Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Пси для ловів --з родовідом чи без....

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 28/09/2015 08:42 #117526

Погоджуюсь, лайка "німий" пес.., жене без голосу... Хоча у мого приятеля був унікум, який гнав з голосом. Але це виключення з правил. В останній час у нас на кабанячих полюваннях стали популярні ягтерєри. Ті йдуть з голосом. Але занадто обезбашені і часто гинуть...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4355
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 28/09/2015 16:02 #117535

такого підсвинка гонив би і сусідський кіт
  • Yura777
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 324
Гнаться за тремя зайцами - значит, самому стать косым.

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 28/09/2015 16:32 #117537

ОлегП написав:
Погоджуюсь, лайка "німий" пес.., жене без голосу...

лайка вообще не гонит зверя, она его находит, преследует по следу молча для того что бы догнать быстрее и задержать на месте. Лайка это собака для индивидуальных охот.
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347
За пост подякували: ostt, Myron, Muhaylovuch

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 29/09/2015 10:39 #117551

...напишу кілька слів про себе... ну дуже навіяло повідомленням Мирона....

Коли був малий, клас десь 3-4, тато приніс додому цуценя, не породисте, мама ніби фокса, а тато невідомий дворняга. Собачку таскав із собою всюди, і в магазин, і в ліс чи поле, вона чекала мене біля школи. Завдяки Баррі вперше побачив борсука... Тоді цей собака був для мене все, найкращим. Через деякий час його з"їла чумка. Я плакав
Відтоді почалась моя любов до собак.

Підріс, ходив на полювання із мисливцями. І вже тоді хотілось собачку. Любу, просту, дворняжку безпородну. Аби просто було. Більшого тоді мені не треба було.

Пройшов час, я подорослішав, прочитав кілька книжок про собак. Безпородників вже перехотілось. Вже задумався над тим, щоб собака мала породний вигляд. Це так звані породисті собаки але "без документів». Може й в ті роки придбав би, але став студентом, вчився та жив далеко від дому, а собакою треба було б займатись, тому й відклав придбання песика на потім.

Пройшов ще деякий час, став мисливцем сам, виявилось що собаку краще мати собаку з документами, бо перевірки там всякі на полюванні.... Шукав щось дешеве з доками, можливе і без «допуска до вязки», бо нашо мені то розведення, нашо мені ті змагання- виставки...

Одружився, народився син. Став дивитись на світ по інакшому. Побував на різних полюваннях в різних угіддях та в різних компаніях, з собаками і без. Форум. Нові знайомства. Остаточно для себе зрозумів, що собака має бути тільки з документами, і якщо вже брати, то брати гідне та порядне. Краще доплатити пару гривень і взяти щеня від батьків з хорошим екстерєром та робочими якостями. Так і зробив.Повністю задоволений. А виставки/змагання це така ж цікава річ як і полювання. Взяв сучину, колись і вязки будуть, тому собакою займаюсь і це приносить результат як в спорті/моді так і в полюванні. Це не бізнес, це життя.

Тепер по темі напишу таке: кожен собі собаку (як і дружину) вибирає сам, йому з нею жити та полювати. Підходить йому робоча дворняга – добре, задоволений толковим бездоковим породистиком – ще краще, є з документи, але без тих вязок/змагань/виставок – також чудово.
Доки-бездоки, різниця в тому що ящо є доки - відкрита дорога всюди, без доків ви обмежені. Все так як і в людей.
Кожен хвалить свою собаку сам, як жаба болото, а якщо вашу собаку (і по документах це собака) хвалять інші люди то це вже зовсім інше. Якось так.
не допусти щоб хобі переросло в діагноз
Останнє редагування: 29/09/2015 10:41 від Федько-халамидник.
За пост подякували: Myron, aber

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 03/10/2015 15:12 #117605

Лайка не німий пес, вона врівноважена собака яка подає голос тоді коли настигла звіря.
  • Roman,layka
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 14
Останнє редагування: 03/10/2015 15:16 від Roman,layka.

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 03/10/2015 21:01 #117607

для кожного своя собака найкраща з документами вона чи без. Якщо задуматись для чого потрібен мисливський собака, та для того щоб полегшити мисливцю знайти і добути трофей, а в разі прикрого поранення дібрати підранка. Більшість мисливців нецікавить чи є в собаки документи, аби собака працював. Наведу приклад по нашому району я знаю три собаки в яких є вівдповідні документи хоча в районі тільки гончих налічується більше 50 і значна більшість з них, достойно працюють і радують своїх господарів. Звичайно Полювання з собакою без документів є браконєрство але хай краще так ніж качки пропадатимуть в болотах, а зайців підранків доїдають круки та лиситці також регулюється популяція все тієїж рудої. Я сам тримаю двір терєрів-гончих і добуваю з ними лисів якби їх небуло яб і небачив рудих. Я думаю що серед собак з доками теж є такі що їх місце на гіллині як і в двір терєрів. Хочу все таки зазначити, що і серед собак без доків є достойні уваги собаки. Я не говорю, що їх потрібно пускати в породу, але що їх потрібно якось легалізувати таки да. Честь і хвала тим людям ,що тримають собак з родоводами і займаються породою яку люблятьть. Звичайно дуже хотілось би .щоб всі собаки були породні родоводні і з доками і цього потрібно прагнути так як ми йдем в європу, потрібно дотримуватись закону, а закон каже собака повинна мати документи. Ще хочеться сказати ,що не кожен мисливець особливо в селі може дозволити собі взяти щеня з доками, не тому що ціни на них високі ,а тому, що по селах люди ледве зводять кінці з кінцями хоч більшість моїх знайомих мисливців хотілиб собак з документами, але користуються чим є. Ще хотілось би щоб мисливські організації надавали якесь заохочення для тих людей які займаються породними собаками з родоводом. Тож шановні мисливці давайте прагнути до досконалості і законності.
  • Коля 210782
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 448
21071982-тоз
Останнє редагування: 03/10/2015 21:04 від Коля 210782.

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 04/10/2015 06:46 #117608

Коля смахивание на то что собаки с документами дорогие для меня смешно звучит. Сколько ты считаешь дорого для щенка? Вот к примеру пойнтер с документами и поставленный по перепелу и куропатке за 1000 гривен это дорого? Ягд щенок от собак с отличным эксткрьером и дипломами 1ст за 100 долларов это много? Это примеры того что я сейчас знаю что продаеться. Когда меня просят помочь с поиском щенка именно для охоты, но не ограничивают в сумме я ищу что бы и подешевле было. Если просят но говорят что мне не дорого только пусть и без доков я ничего не нахожу. Потому как должного ухода потом за щенком не будет
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 04/10/2015 06:48 від Hunter.ua.

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 04/10/2015 07:21 #117609

Федя я не говорю, що ціна для цуценяти з доками в розмірія ста доларів це дорого. Бо тепер знаю скільки клопоту зусиль і коштів стоїть тільки утримувати та довести собаку дотолку. Просто я хотів сказати , що людией по селах працює на роботі одиниці всі виживають з підсобного господарства. А зараз у людей молоко збирають по 2.5 грн а свиней по 25 грн . От і уяви скільки потрібно здати молока ,щоб купити щеня або треба здати кабанчика гарного. А людям з цих коштів потрібно і за все поплатити і якось вижити то їм не до щеняти з доками. от і користуються чим є стаючи в розряд браконєрів. Хоч повір бажання не увсіх, але є.
  • Коля 210782
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
21071982-тоз

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 04/10/2015 07:44 #117610

Коля не надо мне росказывать за село, я сам с села. Кто хочет ищет возможность, кто не хочет причину. Если не можешь найти 1000 на покупку щенка то лучше не брать щенка вобще. Я не хочу и вспоминать сколько денег улетало при болезнях. Я лучше скажу тебе как я покупал Кору (мой первый ягдтерьер) Я отдал за нее тогда две своих зарплаты, а на бензин что бы поехать забрать ее денег одолжил
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 04/10/2015 08:57 #117611

Федя я теж сам із села і дуже часто буваю в рідних краях там у мене багато друзів мисливців. І коли у тебе двоє діток і дружина і ні ти ні дружина непрацюєш не тому,що нехочеш, а тому, що, нема де. І живеш ти з двох корівчин та трьох порсят то повір це вагома причина. Ти сам говориш, що потратив дві зарплати щей допозичав. Але це зарплата вона стабільна і неміняється від кількості молока яке здав і тд. Меніб хотілось бачити чи хоть один батько чоловік зміг би потратити гроші на цуценя , якби знав ,що дітям потрібно вдягтися до школи і тд. А більше того ,що їм хочеться їсти та нетільки картоплю і сало, мало того ще заплатити за газ та світло. От тобі і причина. А полювати хочеться з собакою не тільки тим у кого є кошти на породного пса а і тим у кого їх обмаль.
  • Коля 210782
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
21071982-тоз
Останнє редагування: 04/10/2015 09:01 від Коля 210782.
За пост подякували: Панас

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 04/10/2015 11:21 #117612

Коля это уже розговор не по теме, но скажу. Так может надо что то им начинать думать для увеличения доходов. Поверь я знаю людей которые так же живут в селе не работают директорами, а работают сами на себя и прикинь у них дети дети и одеты и сыты и собаки не просто с доками, а от тех собак от которых они хотели. Беда нашего народа что он больше жалуется нежели что то реально делает. И пока все будут верить что придет кто то и сделает так что все будем жить как в шеколаде пока их и будут иметь на всяких майданах
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 05/10/2015 07:10 #117615

Дурной разговор,тема совсем другая. Я думаю,если сильно хочется,то можно поднапрячся,тем болие на этом форуме. Щенки бывают часто,люди адекватные, мне Мырон подарил Айвара,хотя в живую мы не встречались ни разу. Былиб у меня щенки,я бы нормальному человеку без разговора отдал бы,лиш бы радовал,ну и соответственно чтоб человекек точно занимался.
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с
За пост подякували: Федько-халамидник

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 05/10/2015 07:13 #117616

И по поводу села,я родился и вырос в Киеве,сейчас с села не выгонишь, как бы вроде получается заработать.
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 05/10/2015 14:50 #117618

Я також за те аби робити документи на собак без родоводу але з умовою їх попередньої стерелізації.
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2859
За пост подякували: hanter39, Коля 210782

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 05/10/2015 16:21 #117619

Рома2323 написав:
Былиб у меня щенки,я бы нормальному человеку без разговора отдал бы,

скоро наверное придется искать щенка гончей, не завести ли мне эстонца
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 07/10/2015 06:54 #117634

Идеальный вариант!
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 07/10/2015 08:28 #117635

Федя , ми тебе ними "засипим"
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2859
Останнє редагування: 07/10/2015 08:30 від Myron.

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 07/10/2015 10:28 #117636

ну если на шару то норм. Я их нагоняю и продам Ну а лучшего себе оставлю
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 27/04/2017 20:48 #124410

Не думаю, що всі ці собаки мають родоводи...

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615
За пост подякували: Вадим 2

Re: Пси для ловів --з родовідом чи без.... 28/04/2017 12:04 #124417

За кордоном для полювання родословні не обовязкові навіть в Білорусі дворнягам дають дозвіл на полювання то тільки в нас і рашці такий дурдом.
  • Вадим 2
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 241
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.51 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення