Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
<--

ТЕМА: Ціни на цуценят

Ціни на цуценят 11/03/2012 13:54 #72088

Заводчикі!
Не соромтеся!
Скільки коштує цуценя з вашого розплідника? Чим мотивуєте?
Скільки ви заплатили за щеня і чому? Скілкі готові заплатити?
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3512
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONAL: www.alldog.eu/

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 15:48 #72095

еммм
20 років тому 1 свою зарплату ,як егер !!! віддав за лаіочку ПИЖ 1 хаха 200рублів а 50 купив 2 банки пороху СОКОЛ ... уФФФФФФ МАМА НАЗИВАЛА МЕНЕ !!! шо я на пса цілу зарплату вітратих хехех...

2 рокі тому неміг продати лаіочок 2-3 місіачні по 100€ уже з прививками (50е за прививкі)!!!

тепер маю кліентів шо платят і 400€ ...

готовии заплатити стілки ,на скілки отримаю задоволенніа від пса+ як мож то і прибуткі від потомства ...

та всі хочимо продати наідороче , і купити наитанче .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 16:41 #72108

Чесно говоря не пойму смысл вопроса, могу сказать что за щенков платил от 50 вечно зеленых (но много год назад) до 400 за последнего, но чесно говоря если захочу какого то щенка даже не знаю какая сумма сможет остановить
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 17:25 #72112

Цілком згідний з Тобою Хантер, можна багато віддати за цуцика, кі нічого не зупинить. я коли б не брав цуцика ніколи не торгуюся, чомусь совість не дозволяє торг вести за друга(цуцик).
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 20:04 #72119

Я рахую ціна на цуцика повинна відповідати елементарному достатку наших людей.Гляньте скільки пропонують підрощених псів,а звониш питаєш скинути ціни не хочуть.Їх що маринувати будуть?На uahunter пропонують дратів з Москви по 1000 євро,для чого вони нам,якщо їхня "красна" ціна в Україні 300дол.По фото батьків а тим більше нащадків з попереднього помьоту сильно доброго нічого не бачив.Я шукаю собі ягда більше,150 вічно зелених не дам,хоча документи,екстер'єр повинно теж бути,от шукаю більше року,хоча проблема більше не в ціні.І зараз намічається варіант.А високі ціни це просте заробітчанство на собаках.
  • Андрюха_l
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 112

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 20:22 #72122

Андрюха_l написав:
А високі ціни це просте заробітчанство на собаках.

особенно если производителей завозили с той же Германии, подумаеш сездить туда обратно
Кто хочет взять подешевле не стоит перебирать производителями, кто конкретно захочет каких то щенков тот их возьмет. А что самое интересное розговариваю с многими когда покупают щенка "та эти заводчики достали цену ломят недетскую та их собаки не стоят тех денег" в итоге находят щенка через год другой уже сами продают щенков и опять розговоры "замахали эти покупатели, все нашару хотят, а они хотя бы представляют во сколько мне обошлись эти щенки"
Все это никого лично не касается фразы пренадлежат людям которые не пользуются интернетом
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347
За пост подякували: toni

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 20:26 #72123

За пару днів напишу і я що про це думаю а покі що:
лангхаар Словакія 450€
лангхаар Польща 380€
гасконець Франція 650€
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
За пост подякували: Андрюха_l

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 20:49 #72124

U nas to się dużo nie dowiedzieliśmy!!
Ja na Słowacji 250€
  • zbiper
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 307

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 20:58 #72125

Я погоджуюсь,коли везеш на вязку за кордон хочеш елементарно вернути кошти вкладені в дорогу і ціна відповідна.Я рік тому стикнувся з продажем цуциків від своєї суки,родоводи відмінні,робочих дипломів достатньо,поспілкувався з людьми ціни на таких від 300$і вище,а час іде не беруть?Дзвінків було достатньо,оголошення розклеїв по 2 областям в кожному районному магазині Мисливець + УТМР+інтернет і собак було всього 3 і ніяк.Звонив в Харків до власника батька моєї суки,привезеного з Німеччини,називав їхні ціни 500$,а за мої 300$без проблем,не одного дзвінка не було,з Києва те саме.Люди в більшості від ціни клали слухавку,навіть не хтіли торгуватись.Так що моя думка,треба тверезо оцінювати можливості людей.
  • Андрюха_l
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
За пост подякували: Slavko

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 21:22 #72127

Андрюха_l написав:
високі ціни це просте заробітчанство на собаках.

Андрюха з велікою повагою але не знаєш що говориш..
Дам тобі приклад середіого-нормалного заводчіка:
0) не рахуємо виставок, змагань, часу ітд бо за життя сукі щенкі "не відпрацюют" !!!
1) Племєнний цертифікат, направлення на вязку - 10 євро
2) Вязка. Хороший або майже хороший кобел припустимо за кордоном Словакія, Чехія, Сербія 350 євро + дорога 1000км + готель + витрати на дорогу (форма №1, страхівка..) = разом 350+110+30+30 = 520євро (мінімум). (В німечині сама вязка від 500 до 1000є)
3) Корм для сукі на остані місяць хороший (тут не має що економити - потім відбиєтся на суці та щенках) наприклад Royal-Canin Mather and Baby Dog 17 кг = 650грн (60євро)
4) Народилися здорові цуцикі, сука тоже нічо - УРА - обійщлося без вет лікара та лікарств = 0 євро
5) Маємо цуценята (образно 7 штук) - здорові, ростут як на дріжджах - но суці треба або дорий корм або самому готувати (сир, вітаміни, калції ітд) - На одне вийде і без гаранції що має все що треба тому припустимо корм як вище 17кг = 650грн (60євро).
6) 4-8 тижденm. Цуценята вже ідят разом з сукою тому 17кг "пропадає" за 2 тиж максімум (60євро).
7) Оформлення помету, клеймування, щенячи = +/- 70грн (7Є) за щенка (7х7=49є)
8) Вет паспорт - 15 грн (1,2є х 7 = 8,4є)
8) Глисти. 3 - 5 - 7 тижден = +\- 30грн (3Є) за щенка (3 х 7 = 21є)
9) Щеплення 2х по 70 грн (Nobivac) = 140грн (12є х 7 = 84є)
10) Певно ще щос забув але хай буде так ...

10 + 520 + 60 + 0 + 60 + 60 + 49 + 8,4 + 21 + 84 = 872євро (1150 $)
1150$/7 = 164$

Тепер САМ порахуй на яких пунктах Ти як покупец цуцика хотівби щоби заводчік зекономив для твого цуцика. Врахуй що це "калкулація" самих цуциків.
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
За пост подякували: nadyk, Максборода, Bohdan

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 21:23 #72128

Планую в цьому році купити цуценя, розраховую вкластися в 300 долларів. Максимум 500.
Сам ніколи ще не тримав мисливських собак, тому не знаю якихось елементів при вирощуванні цуценят мисливських собак.
Але є дві САВ, цуценят продаю за 1500грн у віці 2-х місяців. Ця ціна покрива всі затрати на вирощування цуценят (корм+услуги вет.лікаря+ліки). Цуценята ніколи не затримуються.
П.С. Сука з пітомніка, кобеля привозили з Казахстану. Але на виставках не "світилися".
  • Панас
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 199

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 21:24 #72129

Хто розуміється в собаках і розуміє для чого йому собака, того і ціна не зупинить.
Маю великий сумнів, що хтось за першу свою собаку платив великі гроші (якщо є такі, то одиниці). Я те ж на даний час шукаю собі собаку, але я не готовий платити по 300-400 Є, навіть по 150... Чому? Тому що, ще мене потрібно вчити працювати із собакою... Адже можна взяти собаку із відмінним родоводом, відмінними якостями і зіпсувати. А потім тримати на ланцюгу, щоб гавкала на перехожих... Можливо помиляюсь, але це моя думка.
  • becyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 974

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 21:25 #72130

[quote="Андрюха_l" post=72125]Я рік тому стикнувся з продажем цуциків від своєї суки,родоводи відмінні,робочих дипломів достатньо,поспілкувався з людьми ціни на таких від 300$і вище,а час іде не беруть

А чому по 150 не продавав????? А ягда з хорошим родоводом хочеш по такій ціні

ПС Я напевно здогадуюсь який варіан тобі з ягдами намічається Ах Одесса.......
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2859

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 21:34 #72132

Андрюха_l написав:
Люди в більшості від ціни клали слухавку,навіть не хтіли торгуватись

В мене 2х тилькі не позвонили білше - осталні (6 мисл. * 2 в УА \ 4 в PL) вже бігоют з Лангхаарамі. І ціна була значно білша. За ціну своіх - відповіді на мій перший пост - потім напишу (просто мені довго наберати на кирилици, а творчой вени бракує )
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 21:35 #72133

З однієї сторони погоджуюсь з WALLY, але наприклад норніки чи гончаки це порода для якої кожне полювання може закінчитися трагічно (на відміну лягавим) і відвалити 300-500 єнотів за собаку яб її в нору непустив
Розумію , що є нюанси як пише WALLY про поїздку за кордон по кобеля про дорогі корми, але в основному більшість заводчиків цього неробить , а ціна то тримається високою....
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2859
За пост подякували: WALLY, Андрюха_l

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 21:43 #72135

becyk написав:
Я те ж на даний час шукаю собі собаку, але я не готовий платити по 300-400 Є, навіть по 150... Чому? Тому що, ще мене потрібно вчити працювати із собакою...

Собака то не зброя яку можна продати, викінути, експериментувати - це відповідалність від А до Я і це на мін 10 років спілного життя.
Як не підійде або попсуєш це легше буде 100$ до дерева привязати ? ...
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор

Re: Ціни на цуценя 11/03/2012 21:44 #72137

По-перше, ціна повинна відповідати якості, бо дуже часто людина вивалює поза 1000е купуючи собаку у якомусь з розплідників з відомою назвою за кордоном, а привозить кота в мішку...
Ну і по-друге, ціна повинна відповідати тому, для чого купляється ця собака, не буде ж звичайний мисливець платити нехай 1000 євро за фокса чи дратхаара для того щоб взяти його на
полювання, не більше, якщо він щеня такої ж породи візьме нехай за 100 у.о. І навпаки, не буде ж людина, що зацікавлена у відвідуванні різноманітних чемпіонатів, купляти того ж фокстер"єра чи дратхаара за 100 у.о. освідомлюючи, що отримати престижні титули з такою собакою буде, так би мовити, тяжко))
В мене 2 дратхаара
Бренда -350 $
Greg - 600 $
  • Bohdan
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 241
Дратхаар Грег
Останнє редагування: 11/03/2012 21:45 від Bohdan.
За пост подякували: WALLY

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 21:51 #72138

Затрат таких про які пише Валлі я не мав і близько,тому чому ціна зоо$ за яку не продав не одного я і сам не розумів.Так цінили всі.Думав якщо людина заплатить такі гроші то не кине песика на ланцюг,а буде ним займатися,відповідно це дасть класність моїй суці.А вийшло не так як гадалося.
  • Андрюха_l
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 21:59 #72139

Myron написав:

Розумію , що є нюанси як пише WALLY про поїздку за кордон по кобеля про дорогі корми, але в основному більшість заводчиків цього неробить , а ціна то тримається високою....

Часто люди думают що як поставлят вижчу ціну то поупець подумає що це певно хороші цуценята. Людина яка планує провести кусок свого життя з мисливскою собакою не купляє "просто так"... дивится батків (хоча би одного), питає білш досвідчених або просто інших знаіомих, і ще і ще..
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 23:22 #72154

Повністю згідний з Валлі - цуценя має свою собівартість. І не маленьку. До того списку ще потрібно врахувати, що за цуценятами потрібний щоденний догляд. А кожна праця має також ціну (я далекий від думки, що хтось із форумчан ходить на роботу тільки тому, що вона йому подобається). А ще потрібно врахувати і те, що практично не менше півтора місяця з дня щеніння суки заводчик "прив"язаний" до дому. А інколи хочеться і відпочити так як всі.
Якщо продавати цуценят менше 200 доларів, то це просто віддати даремно або собі в збиток.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.51 секунд

Останні оголошення