Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Пси для ловів --з родовідом чи без....

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/05/2009 17:37 #4648

В мене собаки мають родоводи (зараз уже ФМСУшні)- собак без родоводу не було. Собаки повинні бути з родоводом хоча б для того, щоб не допускати інбридингу при злучках. Але ж не такою ціною! Власник собаки повинен мати вибір: членом якої громадської організації йому бути. І якась конкуренція повинна бути, а не тільки ФМСУ.
Не було ФМСУ - в УТМР щенячка коштувала до 10 грн. А тепер...
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/05/2009 17:53 #4649

Раніше якось заохочували мисливців за полювання з собаками. Хоча б для того, щоб не залишати підранка. Тепер виходить, що нехай залишиться підранок, але полювати з собакою без родоводу відповідповідної організації ("правильної і єдиної") не можна.
Я не проти ФМСУ. Мене цікавить - куди йде стільки наших грошей, якщо у ФМСУ немає угідь? Чому так дорого коштує "щенячка" або заміна її на постійний родовід? Може хтось знає? Внесіть ясність в економічне обгрунтування таких розцінок.
А звідси і випливає ціна на цуценят з родоводом.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/05/2009 17:56 #4650

nadyk написав(ла):
Нарахунок того, кому вигідно, щоб всі собаки були з родоводом.
Півмільйона (приблизно) мисливських собак в Україні. Порахуйте членські внески (50-100 грн щороку) за кожну собаку. Порахуйте "щенячки" (50-100 грн за кожну). Заміна "щенячки" на постійний родовід (минулого року 100 грн.). Акт в"язки (30 грн), огляд цуценят (30 грн.) і т.д. Тепер порахуйте все разом.
Родоводи УТМР не дійсні, суд визнав позов УТМР до ФМСУ таким, що не має підстав. Племінним розведенням займається тільки ФМСУ. Монополія.
Якщо мисливець хоче полювати з собакою - нехай іде на поклін до ФМСУ і платить гроші. Не хоче - нехай полює без собаки, тому що ФМСУ недоотримає лишні пару сотень грн.
Хоча почитаєш про роль ФМСУ в мисливському собаківництві- плакати хочеться від захвату - все для нас!!!!!!! А насправді у ФМСУ немає навіть своїх угідь. Тобто, ФМСУ наказує члену УТМР з яким собакою полювати в угіддях УТМР. До речі, можна хоч з китайським родоводом, але не УТМРівським.
А це все грошики! І не маленькі.

¿ + 100
це все розумію ї хотів тут щось таке написати .
але я вже і так тут всім надоїв хехе.

біда в тім що наші ПСАРІ немають ніодної вітчизняної породи мисливських псів .
а такі закони створили для захисту інтересів інших і своїх звичайно
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/05/2009 17:57 #4651

nadyk написав(ла):
Раніше якось заохочували мисливців за полювання з собаками. Хоча б для того, щоб не залишати підранка. Тепер виходить, що нехай залишиться підранок, але полювати з собакою без родоводу відповідповідної організації ("правильної і єдиної") не можна.
Я не проти ФМСУ. Мене цікавить - куди йде стільки наших грошей, якщо у ФМСУ немає угідь? Чому так дорого коштує "щенячка" або заміна її на постійний родовід? Може хтось знає? Внесіть ясність в економічне обгрунтування таких розцінок.
А звідси і випливає ціна на цуценят з родоводом.

багато цікавих питань задав .
лиш тут з нас ніког нема з тої організації . а шкода.
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/05/2009 18:01 #4652

І ще. Не згідний, коли говорять, що "...так званні «диванні» собаки, на яких приємно дивитися на вулиці, навіть на виставкових рингах вони, буває, займають найвищі місця, але як мисливські вони, як це сказати, щоб нікого не образити, явно не «дотягують» до високого звання мисливського пса. В очерети, болото та навіть на чисту воду для пошуку підранка їх просто не заженеш. А якщо там кріпко засів ще й серйозний звір, такий як кабан, то вони воліють за краще відсидітись у теплому джипі на м'якому кріслі". У мене всі собаки "диванні", бо в мене однокімнатна квартира на 5-му поверсі і собаки частенько дозволяють собі поніжитись на дивані. Але на їх робочі якості це не впливає.
Якщо з собакою ходити на полювання і трошки з нею працювати, то результат буде позитивний. Один дід мені говорив: "Щоб підготувати гончака - треба зчовгати три пари кирзових чобіт і порвати три фуфайки".
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/05/2009 18:31 #4653

дід мені говорив: "Щоб підготувати гончака - треба зчовгати три пари кирзових чобіт і порвати три фуфайки"

faino did kazav
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/05/2009 20:50 #4654

nadyk написав(ла):
І ще. Не згідний, коли говорять, що "...так званні «диванні» собаки, на яких приємно дивитися на вулиці, навіть на виставкових рингах вони, буває, займають найвищі місця, але як мисливські вони, як це сказати, щоб нікого не образити, явно не «дотягують» до високого звання мисливського пса. В очерети, болото та навіть на чисту воду для пошуку підранка їх просто не заженеш. А якщо там кріпко засів ще й серйозний звір, такий як кабан, то вони воліють за краще відсидітись у теплому джипі на м'якому кріслі". У мене всі собаки "диванні", бо в мене однокімнатна квартира на 5-му поверсі і собаки частенько дозволяють собі поніжитись на дивані. Але на їх робочі якості це не впливає.
Якщо з собакою ходити на полювання і трошки з нею працювати, то результат буде позитивний. Один дід мені говорив: "Щоб підготувати гончака - треба зчовгати три пари кирзових чобіт і порвати три фуфайки".

Сказали Ви в основному правильно...
Але диванні собаки і собаки які живуть в квартирі з господарем - "это две большие разницы" як говорять в Одессі.
Диванна собака це соба, яка полювання бачила - хіба по телевізору з дивана!!!
А Ваші гончаки таки пройшли нагонку і , як я бачу по результатах, не погану...
І попередні Ваші пости - також у ціль.
Що ж зробиш, якщо ФМСУ зараз користується підтримкою ( досить сильно, враховуючи висновок суду) державних мужів...
Можливо саме питання конфлікту стоїть не правильно...
Я , наприклад, за централізацію собаківництва... але не так, як це, поки що, робиться на UA.
А на рахунок 10 грн. в УТМР і 50 грн. в ФМСУ - так інфляція, криза ... (жарт)
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/05/2009 21:51 #4655

Тільки що прийшов з осередку ФМСУ. Заплатив членські внески - 100 грн. За "щенячки" ще не знаю. Через місяць буду оформляти - скажуть.
На рахунок централізації собаківництва. Повинна бути одна комп"ютерна база. Ніхто не спорить. Але ж така база велась в УТМР, і вела її пані Н.Томіна. ФМСУ просто забрала її в УТМР. Зараз вона є і там, і там.
Просто Держкомлісгосп делегував право ведення племінного собаківництва ФМСУ, і повністю позбавив цього права УТМР.
Але УТМР - це дійсно громадська організація, а ФМСУ - приватна пана Голубченко, хоча на словах і "добровільне об"єднання". Попробуй тут не об"єднайся!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/05/2009 23:03 #4656

Ви праві.
Але виходу з цієї , поки що, патової ситуації ніхто не бачить...
Можливо організації перестанеть ворогувати і ситуація поправиться.
Поживем побачимо
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 16/05/2009 00:11 #4658

Дай Бог! Дай Бог!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 16/05/2009 04:23 #4671

всі хочуть ЛИШ керувати і наживатись .

"де 2 українці .там 3 гетьмани "
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/06/2009 18:58 #6411

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/06/2009 19:02 #6412

Мій "безпородний" Джим подає курочку...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/06/2009 19:49 #6413

Хімік написав(ла):
Мій "безпородний" Джим подає курочку...

Джим молодець
Але я не повністю зрозумів, чому безпородний
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/06/2009 21:00 #6418

В п"ятницю , в презентації , ще не знаючи , що тут є спеціальний розділ , де обговорюється ця тема , я висловив свою думку з цього приводу , тому повторюватися не буду... Хочу лише її продовжити , тому що , якщо відверто , то в мене просто немає слів... Поки я не стикався з цим , я якось не задумувався... А конкретніше , хочу розповісти свою ситуацію , в яку я попав. Три роки тому, ще не будучи мисливцем , але вже будучи в душі заядлим собачником , я купив собі щеня російського спанієля.Батько в нього був диванним , а мамка від робочих собак , але також без документів. Чому я так поступив? По-перше ,звичайно , питання ціни , хоча це не головна причина(можна було не спішити , і призбирати на породистого). Друга , і це основна причина - навіщо купляти породистого собаку , не маючи досвіду? Все-одно ти його спортиш , не зможеш належним чином підготувати...Тут ти ще й підводиш заводчика. Адже , не секрет , що він хоче , щоб з його щенятка зробили "чєлавека" ,щоб він прославляв мамку , і папку... І от , коли в мене з"явилась змога придбати рушницю , стати мисливцем , зрозуміло , що Джим став мене супроводжувати скрізь , адже , якщо чесно , мисливцем я став виключно через любов до мисливських собак. М"яса я не голодний... Ну , ясно , що в процесі з"ясувалося , що він не має , ні тої пристрасті в пошуку , ні нюху , що повинен мати спанієль. Але , як би там не було , апортувати я його навчив , подає птицю з води , зайця додушить... Та й просто , з ним веселіше... І все було добре , поки до мого напарника по полюванню , у якого сука ягд теж без документів , не причепилися перевіряючий єгер , і міліціонер. От тоді я почав серйозно задумуватися. Пішов у осередок , в секцію , кажу , дайте хоч якусь довідку на право полювання , без права в"язок. Ні , сказали... Собака вважається безпородним. А полювання з таким прирівнюється до браконьєрства... От тобі й маєш... А шо ж мені , кажу , робити? Не попадатися , кажуть... Це виходить , що замість того , щоб у свій вихідний піти з собакою , побродити з "ружжом" , розслабитись , я повинен дійсно , як браконьєр , ховатися з ним по корчах? Це просто п...ць , інакших слів нема...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/06/2009 21:11 #6420

ХІМІК

Це виходить , що замість того , щоб у свій вихідний піти з собакою , побродити з "ружжом" , розслабитись , я повинен дійсно , як браконьєр , ховатися з ним по корчах? Це просто п...ць , інакших слів нема...

Згоден на всі 100%
І Европа і Росія (росіяни дають довідку ( після екстер'єного огляду на виводці( без права вязки)) і мож полювати...) такого не роблять.
ДУРНИЙ ЗАКОН зроблений під когось...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/06/2009 21:16 #6422

Отак відіб"ють людині "охоту" до полювання через пса,а людина потім і відстрілку купляти не буде ,мотивуючи це тим що ітак браконьєрить.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1824
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/06/2009 21:42 #6434

Я розумію , що ідея благородна... Це ж прекрасно , коли всі мисливці будуть в угіддях полювати з породистими собаками... Але як не розуміють ті , хто прийняв цей закон , що не всі мисливці є в душі "собачниками"... Саме собачниками , які вміють бачити красу в полюванні з собаками , милуватися роботою свого собаки , радіти за його успіхи на виставках , займатися розведенням... Значна ж частина мисливців хоче мати просто собаку , який просто подасть йому качку , не змушуючи лізти в холодну воду , або знайти в траві мертву здобич, чи додушити підранка . А з цим завданням може справитись майже люба дворняга(я вже не кажу про собак "з явними ознаками породності"), при найпростішій підготовці. Сам в цьому не раз переконувався.Так навіщо заставляти такого мисливця "возитися" з породистим цуценям , змушувати його їздити на виставки (адже без цього ніяк), якщо в нього не лежить до цього душа? Треба віддати йому належне вже тільки за те , що він залишає менше підранків в угіддях. Адже , якщо у нього є хоч якийсь собака , який розшукує і приносить підранків , то він набагато швидше візьме денну норму(я говорю за совісних мисливців).Адже , і дитині ясно, що краще , коли він зіб"є 5 качок , і всіх їх знайде , ніж він зіб"є 10 , а знайде тільки 5.. І тут він взяв норму , і там він взяв норму... А якщо , наприклад , я люблю собак , мисливцем став тільки через це , то я сам знайду і гроші на гарне щеня , скільки б воно не коштувало , і час... До речі , про час... Я , особисто , дуже хочу завести ще лягаву , і хоча б одну гончу... Але не роблю цього навіть не тому , що не вистачає грошей на щеня , чи немає де утримувати , а тому , що не вистачає часу для того , щоб займатися по серйозному з ним... І з норного я почав лише тому , що вважаю цих собак найпримітивнішими в плані натаскування(нехай не ображаються на мене заядлі норники . Адже , як я вже сказав , поки що , я не є прихильником якогось конкретного виду полювання , а просто , люблю мисливських собак , і ті види полювання , де приймають вони участь(можливо ,з часом , мій круг захоплення різними породами звузиться? )Тобто , я вважаю , що є породи , до яких я ще просто не доріс. То чого , наприклад , якщо мені подобається полювання на куріпок , чи дупеля , чи вальдшнепа , я повинен купляти породисту лягаву , якщо все одно в мене зараз нема ні часу , ні досвіду , щоб її достойно натаскати? Чому я поки не можу пополювати зі своїм безпородним спанієлькою , тим часом , відвідуючи виставки , змагання , випробування , і , відповідно , набиратися досвіду , придивляючись , від яких собак взяти в майбутньому щеня?). От таке запитання я хотів би задати тим баранам , які придумують такі закони , в ім"я "народу"
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/06/2009 21:47 #6435

Ми з Джимкою гарно побраконьєрили на відкритті... Аж упріли
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

RE: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 15/06/2009 22:51 #6458

Хімік

Я розумію , що ідея благородна....................................................................

+1000

Гарно висловив думку
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.
Останнє редагування: 15/06/2009 22:53 від ostt.
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.55 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення