Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Пси для ловів --з родовідом чи без....

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/06/2009 20:54 #6609

Хімік написав(ла):
БОГУН написав(ла):
Приїдьте з вашими найкращими собаками до нас на Волинь , на виставку , на змагання. Покажіть ваших собак , познайомте нас.

Хімік Тут собака зарита. Поки УГГ не визнаний якоюсь організацією на виставку може приїхати ТІЛЬКИ як глядач.

Та я розумію , що це не є так просто... Просто я так емоційно висловився через заклики Василя про заборону естонок , російських гончаків , спанієлів. . Якщо спанієлі , як порода , в Україні вже віджили своє(хоча , хто його зна , може ще й повернуться ) , то естонки , РГ - це породи , які доказали не на словах своє право на існування.
Але вихід же якийсь повинен бути... З чогось же треба починати... Державі , ясне діло , начхати... І тому , доля цієї породи виключно в руках ентузіастів. І добре буде , якщо , у них(у вас) вистачить терпіння , ентузіазму , коштів для того , щоб хоча б зареєструвати її. Адже , якщо я не помиляюсь , для цього насамперед потрібно , щоб була якась необхідна кількість собак , однакових по типу , та по робочих якостях. І знову ж впираємось в цей дебільний закон про заборону полювання з собаками без документів(що б там не казав Роман , але він таки дебільний )... Як можна розвивати власну породу , відбирати плідників за робочими якостями , якщо полювання з такими собаками заборонене... . Тому , думаю , треба для початку створити клуб любителів даної породи(як це робили інші ентузіасти) , а потім від імені клубу добитися в ФМСУ дозволу на полювання з собаками даної породної групи , мотивуючи це тим , що це необхідно для племінної роботи Може так?

Так одна справа коли полюють з раріками и тузіками а инше з зареестрованою породою.
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/06/2009 20:55 #6610

Закон про заборону полювання з безпородними собаками - добрий. Погоджуюсь що до клубу УГГ(своєрідна група підтримки) Поголів"я УГГ є, залишається "ЗМУСИТИ" якусь з "українських" кінологічних організацій розпочати роботу над відродженням УГГ.
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1680
Останнє редагування: 17/06/2009 20:56 від БОГУН.

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/06/2009 21:00 #6611

ХІМІК ....одне запитання:"Чому я повинен купувати Таврію "Славута" , а не , наприклад , Мерседес , чи Фольксваген ? Тільки тому , що вона наш національний автомобіль?" Нєт уж , вибачте.

друг та ніхто ні вас ні мене НЕ забовязує купувати ТАВРІЮ чи ін .
лиш є таке як ЗАХИСТ ВІТЧИЗНЯНОГО АВТОВИРОБНИКА .єє
і тому ми сплачуємо на державу тисячі еуро при розмитненні а наші авто без нього
( те що в 90рр нам занесли як "нашу " і ЛАДУ І МОСКВИЧА і нагнали того барахла з УГОРЩИНИ І ПОЛЬЩІ що ще до тепер є на дорогах )

а тепер що сі стало з нашими автами ????
що ви не розумієте що ні ЛАДІ НІ МЕРСУ українського вітчизняного авта непотрібно !!!!
як і нашої породи пса .

просто тре людські умови .хочаб рівні .

а тут сі надає допомога ще невизнаним не розповсюдженем породам мисливських псів .
хоча і мають своїх уже 14 .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/06/2009 21:05 #6612

.. Просто я так емоційно висловився через заклики Василя про заборону естонок , російських гончаків , спанієлів...

ні я там не емоційно а просто як приклад чи як написав що чомусь певні групи псів "визнали "
і дозволили з ними полювати а інші ні .щось ФМСУ брало до уваги чи хтось підплатив як усе хехех
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/06/2009 21:33 #6614

щось ФМСУ брало до уваги чи хтось підплатив як усе хехех

Ні Василь не підплатили.
ФМСУ створена на базі Кінологічних секцій УТМР, які тягнуть свій "родовід" з ссср, в якому і сворені Естонський Г, Російський Г і т. д. Тому ці породи визнані "АВТОМАТИЧНО"
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/06/2009 21:34 #6615

БОГУН написав(ла):
Закон про заборону полювання з безпородними собаками - добрий. Погоджуюсь що до клубу УГГ(своєрідна група підтримки) Поголів"я УГГ є, залишається "ЗМУСИТИ" якусь з "українських" кінологічних організацій розпочати роботу над відродженням УГГ.

а моя думка що це найдурніший (вибачаюсь ) закон у ловецтві .
\
МИСЛИВСЬКИЙ ПЕС ПОВИНЕН БУТИ ----МИСЛИВЦЕМ найперше .друге задовільняти потреби свого господаря .

а бути РОДОСЛОВНИМ для ноього неважливо .

мені байдуже чи ваш пес має всі родослівні ( не куплені ) чи має дипломи по кабану ... перепілці
хочу бачити його роботу на ЛОВАХ .це основне для мене і щоб господарь був задоволений .

Мені байдуже якого ви роду пан ловчий , які маєте титули .дипломи . яке маєткі маєте , якої ви національності ,віри чи і невіруючий ,... кольору шкіри --- головне для мене БУТИ ЛЮДИНОЮ (в житті ) а коли тема ЛОВІВ то тут ви повинні бути ловчим і ваші дозволи ,трофеї, круті карабіни і авта ... мене нецікавлять .

так і з псом . (для мене )
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/06/2009 21:39 #6617

От впертий гуцул
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/06/2009 21:49 #6622

хахахаах та ти себе переконуй і вір тим дядькам що навішали лапші і вішають ще ...вони це вміють .

а здорового глузду у цім законі ----0 (на даний час на UA)
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/06/2009 21:57 #6623

Я тебе не переконаю, а ти мене

Скажи Василь, а чого ти купив Пижа з документами? Знаєш, мій сусід має собаченят. В мами песиків вуха стоять і хвіст закручений!А робочі якості які - закачаєшся! НЕ ХОЧЕШ? (безплатно)
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 17/06/2009 21:57 від БОГУН.

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/06/2009 22:03 #6625

І я так кажу,з ким хочу з тим і полюю.А може я собі хом"ячка навчив з голосом гонити то що,я браконьєр? І можна подумати що з безпаспортними псами зараз заборонено полювати то стало меньше помісей і.т.п,а коли почнуть давати довідки то "вимруть" породисті, це беліберда.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1824
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/06/2009 22:14 #6629

West
І я так кажу,з ким хочу з тим і полюю

А з ким полюєш?
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/06/2009 22:17 #6630

БОГУН написав(ла):
Я тебе не переконаю, а ти мене

Скажи Василь, а чого ти купив Пижа з документами? Знаєш, мій сусід має собаченят. В мами песиків вуха стоять і хвіст закручений!А робочі якості які - закачаєшся! НЕ ХОЧЕШ? (безплатно)

і ЛИСКУ це мій 1 пес з PEDIGRI . а мав до 15 .
тому що я тут за 4 000км і щоб після продати песиків деякі хочуть PEDIGRI .

робочі якості набуваються напрацьоваються у лісі не паперях .

дома мав файного ПИЖА І ЛИСКУ без тих PEDIGRI і нічого був дуже задоволений .

як був дома мені самі ті вуйкє з ФМСУ за 100 доллярів "зробити " папері мому спанієльови карпатському .

я дуже мало вірю в ті папері .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/06/2009 22:18 #6631

Маю таксоподібну чупакабру.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1824
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/06/2009 22:28 #6632

я дуже мало вірю в ті папері

Треба поправляти вірогідність паперів, а не відмовлятись від них. Тоді взагалі не буде у що вірити, крім байки власника суки.
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/06/2009 22:41 #6633

БОГУН написав(ла):
я дуже мало вірю в ті папері

Треба поправляти вірогідність паперів, а не відмовлятись від них. Тоді взагалі не буде у що вірити, крім байки власника суки.

які папері ??
та в нас сі купує паспорт на людину фальшивий , дипломи з університетів, на авто...
а ви тут проякісь папері на пса тьфу хехе.де де а ще у нашій БАТЬКІВЩИНІ .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/06/2009 23:03 #6634

vasyl eger написав(ла):
[b]
та в нас сі купує паспорт на людину фальшивий , дипломи з університетів, на авто...
а ви тут проякісь папері на пса тьфу хехе.де де а ще у нашій БАТЬКІВЩИНІ .

Що факт то факт , а власник суки сам ніколи не схоче парувати з дворнягою, чи іншопородним.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/06/2009 23:14 #6636

Василь
Ти хочаб раз був на кінологічній секції в УТМР? Ти знаєш хоть одного експерта? Ти був хоть на одній виставці? Твая сука мала собаченята з документами? Ні? То чому ти називаєш величезну кількість чесних інтузіастів корупціонерами і махльовщиками?
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 18/06/2009 00:02 #6638

Начяли за здравие а кончили за упокой.Те люди которые имеют собак без документов то их и защищяют.Хотя это совсем не правильно.Даже есле вы и охотитесь с собой без доков то этим уж точно не стоит хвастатса и подавать пример другим.Это не правильно.И какой бы не был закон,он всёравно закон и его нужно чтить.
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 18/06/2009 00:11 #6639

Рома2323 написав(ла):
И какой бы не был закон,он всёравно закон и его нужно чтить.

Тоже правильно
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 18/06/2009 01:36 #6643

Богун, ти завжди закликаєш нас до європейскості, невже ти небачиш, що цей закон зневажає найціннішу із європейських свобод "свободу вибору"?!
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 635
"Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову"
Ліна Костенко.
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.51 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення