Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
<--

ТЕМА: Ціни на цуценят

Re: Ціни на цуценят 11/03/2012 23:46 #72155

Bohdan, я так розумію це ціна, які ти віддав за псів: Бренда -350 $ Greg - 600 $. Можеш будь-ласка написати чи сильно різняться пси між собою (за робочими якостями, задатками, талантом до полювання...)
  • Панас
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 199

Re: Ціни на цуценя 12/03/2012 00:02 #72158

Bohdan написав:
По-перше, ціна повинна відповідати якості, бо дуже часто людина вивалює поза 1000е купуючи собаку у якомусь з розплідників з відомою назвою за кордоном, а привозить кота в мішку...
Ну і по-друге, ціна повинна відповідати тому, для чого купляється ця собака, не буде ж звичайний мисливець платити нехай 1000 євро за фокса чи дратхаара для того щоб взяти його на
полювання, не більше, якщо він щеня такої ж породи візьме нехай за 100 у.о. І навпаки, не буде ж людина, що зацікавлена у відвідуванні різноманітних чемпіонатів, купляти того ж фокстер"єра чи дратхаара за 100 у.о. освідомлюючи, що отримати престижні титули з такою собакою буде, так би мовити, тяжко))

1. Наведи хоча б декілька прикладів купівлі собак з відомих розплідників, коли власники отримали кота в мішку.
2. Ціна однозначно має відповідати якості, але чому не буде звичайний мисливець платити ці умовні 1000 ойро (насправді це досить завищена цифра) ? Це питання з тої ж серії: для чого платити за Беретту 2000, якщо ТОЗ за 500 так само стріляє і попадає ? Якщо людина має можливість і бажання, то вона заплатить і буде використовувати по призначенню. Тут питання лише в сплатоспроможності та бажанні. Якщо я можу заплатити 1000 і купити хороше, я не буду платити 100 і завідомо купувати гірше.
  • Sanych
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 398
Останнє редагування: 12/03/2012 00:03 від Sanych.

Re: Ціни на цуценят 12/03/2012 08:09 #72168

....
  • Bohdan
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 241
Дратхаар Грег
Останнє редагування: 17/03/2012 20:00 від Bohdan.

Re: Ціни на цуценят 12/03/2012 08:15 #72169

Панас написав:
Bohdan, я так розумію це ціна, які ти віддав за псів: Бренда -350 $ Greg - 600 $. Можеш будь-ласка написати чи сильно різняться пси між собою (за робочими якостями, задатками, талантом до полювання...)

Поки що говорити про різницю як таку рано, бо Грегу лише 4 міс стукнуло....Але, що можу сказати, екстер"єр кращий, темперамент-більш врівноважений та слухняний, хоча то пес а то сука...Роботу покаже вже пізніше, покищо на свої 4 місяці знає : Сидіти, Ляж (на відстані за піднятою рукою), рядом, до мене, ну і відробляєм апорт на різних предметах...
Ну а так -час покаже, хто і в чому кращий
  • Bohdan
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
Дратхаар Грег
За пост подякували: Панас, Андрюха_l

Re: Ціни на цуценят 12/03/2012 09:40 #72172

А які походження і заслуги мають батьки твоїх собак,на чому формувалось таке ціноутворення?І чи всі песики було продані за таку ціну,якщо тобі відомо?
  • Андрюха_l
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 112

Re: Ціни на цуценят 12/03/2012 15:16 #72197

Bohdan написав:
МИ зараз не говоритмо про Беретту чи ТОЗ, а про собак, бо кожен вибирає її дійсно для своїх цілей...І немає потреби мисливцю, що не надто зацікавлений у відвідуванні виставок купляти собаку за вищу ціну, якщо таку ж породу можливо від батьків з такими ж робочими якостями може придбати за значно нижчу...Навести приклад привезення "кота в мішку?"- будь-ласка, знайомий, привіз із росії ЗСЛ, від робочих по верху батьків, ходив з тою лайкою, вчився сам щоб вчити її...Собаці вже 4 роки. а ні разу на білку чи на куницю не гавкнула, по кабану роботи як такої також не показує...А заплатив не мало не багато 500 у.о.

Бодя, вибач, але "лайка з Росії, яку привіз знайомий" це на мою думку не є "розплідник з відомою назвою за кордоном ", якщо вже наводиш приклад, то хочаб поцікався, що це за розплідник, це по-перше.
По-друге. Ти впевнений на 100% що це є недолік собаки, а не помилка власника "що ще сам вчиться" ?
По-третє. З твоїх постів роблю висновок (ти вже двічі про це написав), що купуючі собаку за великі гроші, ми доплачуємо лише за кращий екстер'єр, який потрібен для відвідування виставок, а працювати вона буде так само, як собака куплена за менші гроші ? Ти не помиляєшся ? Бо так виглядає, що ти заперечуєш сам собі.
І ще одне, послухай дружньої поради, не біжи попереду паровозу. Маю надію без образ.
  • Sanych
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Ціни на цуценят 12/03/2012 17:55 #72200

Є правило торгівлі: попит формує пропозицію.
Чому продавець має знижувати ціну, як і задорого заберуть.
Окрім того, в більшості випадків така ціна обгрунтована. Звичайно, бувають і ділки- собачатники. Але, для того і існує родовід, щоб пересвідчитись, чи тебе не обманюють. І доплачуєш ти не тільки за екстер'єр, а й за робочі якості предків цуценяти. Кров--не водиця!
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 635
"Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову"
Ліна Костенко.
За пост подякували: ostt, Bohdan, Tapac

Re: Ціни на цуценят 12/03/2012 18:16 #72203

Bohdan, а Грег часом не нащадок Бренди?
  • Панас
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Re: Ціни на цуценят 12/03/2012 18:18 #72205

Ні, навіщо б мені тоді було ціну писати? Грег - син пч. Чара та Axel III vom Haardtberg)
  • Bohdan
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
Дратхаар Грег
Останнє редагування: 12/03/2012 18:31 від Bohdan.

Re: Ціни на цуценят 12/03/2012 19:04 #72211

Моя думка щодо ціни, яку просять за цуциків їхні так би мовити заводчики, впливає багато факторів більший відсоток яких, це людський (самообман, необізнаність та жадність). Не кожен з відповідальністю ставиться до тієї справи, за яку взявся. Деякі заводчики-розводчики тримають цуценят до двох місяців в темних та сирих гаражах та кормлять лише хлібом який розмочують молоком, доки цуциків не розберуть нові господарі. Тай ціни ставлять порядні як від батьків з «відмінним родоводом» ,- з яких то пір такою оцінкою оцінюються родоводи?, хоча робочі якості підтвердженні дипломом ІІІ-ст. Навіть і від батьків з порядним родоводом при таких умовах вирощування, цуценя вже приречене на недорозвиток та хвороби. Тому підхід для придбання помічника (собаки) має бути так би мовити з середини цього питання.
Заводчик має тримати марку своєї лінії будь якими способами, які приносили б користь породі, а ціна це принципова штука і кожен визначає її сам виходячи з власних міркувань, уподобань та бачень.
  • Myhaiylo
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 167
За пост подякували: toni

Re: Ціни на цуценят 12/03/2012 19:07 #72212

Bohdan написав:
...

Ладно, проїхали. З часом сам все зрозумієш.
  • Sanych
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Ціни на цуценят 12/03/2012 19:49 #72215

Колега хоче везти на в"язку ЗСЛ, за в"язку має заплатити 1000 UA в Білорусь + дорога за свої кошти, і то ще потрібно домовитися щоб дав Білорус згоду на в"язку, хто був в Хмельницькому на змаганнях, зрозуміє чому господар так високо цінить кобеля, був сьогодні в пана Рогоцького він сам (я так зрозумів) в шоці скільки за в"язку хоче пан з Білорусії.
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Полювання без собаки , як весілля без музики.
  • Постів: 2184
ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.

Re: Ціни на цуценят 17/03/2012 09:04 #72516

Тему відновлено!!
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6250
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem

Re: Ціни на цуценят 17/03/2012 15:25 #72534

А я поддерживаю Myronа охотничья собака это не балонка которую купил за бешеные деньги положил на кровать она себе и лежит там, и некуда не денется, чего не скажешь о ягдах, которые каждый наверное 20 доживает до своей природной смерти, тоже самое и гончаки, платить за них бешенные деньги это так же тупо выглядит как и подкидывать в толпе 1000$ и думать что они прилетят именно к тебе, так что собаки как и любой другой товар должны стоить своих обоснованных денег.Кода обзванивал в своём регионе заводчиков эстонок, практически все называли цену в районе 100$ мне прикартело взять так сказать привезённую, или хотя бы что бы были разбавленные крови, поэтому брал с под российского кобеля и за это отдал 250$+дорога 1000грн. а теперь смотрю на него, а разницы то не видно. Собака это не штампованная вещь, и не даёт гарантии что дети будут хотя бы копия родителей, я уже не говорю про лучшие качества. Валли вон вообще калькуляцию какую составил, я представить себе не могу сколько бы стоил эстонец если бы у кого то хватило ума полететь в Австралию повязать собаку,как говорится для всего должен быть здоровый глузд. Если бы торгаши машинами считали сколько в б/у-шные машины вложено денег, сколько втёрто дорогой палироли, и заплаченно местовых, то машина с каждым базаром становилась бы дороже, в то время когда её и за такую цену не берут.Так что ещё раз повторюсь на любой товар должна быть здравомыслящая цена. Федя вон вообще пишет что если ему прикортит, то его не остановит ни какая цена, есть такое выражение что с ...... можно и писюн сломать.Федя не в обиду.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
  • Постів: 570
За пост подякували: hanter39

Re: Ціни на цуценят 17/03/2012 20:51 #72540

Дима, ты оцениш своего выжлеца немного пожье!
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с
За пост подякували: ostt

Re: Ціни на цуценят 21/03/2012 13:25 #72757

Deutsch Langhaar Gruppe Osnabrück e.V. (www.deutsch-langhaar-gruppe-osnabrueck.de/ )

z. Zt. liegen Welpen im Zwinger

650€
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3512
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONAL: www.alldog.eu/
Останнє редагування: 21/03/2012 13:26 від WALLY.
За пост подякували: Панас

Re: Ціни на цуценят 21/03/2012 14:56 #72761

Praktikant написав:
Федя вон вообще пишет что если ему прикортит, то его не остановит ни какая цена, есть такое выражение что с ...... можно и писюн сломать.Федя не в обиду.

та какая обида, каждый говорит то что думает.
По поводу твоего выжлеца, на сколько я правильно помню его родителей ну и самого по фото, то ты увидиш разницу по нему и другим ровесникам на выставке (тьфу тьфу тьфу, чтоб не сглазить) если нормально будеш заниматься то и на испытаниях, соревнованиях.
Да еще сравнивать машину и щенка не коректно Валли ущитал только затраты которые несет именно то что бы получить нормальных щенков. Точно так же мы платим при покупке новой машины за все затраты на ее производство.
Валли это твой?
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Ціни на цуценят 21/03/2012 15:18 #72765

Ціни ми вміємо ставити європейські (і вище навіть, як показує підготовка готелей до Євро-12 чи наші деякі цінах на базарі), а от що заробляє середньостатистичний українець забуваємо чомусь.
Коли б за 2-2.5 зарплати можна купити рушницю типу БББ, а за десь пів зарплати песика, то ціна в 650 евро, за нього, сприймалась б адекватно, а так ...
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2948
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/
За пост подякували: WALLY, Baron, Федько-халамидник, hanter39, Панас

Re: Ціни на цуценят 21/03/2012 15:47 #72775

Stepanovuch povnisty pravui! Minimalna zarplata v Francii 900 evro, serednai - 1500 evro ( tak meni govorulu). To navit pru minimalnii, ai dymay mozna viddatu tux 650 evro za maibytnogo pomichnuka na polyivanni. V UA, minimalna zarplata v rauoni 115 evro, tomy aiksho raxyvatu za spivvidnoshennaim nashux zarplat, to v nas cycenai povunno koshtyvatu v rauoni 75-80 evro...a sho mu maemo, a maemo cinu v rozmiri vid 1 do 6 nashux minimalnux:rolleyes: Cikavo chu evropeici gotovi platutu za pesukiv po 4000 evro???
Ot kolu bydyt v nas zerplatu taki aik v Evropi, todi i stavutu cinu tre evropeiski!!!
P.S. v inshux porodax sobak ne dyze sulno obiznanui, no na gonchi, aik na mene, v UA cina ne povunna perevushchyvatu 200 evro.
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!

Re: Ціни на цуценят 21/03/2012 17:59 #72781

Воно то так... Але на ціну цуценя вплива не мінімальна зарплата, а затрати які на нього пішли...
  • Панас
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
За пост подякували: Hunter.ua
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.46 секунд