Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
 • Сторінка:
 • 1
 • 2
 • 3
<--

ТЕМА: Друзі мисливців

Друзі мисливців 10/10/2008 11:52 #630

ЖОТКОШЕРСТИЙ СТІРІЙСЬКИЙ ГІРСЬКИЙ ГОНЧАК Wirehaired styrian mountain hound
Походження. Жесткошерстная стірійськая гірський гончак був виведений шляхом схрещування гончака Ганновера і жесткошерстной істрійськой гончака. Опис. Собаки середніх розмірів з міцною мускулатурою і серйозним, розумним поглядом. Зростання від 40 до 50 див. Вага від 15 до 18 кг У них міцні зуби, чорний ніс, ясні очі, колір яких може варіюватися від карого до жовтого, і плоскі вуха. Шия злегка зігнута. Хвіст середньої довжини, завжди прямій. Кінцівки прямі, м'язисті. Шерсть густа, груба, кучерява. Забарвлення руде з жовтуватим, іноді з білими плямами на грудях. Шерсть на вухах менш жорстка, чим на тулубі. Характер. Веселі і охайні собаки, наполегливі і жорсткі на полюванні, ласкаві і слухняні своєму хо'зяїну. Застосування. Штірія - це район Австрії, для якого характерні суворі зими. Проте цей м'язистий, витривалий собака чудово пристосований до холодів і кам'янистої місцевості. Її також цінують німецькі мисливці за незвичайний розум, чуйність і чудовий нюх. Більше всього жесткошерстная стірійськая гірський гончак підходить для полювання на невеликих тваринах.
 • korotkoff23
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 161

RE: Друзі мисливців 10/10/2008 11:53 #631

ГОНЧАК ГАННОВЕРА
Походження. Порода була виведена в XIX в. єгерями Ганновера шляхом схрещування німецьких гончаків, відомих з V в. н. е., і харцхаунда, якого в наші дні вже не розводять. Опис. Собака середніх розмірів, невисокий, але з міцним тілом. Зростання: 57 см - пес, 52 см - сука. Вага від 38 до 45 кг Із-за зморшок на лобі здається, що у цих собак співчутливий, меланхолійний погляд. У них середнього розміру голова, широкий череп, дуже великий ніс (чорного, коричневого або рожевого кольору) і звисаючі губи. Очі коричневі, глибоко посаджені, погляд енергійний. Вуха довгі, широкі, округлі, притиснуті до голови. Хвіст довгий, опущений, злегка закруглений. Шерсть коротка, густа, глянсова. Забарвлення може бути сіро-коричневим з темно-коричневою маскою, рудий-коричневий, жовто-рудий, охровий, темно-жовтий або коричневий з чорним. Характер. Слухняні, наполегливі, зраджені. Застосування. Гончак Ганновера призначений для пошуку лісових тварин. Вона відчуває їх присутність, виганяє з нори, бере слід і переслідує, гавкоту, щоб привернути увагу мисливця. Раніше цих собак використовували в зграях, але тепер вони можуть послужити в цій якості в парах або поодинці.
 • korotkoff23
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 161

RE: Друзі мисливців 10/10/2008 11:53 #632

БЛАДХАУНД Гончак св. Губерта
Походження. Породі більше тисячі років. Вважається, що її вивели ченці монастиря св. Губерта, який знаходиться в Бельгії. Пізніше гончак св. Губерта завезли до Англії норманни. Опис. Масивний, могутній, повільний собака чудово підходить для того, щоб перевозити візки. Зростання пса - 67 см, суки - 60 див. Вага може бути від 40 до 48 кг У цих собак дуже довга голова, чорний ніс і звисаючі губи. На лобі і щоках багато зморшок. Очі темно-горіхового кольору, добрі. Вуха дуже довгі, низько посаджені, висячі. Хвіст витончено зігнутий. Шерсть коротка, жорстка на тілі і шовковиста на голові і вухах. Забарвлення чорне з жовто-коричневими плямами або суцільне вогненно-руде. Характер. М'які, тихі, боязкі, добрі, ввічливі, симпатичні. Застосування. У бладхаунда дуже тонкий нюх. Цей собака може стати не тільки мисливцем на тварин невеликого розміру, але і використовуватися поліцією як шукач. Бладхаунд здатний учути слід, залишений кілька днів тому. Йому вдається знаходити дітей, що загубилися, шахтарів, що опинилися в завалі, а також клади. Це ще і чудовий домашній вихованець і супутник, якого, правда, із-за його доброго характеру не вдасться видресирувати як сторожовий собаку.
 • korotkoff23
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 161

RE: Друзі мисливців 10/10/2008 11:54 #633

КАРЕЛЬСЬКИЙ ВЕДМЕДЯЧИЙ СОБАКА
Походження. Порода була виведена декілька століть назад фіннами, згодом була покращувана в Росії. Опис. Собака середнього розміру, зростанням від 54 до 60 см і вагою від 20 до 22 кг У неї сильне тіло, яке в довжину дещо більше, ніж у висоту, конічна голова, прямий чорний ніс, тонкі губи. Очі маленькі, коричневого кольору, погляд живої. Вуха середнього розміру, стоячі, злегка повернені в різні боки. У цих собак могутні кінцівки і м'язисті плечі, широкі груди, хвіст утворює повне кільце. Шерсть пряма і жорстка, з м'яким підкошлатому. Забарвлення чорне з білими плямами на голові, шиї, грудях і лапах. Характер. Дуже сміливі, агресивні, слухаються тільки свого господаря. Застосування. До того як розміри цих собак були збільшені для полювання на ведмедя, карельський ведмедячий собака супроводжував людину під час полювання на оленя. Вона здатна обернути ведмедя у втечу або вступити з ним в люту сутичку.
 • korotkoff23
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 161

RE: Друзі мисливців 10/10/2008 11:54 #634

ВЕЛИКИЙ БЛАКИТНИЙ ГАСЬКОНСЬКИЙ ГОНЧАК Grand bleu de Gascogne
Походження. Гончак був завезений в Галію фінікійцями. Протягом довгих століть ця порода поліпшувалася, схрещуючись з бладхаундом. Про великий блакитний гаськонськой гончак говорять, що це "найблагородніший і могутніший гончак у Франції і в світі". Опис. Зростання від 63 до 70 див. Вага від 32 до 35 кг Голова могутня, подовжена, на щоках - складки, висячі губи, опуклий череп. Очі темно-карі, сумні і добрі. Вуха дуже довгі, тонкі, конічної форми. Хвіст товстий, довгий, злегка зігнутий. Шерсть густа і не дуже коротка. Забарвлення: чорні плями на білому в чорну цятку фоні. Цей собака отримав таку назву за те, що на відстані її шерсть здається ясно-блакитною. Характер. На полюванні - сміливі і наполегливі, в решту часу - зраджені і аристократичні. Застосування. Великий гаськонськую блакитний гончак використовують для полювання на вовка або зайця. Один з самих кращих шукачів. Окрім виняткового нюху цей собака володіє гучним голосом, який дозволяє з великої відстані стежити за просуванням переслідуваної тварини.
 • korotkoff23
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 161


 

 

RE: Друзі мисливців 10/10/2008 11:55 #635

ВЕЛИКИЙ ГАСЬКОНСЬКИЙ СЕНТОНЖУА Grand gascon saintongeois Вірлад
Походження. Порода була виведена бароном де Вірладом шляхом схрещування кращих французьких мисливських собак: сентонжуа, блакитним гаськонськой гончаком і арьежуа. Великого гаськонського сентонжуа ще називають вірладом на честь його творця. Опис. Зростання: від 63 до 70,5 см - пес, від 60 до 65 см - сука. Вага від 30 до 32 кг У собак цієї породи тонка довгаста голова, добре розвинений чорний ніс і висячі губи. Очі темно-карі. Вуха довгі, конічної форми. Груди широка, могутня спина і елегантний шаблевидний хвіст. Шерсть дуже коротка і тонка. Забарвлення біле з чорними цятками або несиметричними чорними плямами. Деякі плями починаються з бічної частини голови, огинають очі і закінчуються на щоках. Характер. Сміливий, витривалий, аристократичний, зраджений собака. Застосування. Ці собаки володіють надчутливим нюхом і здатністю бігти швидким галопом, тому їх використовують для полювання не тільки на невеликих тварин, але і на вовків і оленів. Це чудові гончаки, які дуже мало поширені.
 • korotkoff23
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 161

RE: Друзі мисливців 10/10/2008 11:56 #636

ПУАТВЕН Poitevin
Походження. Породу вивів в 1692 р. маркіз Франсуа де Ларье, якому вдалося схрестити різних гончаків з фоксхаундом. У роки Великої французької революції ця порода зникла, але потім була успішно відтворена. Опис. Собаки, які поєднують в собі силу і елегантність. Їх зростання від 60 до 70 см, ваги близько 30 кг У них подовжена голова, загострена морда, широкий видатний ніс. Очі великі, карі, обведені чорним. Вуха тонкі, конічної форми. Шия довга, без підвісу. Хвіст тонкий, злегка заломлений. У цих собак широкі груди і м'язиста спина. Кінцівки прямі і тонкі. Шерсть коротка і глянсова. Забарвлення трибарвне, з чорним чепраком. Характер. Енергійні, ніжні. Застосування. Це чудовий мисливський собака, пристосований і до болотистої, і до високогірної місцевості, і до рівнин. Французькі мисливці говорять про цей собаку, що "це самий кращий в світі собака-мисливець на вовків, здатний переслідувати свою здобич цілий доба".
 • korotkoff23
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 161

RE: Друзі мисливців 10/10/2008 11:56 #637

ФРАНЦУЗЬКИЙ СОБАКА Chien frangais
Походження. Французький собака відбувся від гас-конських гончаків і сентонжуа, схрещених з англійським фоксхаундом. Офіційно вона була визнана в 1957 р. Опис. Елегантні, м'язисті, пропорційні собаки. Зростання від 65 до 72 див. Вага від 28 до 30 кг У них опуклий череп, довгаста голова і відкриті ніздрі. Очі темні, погляд доброзичливий, розумний. Вуха довгі, заломлені. Хвіст товстий у підстави, витончено підведений. Кінцівки міцні, з вузькими сильними лапами. Існують три різновиди цього красивого собаки: чорна з білим, трибарвна і чорна з оранжевим. На виставках вони проходять за одним стандартом, за винятком дрібніших деталей і самого забарвлення. Характер. Сміливі і люті на полюванні, але зраджені, спокійні, тихі і слухняні в будинку. Застосування. Це "професійний" мисливський собака, здатний полювати на будь-яких диких тваринах, але покликання якої - полювати на оленів. Примітка. З трьох різновидів французького собаки більше всього поширені чорні з білим собаки, за ними йдуть трибарвні, а потім - чорні з оранжевим.
 • korotkoff23
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 161

RE: Друзі мисливців 10/10/2008 11:57 #638

НІМЕЦЬКИЙ СПАНІЄЛЬ (перепелиний собака) Вахтельхунд
Походження. Німецький спанієль був виведений на початку XX в. жителем Німеччини Фредеріком Робертом. Він схрестив декілька довгошерстих мисливських собак невеликого і середнього розміру, зберігши в таємниці, яких саме. Опис. Зростання пса і суки від 40 до 50 см, ваги 20 кг У цих собак широка, міцна морда, добре розвинений ніс коричневого кольору. Прикус ножніцеобразний або клещеобразний. Губи тонкі. Очі темно-коричневого кольору, дуже виразні. Вуха широкі, плоскі, висячі. Хвіст піднятий, але ніколи не піднімається вище за лінію спини, злегка купейний. Шерсть довга, густа, щільна, хвиляста, але не шовковиста. Забарвлення чорне, з жовто-коричневими, каштановими або палевими плямами. Характер. Зраджені і слухняні своєму господареві, але жорстокі і непохитні на полюванні. Застосування. Німецького спанієля можна використовувати на самій труднопрохідній місцевості, він особливо добре проявляє себе на полюванні на лисицю і зайця. Як і інші спанієлі, цей оповіщає господаря про присутність здобичі характерною стійкою. Це дуже сміливий собака.
 • korotkoff23
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 161

RE: Друзі мисливців 10/10/2008 11:57 #639

ПОЛЬСЬКИЙ ГОНЧАК Polish hound
Походження. Ендемічна польська порода. Опис. Пропорційно складені собаки. Зростання: від 56 до 65 см - пес, від 55 до 60 см - сука. Вага пса від 25 до 32 кг, суки - від 20 до 26 кг У них благородна голова прямокутної форми, великий чорний ніс і звисаюча нижня губа. Щелепи могутні і м'язисті, на лобі зморшки. Очі великі, косоокі, карі, погляд спокійний. Хвіст товстий, шерсти на нім більше, ніж на решті частини тіла. Забарвлення чорне, темно-сіре і різних відтінків темно-коричневого. У цих собак красивий звучний, чистий голос. Характер. Енергійні, але не люті на полюванні собаки, слухняні і зраджені своєму господареві. Застосування. Не дивлячись на деяку повільність і трохи важкий галоп, собаки цієї породи цінуються за свою наполегливість і прекрасний нюх. Польський гончак пристосований до всіх видів полювання, навіть до полювання на труднопрохідній місцевості і при поганій погоді.
 • korotkoff23
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 161

RE: Друзі мисливців 10/10/2008 11:58 #640

БАВАРСЬКИЙ ГІРСЬКИЙ ГОНЧАКBavarian mountain hound
Походження. Порода була отримана в результаті схрещування старого баварського гончака з тірольським гончаком. Опис. Легені, але м'язисті собаки. Зростання не більше 50 див. Вага від 25 до 35 кг У собак цієї породи широкий, злегка опуклий череп, ніс чорного або коричневого кольору, щільно стислі губи. Очі ясні, карі. Вуха висять впритул до голови. Шия і спина цих собак дуже м'язисті. Живіт мало видається. Шерсть густа, коротка, досить жорстка на дотик, тонша на голові і вухах. Забарвлення темно-руде, жовто-руде, від ясно-жовтого до світлого, сірувато-рудий. Характер. Живі, сміливі, слухняні на полюванні, ці собаки зраджені своєму господареві. Застосування. Цей розумний і рухомий собака, що володіє тонкими інстинктами, був створений спеціально для нерівної баварської місцевості. Вона широко використовується для висліджування зайців і дичини.
 • korotkoff23
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 161

RE: Друзі мисливців 10/10/2008 11:59 #641

ІТАЛІЙСЬКИЙ ГОНЧАК Italian pointer
Походження. Найстародавніша європейська порода гончаків. Італійський гончак вже був відомий за часів Плінія, Ксенофона, Данте і Челліні. Пік популярності цих собак довівся на XVI в., коли почалося полювання з використанням вогнепальної зброї. Опис. Італійський гончак - елегантні енергійні собаки з серйозним поглядом і широкою швидкою ходою. Згідно стандарту, їх зростання повинне складати від 55 до 67 см, вага - 25-40 кг У них довга незграбна голова з вираженими надбрівними дугами, широкий ніс червоного або коричневого кольору, брилі. Очі жовті або охрові, залежно від забарвлення шерсти. Вуха добре розвинені, висячі, в складках. Хвіст купейний, завдовжки від 15 до 25 див. Шерсть коротка і тонка. Забарвлення: суцільний білий, білий з оранжевими, янтарними або каштановими плямами. Дуже великий підвіс вважається дефектом. Характер. Розумні, ніжні, слухняні, такі, що піддаються дресируванню, вірні, веселі, але в міру. Застосування. Це бездоганні ретрівери, які також здатні знаходити будь-яку здобич, володіють твердою стійкою і здатні продуктивно взаємодіяти з мисливцем. Спокійний і охайний, італійський гончак також підходить для життя в сім'ї.
 • korotkoff23
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 161

RE: Друзі мисливців 10/10/2008 12:00 #642

ПОДЕНГУ ПОРТУГЕШ ПЕКЕНУ Маленький португальський гончак
Походження. Невеликі, схожі на грейхаунда собаки відбулися від середнього португальського гончака. Опис. Зростання від 20 до 30 див. Вага від 4 до 5 кг Для собак цієї породи характерний опуклий череп, загострена морда, очі світло-каштанового кольору, живий погляд, стоячі, відкриті, дуже рухомі вуха. Шия міцна і без підвісу. Тіло в довжину більше, ніж у висоту. Хвіст 16-18 см в довжину, у спокої висить, тримається горизонтально, коли собака активний. Кінцівці короткі, передні кінцівки можуть бути прямими або злегка кривими. Шерсть коротка, глянсова, щільно прилегла до тіла. Забарвлення: жовтий, всі відтінки жовто-коричневого, матового чорного. Забарвлення може бути суцільним або з білими плямами. Характер. Розумний, живий, зраджений собака. Застосування. Як правило, ці собаки супроводжують своїх господарів під час полювання на зайців на кам'янистій місцевості. Проте вони чудово пристосовуються і до життя в будинку і можуть стати відмінними декоративними собаками.
 • korotkoff23
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 161

RE: Друзі мисливців 10/10/2008 12:01 #643

БАССЕНДЖІ
Походження. Перші зображення собаки, схожого на бассенджі, були знайдені в єгипетських похованнях, які датуються третім тисячоліттям до н.е. До Європи цих собак, яких ще називають конголезькими, завезли в 1934 р. Потім англійські собаківники поліпшили цю породу, і бассенджі розповсюдився по всьому світу. Опис. На перший погляд цей собака справляє враження життєрадісним і веселим, але зморшки на лобі надають їй вигляду задумливого старого. Зростання: 42,5 см - пес і 40 см - сука. Вага від 9,9 до 10,8 кг У цих собак плоский череп, загострена морда і чорний або рожевий ніс. Очі коричневі, мигдалеподібні. Вуха прямі, направлені вперед. Хвіст закручений в два кільця, лежить на спині з боку одного з бокам. Стегна м'язисті. Шерсть коротка і шовковиста. Забарвлення рудувате з білими плямами. Шкіра вільна. Хода легка, схожа на кінську. Характер. Веселі, зраджені, терплячі з дітьми. Собаки дуже охайні, від них взагалі не пахне. Бассенджі володіє ще однією рідкісною для собак якістю: він зовсім не гавкає. Застосування. У Африці ці собаки використовуються як провідники крізь джунглі, які попереджають господарів про наближення диких тварин, а також як мисливці на дрібних тваринах. У Європі і Америці бассенджі вважається прекрасним декоративним собакою.
 • korotkoff23
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 161

RE: Друзі мисливців 10/10/2008 12:06 #644

ЮГОСЛАВСЬКИЙ ГІРСЬКИЙ СОБАКА
Походження. Досить стара порода, виведена без схрещування з іншими породами. Вона маловідома за межами території колишньої Югославії, де високо цінується. Опис. Зростання від 45 до 55 див. Вага від 20 до 25 кг У цих собак гнучке тіло прямокутного формату, широка голова і конічної форми морда. Ніс чорний, виступаючий. Зуби гострі і міцні. Очі темні, розумні. Вуха висячі, без складок, із закругленими кінцями. Хвіст шаблевидний, доходить до скакального суглоба. Шерсть густа, груба, гладка, з густим підкошлатому. Основне забарвлення чорне, з рудими або іржавого кольору плямами над очима. У цих собак упевнена і пружиниста хода. Характер. Сміливі, розумні, витривалі, такі, що не втрачають холоднокровності навіть в самій напруженій ситуації, миролюбні, зраджені. Застосування. Як ясно з назви, ці собаки створені для полювання в гірській труднопрохідній місцевості. У них чудовий нюх і приємний голос.
 • korotkoff23
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 161

RE: Друзі мисливців 10/10/2008 12:06 #645

ЮГОСЛАВСЬКИЙ ТРИБАРВНИЙ ГОНЧАК
Походження. Ендемічна порода. Опис. Середніх розмірів собаки зростанням від 45 до 55 см, вагою від 20 до 25 кг, ставні, міцні і елегантні. У них досить довга голова, добре розвинений ніс чорного кольору, довга спинка носа. Очі коричневі або чорні, погляд м'який. Вуха щільно прилягають до щік. Хвіст прямої або злегка зігнутий. Стегна м'язисті. Подушечки на лапах жорсткі. Шерсть коротка, густа, глянсова. З назви ясно, що забарвлення повинне бути трибарвним: чорний (основний), яскраво-рудий і жовтий або білий. Характер. Сміливі, спокійні, миролюбні, зраджені. Застосування. Завдяки чудовому нюху і витривалості, цих собак можна використовувати при будь-яких видах полювання, навіть на труднопрохідній місцевості.
 • korotkoff23
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 161

RE: Друзі мисливців 10/10/2008 12:07 #646

ПОЗАВАЦКАЯ ГОНЧАК Posavac hound
Походження. Порода була виведена на території колишньої Югославії. За межами своєї батьківщини вона мало відома. Опис. Зростання 46-58 див. Вага близько 18 кг У цих собак подовжена голова, товстий чорний або темний ніс, насторожені очі, висячі вуха із закругленими кінцями, ножніцеобразний прикус, красива м'язиста шия і хвіст, який вони тримають прямим або злегка закругленим. Шерсть густа і жорстка, завдовжки 2-4 див. Забарвлення: рудуватий, пшеничний, палевий, можливі білі плями на грудях, животі і лапах. Характер. Самовпевнені, слухняні, живі, симпатичні, зраджені своєму господареві і його сім'ї. Застосування. У цих гончаків чудовий нюх, вони витривалі, енергійні і володіють звучним голосом. Вони більше всього підходять для полювання на зайця і оленя.
 • korotkoff23
 • Поза форумом
 • Ловчий експерт
 • Постів: 161

RE: Друзі мисливців 25/10/2008 06:29 #752

друг
добру справу почав

от як би ви ще і по 1 фото поклали з кожної породи пса .

то би було фист (супер )
 • vasyl eger
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 10253

RE: Друзі мисливців 25/10/2008 20:49 #755

Pasha - Tyu spravzni Tovarisc! Postarajus - stvoryty statiu pro vsi gonchaki jakih ty nashov - moze najdesh fotografii ???
--> Pitrymuju Vasyla "DOBRA ROBOTA"
 • WALLY
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Головний редактор
 • Постів: 3501
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
Розплідник FCI vom Berufsjager: www.berufsjager.com/
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONALE: www.alldog.eu/

RE: Друзі мисливців 27/10/2008 04:50 #773

2 dni popracoval --> rezultat:
www.huntingukraine.com/content/view/673/1/
Moze htos maje she jakis zauvazenia abo informacji jaki varto zamistyty v stati - PISHYT
 • WALLY
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Головний редактор
 • Постів: 3501
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
Розплідник FCI vom Berufsjager: www.berufsjager.com/
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONALE: www.alldog.eu/
 • Сторінка:
 • 1
 • 2
 • 3
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.67 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

 • Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

 • Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

 • класний Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com