Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
<--

ТЕМА: Мисливці 3 EU Асоціації npeставлені в ЄвропейськiM парламен

Мисливці 3 EU Асоціації npeставлені в ЄвропейськiM парламен 15/10/2010 03:46 #31432

Мисливці 3 EU Асоціації npeставлені в ЄвропейськiM парламентi
14 жовтня 2010
Сім мільйонів мисливців у Європі сприяти збереженню біорізноманіття. 
 Це було повідомлення в Брюсселі в обличчя, європейська організація полювання, організованою полювання виставці в парламентi у жовтні.

2010 біорізноманіття рік і тому хотів представити інформацію про те, як Європа сім мільйонів мисливців сприяти збереженню біорізноманіття.
Кілька країн, включаючи Швецію, сприяли виставка, яка привернула безліч відвідувачів.
Від мисливців Асоціація брала участь Христина Нільсон-Даг, що також принесли з собою копченої олениною і запропонував.
Виставка була відкрита пані Матьє, французька MEP який також є головою Intergroup для полювання.

Мисливці забезпечити біорізноманіття
Веронік Матьє зазначив у своєму вступному слові на мисливців з їх інтерес до полювання і природі групи, що більшість сприяти збереженню біорізноманіття. Наприклад, шляхом захисту і створення середовища проживання для диких тварин, видалення небажаних видів, сприяння сталому полювання, інвентар, і інвестувати в екосистемі.

----

Внесок шведських мисливців Асоціації було чотири плакати з питаннями: Що ви будете робити з підвищення біологічне різноманіття? Чи знаєте ви, жінки мисливець? Десь Там лося у Швеції 200 років тому? Може ЄС зупинити єнот помер у Швеції?
Mathieu_1010.jpg

Голова внутрішніoi групи Європейської комісії з питань полювання, Веронік Матьє, дивіться жадібно на копченe 3 лося, що Швеція запропонувала .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
Останнє редагування: 15/10/2010 03:49 від vasyl eger.
Тема заблокована.
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.25 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

Популярні оголошення