Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
<--

ТЕМА: Molodi divchata amerykanky dobuly bilshe 70 trofeiv ...

Molodi divchata amerykanky dobuly bilshe 70 trofeiv ... 03/08/2010 20:05 #27527

Uploaded with ImageShack.us

Sara, z dobutym baranom Dalli . Alaska.

Dvi sestry 15 i 18 richni , Sara i Katey Brandenburg vzhe dobuly bagato afrykanskyx antylop,vedmedia GRIZZLi, antílopu berrendos i olenia mula, ta inSHYX velykyx zviriv.
VSiogo 70 trofeiv prykrashae ix dim .Deiaki v naturalnu velychynu .

Divchata skoro mozhut dobuty ‘North America Grand Slam’ z baraniachyx.(TOBTO DOBUTY VSIX MOZHLYVYL BARANIACHYX U KRAINI.

Planuiyt dobuty v ESPANII MACHO MONTES (espanskogo kozeroga) to budut naimolodshi myslyvci z 15 richnym vikom .

www.elcotodecaza.com/noticia/caza-mayor/...son-buenas-cazadoras
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
Тема заблокована.

Ві: Molodi divchata amerykanky dobuly bilshe 70 trofeiv ... 04/08/2010 12:14 #27543

Хто в такому віці, видав їм дозвіл на зброю. І ще хотів би бачити як вини дорізають того барана чи оленя, будь що.
Я їх не сприймаю як мисливців, так - мішки набити грішми, тиснуть тільки на курок, а остальне виконують інши.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.
Тема заблокована.

Ві: Molodi divchata amerykanky dobuly bilshe 70 trofeiv ... 04/08/2010 14:59 #27551

сірий писав(ла):
Хто в такому віці, видав їм дозвіл на зброю. І ще хотів би бачити як вини дорізають того барана чи оленя, будь що.
Я їх не сприймаю як мисливців, так - мішки набити грішми, тиснуть тільки на курок, а остальне виконують інши.

Я думаю їм що козерога, що козу на пасовиську все рівно а стріляють бо скучно від вседозволеності і від того що нема куди діти гроші
  • Volotsyga
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 196
Тема заблокована.

Ві: Molodi divchata amerykanky dobuly bilshe 70 trofeiv ... 04/08/2010 15:04 #27552

сірий писав(ла):

u bilshosti "ROZVYNUTYX" krainax svitu dozvil na zbroiu VYDAIUT Z 14 rokiv !!!!(pid nagliadom starshyx.
( ce vzhe neraz tut pysav ).

Batko ix vlasnyk myslyvskyx magazyniv .

I sho sho ne mozhut , chy neumiiut dorizaty - mozhe i dorizaiut .nepyshe.
Doma bachyv egeriv !!! staryx sho BRYDYLYS znimaty shkiru z zvira . i sho ?

Bilshist z "suchasnyx" myslyvciv neznaiut ,neumiuyt i nikoly ne rozbyraiut zvira , ne obrobliauyt iogo , ... to sho vony vzhe ne MYSLYVCI?
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Ві: Molodi divchata amerykanky dobuly bilshe 70 trofeiv ... 04/08/2010 15:51 #27556

Volotsyga писав(ла):
сірий писав(ла):

Я думаю їм що козерога, що козу на пасовиську все рівно а стріляють бо скучно від вседозволеності і від того що нема куди діти гроші

xaxa A SHO my idemo zaraz poliuvaty zarady miasa ?

e bagato ditei i bagachiv sho v sviy vilnyi chas viddaiut perevagu TV , pyvu , narkotykam...
yak "nashi" tak i inozemni .

Nas "davyt zhaba " bo vony DIVCHATA i bagatshi za nas . prosto naprosto .
i u "nashim" suspilstvi TAKE nepryiniato .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Ві: Molodi divchata amerykanky dobuly bilshe 70 trofeiv ... 04/08/2010 20:55 #27571

vasyl eger писав(ла):
Bilshist z "suchasnyx" myslyvciv neznaiut ,neumiuyt i nikoly ne rozbyraiut zvira , ne obrobliauyt iogo , ... to sho vony vzhe ne MYSLYVCI? [/quote]

ТАК, уже ні. Може їм придумати яку іншу назву.
Я не вбиваю заради задоволення і не розумію тих хто його отримує від вбивства. Я стріляю щоб їсти, будь то в гарній компанії, або у дома.
Але перш за усе, гарно проводжу свій час, незалежно від того, чи був добутий звір.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 04/08/2010 21:04 від сірий.
Тема заблокована.

Ві: Molodi divchata amerykanky dobuly bilshe 70 trofeiv ... 04/08/2010 23:38 #27580

сірий писав(ла):
vasyl eger писав(ла):
Bilshist z "suchasnyx" myslyvciv neznaiut ,neumiuyt i nikoly ne rozbyraiut zvira , ne obrobliauyt iogo , ... to sho vony vzhe ne MYSLYVCI?

Я не вбиваю заради задоволення і не розумію тих хто його отримує від вбивства. Я стріляю щоб їсти, будь то в гарній компанії, або у дома.
Але перш за усе, гарно проводжу свій час, незалежно від того, чи був добутий звір.[/quote]

А є такі мисливці що ще навіть не підходять до вбитиго звіра
машиною приїхав встрілив а готовий трофей додому принисуть
Тема заблокована.

Ві: Molodi divchata amerykanky dobuly bilshe 70 trofeiv ... 04/08/2010 23:48 #27582

Молодці мисливці.
Не пишу дівчата чи хлопці - тому що значення немає, на мою думку.
Мисливці. Трофейне полювання вдається їм.
А вік - закон дозволяє, інакше би не полювали.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
Тема заблокована.

Ві: Molodi divchata amerykanky dobuly bilshe 70 trofeiv ... 05/08/2010 01:17 #27587

сірий писав(ла):
vasyl eger писав(ла):

Але перш за усе, гарно проводжу свій час, незалежно від того, чи був добутий звір.[/quote]

Mozhem ix ta in nazyvaty po inshomu , ale ce SUTI neminiae .

VSI XTO POLIUE -TO E MYSLYVEC !!!(dlia mene )
a z nyx mozhemo vydilyty 10-20 - 30 vydiv myslyvciv : i "pravdyvyx " , i neduzhe , i brakonieriv vse zhyttia i tyx sho lysh INKOLY , i z lovchymy psamy i ptaxamy , i ti sho POLIUIUT PETLIAMY I KAPKANAMY , ... i ti sho poliuiut z lukom shob nagoduvaty simiu i ti sho poliuiut z lukom shob" гарно проводжу свій час"... i she desiatok inshyx myslyvciv - vsi vony myslyvci chy na UKRAINI , chy v EFIOPII, chy KANADI , chy ARGENTYNI . I tezh nezalezhyt vid kilkosti € u kysheni . vsi myslyvci .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Ві: Molodi divchata amerykanky dobuly bilshe 70 trofeiv ... 15/08/2010 16:29 #28219

сірий писав(ла):
vasyl eger писав(ла):

Я,особисто,отримую ВЕЛИЧЕЗНЕ задоволення від перебування в лісі,в горах...І коли на фоні зеленого листя,під спів пташок,я роблю постріл і здобуваю трофей,то що-це по твоєму вбивство ??? Я ніколи не ався за кількісттю добутого мяса,хоча можливостей було багато. Особисто для мене важливий трофей-чи то роги,чи то ікла,чи то шкіра і череп...А мясо,пане Сірий,набагато дешевше на базарі купити,і їсти,їсти,їсти...І ще,підійти до добутого звіра,віддати йому шану-це ОБОВЯЗОК справжнього мисливця. А наи рахунок розробляти,тут по різному.Після фото на память розробляв і в лісі,і на території господарства,не обовязково сам,бо це єгері робили. А деколи і вдома,бо на полюванні ніч застала.
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868
Тема заблокована.

Ві: Molodi divchata amerykanky dobuly bilshe 70 trofeiv ... 15/08/2010 18:48 #28223

Я називаю речи своїми іменами, вбив, ранив, дорізав, а не видумую гарні відмазки, щоб маскувати свої поступки.
Я купую м"ясо також на базарі і їм їм їм.
А трофеї також продаються, можна не вбивати, а купувати купувати і купувати, спробуйте.
Але ж ні, кортить сказати, це я його добув, вбив, застрелив, і.тд. суті це не змінить.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Тема заблокована.

Ві: Molodi divchata amerykanky dobuly bilshe 70 trofeiv ... 15/08/2010 18:54 #28224

vasyl eger писав(ла):

Bilshist z "suchasnyx" myslyvciv neznaiut ,neumiuyt i nikoly ne rozbyraiut zvira , ne obrobliauyt iogo , ... to sho vony vzhe ne MYSLYVCI? [/quote]

Чому ні? Так. Тільки вони парникові мисливці білоручки. Справжній ловчий має вміти робити все своїми руцями в цьому і є вся родзинка. Не діло добути - діло до розуму довести. А вони прпосто стрілки прості кіллери.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1794
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
Тема заблокована.

Ві: Molodi divchata amerykanky dobuly bilshe 70 trofeiv ... 16/08/2010 12:47 #28251

Aleksis писав(ла):
vasyl eger писав(ла):

Чому ні? Так. Тільки вони парникові мисливці білоручки. Справжній ловчий має вміти робити все своїми руцями в цьому і є вся родзинка. Не діло добути - діло до розуму довести. А вони прпосто стрілки прості кіллери.
Так то воно так. І сірий правий теж, але полювання перестало мати первісний вигляд. Якщо раніше люди полювали заради м*яса, шкіри, щоб з*їсти і зробити одежу, то з розвитком цивілізації, коли почали масово вирощувати худобу та зернові, полювання поступово перейшло в розряд занять для задоволення. Я згоден з багатьма, хто вважає, що найвишу цінність має трофей здобутий своїми силами і -"з потом і кров*ю". На жаль в сучасному суспільстві пішла тенденція всілякого полегчення "труда" мисливця. Все перейшло на рамки бізнесу... Тут тобі і комфортні номери в готелі і на звіра виведуть - залишається тільки стріляти. Якщо попав - оббілують і доставлять і зроблять все необхідне. А мисливця чекає душ вечеря і... почесті..! Якщо це ще можна зрозуміти, - бо за це потрібно платити чималі гроші... то коли стріляють з машин чи вишок чиновники, бізнеселіта та депутати в прикормленого звіра, який на звук машини виходить, знаючи, що привезли їсти.... І теж в комфорті бенкетують, але не думаю, що за це платять - за все платить народ.
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..
Останнє редагування: 16/08/2010 12:48 від DOK.
Тема заблокована.
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 1.65 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

Популярні оголошення