Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
<--

ТЕМА: Попросили тут тут запитати, чи не потрібні цуцики.

Попросили тут тут запитати, чи не потрібні цуцики. 06/06/2019 13:37 #126425

Оголошення на ОЛХ. Хортенята без документів, Запорізька область, Василівський район, село Менчикури.
Батько з родоводом ФМСY, мати без родоводу.

www.olx.ua/obyavlenie/prodam-shenkov-hortov-IDEpuuE.html
  • Вікторія
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 17

Re: Попросили тут тут запитати, чи не потрібні цуцики. 09/06/2019 21:31 #126432

Адміни, фільтруйте такі оголошення, теми...пропаганда до браконьєрства...
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2931
Закоханий у полювання!

Re: Попросили тут тут запитати, чи не потрібні цуцики. 12/06/2019 13:28 #126434

Якщо ви вважаєте бракон'єрством використання мисливської собаки без родоводу, то, я думаю, ви помиляєтесь. Цього собаку не можна використовувати у кінології. Не бажано. Тому що немає ніякої гарантії, що це не вчинить шкоду породі. Але використовувати як суто робочу можна. Я не знаю, як у вашому регіоні, а у нас можна через УТМР зробити легальний мисливський паспорт для такої собаки, якщо в організації визнають, що цей собака дійсно мисливської породи. До того ж, можна зробити нульовий родовід. Якщо це робити через КСУ, то собаку не можна буде використовувати для отримання щенят. Але, якщо зробити нульовку через ККУ, то у собаки є шанс, якщо три експерти дадуть їй оцінку "відмінно". Не так давно в КСУ таке саме робили, але чомусь раптом вирішили більше не робити. ККУ зараз співробітничає із УТМР. Все законно! Не треба тут розводити "базар". А купувати саме у цього чоловіка, чи ні, - це вже нехай самі люди вирішують. Хочете пораду? То нехай тоді хазяїн не ображається. Я б не купувала. Щенят відлучили від мамки у віці до місяця і вони утримуються у жахливих умовах.
  • Вікторія
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 17
Останнє редагування: 12/06/2019 13:30 від Вікторія.

Re: Попросили тут тут запитати, чи не потрібні цуцики. 13/06/2019 07:34 #126435

Пані Вікторія , це мисливський форум і ми прагнемо до правильного полювання, тому всі дії мисливців мають бути ПРАВИЛЬНІ.
Щенята мають продаватися виключно з родоводом виданим загальнодержавною КСУ ! Довідки від якихось громадських організацій не проходять....зараз їх є дуже багато , цих громадських організацій і якщо кожна почне видавати довідки - то ми просто "змучимся " щось - комусь доказувати.
Ви праві в одному - цих щенят слід продавати тільки на базарі або на ОЛХ.
Це моя думка....
  • Олесь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1025
Лиш Той є гідним, при якому Світ стає кращим !

Re: Попросили тут тут запитати, чи не потрібні цуцики. 17/06/2019 21:53 #126439

Якщо вам подобається все в нашій країні, то мені НІ. Я тут, бо хочу, щоб було краще! Подобається корупція, ями на дорогах, вирубані ліси... Ні!?) То чому ми маємо спонукати до порушення закону України інших. Бо не хочеться його слухати коли воно стосується нас?
Паспорт на мисливську собаку для полювання видається на основі довідки про походження ! І ніяким іншим чином, за пляшку, долар чи т.п.- не видається. А хто це робить, порушує Закон, зловживає службовим становищем- плюньте йому між очі, якщо прагнете кращого!
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2931
Закоханий у полювання!
За пост подякували: Олесь

• Сторінка:
  • 1
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.38 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення