Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: чи справді російські гончаки тільки російські

чи справді російські гончаки тільки російські 01/08/2010 12:13 #27392

Не розумію чому ми самі в українській назві відмовилися від цих двох чудових порід. В Росій в назві не має слова російський є руський, і що саме цікаво гончатники Росії вважають вклад в породи українців такий же як і самих росіян. То чи насправді немає національних порід, напевно що булоб правильно назвати породи Руськими і вважати їх такими ж українськими як і російськими
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2342

Ві: чи справді російські гончаки тільки російські 01/08/2010 12:44 #27398

Можливо.
наші кінологи як завжди для того щоб показати що вони працюють ( не даром отримують зарплатню) беруться всі власні назви перекладати.
Можна і потрібно на мою думку називати породу мовою оригіналу ( як фокстерьєр ( а не "лисячийземлянийсобака" ), бладхаунд,...) тоді просто не будуть виникати ніякі проблеми.
Руський гончак напевно буде правильно.
Точка зору Hunter.ua на цю проблему має повне право на існування.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
загрузка...

Ві: чи справді російські гончаки тільки російські 01/08/2010 13:45 #27404

це не моя думка,я довгий час думав що в нас перекладено все правильно і чесно кажучи небагато посперечався з одним росіянином, але він довів мені що не тільки я не правий, але й усі наші кінологи, довилося вибачитися
А написав це на цьому сайті тому що тут бурно йде обговорення що ми не маємо своєї національної породи, так можливо ми і маємо право називати РУСЬКИХ гончаків такими ж своїми так, як і росіяни
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: чи справді російські гончаки тільки російські 01/08/2010 14:02 #27406

Це дуже дискусійне питання...
Якщо дивитися в глубину віків то ця порода виникла з так званих костромських гончаків ( якщо я не помиляюся)...
Вже при селекціїї що її проводили жителі Імперії вона набула свого теперішнього вигляду і природніх властивостей. І була ця порода названа "Русская гончая"
Тому привязати її до якоїсь конкретної території ( як наприклад естонського гончака) важко.
Рахую що тут 50/50.
Можна трактувати по різному, тут вже більше філологія, а не властиво українська чи російська це порода.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Ві: чи справді російські гончаки тільки російські 01/08/2010 14:20 #27409

але щоб породи досягли такого виду приклали одинаково зусиль як росіяни так і українці і білоруси, так що не потрібно говорити що ми українці не маємо своєї породи, ми прикладали максимум зусиль для розвитку породи
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві: чи справді російські гончаки тільки російські 01/08/2010 14:39 #27411

Hunter.ua писав(ла):
але щоб породи досягли такого виду приклали одинаково зусиль як росіяни так і українці і білоруси, так що не потрібно говорити що ми українці не маємо своєї породи, ми прикладали максимум зусиль для розвитку породи
я про це і говорю.
Будучи підданими Імперії ми (Українці) приклали багато праці до створення породи РГ.
Згоден тут повністю .
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.34 секунд

Останні оголошення