Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Пси для ловів --з родовідом чи без....

Паспорт на право полювання для собаки 16/02/2012 15:04 #69662

У мене проблема. Взяв щеня яга, зараз йому 7 місяців. Документів на матір не має, а на батька всі і на право полювання, вязки та дипломи із змагань. Як отримати паспорт на право полювання?

Заповнити профіль!

• Fant0m
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 13
Останнє редагування: 16/02/2012 22:11 від Slavamaz.

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/02/2012 19:00 #69853

hanter39 писав:

якщо є гроші їздити в інші місця охотитись, то є гроші і на цуцика з доками, а як нема грошей на цуцика з доками, то кудись їздити охотитись в інші місця їх теж думаю небуде!

Якщо, ти думаєш , що тут зібралися самі мажори то ти глибоко помиляєшся, ми всі тут прості люди яким постійно бракує грошей, але всетаки час від часу ми робимо форумівки і тоді полюємо зі своїми помічниками, як приклад форумівка на Волині (обійшлася десь мені приблизно в 300 грн), Федя хантер з братом, аж з Полтави приїхали в Закарпаття , а це заслуговує похвал . Якщо, будеш нас ще колись запрошувати до себе то я неприїду.....нема грошей (жартую звісно)

Михайлович писав:

Наприклад я в свому районі не шорохаюся від машини .

Небудьте такі впевнені бо час від часу заїзджає екологія, а там бувають представники із області тоді навіть хоча і знайомі , але протокол вліплять, тай несправа в тому протоколі просто нахрена комусь щось доказувати

А з цього реченя сміюся і досі

а тримати собаку з доками і тупу не бачу смисла, краще робочу і без доків!!!

Звичайно, що всі ми виберемо цей другий варіант, але хтось колись задумувався над процентним відношенням тобто скільки собак полукровок чи собак від непланових вязок є дійсно робочими????? Та я впевнений, що 1 з 10 де з плановою вязкою все навпаки.......
Нерозказуйте тут про дипломованих собак які ледь витягують на диплом 3 ст, а якщо і говорите то конкретніше прізвища заводчиків і т д. Я колись брав собаку у одного такого "заводчика" теж без документів, як пізніше виявилося одну суку він тримав як показову а інша родила кожного року і таких випадків "море" звідси і появляються собаки ,які "портять" лінії... Думаєте собаці легко заробити диплом??? Помиляєтесь є ряд чинників ,які цьому заважають як погодні умови так і самопочуття собаки. Скільки разів ми милувалися гоном свого помічника, аж серце гордістю розривається як чуєш пісню добру годину, а буває , що і 10 хв не гонить
Хлопці у мене в самого є 2 собаки одна з доками друга без і полюю я з 2 і можливо та без документів і працює трохи, але це напевно остання яку я брав НАВГАД бо інакше неназвеш.
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2859
За пост подякували: Andriy, Hunter.ua

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/02/2012 21:16 #69867

Myron писав:
Небудьте такі впевнені бо час від часу заїзджає екологія, а там бувають представники із області тоді навіть хоча і знайомі , але протокол вліплять, тай несправа в тому протоколі просто нахрена комусь щось доказувати

Була екологія, я сказав що на другу неділю ця ж собака (без доків) буде мати документи
напевно добрий громадянин попався протокол не складав, а тільки посміявся.
П.С. собакам вже давно би міг поробити доки, але як писав І19, це те ж саме що вкрасти машину і перебити номера
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Полювання без собаки , як весілля без музики.
  • Постів: 2184
ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 17/02/2012 21:55 #69868

На сигареты больше тратим чем те щенки стоят,про алкоголь молчу,не пью.....
Я так точно если месеца 3 не покурю,щенка любого куплю!Хотя зарабатываю не так уж и много..
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с
За пост подякували: Andriy, Hunter.ua, Muhaylovuch, Fant0m

Дозвіл на право полювання 04/03/2012 11:50 #71603

Доброго дня шановні форумчани!
Маю одне досить цікаве питання стосовно дозволу на право полювання для собаки.
Маленька передісторія цього питання така:
в грудні в мене пропала моя собака, дратхаар Ніка. Шукав, надіявся, що з'явиться. Оскільки надій тепер вже мало, вирішив завести нового друга. Шукав цуценя з родослівною, щоб не мати потім проблем з єгерями через собаку, але потім зрозумів, що по ціні трішки закруто.
Нещодавно мав розмову з одним мисливцем, він каже, що родослівна не обов'язкова.
Він має мисливську собаку (дратхаар) без родослівної, сплачує 50грн в рік в обласну федерацію собаківництва, а вони натомість видають йому документ, який дає право полювання з собакою, але без племінної роботи.

Може хтось підказати чи це дійсно реально, і якщо так, то куда саме звертатись, і яка процедура такого питання?

Наперед вдячний за пораду!
  • Zaja
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 10

Дозвіл на право полювання 04/03/2012 12:04 #71605

Переніс у відповідний розділ.
ostt

Якщо колега мисливець говорить про такі речі - найпростіше звернутися в це ж відділення ФМСУ для отримання такого ж дозволу.
І після отримання оного ( або отримання відмови) прозвітувати в цій же темі.
Самому цікаво яке відділення федерації видає такі дозволи на полювання...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.
Останнє редагування: 04/03/2012 12:07 від ostt.

Re: Дозвіл на право полювання 04/03/2012 14:17 #71616

Zaja hovorut pravdy. Y nas e takesh, tilku taky procedyry prorobliayt y nas ne FMSY a YTMR.
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!

Re: Дозвіл на право полювання 04/03/2012 14:19 #71618

Я розмовляв з Рогоцьким про допуск без доків собак до полювання без права вязки, відповідь була --- НІ . Тобто ФМСУ таких доків невидає і я так зрозумів що і не буде видавати.
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Полювання без собаки , як весілля без музики.
  • Постів: 2184
ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.

Re: Дозвіл на право полювання 04/03/2012 15:48 #71623

Щойно розмовляв з тим-же колегою.
Так, дійсно в них (він з Ів-Франківська) ФМСУ видає такі документи, причому почали видавати віднедавна, десь 2 роки тому. До цього була ж така позиція ФМСУ як і зараз в нас (у Львові). Але коли змінили голову ФМСУ ситуація змінилася.
Маленька ремарка: попередній керівник їхньої ФМСУ сам займався племінною роботою (вловлюєте зв'язок), можливо Рогоцький теж має в тому неабиякий інтерес.

З цієї всієї історії в мене виникає два запитання:

1. Чи можливо виробити аналогічний документ в Ів-Франківську для іншої обл (Львівської), та чи буде він дійсним нас (Львівській обл);

2. Як відбувається призначення/ вибори голови ФМСУ, можливо варто змінити Рогоцького і ситуація зміниться в нас теж.
  • Zaja
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 10

Re: Дозвіл на право полювання 04/03/2012 16:46 #71625

Таки да!!!Убрать нужно и пора уже. А то не розришает с двориками охотится!!!
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Re: Дозвіл на право полювання 22/04/2012 19:10 #75290

• hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!
Останнє редагування: 22/04/2012 19:28 від ostt. Причина: неодноразово потрібно корекцію( мат, ссилки,...)

Re: Дозвіл на право полювання 22/04/2012 19:27 #75292

hanter39 написав:

бредота
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Re: Дозвіл на право полювання 22/04/2012 22:32 #75309

Ну тут дискусія вічна,а двайте так само заборонемо їздити авто старше 5 років,тільки іномарки,або не дай Бог тільки ВАЗ ГАЗ ЗАЗ,І одружуватися тільки з тими с ким скажуть.Кожен громадянин, згідно Конституції України,має право на вільне (віросповідання,відпочинок і тд тп)і юристи зі мною погодяться що з цим можна спорити.Хто цим займається професійно честь ім і хвала(мають можливість і бажання їздити по виставках,спілкуватися получати якійсь прибуток хоч і мізерний)А є і дядько з Голопупівки який полює положених 30 днів в рік і любе він свого СІРКА не меньше а може і більше,бо дівідентів з нього крім радості не яких.І не треба говорити що гроші можна назбирати,друзів не купують вони нас знаходять самі,Михалич підтвердить в нас колєга разом з ним вибрав саму меньшу,саму слабшу,сподобалася і все і не думав не про виставки і дипломи,він вибрав друга,тому не будемо звинувачувати один одного.Але той хто це придумав,думав не про людей,і не про собак,а тільки про кішеню,це моє як кажуть імхо тому дуже не лайте
  • Вадим 2
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 241
За пост подякували: vasyl eger, Slavko, hanter39

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 22/04/2012 23:41 #75315

Але той хто це придумав,думав не про людей,і не про собак,а тільки про кішеню
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
За пост подякували: Slavko

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 23/04/2012 20:20 #75372

а чего сразу запретить старые машины, лучше давайте розрешим ездить на самопальных, а че передняя правая сторона от БМВ, левая от трактора, а задок вобще на гусиницы поставить можно, а че катится же, а то что без тормозов так тормоза придумали трусы
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 25/04/2012 14:30 #75448

Не хотів створювати нову тему, тому виложу тут, оскільки це трохи має відношення.
Отож, наскільки відомо FSI не визнає наші найпоширеніші породи гончих з якими полюють на Україні : РГ, РПГ, ЕГ і надіюсь, що скоро в цей список попаді і УКГ.
Питання: чому цих порід не визнає світова організація FSI? Невже ці собаки малопоширенні, невже в світі їх є недостатня кількість? Невже ці гончі немають родоводів? Невже...
Хто може дати відповіді на ці питання. Коли наші родоводи визнає світ?
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!
За пост подякували: vasyl eger

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 25/04/2012 19:04 #75471

а хто тим займався ?
Росії не потрібно була "чужа" організаця. На полювання не впливало членство в ФЦІ ...
Там даже Coca Cola і жуйкі Donald були як "провокаця"
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3512
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONAL: www.alldog.eu/
Останнє редагування: 25/04/2012 19:05 від WALLY.
За пост подякували: vasyl eger

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 25/04/2012 19:16 #75477

Ну з Росією зрозуміло, тай я не так хвилююсь за РГ і РПГ, як ЕГ. Як Естонія допустила що її національна порода не визнана FSI.
Валлі, якщо можеш, дай ссилку чи розкажи, що потрібно, щоб FSI визнало породу (дуже цікаво).
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 25/04/2012 19:51 #75481

тут Остт вивчив детално питання (я маю на анг та пол мові). Можливо остт має на кирилици.
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3512
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONAL: www.alldog.eu/
За пост подякували: hanter39

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 25/04/2012 23:20 #75535

ВАсилю будь ласка для мене, за кордоном обов'язково треба мати папери такі як в нас на собаку.
  • Вадим 2
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 241
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.50 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення