Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
<--

ТЕМА: Протест екологістів проти полювання на вовків .

Протест екологістів проти полювання на вовків . 11/08/2009 03:37 #9883

10.08.09 SWESZERLAND ,SUIZA ШВЕЙЦАРІА

Авторизовали полювання на трьох вовків які загризли десятки овець, незважаючи на сильну критику екологістів .

Reinhard Schnidrig, відповідальний в ловецтві, диких тваринах та лісівництві і ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА, підтвердили що закон швейцарський дозволяє полювати на вовка , коли той загриз 25 тварин в однім дворі ,чи 35 за цілий сезон .

ВОВКИ були повністю вибиті на більшості ЕУРОПИ сто років тому ,проте малі популяціі збереглись в ЕСПАНІІ, І ІТАЛІІ .Зараз цей вид охороняється і тому зміг повернутись в НІМЕТЧИНУ ,АВСТРІЮ ТА ШВЕЙЦАРІЮ .

Schnidrig розказав що останні роки одинокі самці перейшли кордон з ФРАНЦІЄЮ ТА ІТАЛІЄЮ , і зараз є не менше як 11 вовків в країнаі і можливо є ще 6.
Звірі зайшли в Alpes і створили свою першу зграю 2 роки тому .

З 4 млн вівцями що пасуться в Alpes suizos щоліта , відповідальні вказують що необхідно краще оберігати отари овець , щоб вовки ловили диких звірів .

Повідомлювач suizo de Lucerna повідомив в пятницю що видав наказ на відстріл одного вовка ,після того як він загриз три вівці ще .ЛОвчі мають час до 19 вересня вполювати звіра ,але лиш мають право полювати в зоні де була заподіяна шкода вівцям. ...
Вкладення:
  • Прикріплений файл Це вкладення прихование для гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся, щоб побачити його.
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
Тема заблокована.
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.27 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

Популярні оголошення