Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Пси для ловів --з родовідом чи без....

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 01/02/2012 08:12 #67604

a porodysti tezh by maly iogo proyty ? chy vony porodysti i netreba ?¿

это высказывание воспринимаю как знак неуважения в мою сторону, и не восприятия меня как собеседника
вот жеш пристали к тем странам, так вы же еще и узнайте что нужно что бы в той же германии собаку допустили к охоте того же ягда? А надо немного не мало сдать экзамены на сответствие породе,
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 01/02/2012 11:44 #67617

davaite vsi pocikavemos !!!!!!!!!!

Golovnyi kriteriy po yakomu u nas nemozh poliuvaty z bezporodystymy bulo i e .
"zberigty myslyvsku porodu , na vyvedennia yakoi potratylys sotni rokiv i bagato zusyl ..."
(ce vsi tut kazaly desiatky raziv)
!!!!!!!!

ale nixto , i ni z FMSU , ne skazav i ne vnis rishennia :

PRO DOZVIL NA POLIUVANNIA BEZPORODYSTYX --- PISLIA EKZAMENU !!!!!!!!1

Chomu ????

ta bo vony tilky zbyrayut € cym zakonom (moia dumka )

------------------

i chomu porodysti psy nemayut proxodyty ekzamen po dopysku do poliuvannia ????????
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 01/02/2012 11:48 #67618

slavamaz написав:
a porodysti tezh by maly iogo proyty ? chy vony porodysti i netreba ?¿

Ой любиш ти тролити, Василь
Якщо тебе цікавить моя особиста думка - то так, мають пройти і породисті.
Забігаючи наперед і щоб не чекати твого наступного посту одразу напишу - моя сука пройшла випробування. Якщо треба, фото дипломів з випробувань викладу. Також собаку бачив в роботі один поважний експерт, що створив цей чудовий сайт. Тільки от диплом, на жаль не виписав, бланків з собою не мав..

slavamaz .
ya ni do tebe ni do in NEXOCHU PRYDERTYS !!!!

CIkavlos vashoiu dumkoiu , !

dumayu sho na UKRAINI e tysiachi porodystyx bez vyprobuvañ ! i z nymy poliuyut .

to davaite tysnuty na FMSU , - shob zrobyly OBOVIAZKOVYI ekzamen dlia vsix porid myslyvskyx psiv i mozhe bezporodystyx !!!!!!.
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 01/02/2012 11:50 #67619

Добрый день,
по вопросам охоты с собаками обращайтесь по т. +7 777 221 8841.

The Union of Cynologists of Kazakhstan
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
www.uck-kz.org
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 01/02/2012 12:12 #67620

slavamaz .
ya ni do tebe ni do in NEXOCHU PRYDERTYS !!!!

CIkavlos vashoiu dumkoiu , !

Без проблем!
Я свою вже висловив..
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6250
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 01/02/2012 13:01 #67626

Я думаю,що корінь зла не в безпородніх собаках,а в нашому законі...Як я уже писав вище,я за те щоб незалежно від того чи породна собака ,чи не породна,вони повинні всі реєструватися...Хочеш тримати собаку неси за неї відповідальність,роби прививки,слідкуй за в"язками і т.д...І коли ти вирішиш ,що тобі собака не потрібна,то ти не викинеш її на вулицю,як зараз у нас робиться в більшості випадків.а віддаш її в притулок,або приспиш...І от тоді люди начнуть задумовуватися...Якщо я уже придбав собаку,і всерівно мушу її реєструвати,робити прививки і т .і ,то може уже краще придбати породного пса...
А тепер,щодо самого закону,то він (закон)повинен дозволяти полювання із не породними собаками,бо ми так ніколи не виведемо жодної породи...Бо будь яка приливка крови іншої породи робить собаку уже безпородною..Повторюся...Наглядний приклад із Карпатцем...Інтузіаст ,автоматично стає порушником закону...Мисливську породу не виведеш в вольєрі,з ним треба проводити роботу в угіддях....
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759
За пост подякували: strilok

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 01/02/2012 14:12 #67643

+1

Дивитись потрібно трішки ширше, а не з позиції "Я маю документи на пса і вже не браконьєр". Якщо б у Німеччині діяв закон, такий як у нас то б не було ні курців, ні ягдів, ні дратів.

Про документи на собак. Є така штука називається Правила утримання домашніх собак і котів. Так в правилах зобовязано всіх власників своїх улюбленців реєструвати в ветлікарнях . Просто ДУЖЕ мало хто це робить . Там заодно і береться ветпаспорт.

Про "бобіків". Робота мисливської собаки - це результат. Або він є - і собака робоча, або його нема - і собака не робоча. Породна собака може нюхати, слухатись і т.д. і т.п. а непородна просто піде і з шварів принесе качку. Кажу що не потрібно стригти всіх під один гребінець.
  • Барва
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 395

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 01/02/2012 14:23 #67649

Закони треба міняти під потреби людей а не законами формувати грошові потоки під конкретних осіб. Навіть ті бобіки в верхньому відео по кабану достатньо добре працюють. То саме можна сказати і про греїів в Ангілії. Супер спеціалізована порода але для полювання на кролика беруть бобіків (метисів) і мають закон в одному місці. Проводять чемпіонати з призами, все як має бути. Тільки чогось високоспеціалізовані породи з тисячотлітньою історією в певних умовах бобікам поступаються. Про теперішніх ягдів вже говорив в іншій темі. Чогось душа мені більше лежить до забракованих німцями безкришних ідіотів які пахали всі ніж до широкогрудих шо по норі не пройдуть. Має бобік прививки, принесе з води підранка і додушить лиса обгавкає кабана хай працює. Недавно на полюванні бачив хлопа з метисом пікінеса. Питаю як працює. Супер 10 м вліво 10 вправо піднімає зайця з голосом, якраз встигає рушницю підняти. Підранків з голосо жене, мінус не апортує. Їсть канапку - мінус, не п"є сто грам - плюс. Полювання йде веселіше.
Нам себе треба міняти і самим треба міняти своє життя, а не чекати що хтось за нас це зробить.
Всім дякую за підписи в зверненні від власників хортів до ФМСУ на "Фестинах Діани". Терміни поміняли і на початку року в Києві ФМСУ запросило власників до себе на збори взнати що люди хочуть. Почастіше б стукали то і задниці б піднімали з фотелів для роботи а нетільки бабло рахували що має прийти. Має бобік прививки, принесе з води підранка і додушить лиса обгавкає кабана хай працює.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 365
За пост подякували: vasyl eger, LСергій, бригадирь, strilok, Барва

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 01/02/2012 14:30 #67651

Vladyk:cheer: +1
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 01/02/2012 15:08 #67658

Бобіки були і будуть!Мав я декілька боіків і всі вони працювали на всі 100%.І зараз моої естонка з лайкою до них не дотягують.Зараз ще попробую з Ягдами.Не получиться те,що хочу-буду далі тримати простюхів.
  • strilok
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • полювання,відпочинок на природі.
  • Постів: 928
ИЖ-18 МН (30-06)

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 01/02/2012 15:25 #67662

в чем проигруют породистые? Какие охоты? Как готовиш собак к охотам?
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 01/02/2012 15:43 #67666

Федя,я вже минулого року писав,90% полюю на копито.І описував про натаски і про собак безпородних.І фото скидував,сперечались довго.Помоєму в темі Браконьєрські собаки.Слідкую за цією темою із самого початку,зарікався,що вже нічого тут писати не буду.Так шо суперечок більше розвивати нехочу і не буду.А маю свою тверу і незмінну думку,гібридиди достойні собаки на полванні,дечим навить превосходять породистих,і маюють право на існування!!!В нас треба срочно міняти закони!!А вибір собаки це вже особиста справввва мисливця.Більше сперичаатись і доказувати в цій темі не буду.
  • strilok
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • полювання,відпочинок на природі.
  • Постів: 928
ИЖ-18 МН (30-06)
За пост подякували: бригадирь

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 01/02/2012 16:15 #67675

Вот тут и жарко. Недавно охотились с человеком, так он взял себе РПГ, спрашиваю за сколько взял, говорит за 300 грн. говорю понятно без документов, а он мне и говорит, я покупал собаку, а не бумажки, я говорит знаю у кого и что брал, так как уже была от этих собак собачка, и работала бомба, только её сбила машина, и опять взял от них же. А документы говорит, за зайцем не бегают. И ещё один случай. знакомый взял себе лайку с документами, с хорошей родословной, работает бомба, не нарадуется, повязал её тоже с хорошей собакой, и не сдержался взял и оставил себе из под них ещё одну сучечку, теперь не придумает что с ней делать, говорит не рабочая вообще, вот и что делать всё есть родители звёзды, бумажки есть, но как говорится природа на детях отдыхает. Да ещё и нужно разобраться кто такие БОБИКИ, так как бобиками будут являться даже щенки от чемпионов мира, родившимися в не плановой вязке, а фактически чем они отличаются от тех которых делали с бумажкой при свидетелях держащих им свечку, но вот только одни будут бобиками, в вторые элита.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
  • Постів: 570
За пост подякували: vasyl eger, LСергій, strilok, hanter39

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 01/02/2012 16:45 #67681

Сплели тут до кучі вже все що тільки можна...
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6250
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 01/02/2012 17:20 #67688

ЧОМУ Б НЕ ДАТИ ЇМ ШАНС !!!!!!!!!!!!!
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Полювання без собаки , як весілля без музики.
  • Постів: 2184
ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.
За пост подякували: vasyl eger

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 06/02/2012 20:43 #68228

Hi,

In order to go hunting, the dog must have valid Hunting Passport issued by Estonian Hunting Dog Society. Currently the dog must have a pedigree and at least one show result to obtain it.

BR,

Elo Lindi
EKL sekretär/Secretary of Estonian Kennel Union

Tel./Phone: +372 6 540 130
Faks/Fax: +372 6 540 132
www.kennelliit.ee

Привіт,

Для того, щоб ходити на полювання, собака повинна мати дійсний паспорт полювання від Естонського товариства мисливська собака. В даний час собака повинен мати родовід і принаймні одне шоу результат для його отримання.

BR,

Ело Лінді
EKL sekretär / секретар Естонського союзу розсадників

Тел. / Телефон: +372 6540130
Faks / факс: +372 6540132
www.kennelliit.ee
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 06/02/2012 22:45 #68248

Здравствуйте, г-н Егерь!

В Латвии с 2003 года действуют правила Кабинета Министров, которые, согласно Закону об охоте, определяют использование на охоте собак.
В них написано, что охотиться разрешается с породистыми охотничьими собаками, которые зарегистрированы и вакцинированы в соответствии с нормативными актами о регистрации и содержании собак. Так что у охотника с собакой должны быть при себе документы удостоверяющие породу собаки и вакцинацию - то есть ветеринарный паспорт и родословная.
Регистра пород охотничьих собак на сегодняшний день не существует, но беспородных, метисов или собак без документов, также как и у вас, на охоте использовать нельзя.

С уважением,

Елена Штреккере
Руководитель Латвийского клуба охотничьих собак
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: hanter39

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 10/02/2012 14:47 #68927

Тут в нас по Зіку крутять полювання на копито кабан, інша передача - цап. Хлопці купили ліцензії, єгері прочитали правила техніки безпеки, перевірили документи, зібрали підписи і в загон відправили людей з собаками де, на мій погляд, мисливські породи навіть в попередньому поколінні не ночували. Тут в лісі перевірка, переглянули папери, все нормально, система працює і в телевізор попала. Результат - взяли козу. І хтось буде розповідати, що неможна полювати з собаками без родоводу. Результат - взяли козу.
Родоводи мають нести інформацію для людей, що займаються породою а не ловами. Куди ми попадем в кожному з можливих випадків куди вона нас приведе. Поки знав тільки одного експерта (взагалі то я їх мало знаю), який перед тим як вязати свої собак довго вибирав пса, дивився, на його роботу, екстерєр, батьків і дідів.
  • Vladyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 365

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 10/02/2012 15:14 #68931

Тут в нас по Зіку крутять полювання на копито кабан, інша передача - цап

Коли?В яку добу?
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 10/02/2012 17:39 #68954

А чого це Вас дивує?
Чи в нас ніхто не полює з собаками без документів? Так переважна більшість в лісі так полює. І ніхто нікого не питає за документи. То тільки тут на форумі роздули незнати що.
Я взагалі не розумію цієї дискусії...
  • Andriy
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 130
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.52 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення