Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Пси для ловів --з родовідом чи без....

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 25/09/2015 16:58 #117472

Ну ти Федя-Халамидник "замутив воду" .
Перечитесь "ні про що".
Роботи двортерєрів я бачив, це поодинокі випадки , тим більше ми не знаємо , хто були батьки тих "тузіків" можливо породисті собаки .
У породистих собак є такі , що не працюють, але набагато менший відсоток ніж у дврових.
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2859
За пост подякували: ostt

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 25/09/2015 18:34 #117473

12 штук и гоняла как заправские гончие)))) вот и все выяснилось. С под хорошей гончей взять за день реально ну 3—4 штуки, но 12 штук за день хорошая гончая не отработает, еще если только троих стреляли а остальных он просто гонял. Вот смотри моя гончая хоть одна хоть другая зайца на гону держит в принципе легко час. Это имеем как минимум 9 часов гона и это надо было тех троих бить сразу. Нереально гончей отработать 12 зайцев за день если это гончая. Ягд может отработать 12 штук, драт может.
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 25/09/2015 20:20 #117475

Переважно хто двориків нахвалює, той нічого крім них і не бачив...
  • Vitallik
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 727
Коли Закон втрачає справедливість - Справедливість стає законом
За пост подякували: ostt

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 25/09/2015 20:50 #117476

Hunter.ua написав:
... С под хорошей гончей взять за день реально ну 3—4 штуки, но 12 штук за день хорошая гончая не отработает...

Федя! Ти просто неуважно читаєш тему!
Тобі ж писали:

Slavko написав:
...інколи такий бетмен так працюе що чистокровні з доками з боку відпочивають...

• LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3154
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 25/09/2015 20:51 від LСергій.

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 26/09/2015 08:49 #117482

Vitallik написав:

Хочеться почути Вашу чисельність собак якими Ви володіли. З посту можна судити , що Ви старий заводчик і впевнений психолог , що відразу робите заключення. На превеликий жаль у Вашому профілі тяжко визначити Вашу професійність.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 26/09/2015 09:34 #117488

Aleksis, яку ви відстоюєте думку? Так як я зрозумів, що любий двортерьєр кращий за породисту собаку???
З власного досвіду напишу пару слів про своїх собак, які в мене були. Починав полювати я з собакою породи БОКСЕР Документів на полювання я ще тоді не мав і ходив з батьком , переважно в нагінці, моя Дені вправно шукала і гонила з голосом зайців та лисів в той час кращої собаки я і не бачив. Коли мені виповнилося 21 , купив собі лайку без документів звичайно, значить двортерєр , взяв зпід нього не одного кабана, козу , лисицю, гонив з голосом все живе . А потім я почав їздити на виставки, змагання і тоді зрозумів як має працювати гончак і лайка, і тепер точно знаю , що собака має мати родовід. А "перебирати" тузіками згадуючи як працював колись той один не збираюся бо надто коротке наше життя для таких експериментів .
Додам тільки те ,що я ніколи не шкодував , що взяв собі пса без документів, а взявши відносився так само, як і до всіх інших.
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 2859
За пост подякували: ostt, Федько-халамидник

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 26/09/2015 19:49 #117494

Мирославе в першу чергу я хотів донести думку про те , що головним є предмет полювання , тобто дичина , щоб вона не пропадала після наших пострілів і не має різниці , хто її надибав і приніс тобі чи тузік чи фонзекляйма. Я вже раніше писав про те , що колись можливо було зробити документи з правом полювання без права в'язки , та тепер враховуючи вольєрний бізнес цей пункт був ліквідований і частина собак перейшла в розряд бездоків , тобто не допущених до полювання. Основна теза - збереження стріляної дичини , а не хто кращий з доками чи без
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
За пост подякували: ostt, Myron, Slavko, Вадим 2

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 26/09/2015 22:47 #117499

Vitallik написав:

Повністю підтримую Алексіса!!!
Хочу сказати, що на мою думку і взагалі то реально так і є, більшість з всіх людей, що сидить на форумі починали саме з двортерєрів. І не треба говорити, що буцімто двори кращі за породних а ті за дворів. Попадаються і поміж двортерєрів кращі собаки за породних, але це хто на що полює і в яких умовах. От наведу приклад сам на собі: взяв від Мирона вижлу - Альфу, з самого початку, початок її робіт мене просто шокував, робота по зайцю 1-2 години спокійно при постійних нагонках, косуля взагалі нічого казати, то менше ніж суткою не обходиться, кабан - перші підйоми і злість мене поражали, одна собачка спокійно гонить марадик кабасиків, але до поки на неї не провернеться один із низ, досить, адже кабани підняті і вони виходять на номера. Все, що я вище написав, все розповідав Миронові при зустрічі, все так само було з вижлою сместь ЕГ і УКГ, хоч від УКГ, як я зрозумів там був лише окрас. Одне, що хочу зазначити, так це голос, не знаю як в кого з ЕГ, ну коли я чую гін своєї Альфи, просто серце крається, це мелодія над всім селищем!!!
Висновок: у кожного є свій помічник і для кожного він найкращий!!!!!
  • Yura777
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 324
Гнаться за тремя зайцами - значит, самому стать косым.
Останнє редагування: 26/09/2015 22:49 від Yura777.
За пост подякували: Myron

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 27/09/2015 12:53 #117503

але до поки на неї не провернеться один із низ,

Незрозумів, може поясниш ще раз ?
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Полювання без собаки , як весілля без музики.
  • Постів: 2184
ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 27/09/2015 15:55 #117504

Без знания кровей нет племенной работы. И мы должны быть благодарны людям,которые создали и донесли к нам породы в чистоте! Мы в свою очередь должны их сохранить. А дай свободу нашему брату,скоро будет одна порода с висячими ушами и хвост бубликом.
Конечно ооочень часто породистые собаки не показывают надлежащей работы,но тут больше виноваты сами хозяева. Собака годами седит в клетке,потом её берут на охоту,а она там не способна показать и самую маломайскую роботу,иступая обычным дворянам.
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с
За пост подякували: Myron, Федько-халамидник

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 27/09/2015 18:18 #117505

Хлопці, та зрозумійте будь-ласка що від кожної попроди вимагається
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 27/09/2015 18:27 #117506

Висловлю і я свою скромну думку:
1. Погоджуюсь з Aleksis, що головне, щоб не пропала добута звірина і коли дозволяли полювати з робочими безпородниками без права в'язки, думаю що це було правильно.
2. Погоджуюсь з Романом, що для розвитку та збереження робочих якостей породи має бути строгий контроль та відбір на основі родословних та фактичних робочих якостей собаки. Існуюча система (виставки, змагання), на мою думку, не є досконалою, але іншої поки що не придумали...
3. Питання на засипку - як виникли ті чи інші породи? Переважно змішування різних якостей різних порід. Тому категорично заборонити змішування порід, на мою думку, рівноцінно забороні з виведення нових порід з новими якостями. Інша справа, що це має відбуватись осмислено і грунтовно, а не як не будь, чи як ся стало...
Десь так...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4355
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 27/09/2015 18:38 #117507

А як контролювати перший пункт?
Тобто, є пес без доків. З ним ідуть у кінологічну установу і оформляють доки без права в"язки. Потім спокійно в"яжуть і отримані цуцики знову ставлять на доки БЕЗ права в"язки..
І так по кругу. Взивати до чесності певних особистостей, на мою думку, трохи наївно.

Стосовно третього пункту - то звісно що без гібридів чогось нового отримати важко, але тут все залежатиме у підході. Коли хочуть вивести нову породу - то ставлять перед собою якусь ціль і підбирають таких плідників, які несуть необхідні ознаки. Із покоління в покоління закріплюють потрібні ознаки і позбуваються небажаних. Це довгий і нудний процес. І робить його якась група фахівців, а не двоє полуп"яних кумів. Ніяка порода не виникла з бухти-барахти від одної неконтрольованої в"язки двох тузіків.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6250
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem
Останнє редагування: 27/09/2015 18:42 від Slavamaz.
За пост подякували: Myron, Федько-халамидник

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 27/09/2015 19:26 #117508

Ніяка порода не виникла з бухти-барахти від одної неконтрольованої в"язки двох тузіків.
Згіднний В"язали "РОБОЧИХ" собак, і "ЕКСТЕР"ЄРНИХ" і повязували одне з другим.
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 27/09/2015 20:13 #117510

Muhaylovuch написав:
але до поки на неї не провернеться один із низ,

Незрозумів, може поясниш ще раз ?

Знаходить кабанів, нормально рушає їх, ті йдуть-йдуть, а потім зупиняються і коли кидаються на собаку, вона їх просто лишає і йде до мене.
Останній раз навіть голоса не дала по сікачу, та то й добре, бо краще без кабана аніж без собаки!
  • Yura777
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 324
Гнаться за тремя зайцами - значит, самому стать косым.
За пост подякували: Muhaylovuch

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 27/09/2015 20:29 #117511

1.Slavamaz написав:
А як контролювати перший пункт?

Не знаю як контролювати. Якби був готовий рецепт, то поділився б... Але залишаюсь при своїй думці. Якщо безпородник робочий, то має право на існування...

3.Slavamaz написав:
І робить його якась група фахівців, а не двоє полуп"яних кумів. Ніяка порода не виникла з бухти-барахти від одної неконтрольованої в"язки двох тузіків.

Саме це я і мав на увазі:

ОлегП написав:
Інша справа, що це має відбуватись осмислено і грунтовно, а не як не будь, чи як ся стало...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 27/09/2015 20:35 від ОлегП.

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 27/09/2015 20:45 #117512

вона їх просто лишає і йде до мене.

Правильно робить , до чого боримся !!! До кожного полювання є відповідна порода собак, яка при хорошій натасці, притравці має працювати по призначеному в крові звірові, птахові.
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Федько-халамидник, Yura777

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 27/09/2015 21:01 #117513

Интересно у какой собаки в крови робота по кабану? Имею ввиду если охота загонная? Как по мне,лайка не силь0н0о 0то...это имхо!
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 28/09/2015 07:56 #117518

Є різні лайки... Знаю лайчатника, то у нього зараз лайки розтягують кабана.., дорізає, стріляти не потрібно. Але він все життя займається лайками і за цих дав ой як не мало... А взагалі то в кожній країні свої уподобання в породах при полюванні на кабана. Німці, наприклад, полюють і з вахтельхундами в т.ч. на нього:

12002425_898275296874341_8757066428476709294_o.jpg
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 28/09/2015 08:28 #117521

Так я и не сомневаюсь,что лайка на кабана самое то. Я про то что если охота загонная,люди купили лицензию и стрелять они хотят сами,а не чтоб собаки в загоне розтянули кабана,хозяин или кто с загонщиков его добыл и на этом охоте конец. Получается,одни платят,а стреляют другие. А если даже и не розтянули,кабан стоит собака лает,стронулся и всё,лайка голоса давать не будет. Номера не знают,куда пошёл зверь и тд...для загонных нужна собака котороя просто будет преследовать зверя с голосом,тем самым будет сообщать номерам о местопрыбывании зверя.
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.54 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення