Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Пси для ловів --з родовідом чи без....

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 20/09/2015 07:46 #117346

Я це вже сам зрозумів,але коли купував щеня, про таке не думав,а зараз просто таким зацікавився,так що прийдеться в подальшому житі купувати щенят з повною документацією.
  • Roman,layka
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 14

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 20/09/2015 18:25 #117349

Маєш пса радуйся, але нема ніяких гарантій шо то лайка.... може то "бетмен" , або пес який візуально схоий на лайку ))))
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2859

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 22/09/2015 10:13 #117393

інколи такий бетмен так працюе що чистокровні з доками з боку відпочивають
  • Slavko
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 860

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 22/09/2015 13:17 #117413

воно й то таке можливо, сам часто бачив, але потім докажи що це собака а не кінь чи кіт
не допусти щоб хобі переросло в діагноз

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 23/09/2015 07:14 #117432

Колись довелось в одному селі полювати на косоокого спринтера з чистейшим "дворянином". Так цей король сільських вулиць таке витворяв , що чистокровки і не додумались зробити подібне.
Та на превеликий жаль нас мисливців власників ловецьких псів обмежили законом , а про чисельність згинувших підранків ніхто не переживає бо пес з папьорами то єст бізнес за вбиті америцькі єноти
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
За пост подякували: Вадим 2

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 23/09/2015 09:29 #117435

И что же он такого вытворял страшного?
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 23/09/2015 19:36 #117438

Федір твій ягд додумався добрати зайця втопивши його а цей Тузік зробив це
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 23/09/2015 19:53 #117440

цей Тузік так кожен раз топив зайця чи просто раз таке сталось ?

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 24/09/2015 05:59 #117448

Aleksis написав:
Федір твій ягд додумався добрати зайця втопивши його а цей Тузік зробив це

это очень важно на охоте, именно втопить зайца? Как он его топил он взял и донес его к воде? Лично мои ягды добирают подранков быстро, взяв за горло (кто первый) второй за позвонок два рывка и все. Зайцев они не добирали так как я на зайца не охочусь. Для меня то что он втопил зайца это как боксер круче другого потому что может садиться на шпагат, а соперник нет
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: LСергій

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 24/09/2015 10:23 #117453

Як думаєте, якщо б зібралось десять Тузіків лягавих чи норних і відповідних десять чистокровних собак з документами то хто б показав стабільну роботу ?
і ще, пси з родоводом і без це так само як машина з техпаспортом і без
Останнє редагування: 24/09/2015 10:24 від Федько-халамидник.

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 24/09/2015 11:13 #117454

есть предложение сделать мини соревнования 5 собак с документами против 5 двортерьеров. Я могу посодействовать в соревнованиях по норе, больше того даже могу выставить одну собаку которая не имеет ниединого диплома с хваткой по зверю, это типа гандикап для команды дворов. Только не надо искать собак которые от породистых родителей просто владелец суки вяжет ее по два раза в год и одна вязка без доков, или кому то было влом делать документы это не двортерьеры!
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Федько-халамидник

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 24/09/2015 16:13 #117455

вижу желающих уже на две команды двориков, ну вот и весь розговор. Шарики крутые но доказать под экспертом это ...
Тему можно закрывать. За собак не извесного происхождения те кто охотится с такими. Перефразируя фразу скажем так "кто понял жизнь - от двориков отказался"
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 24/09/2015 16:19 від Hunter.ua.

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 24/09/2015 17:26 #117456

В свою чергу організую випробування по фазану за правилами лягавих
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6250
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 24/09/2015 18:40 #117457

Це полювання відбувалось на Волині в Ковельському районі. Ми з батьком придбали ліцензії на зайця і до нас напросився мій двоюрідний брат який і взяв з собою чистейшого дворянина Тузіка. Спочатку якось було не зрозуміло , одне діло коли собака вправно корови пасе, а інше зайців полювати , та взяв , то взяв. В той рік р.Турія дуже сильно підняла рівень води і канави на полях повиходили з берегів і позатоплювали поля на яких ми полювали. Морозець зробив своє діло , та правда не до кінця. Вода замерзла на 1см. Не розумію чому , та всі підняті нами зайці чомусь сміло перли через цей тоненький лід в надії прорватись через водно-кригову перепону. Це слід було бачити. Перший піднятий вухань був битий не чисто по задку і на трьох пер через кригу , передніми лапками ламаючи лід , а задньою відштовхувався від дна так і пливучи -стрибаючи тікав. Тузік рвонув , що криголам наздогнав косоокого плавуна і в пащеку , а той піщить. Ну , як його на воді укатрупить? І ось Тузік робить глибокий вдих і занурює зайця під воду. Пауза на скільки вистачало повітря піднімає зайця до гори , той знову тріпається , ще одне занурення і так поки не добрав того горе плавця-стрибунця. З наступним трофеєм така сама історія. Я думаю Федір , що для тебе я доступно розяснив , щоб ти не фантазував , що Тузік бігав до ріки і топив зайців , як Герасим Муму.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 24/09/2015 18:44 #117458

Згідно нашого законодавства собака без доків , якраз і є двортерьєром і ти Федір про це добре знаєш
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу
Останнє редагування: 24/09/2015 18:44 від Aleksis.

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 24/09/2015 18:55 #117459

Останнє редагування: 24/09/2015 18:55 від Федько-халамидник.

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 24/09/2015 19:31 #117460

хорошо я готов даже на 5 собак просто без доков, мне всеровно ДАФа как эксперта просить, а у него собак хватает всегда хороших
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 24/09/2015 19:36 #117461

То что описано говорит только об одном, у собаки небыло силы справиться с подранком зайца, что до моих гарантирую что драт догнав того зайца точно его бы не топил как и ягды, драт просто трепнул бы в сторону разок и там все позвонки повылетали бы, ягд думаю за зайцем тоже не провалился бы. Чего то сверхестественного в поведении Тузика не вижу. Собака хоть породистая хоть шарик это хищник и естественно у него срабатывает инстинкт преследования, были подранки которые немогли убежать, а силы у него не хватало что бы просто встрепнуть его. Точно тоже когда норная не может пробить зверя где то в каком то месте, она отходит и ищет другой подход.
Скажу больше первая в жизни собака которую я помню дворняжка Руслан, она не охотилась, но руку подавал как бы здороваясь всегда когда просили, а когда говорил другую приберал даную и подавал другую и никто его этому не учил. Это я к тому что некоторые дворняжки могут даже апортировать без учения, но я знаю и ягда который первый раз услышав слово "лежать"-лег, но а чемпионом в состязаниях пока так и не стал
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 24/09/2015 19:40 від Hunter.ua.

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 25/09/2015 06:04 #117469

еще вопрос, а скольких зайцев поднял Тузик, не утопил, а именно выставил под выстрел?
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 25/09/2015 14:07 #117470

Добуто було норму 3шт. піднято Тузіком 12шт по решті не стріляли , а просто спостерігали , як король сільських вулиць ганяє на нас косооких як справжній гончак. Для тебе Федя повторю слова моєї класної керівнички: "Медведя в цирку вчать на мотоциклі їздити" Я знаю випадки , коли чистокровки ягди заганялись в нору копняками , а в норі лежали і відпочивали. Та саме смішне , що потім ще і диплом 3ст. отримали
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу
За пост подякували: Вадим 2
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.47 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення