий... Вирішили попросити того мисливця, щоб застрілив. З його слів, коли знімав шкіру, то ще такого не бачив - суцільне синє місиво. Живого місця не було. І знаєш, Рома, які слова того мисливця мене найбільше зачепили? Каже:"Бл...ть, ще такого не бачив. Вони до мене принесли того пса, витрясли з мішка, а він всеодно йде за ними. Вони його б"ють, а він іде за ними(нагадаю, один з ідіотів був хазяїном)..." Жодне собаче життя , кажеш, не варте людського? Не знаю, в той момент чомусь мені здалось, що життя навіть тих двох ідіотів не були варті того одного собачого.
Я вже здається тобі колись казав, скажу ще раз - спробуй хоч раз коли-небудь подивитись собаці в очі... Чи простому бездомному,якого зібрався стріляти, чи своєму, якого в черговий раз зібрався продавати...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615

Re: Притулки для собак: "За" і "Проти" 28/12/2016 09:54 #123570

Весь час перед тим , як починати давити умняка потрібно спочатку дати собі пару відповідей на прості питання. Чи я дав життя цій собаці ? Яке я маю право лишити цю собаку життя?
Як можна застрілити найвірнішого супутника нашого життя , якого Бог дав нам у допомогу?
Весь час згадуйте про те , що ми несем відповідальність за тих кого ми приручили
Ми хочем змін і європейського розвитку , тож хватить мислити , як варвари. Всі хто потребує допомоги має отримати її. Держава має дбати і про нас і про братів наших меньших , а держава - це ми з Вами.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Притулки для собак: "За" і "Проти" 28/12/2016 11:24 #123573

Чому ми так любимо змішувати все в одну купу..? Відділіть "мух від котлет". Є собаки "приручені", домашні,яких ми любимо і які люблять нас. Є покинути кимось, які колись були "приручені", які справді потребують допомоги. А є здичавілі, чи напів здичавілі, які об'єднуються у зграї та становлять загрозу не тільки звірятам, але і людям. Хіба вам не доводилось читати про напади таких зграй на людей та загризених чиїхось дітей? Собаки є різні, як і люди... Я за свою сучку можу сам комусь в горло вчепитись, але коли на мене, чи когось з членів моєї родини нападе агресивний пес, пристрелю не задумуючись. Стосовно притулку для собак, то це правильний шлях, але в нашому клептократичному суспільстві правильна його реалізація, на мою думку, мало ймовірна. На якомусь етапі все вмре через банальну відсутність фінансування, бо тим що мають гроші це пофігу, а просте населення такий проект довго не потягне...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4160
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 28/12/2016 11:25 від ОлегП.

Re: Притулки для собак: "За" і "Проти" 28/12/2016 20:15 #123575

Класно пишите)) Колль (Хімік), пишеш що лицемірю..Тоді виходи що ти лише пишеш. Уже 1.5 роки як з кожної зп автоматично перераховую певний % в благодійний фонд.
Про погляд "в очі" тим кого продаю...Намьоки поняв про що. Я не тримаю собак які мене не влаштовують. Якщо така собака є посередньому і може представляти комусь цінність та давати користь- я її продаю. Якщо собака має порок, та в кращих випадках стерилізую та подарую. Вибач, для мене собака це машина для полювання, змагань, виставок. І коли машина класна- я її полюблю.
А дивитися в очі тих кого відстрілюю, сенсу не бачу. Може жорстоко, але собака не мисливської породи в угіддях для мене шкідник, стріляю не вагаюся.
Уже місяць борюся з підкидишами на наших Мтф. Уявляєш, коли корова має телитися, то собаки лізуть звідусіль. Буває що ветеринар роди прийняти не може, кидаються. Цієї ночі один такий шкідник проліз через вентиляцію і вцепився в зад корові, добре що нічний скотарства був на місці. Ось цьому я зранку в очі глянув, коли він вирішив прилягти навіки.
Пам'ятаю як був студентом, то від корпусів до гуртожитку приходилося йти Голосієвським лісом. Деколи це було випробування,..Зграй було чимало.
Я згідний на стерилізацію і подальше утримання в притулку, в разі економічного розквіту країни. Коли важливі соц.питання закритті, ще лише притулками тварин можна зайнятися. А зараз- усипляти, ось мій варіант.
Ну і для покращення ситуації тре якісь міри для безвідповідальних власників собак...А такими жалісними історіями нічого не змінимо.
ПС. Якщо хтось подумав з вище написаного, що я не люблю собак, помиляється. Я не люблю людей, котрі не можуть дати свому вихованця нормального догляду, та не в змозі відповідати за нього...
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!
За пост подякували: Хімік, burkales

Re: Притулки для собак: "За" і "Проти" 28/12/2016 23:33 #123580

Та не про здичавілих і агресивних собак мова. Я не настільки тонкослізний і сентиментальний. Здичавілі,агресивні пси в угіддях чи парках повинні бути знищені. Хоча б по тій причині, що це вже не зовсім собаки, а наполовину дикі звірі. Можливо трохи спішив і не зовсім точно висловив свою думку. Просто я зрозумів, що ти, Рома, пропонуєш відстріл і присипляння як 100% альтернативу притулкам. І це мене роздратувало. Так не можна. Згоден, агресивних немає сенсу довічно утримувати і годувати в притулку. Хоча, можливо, варто теж ще розібратися в причині агресії. Можливо той собака гарчить на простягнуті до нього руки через те, що просто зазнав забагато болі від тих рук. Можливо, знайдеться людина, яка з такого звіра знову зробить друга. Принаймні, бачив передачу , як це роблять в Америці. Сюжет був про двох пітбулів(!), яких конфіскували у власника через те, що вони були агресивні. Так там цілу експертизу призначили, яка доказала, що у кобеля(!) агресія набута, а у суки - вроджена. Сука пішла на усипляння. І вірите, чомусь мені її вже не було шкода. Їй був даний шанс. А от кобеля віддали спеціалісту, який після реабілітації зробив з нього чудового пса-компаньона, який пішов "на всиновлення" і чудово прижився в новій родині. Звичайно, нам ще далеко до Америки. Але принаймні, треба спробувати дати кожному "нормальному" бездомному собаці шанс знайти свою сім"ю. Так, я не був в жодному притулку і тим більше не допомагав. Але це питання мене цікавить, завжди намагаюсь дивитись фото-відео-репортажі на цю тему. І знаєте, що постійно кидається в очі? Це очі тих собак. Скільки в них прохання і бажання, щоб їх забрали, чи хоча б погладили. Чи хоч одна істота на землі ТАК живе для свого хазяїна і так потребує любові від нього, як собака? Тому, якраз, якби я організовував подібний до Польовникового конкурс, я б перше місце віддав не тому, хто завіз найбільше корму в притулок(хоча і це немаловажно, але деколи в людини просто немає фінансової можл.це зробити), а тому, хто "всиновив", або допоміг "всиновити" хоча б одного з бродяг.

Ну, а стосовно продажу друзів, то ми з тобою, Рома, і в неті, і при зустрічі вже не раз говорили на цю тему. Тут у нас з тобою напевно консенсусу ніколи не було й не буде. Але мені, принаймні, подобається, що ти признаєш своє ставлення до собак вголос і не приховуєш. Тому вибач, забираю свої слова про лицемірство назад.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615
Останнє редагування: 28/12/2016 23:38 від Хімік.
За пост подякували: burkales
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.93 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення